Prisiekė naujoji Klaipėdos miesto taryba

Į pirmąjį posėdį susirinkusi naujos kadencijos Klaipėdos miesto taryba išsiskirstė postus.

Iškilmes keitė rietenos

Naujai išrinkti politikai sklandžiai sugebėjo tik duoti priesaikas, o tarybos darbo pradžią lydėjo nesklandumai – du trečdalius tarybos sudaro naujokai, tad pirmąjį posėdį trikdė politikų įgūdžių stoka ir sumaištis.

Tarybos posėdyje politikai viešai įvardijo kas su kokiomis politinėmis jėgomis dirbs.

Buvęs savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas tarybos posėdyje pažymėjo, jog tarybos nariai, išrinkti pagal Liberalų sąjūdžio partijos sąrašą šioje tarybos kadencijoje dirbs opozicijoje.

Prie opozicijos prisijungė ir Arvydo Vaitkaus vadovaujami Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos nariai, susijungę į analogišku pavadinimu pakrikštytą frakciją. Frakcijai vadovaus A.Vaitkus, jo pavaduotoja taps Ligita Girskienė.

Visuomeninio komiteto „Titov ir teisingumas“ nariai Viačeslavas Titovas ir Jurijus Šerkšniovas prisijungė prie opozicijos.

Lietuvos centro partijos rinkimuose iškelta Nina Puteikienė taip pat jungėsi prie opozicijos. Jau pirmasis šios politikės pasisakymas iškilmingo posėdžio metu sukėlė erzelį salėje.

„Nesinervinkite mere. Išduodama dažniausiai ne iš anksto apgalvojus, o dėl silpno charakterio“, – posėdžiui pirmininkavusiam Klaipėdos merui Vytautui Grubliauskui šūkavo N.Puteikienė.

Į tai repliką metė Centro partijos atstovas Alvidas Šimkus, priminęs, jog N.Puteikienė nėra Centro partijos narė.

Žmona tai dar nėra partijos pirmininkas

„Centro partijos pirmininko žmona „neišeina“ iš rolės. Žmona tai dar nėra partijos pirmininkas“, – kolegę tramdė A.Šimkus.

Ieškojo pažymų

Svarstant dviejų administracijos direktoriaus pavaduotojų atleidimo klausimą iš pareigų atleista Alina Velykienė pasigedo specialiųjų tarnybų palaiminimo laikinai administracijos vadovo pareigas ėjusiam Olegui Mariničiui.

Esą šis administracijos darbuotojas vis dar neturi leidimo dirbti su slapta informacija. Tačiau politikams buvo paaiškinta, jog O.Mariničius skiriamas laikinai eiti administracijos direktoriaus pareigas, kol bus paskirtas nuolatinis direktorius.

Debatų kilo ir tvirtinant Klaipėdos mero Vytauto Grubliausko pareiginės algos koeficientą.

„Kaip sakoma liaudyje – ne vieta derėtis. Tiek, kiek numatyta įstatyme – nei daugiau, nei mažiau“, – juokavo V.Grubliauskas, kuris iš karto sulaukė niukso dėl to, jog nenusišalina nuo klausimo pristatymo.

V.Grubliauskas patikino, jog konsultavosi su Vyriausiąja rinkimų komisija, kuri išaiškino, jog pirmajame tarybos posėdyje, kurį šaukia VRK, posėdžiui pirmininkauja meras.

Išrinko vicemerus

Tarybai buvo pateiktos dviejų galimų vicemerų kandidatūros – visuomeninio rinkimų komiteto "V.Grubliauskas ir komanda" nario Arvydo Cesiulio ir konservatorius Arūno Barbšio.NAUJAUSI KOMENTARAI

Jelena

Jelena portretas
Audrius Vaišvila nebeperrinktas į naują Klaipėdos miesto tarybą. Dabar sėdi ir barsto miltą sau ant galvą.

to Malūnininkas

to Malūnininkas portretas
tuoj ir tas atvirtas antilietuvininkas keliaus į teisiamųjų suolą, tada nuteistas bėgs ir galės "politinio" prieglobsčio prašytis pas savo putiną ubagų šalyje rytuose.

Malūnininkas

Malūnininkas portretas
bet tas kuris paskutinius miltus į Titovą išbarstė iškuoptas
VISI KOMENTARAI 24
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių