Prekeivius kausto nežinomybė: senasis turgus miršta?

Pasižiūrėjus į ką pavirto

Pasižiūrėjus į ką pavirto portretas
turgai kur didžiausia bėda yra neįperkamos vietų ir paslaugų prekybininkams kainos, į galvą ateina mintis kad gal reikėtų organizuoti nelegalius turgelius įvairiose miesto vietose. Na tokius kur buvo Dituvos pievoje. Jis vyko visai už dyką kol bandiugos neuždėjo savo letenos ir ,,nesucivilizavo".Pasižiūrėjus tai nieko tuose turguose be plytelių ir ,,euroremonto" nepadaro o kas prekybininkui ir pirkėjui yra svarbiausia? Vienam-parduoti, kitam - nupirkti

Tamstai klp

Tamstai klp portretas
Būna Kalėdinis miestelis Teatro aikštėje arba Atgimimo. Ar labai jūs ten einate? Pastoviai ten tuščia ir nyku, tai dar vienos aikštės jums reikia kalėdiniam miesteliui? Gal jo reikia naujuose rajonuose, kur daug žmonių gyvena? Senasis turgus yra būtinas tiek miestiečiams tiek miesto svečiams, pažiūrėkite kiek jų ten prieina sezono metu. Bet jums labiausiai truksta stovėjimo aikštelės ir WiFi tai apgailėtina. Turime džiaugtis, kad turime autentišką turgų kur dar gyvos senos tradicijos, stenkimės jas išlaikyti.

klp

klp portretas
Niekas ir nesako, kad turgūs nereikalingi, tiesiog mieste ir taip yra keletą turgų, tai, kad senamiestyje dar vieno tikrai nereikia, šitą erdvę geriau pritaikyti miestiečiams ir svečiams, kurioje būtų smagu pailsėti, atsipūsti, o žiemą padaryti tikru Kalėdiniu miesteliu. Čia daug kas kalba apie kitų šalių turgus, tai ten bent produktai atrodo patraukliai akiai, šviežūs, gražūs, tvarkingai sudėti, o senamiesčio turguje nėra visiškai tvarkos, viskas belekaip sumesta, kas ką nori, tas tą pardavinėja, vieni iš kibirų, kiti nuo prekystalių, nėra nei estetikos, nei švaros.

Anonimas

Anonimas portretas
Spekuliantus seniai varyt reikia, o mociutems ir tikrai sodininkams turi buti lengvatos. Jeigu surinko 5 kruveles rugstiniu, jokiu mokejimu uz vieta nereikia, nes nieko neliks pardavejui. O Perpardavinetojams kelti kaina. Jei butu taip blogai po 10-20 metu nestovetu. O kokios baisiai dideles kainos zuvies paviljone. Tos 2 ponios visa gyvenima pardavejos. Jeigu butu kainos kitos ir zmoniu atsirastu.

Vėtra

Vėtra portretas
Vasarą turgus - gyvas. Kur pirktume uogas , daržoves , žalumynus , naminius kiaušinius , naminę grietinę , jeigu nebūtų turgaus. O gėlynai , tik šitame turguje jie gražiausi. Žiemą - liūdna. Bet ar gali močiutė , kuri atnešė kelias krūveles rūgštynių susimokėti didžiulį mokestį už metrą lentos. Patys ir marinate turgų , o paskui ūbaujate.

parduovėse pigiau

parduovėse pigiau portretas
didžiosios išsinuomavo žemę 99 metam tai žemės mokestis kapeikos,o žmogelis už ''asfaltą'' moka šimtus-reikia valdžion rinkti savus paprastus žmones o tuos partinius sąrašinius vyt su šūdina šluota

to chi chi

to chi chi portretas
niekus tauški - nė cento iš ES ir savivaldybės Naujasis turgus negavo. Viską padarė iš savo karmano ir dar iš banko pasiskolno.

Agnė

Agnė portretas
Už vietą prekybai sumoku keturis eurus,o kai prispiria gamtiniai reikalai, tai prašo 0,20cnt.Ir jokio talono ,tik į kišenę.Visur prekiautojams ši paslauga yra nemokama.Gėda turgaus valdžiai

chi chi

chi chi portretas
čia bus tas pats kap su Karmanovo naujojo turgaus atnaujunimu. Padarė renovaciją už savivaldybės ir ES lėšas o dabar tas karmanas net girdėt nenori kad jam neis i karmaną - sako ka idejom turim dabar pasimt!O kokio hujaus tu turi pasimt jei mokėjo už viska ESas ir klaipėdiečiai? Idomiai čia pavaro sukčeliu šaika:D)

Tautodailininkė

Tautodailininkė portretas
mano darbai - lino dirbiniai, nėriniai, siuvinėjimas(aukštos kokybės), pirografija ar miniatiūrinė aliejaus tapyba ant medžio kamieno nuopjovos ir kt. pagal tautos paveldą padaryti rankdarbiai niekaip negali rasti realizacijos vietos.Pasakytumėt - internete parduok..Ne kažin kas tas internetas..Be to man norisi matyti tuos kas perka. Norėčiau "pati atsistoti" kad ir turguje (visokiuose ,,kaziukuose" ir kitose tautodailininkų mugėse ne mano, "neserijinės gamintojos":) kišenei - ten vieta kainuoja nuo 200 iki 500Eu).Bet pasidomėjus sužinojau kad nei Tilžės, nei Eglės nei kuriame kitame Klaipėdos turguje irgi neišgalėsiu. Čia beveik tas pats brangumas. O žmonių srautai kuo toliau tuo labjau mažėja.. Todėl noriu paklausti: Jeigu šitie turgūs yra miesto gyventojams, kodėl tada tie gyventojai turi tiek sumokėti norėdami parduoti savo produkciją?Ir nebelekokią, beja..

dk

dk portretas
Taip, Skandinavijoje turgus beveik neegzistuoja, bet visoje zemyno Europoje - Vokietijoje, Prancuzijoje, Italijoje, Ispanijoje ir t.t. turgus klesti ir be galo populiarus. Ten UKININKAI atveza savo produkcija, kuri ir sviezi ir gardi ir kainos labai geros. Visada budama tose salyse einu i turgu ir su pavydu ziuriu i viska, ka ten galima nusipirkti. Tai visai ne tas pats kas supermarkete.... O Klaipedoje nori numarinti ir tai, kas dar liko .

Maham

Maham portretas
Aš kiekvieną savaitę lengvai padarysiu 6472 dolerius iki 8364 dolerių tiesiog atliekant paprastą darbą iš namų. Praėjusį mėnesį iš šio darbo padariau $ 28396. Nuostabus ir lengvas darbas ir reguliarios pajamos. Aš siūlau jums visiems prisijungti prie šio darbo dabar kaip ne visą darbo dieNą ir uždirbti daugiau nei visą darbo dieną gaunamas pajamas >>>> w­w­w­.W­o­rkLinks3.Com

Tamstai klp

Tamstai klp portretas
Žinoma, reikalingiausia tai DiiidelĖ automobilių aikštelė, tada tai tikrai suklestės senamiestis. Jūs be tų savo automobilių dar ką nors gyvenime vertinate? Prieš kelias dienas su pasididžiavimu pasakojau savo draugams skandinavams kaip šeštadieniais mėsą, daržoves, uogas, pieno produktus, grybus perku iš daug metų pažystamų ūkininkų. Tai jie pasidžiaugė tokia mano galimybe, pas juos tokia prekyba tik pradeda grįžti ir jie labai turgaus ir natūralaus maisto ilgisi, nors prekybos centrai atrodo lūžta nuo prekių gausos. Negi ir mes suprasime ką turime tik tada kai to neteksime?

klp

klp portretas
Nesuprantu kam dar vieno turgaus, manau mieste ir taip užtektinai turgų. Žmonių mieste mažėja, o likusiųjų žmonių įpročiai keičiasi ir žmonės verčiau renkasi prekybos centrus, o ateityje dar labiau sumažės turguje apsiperkančių žmonių. Tad geriau šią erdvę sutvarkyti, įrengti suoliukų, šukliadėžes, apšvietimą, viduryje aikštės įregiant fontaną, žiemą padarant čiuožyklą, gražiai papuošiant apšvietimu, pasodinant eglutę, tai būtų šventiška, jauki aikštė. O žiemą aplink aikštę galėtų kurtis žmonės siūlantys kalėdines prekes, karštus gėrimus, užkandžius.. Įrengti truputį didesnė automobilių stovėjimo aikštelę, wc, geriamo vandens stotelę, wi fi ryšį visoje aikštėje. Net neabejoju, kad tuo metu ši aikštė taptų miestiečių ir svečių traukos vieta.

liberalų darbeliai

liberalų darbeliai portretas
Yra įtarimas,kad turgus žlugdomas specialiai,nes vieta gera,centras,matyt nori statyti kokį viešbutį ar kokį tai ten kompleksą namų,juk rašė seniau spaudoje.Liberalai galutinai baigia pražudyti Klaipėdą,kas per debilai už juos dar balsuoja.Viskas naikinama,medžiai kertami be gailesčio,miestas paverstas į šiukšlyną ir smardalynę.Ar toks turi būti uostamiestis?

Varguolis

Varguolis portretas
Liberalai prazudė Klaipedą, liko tik dudoriaus giesmes

Tai, kad

Tai, kad portretas
parduotuvėse viskas pigiau.

Žemaitis

Žemaitis portretas
Mačiau kaip "ūkininkas" prekiaujantis naujajame turguje pasikrovęs maišą morkų ir maišą svogūnų link kasų vežimą stumia. Čia veiksmas vyko SANITEX prekybos centre. Pas ale tą ūkininką mes su žmona maždaug metus visas daržoves pirkdavome kol žardėje gyvenome. Daugiau į turgų nei kojos.

gimusi prie Kauno

gimusi prie Kauno portretas
Miršta ne nuo senumo, o todėl, kad brangiai kainuoja prekybos vieta. Močiutės jau neišgali jos nusipirkti. O be to.....nelyginkite su Kaunu. Ten apie Kauną daugybė ūkininkų, žmonės gyvena SAVO namuose, ūkiai iš kartos į kartą, turtingi kaimai, geros žemės etc. O Klaipėdoje? Pavažinėkite po kaimus. daugiausiai tinginiai, atsibastę po karo į vokiškas sodybas. Retas kuris ką nors augina.

Kąsnelis

Kąsnelis portretas
Viska daroma specialiai, kad sužlugdyti šitą turgavietę istorinę vietą. Pagaliau ir turgus negali darbti kasdien. Kodėl neraodoma, nerašo,a kd penktadieniisi -šeštadieniais ji pilnas ir pardavėjų , ir pirkėjų/ Žaviuosi Kaunu. Pačiame miesto cenre, netoli pilies kiekvieną šeištadienį čia , į Ūkininkų turgų, erdvų, gerą su garma ir pardavėjai ir pirkėjai. Nieka nedejuoja, nenaikina. Kada Klaipėda turės ne dūdorių ir liberalus, užveistus Kurlianskio. Kai visa senoji istorinės Klaipėdos -Memelio dalias apstatoma pseudostatiniais, suniokojant reikalingus visuomenei statinius. Senasisi turgus - korupciniamas valdininkams jau koks dvidešimt metų yra kaip gardus kąsnelis, kurį jie vis taikosi praryti. Dabar Senojo turgaus prireikė liberalų daugumos partnerio -konservatoriaus ir jo brolio verslui.

senutė

senutė portretas
turguje kainos didesnės nei parduotuvėje turėtu būti tikras ūkininkų turgus o ne perpardavėjai aš perku tik iš ūkininkų grietinę tokios parduotuvėje nėra būtų gerai ir tikrų kaimiškų lašinių bei kumpių ir sūrių o dabar to ir su žiburiu nerasi

kai įvedė mokamą stovėjimą

kai įvedė mokamą stovėjimą portretas
tai ne tik turgus, bet ir visas senamiestis pradėjo merdėti

Klaipediete

Klaipediete portretas
Galas senam,neuzilgo ir naujas uzsilenks,tik betiksles investicijos,labai jau dekingos vietos turgu teritoriju,laikui begant isdygs daugiaauksciai

klaipėdietė

klaipėdietė portretas
Mokykimės iš kitų šalia Liepoja kada benuvažiuotum turguj visad pilna žmonių. Ir savų produktų, daržovių turi ir perpardavinėja

pirkėjas

pirkėjas portretas
toks tugus tikrai nereikalingas, gobšuoliu era turi baigtis

klaipediete

klaipediete portretas
Tegul tik nedejuoja, kainas lupa, perpardavineje darzoves, jie net nezino kaip auga jos, nes kasdien turguje stovi. Ir dar jiems mazai. Prekybos centruose agurkai 0.99 cnt., o turguje 1.30-1.50 tokie pat is tu paciu vietu supirkti ir t.t. Didelis apetitas apmulkinti zmogu isvaike pirkejus, nes prekybos centre apsiperki viska ir zymiai pigiau, kam dar is turgaus tempti. O senajame turgelyje stovi po 10-15 metu tie patys perpardavinetojai, turiu omenyje visomis darbo dienomis, tik sestadieniais nauji veidai pasirodo. Ko norejo ta ir gavo!

R

R portretas
Toks turgus, koks yra dabar, absoliuciai nereikalingas. Jis tik dubliuoja prekybcentrius, tik kainos dar didesnes nei juose. Turguje turi prekiauti zmones kurie neuzsima stambia ukine veikla. Tuo labiau juose turi nelikt perpardavinetoju ir kinietisko sudo prekeiviu.

Spėju

Spėju portretas
nemiršta, tik ruošiama statybų aikštelė miesto centre. Gera vieta gyvenamiesiems namams, o čia kažkoks turgelis...neliberalu

***

*** portretas
Klaipėdos turgus nemerdėtų, jei mokamą aikštelę padarytų nemokamą. Atvažiuoji į turgų prekintis, o dar rūpestis susimokėti už stovėjimą.

Asta

Asta portretas
Kiekviename mieste ,net svečiai atvažiavę iš kitų šalių-stengiasi apsilankyti turgavietėse . Ten gali pamatyti šalies autentikos dalelę , pasmaguriauti tos šalies patiekalais.Mūsų senasis turgus -miesto centre,kas labai būdinga tokiems objektams.Tik reikia jį protingai renovuoti kad patenkinti būtų, prekeiviai ,pirkėjai ir miesto svečiai.

Anonimas

Anonimas portretas
tuguje turi pardavineti SENDAIKCIUS arba RANKDARBIUS !!!! o ne gariunu SUDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UZDARYTI ir NE TIK TA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Klaipėda

Klaipėda portretas
Nieko nebesuprantu cia 'Klaipėda' ar kokios nors ten kauno žinios, kad pastoviai apie kauna rašo, man apie kauna naujienos visiskai neidomu.

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
O Klaipėdoje vien Kauno įvykiai!

Lipo

Lipo portretas
Kauno diena raso apie Klaipeda... koks cia rysys? Man kaunieciui Klaipedos turgus tikrai neidomus. Atostogaujate zurnaliugos?

Taip

Taip portretas
Pritariu pirmam komentarui, kainos turgui kosmines, nes ten prekiauja vien perekupai. O inspektoriu, vyr inspektoriu kiek islaikyti reikia. Atiduokite ta vieta privatininkui ir bus tvarka su 3-ju zmoniu etatu.

Jūratė

Jūratė portretas
Džiugi žinia, kad ruošiama atnaujinti senajį turgú. Tai nepamainoma prekyvetė apsipirkti daržovėmis ir mėsos produktais

Albonis

Albonis portretas
Pats laikas uždaryti tokius turgus nes tai nešvaros ir visokių užkratų platinimo vieta ir musių bei širšių veisyklos
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių