Po rinkimų – VRK tyrimas: visuomenininkė R. Baltinaitė pažeidė įstatymą?

Vrač

Vrač portretas
Tas prasigėręs nutukęs "visuomenininkas" dar nepaspringo savo vėmaluose? Nes jam nuolat " kyla šliaukos."....

Gampas

Gampas portretas
Kiekvienas puteikis turi savo redą, kas čia naujo?

Nomed'a

Nomed'a portretas
Tiesa

Mano nuomone ,

Mano nuomone , portretas
tokios "visuomenininkės " teršia tikrai visuomenės labui dirbančius žmones .

kodel?

kodel? portretas
Kiek advokatų prisirinko. ATVIRAS KLAUSIMAS Rimkai, kelias į Lėbartus, asfaltavimas. Kodėl taip lėtai viskas vyksta, paėmimas visuomenės poreikiams, kaip specialiai stringa.

Nesisitebiu.

Nesisitebiu. portretas
Puteikio mokinė. Tuo viskas ir pasakyta... Praneškite, kada Reda su Nagliu susipyks

Manau

Manau portretas
toks pat melo šaršalas sukeltas ir dėl " Girulių miško iškirtimo " , visuomeninkai rėkia iškirs " miesto plaučius " , asociacijos kryžius stato , dainuoja ir šoka medžiams , raštus miesto tarybai rašo , peticijos , apklausos ? :)" valstiečius " kaltina galandant kirvius - kirs :))) Iššoka liberalus miškų gynėjas Gentvilas , kandidatas į aplinkos ministrus , vėliavos , plakatai :))) Žmonės kiršinami prieš rinkimus , prieš " valstiečių" vyriausybę ...O kur tiesa ? Manau nėra , nes neseniai paviešinta info - Giruliuose , šalia kopų bus statomas didžiulis SPA centras ? Tai nei uosto Melnragėje nebus nei Girulius kirs ? :)) Ir statys nenukirtę nei medžio ? SPA reikia , bet kam buvo tas cirkas , tas žmonių kiršinimas ? Centristė tarybos narė šaršalo " žvaigždė "? Fui....

:))))

:)))) portretas
Kokia aktyvi visuomeninė veikla , nuo centristų - tautininkų į rinkimų komisiją , nuo rajono stambių verslininkų į asociaciją , į valdybą ? Melas ir " nežinau kas moka " ponios " darbas " ? Kiršina žmones ? Jooo......centristai - tautininkai žlugę ?

Pisius

Pisius portretas
Kas ta Baltinaitė?

Na ir kieno

Na ir kieno portretas
pinigais remiama ponia , nuo centristų - tautininkų , skleidė melą apie " valstietį " Bogdanovą ? Kada pagauna melagius ir reikia atsakyti , prasideda aimanos " turiu vaikus išlaikyti " , " ne tą norėjau pasakyti " ... Eikit dirbti neskleidę melo ....fui....

Ir vėl visuomenininkė

Ir vėl visuomenininkė  portretas
nuo Centro tautininkų pažeidė įstatymą ? Vėl kažkokia asociacija ? Klaipėdoje sulaikė kandidatą į seimo narius nuo Centro sąjungos , neįgalių asociacijos " prezidentą " , kuris įtariamas iš tų pačių neįgalių savinosi lėšas ? Vienu žodžiu , man Centro sąjunga su tautininkais panašėja į būrelį visiškai neatsakingų žmonių , negarbingų ......Be pagarbos , nors kažkada už centristus balsavau . Gerai , kad likote už seimo durų . Dabar pamatau kokį centristų atstovą , seniūnaitę , tarybos narį , visuomenininką ar .... nepasirašau jokių jų peticijų , parašų rinkimų ir nemitinguoju su jais ....Šie rinkimai man buvo " tikrų jų siekių " atskleidimas .

Daug metu dirbta per rinkimus

Daug metu dirbta per rinkimus portretas
KAI MATEME PAKAMPESE BESIMETANCIUS RINKIMINIUS BIULETENIUS,TAI YRA VISKAS AISKU,KAD NEBUVO REIKIAMAI VYKDOMI RINKIMAI. O IR DAR VIENAS KLAUSIMAS-KODEL REIKEJO PO KELIS KARTUS PERSKAICIUOTI RINKIMINIUS KAI KURIU PRETENDENTU BIULETENIUS Juk yra tokia gerai istirta tvarka-kad aplink einantys biuleteniai yra per tris zmones pakartotinai suskaiciuojami ir 3 sis klausia 2 kiek rado biuleteniu,o 2 klausia 1 kiek rado biuleteniu. Tai tikrai uztikrintai nereikes skaiciuoti po keliu dienu- kiek ten ko yra.

. Ne tą išrinko

. Ne tą išrinko portretas
Jei laimėtų konservatorius jo reklamai visos priemonės būtų leidžiamos. Toliau dar labiau pasimatys kokius kerštingus be moralės valančius išrinko dauguma. Jei tai tikrai nuo rinkėjų priklausė.

Anonimas

Anonimas portretas
Vel abejones , klaustukininkai
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių