Policija naikins patrulių rinktinę

Grįžti į straipsnį

Aš teisus

Aš teisus portretas
Aukštesnes pareigas iki šiol užėmę policininkai sulauks aukštesnio pasiūlymo dirbti analogiškas pareigas. Jeigu tokiais pasiūlymais jie nepasinaudos, gaus išeitines išmokas ir galės mėgautis ankstyva pensija. senas pareigūnas žino miesto pulsą. Ar tai vienas kitam neprieštarauja?

Anonimas

Anonimas portretas
Pertvarka vyksta nes trūksta policininkų, bet nesutinkantys dirbti žemesnėse pareigose galės rašyti pareiškimus į pensija. ?????!!!!!!!?????!!!!!

Klaipêda

Klaipêda portretas
Panaikino patrulių rinktine sukūrė Mergelių klubą, juokas pro ašaras kai matai, kad pareigúnê kaip barbê ir pusantro metro ūgio.

Prevencijos nebera

Prevencijos nebera portretas
Dbr policija prisišaukei,jie užregistravo, popierius supildė,o žulikų nepagauna, statistika jei ne tie šeimyniniai ir į glėbį kritę vairuotojai, apgailėtina..

Po kelių metų supras kad klydo

Po kelių metų supras kad klydo portretas
Jei policija norima padaryti biurokratiniu, neefetyviu aparatu, kai žmogus tik pažyma gaus apie padaryta nusikaltimą, šis eksperimentas tam tinka..

klp

klp portretas
Siaubas !! Klaipedos komisariatas liko šh...lygi.Jūsų optimizacijos greitu metu pastebesim gatvese ,o kur dar moterele prie vairo? ujj

Anonimas

Anonimas portretas
GEREJA ! aga i DUGNA !

Eksas

Eksas portretas
Lai būna prakeiktas tas, kuris naikina visuomenės saugumą. Viešoji policija , tai didžiausias viešas visuomenės saugumas. JAV visuomenė (visose Valstijose)) 2000 m. (jei neklystu) vyriausybės pareikalavo viešose vietose padidinti policijos patrulių skaičių. Įvesta 50 tūkst. patrulių etatų. Policijos pareigūnas viešoje vietoje visuomenei tai: operatyvumas, pagalba, patarimas,gynimas,prevencija,saugumas, padėti,ginti, reagavimas į pranešimus apie nusikaltimus, pažeidimus "karštais pėdsakais" . Tai ką, pernavas nemato JK policijos veiklos funkcijų? Ten policijos patruliai viešoje vietoje visuomenės saugumo pagrindas.

Dariux

Dariux portretas
Baisu įvyko optimizacija.kentėsim visi. Zopa taip sakant

Dalia

Dalia portretas
Jei norite, kad reikėtų mažiau partulių, reikia stiprinti prevencinį darbą. Daugiau dirbti su tais, kurie linkę nusikalsti arba nuolat nesilaiko viešosios tvarkos taisyklių

Lauris

Lauris portretas
Tu Motuzas nedaryk cirko is zmoniu jei nenorite bendrauti su zmonemis tai reiške kad jus esate 0 vietoje jai nenatote savu kur daro jusu darbuotojai nusizengimus kai neteisetai supildo protokolus ir dar baudzemosios atsakomybes kai apsaugos darbuotojas man pacem supleše striuke

Pilietis

Pilietis portretas
Kažkaip nieko gero čia

Ši reforma netinka dideliam miestui,

Ši reforma netinka dideliam miestui, portretas
ta reforma yra nesamonė,kurios jau nebeimanoma sustabdyti,nes dirbančių nebėra, ir ne viena valanda o min.dvi ekipažas bus užsiėmę kol iki galo susiformins kad ir tą smurtą, mažam miesteliui šis modelis tinka bet ne didmiesčiui

Sakalauskas dar vadovaus...?

Sakalauskas dar vadovaus...? portretas
Didele paslauga visuomenei būtų - išleisti sakalauska į pensiją, jam vadovaujant patrulių rinktinei, patruliai išsilakstė kas tik kur galėjo..

I

I portretas
Darbuotoju truksta o kai iskviecia del vagystes ar del kaimynu nesutarimo dienos metu tai atvaziuoja du ekipazai tai 4 zmones.du aiskinasi o kiti du( dazniausiai dvi) siaip pastovi kelias valandas.tai cia jau tvarka.arba savo reikalais po pramoniniu prekiu parduotuves vaikstineja

Rus

Rus portretas
Na šaunuole Rasa, sekmes jai, svarbu kad ne Direktorius vadovu tapo miesto prieplauka tai aš padariau tai aš, juo devizas, na nors Direktorius nebedarys pasityčiojimu iš jaunu pareigūnu.

Jolita

Jolita portretas
Taip baisu išeiti į gatvę, apiplesineja ant kiekvieno kampo, panaikins patrulius, tai tada išvis pipiec bus

Komisaras Katanis

Komisaras Katanis portretas
Visiskai teisingai- Ozistanui siuo metu reikalinga tik riausiu policija ir koks 100 nezymetu masinu biudzeto pildymui.

Joka

Joka portretas
Vienas klounas vos kariuomenes nesunaikino (NATO apgins, miegokite ramiai), kiti policija mazina… Ar ne uzsakymas, kas pasakys?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių