Po vizito į ligoninę – paciento nuoskauda: išleido mane pliką basą

Grįžti į straipsnį

Tokia realybe

Tokia realybe portretas
Deja yra tokia situacija kuri tik blogeja. Korupcija kysininkavimas ir ligoniu laikymas grindu skudurais ypac sunkių. Lietuvos geda-musu medicina deja.

N

N portretas
Medicina puna juodai .

Vitalija

Vitalija portretas
Tai ką be drabužių,bebatų namo paleido,visai plika?Nu,taip rašo žurnalistai.Kažkokia nesamonė.

Goda

Goda portretas
Karantinas,Covid 19 taip pasitarnavo med įstaigoms,kad geriau nebūna.Poliklinikos tuščios,jei už durų ligonis-snukis perkreiptas.Dasiskambinti neįmanoma,nes visos registratores užimtos.Stovejo eileje 2 žmonės,kai iš 5 registratorių dirbo 1.Skambinu stovedama priešais-užimta.Priėjau ir paklausiau kodel telefonas užimtas,jei niekas nekalba.Atsakymo nėra.Telefonas nukeltas.Taigi mielieji,greičiau mirkit,nes bus parašyta,kad nuo Covid 19,o čia už kiekvieną Covidinį eina pinigai!Būkit sveiki!

Janina

Janina portretas
Linkiu stiprybės ir sveikatos, jums gerbiami gydytojai ir slaugytojos.

Anot

Anot portretas
vienos medikės, anksčiau jie gydė, dabar tėra paslaugų teikėjai. Gavai paslaugą ir džiaukis. Tavo sveikata - tavo rūpestis.

123

123 portretas
su gramatika viskas gerai?

Algis

Algis portretas
Beda ta kad nesat migrantai. Jais pasirupina zymiai geriau.

Rima

Rima portretas
Aš džiaugiuosi, kad man teko susidurti su tikrais gydytojais ta žodžio prasme. Tai Sirvydis, Sudikienė, Ragelienė, Trakimienė...Jų dėka mano neįgalūs vaikai šiai dienai yra ne tik gyvi, bet ir darbingi. Man pasisekė, kad jie gimė pačiu laiku, kai medicina Lietuvoje buvo aukšto lygio. Jei prieš kelis metus priėmimo skyriuje buvo teikiama skubi pagalba, kur budėdavo įvairių sričių specelistai, tai dabar to nėra. Žiauru.

O

O portretas
Mūsų medikams nesvarbu ką daryti, svarbu nieko nedaryti.

E.

E. portretas
Ar ne laikas tuos apsiėdusius "medikus-herojus" pradėti tampyti po teismus už jų parazitavimą? Paslaugos nulinės, mokesčiai velniški. Brudai. Nesenai teko susidurti su jais.

Anonimas

Anonimas portretas
O kas ta E.SVEIKATA prisijunkit ir pasiskaitykit, nieko nerasit apie savo ligas, negalias.Ten viiškas jovalas, pasiskaičius lieki sveikas ir laimingas. Registru centras įsisavina gaunamus pinigėlius ir dar premijas tukstantines pasiima. Atsakomybės jokios prieš niekąI,išleidžia iš ligonines net numirt prie vartų , kad tik jiems netrukdytum dirbti.

Mirtys yra nuo NEgydymo

Mirtys yra nuo NEgydymo portretas
O ne nuo kažkokiu virusų, kurių neranda jokie testukai

Nuostabu tiesiog

Nuostabu tiesiog portretas
Norėsi antibiotikų, galėsi pagert, nenorėsi- galėsi negert, pneumonija čia yr, čia nėr, čia bus...Temperatūra viso labo 37, bet kažkodėl ir antibiotikai paskirti, ir skysčiai lašinami, ir plaučių nuotrauką ruošiamasi padaryt. Šitie dochturai bent tarpusavy susitartų, ką skiest, kai išlįs jų darbo " kokybė", nes daktarka peza belen ką. Šiaip jau apgailėtina ir gėda dėl šitokios gydymo chaltūros.Aišku, ne visi gi tokie, bet kuo toliau, tuo labiau bordelis gydymo įstaigose

joker

joker portretas
geras posakis ,,kaip visi mirtingieji". gal yra ir nemirtingųjų.

nuomone

nuomone portretas
man labai idomu kaip medikai dirbs kai baigsis visos tos nesamones o kad jos yra jau aiskeja kaip medikai dirbs jug jie priprato nieko nedaryti tik kava geria ir kisenes atkise vaiksto

Kaip Afrikos džiunglėse

Kaip Afrikos džiunglėse portretas
Kam reikalingos tokios NIEKO NEDARANČIOS rajoninės ligoninės? Krykštaukit, klaipėdiškiai iš Kalotės, kad jus gydo Ligoninės Gargžduose, vadovaujamos tokios Ruškienės, komanda. Superinė stacionari ligoninė- nei rengeno , nei tyrimų,nei išrašo, nei recepto??? Mauk namo vakarop temstant, visi užsiėmę...Akmens amžiaus lygis.

kosmosas

kosmosas portretas
?????? ,,Ryškaus plaučių uždegimo gydytoja nematė.'' Čia kaip -Biški neščia, biški ne? Tai ar BUVO plaučių uždegimas ar nebuvo?

Sigita

Sigita portretas
Labai patogus laikas medikams covidas. Ka nori ta daro su žmonemis ligoninese. Vyksta patyčios. Visai apnaglejo nužmogėjo....

Anonimas

Anonimas portretas
Kazkoks nesusipratimas kaip gali sesute pacienta isleisti i namus be gydytojo isakymo .Jug viskas eina per esveikata.

ANUPRAS

ANUPRAS portretas
Elgiasi kaip hitleris su žydais .

Tikrai

Tikrai portretas
Dūris į peti, vėliau antras, po to trečias ir ketvirtas. ir dulkino 130 - žingsnių pademijos valdyme įvykdyta. Toliau kelionė su pišpasiu į juodą maišą ir amžina atilsi...fašistiniai metodai tiksliai aprašyti knygose, nepatingėkite paskaitykite. pas

ALGIS

ALGIS portretas
OKUPANTAI tada taip pasibaisėtinai nesielgė su okupuotaisiais , tad ar išdrysit paprieštarauti .

gilyn į dugną...

gilyn į dugną... portretas
Šitaip žaidžia su antibiotikais? Kiek nusivažiavom... Tokiu gyd. turėtų peratestuoti, juk žiopla kaip nežinau kas. O gal tik atsimušinėja?..

nesistebėkit

nesistebėkit portretas
Europos parlamento pirmininkas irgi iš pradžių gulėjo ligoninėje, gydėsi dėl plaučių uždegimo. Paskui išleido, vėl atkrito ir amžiną atilsį...O juk ne šiaip koks nelaimėlis iš gatvės buvo. Po truputį ir pas mus europiniai algoritmai įsigalios, tai graboriams dar daugiau darbo bus?

Viskas aišku

Viskas aišku portretas
Numušt temperatūrą ir nesigilinant išmest lauk kol vėl temperatūra nespėjo pakilti. Gudriai išmoko "Gydyti".

Anonimas

Anonimas portretas
TS=LGBT fasistine gauja gydo pagal spec programas ir specialiose uzdarose ligoninese. Taip kaip anksciau TSKP CK Politbiuro clenus. Sugryzo sviesus Tarybiniai laikai.

Kažin

Kažin portretas
Ar valdžiažmogas irgi taip gydo? Kuo jie skiriasi nuo eilinių "mirtingųjų" (gargždiškių medikų terminas!)?

.

. portretas
Respublikine ligonine, nieko naujo :D

aha

aha portretas
Kaip ir visi kiti mirtingieji. na manai čia mintis buvo aiški.

taoi ko

taoi ko portretas
noreti, gerai kad dar padare tyrimus ir pastate laseline, man tai nei laselines nepastate, tik vis eme krauja , istyre kad nesergu corona, o del sirdies problemu liepe kreiptis pas savo gytdytoja, uz dyka arklys arklio nekaso, tai labai tinka siuo metu ligoniams
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių