Prie jūros sumanė išsikepti bulvių

Grįžti į straipsnį

Faktas

Faktas portretas
Puiki ir saugi laužavietė, kokį ššš mala ta skundikė.

Aš portretas
Biški galva perpute prie Jūros tai moterikei, kad netur ką veikt ir tokiais šudais užsiimt. Pasigydyt jai reiktu biški

Taigi

Taigi portretas
Pilietė, kuriai nepatinka jauni žmonės, nepatinka miške linksmi jaunuoliai, dėl to senų žmonių nieks nebeapsikenčia, jiem viskas bblogai. tik po langais jų....šiukslynas....

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Melnaragės bendruomenei, ar čia jūsų privati valda? Su šunimis į kavines, parduotuves, viešbučius, pažengusiose europos šalyse įleidžiama, o Melnaragės runkeliams, trukdo kai miško takeliais, ar pajūriu praeina su šunim. Jiems jaunimas problema, šunys ne džiaugsmas, o problema. Jūs žemėje ne vieni. Kas labiausiai teršia, tas ir skundžia.

Romantikai pritariu

Romantikai pritariu portretas
Matome tvarkingai akmenukais ribota lauzelio vieta,nėra aplink krūmų,kur problema,na issikepe bulvių,romantika,tik kaip jiems degė,šlapia visur..jaunimą daugiau skatinkime geranoriškumu,nepuldami,man patinka.

D

D portretas
Nematau problemos tokiem laužam, viskas padaryta kaip priklauso. Apkrauta akmenim kad nesiplėstu ugnis, šiukšliu nematyt viskas tvarkinga. Kam dar kas kliūna? Vis sako eikit y gamtą pabūt o tai kur jei net lauželio negali susikurt....

Negalima.

Negalima. portretas
O jei sudegs nemažai medžių? Tai ką paskui įteisinti vagiai kirs?

viena boba sakė >>Aninimas

viena boba sakė >>Aninimas portretas
Kuršių Nerijoj "prieš daug metų" miškas išdegė nes buvo padegta. Tuo metu Neringos parko vadovė konfliktavo su kažkuo. padegė kad nuo pareigų nuimtų...

Geriau nekalbek protingas busi

Geriau nekalbek protingas busi portretas
Durneliai. Taigi ant nuotraukos Matos kad prie lauzo net zoles nera tik zeme. Jei kaskoks ugnis uzdegins zeme be zoles ir pagaliu tai geriau tylekit komentarai :D

>aPsurdas

>aPsurdas portretas
Visų pirma aPsurdas rašosi absurdas, visų antra- nesapaliok nesąmonių, kopose ir prie jūros negalima kurti laužų ir tai ne šiaip sau sugalvota. Eik laužus prie savo tvarto kūrenti.

Anonimas

Anonimas portretas
Bet juk sausra miske ir jie galejo sukelti gaisra. Del to ir reikia butinai perspeti apie lauza i reikiamas tarnybas. Nebukit kvaili, iskart skambinkit 112 apie lauzus miskuose. Ka jus neprisimenat, kad dege visa Kursiu maria, keleta hektaru isdege pries daug metu. Zuna gyvunai ir gaisrai gali persimesti i aplinkinius namus, o giruliuose ir melnragej tokiu namu yra daug.

Apsurdas

Apsurdas portretas
Vietoj to, kad skatintų žmones leisti laiką gamtoj ir tuoėt ne prie orkairės, o prie laužo - pabaudas išrašinėja šūdbiurokračiai. Bauskit už šiukšlinimą ir niokojimą, o ne už laužavietę.

pedofilai ir pederastai kopose gali pis tis

pedofilai ir pederastai kopose gali pis tis portretas
svarbiausia, kad laužų nekūriantu

AK

AK portretas
Yra šalia kita tam skirta vieta? Štai jums ir atsakymas. Nieko gėdingo nuošaliau, tam skirtoje vietoje, išsikepti ir bulvių, ir kiaulės koją.

Das ist fantastisch

Das ist fantastisch portretas
Berods 1979 su mamos bendradarbiais buvome Melnrageje, kepem kopose saslyka. Ir aplink zmones ta pati dare. Ir nieko, kopos niekur nedingo, miskas nesudege. Dingo zmoniu savigarba! pavydas, nevaldomas noras pristucalinti tapo kasdienybe. Ir tai toli grazu ne pilietiskumas.

Jei rimtai

Jei rimtai portretas
tai nusiritom iki to kad gaudom kas kur laužą susikūrė? Niekur nieko niekad negalima. Liberalų miestas?

klp

klp portretas
švonderiai jūs nelaimingi......

tai kas dabar bus?

tai kas dabar bus? portretas
taigi ukrainiečiu simbolis sudarkytas promenada išniekinta..:D:D Reikkia sustatyt ten visur vaizdo kameras ir apribot lankymosi laiką :D

pala pala

pala pala portretas
O kas trugdo irengti kelias laužavietes kaip pvz yra Smiltyneje, su laužaviete suoliukais pavesine tinklinio aikštele ir informacijos stendu? Legalizuokit organizuokit:)

kas per liaudis

kas per liaudis portretas
Užuot ilsėjęsi gamtoje ją niokoja

Ziauru

Ziauru portretas
Kas pasidare lietuvai , vien Karen ir oziai teisuciai, neturit gyvenimo jei staipsniai tokie gimsta, zurnalistas is pramusto dugno mojuoja, kas turi but ,kiek sumoket ,kad rasyt apie lauza kurio nebuvo arba apie kuri beveik buvo paskusta,

Arijas

Arijas portretas
Jau suleisti slavai "integruojasi"?

Taip

Taip portretas
Atvarai visas toks puikus gyventi i Melnrage, "statusas" jura namas šalia. Ir pist randi viena laužaviete kuriai 10metu o gal ir 20 Na čia ijungi šustriako MODE pajugi laikrašti gauni medali, trumpiau Dievu Dievas. O kad už keliu šimtu metru miške savartinukas sumestas tu gi nematai oi oi:)

Monika

Monika portretas
Laužus kurti paruoštoje laužavietėje nedraudžiama, nuotraukoje kaip tik tokia laužavietė.

Bėda

Bėda portretas
Išardykite laužavietes, kamerą pakabinkite. ne gi reikia laukti gaisro? Pagarba neabejingai Pilietei.

Galerijos

Daugiau straipsnių