Policijoje – patarėjo pareigos: dėl griežtų reikalavimų pareigūnų išsilavinimui kyla keblumų

pritariu klaipėdai

pritariu klaipėdai portretas
nu bet tikrai, kaip tokį užtarimą gauti kai nusikaltimai neatskleisti...?

Klaipeda

Klaipeda portretas
Per trisdešimt tarnybos metu nesugebėti baigti teisês moksļų Zigmai tikrai gêda, bet čia gal su gebêjimu mokytis problema. Bet kur kitur neatitinkantis kvalifikacijos reikalavimų ir neturintis kompetencijos į žemesnes pareigas arba atleidžiamas. Zigmas būti patrulių nenori oi nenori.

Aha

Aha portretas
Paziurejus ir paklausius visu tu exMe atseit politiku aisku , kad su issilavinimu nekazka...

Pirmokas

Pirmokas portretas
O ministerė Bilietaitė ar turi Universitetinį teisininko diplomą?

anukas gabrielius su masiuliu

anukas gabrielius su masiuliu portretas
i ministre paziurekit, ta visai be išsilavinimo ir be sveiko proto, ir nieko, anuko gabrieliaus garbintojams tinka

anonimas

anonimas portretas
Aukštasis teisininis išsilavinimas aukštas sareigas užimančiam pareigūnui būtina. Net gėda skaityti, atidėjo vis reikalavimus, laiką pratęsė,kad igyti aukstajį teisini išsilavinima, Žmonės jau metuose, seniai galėjo pabaigti mokslu,s bet nenorėjo, tada ir aukštu pareigu jiems nereikia. Bet mane piktina tas, kad pasirodo valstybės tarnyboje valstybės karjeros tarnautojai užima pareigas iš vis be aukštojo išsilavinimo, ir valstybes tarnybos departamentui tai dzin. ESu dirbęs valstybės tarnyboje ir žinau keletą atveju kai iki šios dirba valstybės karjeros tarnautojai su technikumo išsilavinimu sovietmečiu ir užima pareigas. Nezinau kur žiūri valstybes tarnybos departamentas, darbdavys, tarnybos vadai.

Eksas

Eksas portretas
Pernavo rezultatas- 1400 pareigūnų trūkumas. Valio. Pats nežinia ką patarinėja JK, gal ten niekas nežino kaip naikinti policijos pajėgas?

Antonio

Antonio portretas
Gaila kad ministrų skaičius ribotas Aniems magistras nebūtinas. CIRKAS

KAM MOKSLAS

KAM MOKSLAS portretas
KAI TURI GUMINES LAZDAS

ar nusipelnes ar parankus kažkam

ar nusipelnes ar parankus kažkam portretas
ant kiek turi būt nusipelnes", kad tau neatitikus reikalavimų, sukuriamas etatas kitu pavadinimų ,pries keliolika metų `klaipėduos uoste buvo pradėtos patarėjų pareigybės steigti, kai nesi atsakingas bet alga gera, na ir jas užpildydavo "savi" ,bet kas, toki etatą kaip savo ausis matys..

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Išsilavinimas gerai. Kūrio išradimas ,kad šiuolaikinis žmogus su aukštuoju universitetiniu išsilavimu , negali kompiuterio pagalba atrasti teisinių žinių ir jas pritaikyti. Genzelis taikliai apibūdino šią Konstitucinio teismo atradimą , -ponui pirmininkui reikia pinigų ,tad jis ir apsirūpino mokiniais . Bet ponas dabar gauna pasakišką algą Europos teisme ,o mes valstiečiai studijuojame 2,5 metų tai ką per kelias sekundes atrandame kompiuteryje. Tik dabar reikėtų paskaičiuoti kiek kainuoja Lietuvai tokių savanaudžių ponų sprendimai.

"...kai kuriems žmonėms

"...kai kuriems žmonėms portretas
buvo sunkumų įsigyti teisinį universitetinį išsilavinimą".Nuo soviet.laikų į miliciją-policiją buvo priimami visi liurbiai-tinginiai,kurie mokėjo tik skaityti ir skaičiuoti.Kam tos univers.teisinės žinios?Bananą ir antrankius valdyt daug žinių nereikia.Imti kyšius - išmoksi.Kai prisikimši kišenes,pakilsi karjeros laiptais.O ten jau nugriebsi didesnius "otkatus".Taip ir biznį suksi,milijonus susikrausi,o gal ir meru ar seimeriu tapsi.Gudriam lapinui užteks mokėti daugybos len telę.

Pranai Prickau

Pranai Prickau portretas
dar praleidai zodi ,,bausti''

policajus pensijoj --tai protinis invalidas....

policajus pensijoj --tai protinis invalidas.... portretas
dirbt naudinga darba -nieko nemoka , ir jau nebeismoks [ jo mentalitetas suparalizuotas]-jis gali ,,dirbt tik patareju,,, --prokuroras,,,advokatu,,, ismestas teisejas -kurjeriu [kysiu nesiotoju] tik toj pacioj teisesmaukiniu mafijos sYstemoj ....ju ,,,universitetinis,,, issilavinimas --yra 8-klases ,,,sovietines,,,bendro lavinimo mokyklos lygio....

Pareigūnų

Pareigūnų portretas
Ministru gali būti bet kas , bet tik ne pareigūnų. Paradoksas .

???

??? portretas
L. Pernavas suardė visą sistemą ir maža tai dar gavo geras pareigas. Štai, kur paradoksas.

savam "patarėja" ,svetimam "viso gero"

savam "patarėja" ,svetimam "viso gero" portretas
o tai poreikis kam yra ? "saviems" ? o kiek vagysčiu neištirta, kiek lempų namų apšvarinta ir 0

Pilietis

Pilietis portretas
Kai dave priesaika ir tuo metu atitiko visus reikalavimus ir pareigunas tikeji valstybe tai buvo viskas gerai. Atejo vienas dal....jobas ir isleido jam patinkanti isakyma. Kur zmogaus konstitucines teises. Duot valstybe i teisma ir 100 proc. laimesi. Atbuline data niekas negalioja. Tegul taiko naujai priimamiems, t.y. zmones ateina i tarnyba su tam tikrom salygom ir susitarimu su valstybe. Bananu salis.

pareigybe kitu pavadinimu

pareigybe kitu pavadinimu portretas
nieko sau,kažkas visgi yra lygesnis, netitinka reikalavimų tai jam duoda pareigybę kitu pavadinimu, apsurdas...

Pranas Pričkus

Pranas Pričkus portretas
Buvote ir liksite represinė struktūra. Parodėt savo mentalitetą kaip Daukanto a. Vilniuje ant gruodu sukaustytos šaligatvio, kelio kankinot niekuo dėtą žmogų. Esate banditai neraliuoti. Jums gali patarti pilietinės visuomenės atstovas, galimai klebonas, o ne vienas kitam perduoti savo banditiškus metodus. Atsakomybės nebijau, įrodymų nors vežimu vežk. Esate tautos gėda, prisidengę "ginti, saugoti, padėti" -"pulti, plėšti, kankinti", štai Jūsų tikrasis šūkis.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių