Prie Žvejų rūmų fiksuojamas eismas šaligatviu: pažeidėjai – skubantys tėveliai?

Vytautas

Vytautas portretas
Atstatykit pravaziavima nuo Purienos puses ir niekas nepazeidines. Kodel nera kadastro nuotraukos su privaziavimu kuris realiai uzgrobtas privaciu statybu metu? Ten visa laika buvo didele aikstele su privaziavimu is Purienos puses kol tos nesamones nepradejo statyti.

Aras

Aras portretas
Dar tegul policija pažiūri kaip tos mamutės laksto iš ryto ir vakare per visai neapšviestą ruožą už Norfos ir Lietuvos draudimo pastatų aikštelės, per privažiavimą prie gyvenamųjų namų. Susidaro ir kamščiai, kad išvažiuoti negalima iš namų kiemų. Tie gudručiai, kurie rekonstravo gatvę, pamiršo, kad prie gyvenamųjų namų nėra gatvės apšvietimo. Kai mamytės ir tėveliai įveikia darželio gatvės kliūčių ruožą mina ant greičio pedalo ir tada stabdo prieš neapšviestą perėjos kalnelį. Tuo keliu eina daug eilinių klaipėdiečių tėvų vaikų bei pagyvenusių žmonių iš žvejybos rajono, ten iki nelaimės vos vienas žingsnis.

Klaipėdietei

Klaipėdietei portretas
Pabandyk dar pavažiuoti šaligtatviu, mokėsi tūkstantines baudas. Jei nežinai kaip teisingai nuvažiuoti, judink savo pėsčią subinę.

klaipėdietė

klaipėdietė portretas
Prieš rašydama straipsnį Asta Dykovienė,nuvažiuok pati ir pasižiurėk apie ką rašai.Nėra baisiau kai mus paprastus žmones laiko debilais.Tuo keliuku važiuoja visi į sporto klubą,vaikų būreliai,vyksta karatės užsiėmimai,šokiu ir kirpykla dirba.Apačioje yra aikštelė,tai kaip iki jos privažiuoti,jei nėra kito kelio.Iki darželio dar toli ir iš kur tokia informacija traukėte.Dar karta įrodo,kad mūsų žyniasklaida moka tik rašyti straipsnius nepatikrine gerai informacijos.Gerai kai sėdi kabinete ir užtenka paskambinti telefonu,pasiklausinėti ir sukurti.Aš sutinku,kad šaligatviais važinėti negerai,tai kodėl Jūs Asta neparašote straipsnio,kad savivaldybė nesugeba sutvarkyti pravažiavimo.Grasinimas,kad pastatys policija,ji yra ten kviesta daug kartų.Kai vyksta renginiai,tai mašinas taip sustato,kad vaikus atveže tėvai i burelius,negali išvažiuoti,tai apie eina kalba.Gal pagaliau patys žmonės būkim viena kitam draugiškeni.

o koks apendicitas

o koks apendicitas portretas
į Tilžės turgų įvažiuot-pabandytų taip padaryt pvz į akropolį

S.S.S.

S.S.S. portretas
tai kam tada stovėjimo vietos išbraižytos jeigu negalima važiuoti??? Patys valdininkai nežino kas vyksta mieste, o apie policija nuo labiau nėra ką šnekėti. Ką galvojate policija pravažiuodama pro šalį nemato ten automobilių? Bet manau jie taip pat puikiai žino, kad ten stovėti galima. O pasirodo policijos viršininkas nežino, ar apsimeta nežinančiu, nes šiais laikais geriausia apsimesti

Klp

Klp portretas
Galėtų dar patikrint klp prie naujųjų senukų kur atsidare antroj pusės degalinė stovi tai niekas nelaukia zalio signalo visi lekia pro degalinė seip turėtų visiems būti lygios teises

Gyventojas

Gyventojas portretas
Gerb. M.Džermeika, Patingejote paeiti 2 žingsnius kad įsitikintumete jog ten yra vienintelis kelias vedantis į automobilio aikštelę ir jokio pravaziavimo ten nėra. Ar tai čia tyčia norima supainioti skaitytoją?

haha

haha portretas
jus nuvaziuokit ir paziurekit kur nuveda ta gatvele, ten nera pravaziavimo i naikupes gatve, tai ivaziavimas i sporto centra ir kirpykla, jokio kito kelio privaziuoti ten nera, vienas parase nesamone ten nebuves kiti klausosi :D :D :D

Memel

Memel portretas
letuvei_Prigetinei _DebiLai

Kai nežinai kas mieste dedasi

Kai nežinai kas mieste dedasi portretas
Ir kas tas kameras įrengs, gal jūs mindaugai, o kas stebės, gal jūs?

Džermeikai komisarui

Džermeikai komisarui portretas
Neteisėta praktika gatvėse susiformavo, nuo tada kai vadovaujat ir leidot per kelis metus nebaudžiamumui įsivyraut klaipėdoje

apie policijai

apie policijai portretas
paskui buvo nuotrauka įkelta kaip 10 m nepaėjo ir šaligatvy atbuli į stulpą

Ar kelių policijos viršininkas visai mebesiorientuoja?

Ar kelių policijos viršininkas visai mebesiorientuoja? portretas
Kol pirštu neparodai tol nieko, nė ausų nepajudina,ar toks turi būti komisaras, beto gal primint kad klaipėdoje įpatinga pablogėjusi eismo padėtis, jei ne trikojai kurie yra ne džermeikos dėka tai aukas skaičiuotų kas valandą.

Apie policiją

Apie policiją portretas
Kai ten dirbau esu važinėjęs ir laiptais,ir Girulių miškeliais,takeliais,šaligatviais,pajūrio mediniais takelias...nes reikia kad greičiau padėtum bėdos ištiktam žmogui,arba atsitikus nelaimei,ar užkirsti kelią nusikaltimui.Čia rašau komentatoriui kuris matė kad policija važiavo nuo Kauno gatvės link P.Komunos šaligatviu.

Anonimas

Anonimas portretas
Mokykitės iš Ukrainos. Ten net policija laksto šaligatviais, ne tik krūti bachūrai su juodais džipais. Pėstieji tik spaudžiasi prie sienų...

pigiau

pigiau portretas
pastatyti stulpelius

mrr

mrr portretas
eilinis d e b i l u pavyzdys. o paskui sako, kad tik drausti valdžia moka. Mąstymo nulis. Galėtų tokiu prigavus sumokėti už dangos keitimą savivaldybės darbų kainom. Mažai nepasirodytų

anokia čia bėda

anokia čia bėda portretas
Įrenkite atitvarus tarp šaligatvio ir žaliosios zonos

pensininkas

pensininkas portretas
Kai baigs "subingalviai" "reguliuoti" eismą, tada baigsis ir važinėjimas šaligatviais. Mačiau kaip nuo Kauno g. link P.Komunos šaligatviais lėkė policijos a/m.

Laukininkai

Laukininkai portretas
Saligatviais chuliganiskai vazineja ir Laukininku g ties 11 namu.Bet kada gali nutrenkti zmogu

Chuliganiskas vairavimas

Chuliganiskas vairavimas portretas
Tas pats Giruliuose, naujai irengtos parkavimo vietos vos uz 30m nuo vaiku darzelio, bet vistiek vaziuoja ant pesciuju tako su automobiliais..

Idomu butu

Idomu butu portretas
Kameras irengti kiekvieno valdiskos istaigos vadovo kabinete, su tiesiogine transliacija.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių