Ribojimas uostamiesčio centre – eurams rinkti?

Grįžti į straipsnį

Mo

Mo portretas
Tai manto gatve dviračiu visi šaligatviu važiuoja kaip ten draudžiama?

Saula22

Saula22 portretas
Na per Manto gatvę važiuoti verta tik iki tam tikro punkto kurio nepasiekia pesčias.O jei reikia kirsti miestą skersai išilgai-tai kokio velnio Manto gatve važiuot??Mano tėvai ir močiute seni klaipediečiai tai Manto(senoji Montes)gatvė tik pasivaikščioti geru oru tinka.Namas prie namo.kavinukes.krautuveles.nes tai tiesiog senamiesčio tęsinys kuris ir taip mažiukas

Gėda

Gėda portretas
Gėda tam Džemeikai, keisti reikia darbą jei nesugeba gaudyti kriokenčių automobilių.... žioplys arba tinginys

Vairuotoja

Vairuotoja portretas
Va va ir as uzvakar suzinojau,kad ten greitis tik 30 km/val,kai i e-maila atejo bauda))

Anonimas

Anonimas portretas
Nu juk kažka dibtis reika ten sėdi ir peza visokius vėjus o kad kažkas y gera darytu,tai nieko, tai gal užgesinti varikly ir prasistumt per senamiestyje bausti daugeu nieko nesugeba

Neįgalūs

Neįgalūs portretas
Policininkai pasiskelbė neįgaliais. O pariaumoti ir ant laisvos eigos galima. Prie ko čia fotoaparatas su greičio ribojimu?

Vaitkau

Vaitkau portretas
Kur mūsų naujasis meras su savo žadėtais išmaniaisiais šviesaforais? Ar inirtingai šoks į statybas?

Tai kad ten laiko niekas nebelleidzia

Tai kad ten laiko niekas nebelleidzia portretas
Centras numire su stovėjimo apribojimu. Viva la akropolis, kur stovėjimas nemokamas.

miestietis

miestietis portretas
Herkaus Manto gatvėje automobilių eismas turi būti uždraustas. Tai sumažins taršą ir triukšmą, kas padarys centrą tik dar patrauklesniu laiko leidimui.

to mokėtojas

to mokėtojas portretas
kaimo buduli,grėžk į savo kaimą ir važinėk.Privažiavo runkelių į miestą ir nori savo tvarkas diktuoti

Mokesčių mokėtojas

Mokesčių mokėtojas portretas
Belieka važinėti Klaipėdoje tik su traktoriais. Pagal DEB.... automobiliai tik pramogoms skirti!

Aferistas

Aferistas portretas
Kas per šūdą mala apie sauguma, Klaipėda neturi daugiau pagrindinių gatvių tai pro ten važiuoti reikia... Ir aišku daro taip kad astuma iki darbo būtų didesnis ir kuo sunkiau nusigauti.. AČIŪ DEBILAMS KURIE NESUGEBA PAGALVOTI PLAČIAU.

Purmaliai

Purmaliai portretas
trikojai statomi šiaurės prospekte,dvi plačiausios juostos,greitis 50,buvo 70,tikslas nurauti daugiau pinigų !

Tik Tak

Tik Tak portretas
Ne kokios tai "padugnės ten naktimis triukšmą kelia",tai jūsų pačių neauklėti,bet jau paaugę vaikinukai.

Niu niu :)))

Niu niu :))) portretas
Straipsnis apie konservatorių kuris nieko negalėjo ? :)

AK

AK portretas
"akropolis ir verslo centrai aplink ir ten nelabai kas mašinų triukšmu skundžias" - nes taip ten nevažiuojama (beveik), kaip H.Manto gatve, pasirodymui - kaip motociklininkui man buvo gėda matyti, jog kolegos ten pasidarė vieną pagrindinių pakazūchų. Tikrai ne tam buvo leista važiuoti motociklais. Kita tokia promenada - Taikos prospektas. Nesuprantu, kodėl policija nevaldo situacijos niekur. Nuo šaligatvio nepamojuotų triukšmadariui?! Kas per policija pas mus šiais laikais, vieni neįgalumai.

GYVENTOJAS

GYVENTOJAS portretas
Pats geriausias policijos pasiteisinimas,naktimis vazineja riaumojantcios masinos,klausimas,o kur jus ,ten kur turite buti,jusu nei su zvake nematysi,tai pastatykite viena ekipaza centre ir tegul budi,ir nebandykite teisintis,kad truksta persionalo.Senais laikais,budeti iseidavo ir ofise dirbantis,pajudinkite sava storus uzpakalius ir tvarka bus,o nedejuokite ir ivairiais draudimais nevarzykite eismo dalyviu judejimo.

klp

klp portretas
Būna šventės "Diena be automobilio". Jei pabandytume padaryti "mėnesį be valdžios" ? Labai įdomu būtų pamatyti rezultatą.

To Juozas ir kitiems neadekvačiams

To Juozas ir kitiems neadekvačiams portretas
Jus mieste gyvenat, kur transportas, verslas, pramonė ir tt. Jeigu norite ramybės tai gyvenkite kaimuose ar uzmiesčiuose. Bet ne, visi nori miesto patogumų bet kaimo ramybės. Grynai parazitai.

Kaimieciai

Kaimieciai portretas
Toje Klaipėdoje trys gatvės ir tai dar sugeba nesąmones daryti. Dviratininkams mat nesaugu tai mažina greiti. Tai įrenkite tik jiems skirtus takus, o ne gatves pritaikykite. Kažkoks idiotizmas aukščiausiame lygyje. Džermeika mat skundžiasi kad reidų nemoka toje vietoje surengti ir oi oi kokie blogi visi nes praneša. Dar topu tipas kad specialiai kažkas duslintuvus gadina. Provincialai visiški

Juozas

Juozas portretas
Suvažiavusiems iš provincijos naujiesiems klaipėdiečiams gyvenimas be automobilio, važiavimas centrinėmis gatvėmis dideliu greičiu yra prigimtinė teisė, o ar bus kitiems patogu tai dzin. Tik už ribojimus ir saugumą pėstiesiems

Arūnas

Arūnas portretas
Kaip iš karoso gatvės galima trenktis i Viktorijos viešbutį?

>ob

>ob portretas
Kiti miestai neturi tik 3 gatvių , kad vieną padaryti tylos zona. Kitas reikalas , kad jau draudžiama vaziuoti nuo senojo turgaus iki Danges gatves. Kam plesti senamiescio ribas , ten kur jo niekad nebuvo ? Tai gal Vingio g padarom 30 km greiti ? Ten irgi zmones gyvena ir ne lektyniu trasa . Bet kas vakara duodasi tie patys triedalai su kiaurais glusakais. Arba Taikos pr sumazinam greiti? Beda tame , kad mentas Dzermeika tingi su savo lodoriais dirbti ir gautyti tuos terbaklynius. Jiems geriau inkila pakabint ir darbas tipo padarytas.

Antanas

Antanas portretas
Koks gi ten centras? Centras yra akropolis ir verslo centrai aplink ir ten nelabai kas mašinų triukšmu skundžiasi. Gražiai pakalbam prieš rinkimus, gaivinsime miestą, padarysime patrauklesniu verslui ir jaunimui, bet veiksmai byloja ką kitą, šviesoforų miškas kas 30 metrų, kamščiai, greičio ribojimai, apmokestinami net kiemai, o surinkti pinigai nueina kažin kur. Kiek aikštelių suremontuota už šitiek metų renkamą rinkliavą? Nematau už ką mokėti, jei automobilį palieki balose, o iki jų važiuoji per duobes. O kažin Baltijos pr gyvenantys nesiskundžia sunkvežimių keliamu triukšmu? Pala, ten į uostą važiuoja, o uostas - juk pinigai, teks pakentėti.

Durniamms

Durniamms portretas
Labai geras pavadinimas!!!

Ramus

Ramus portretas
Siulau greiti leisti tik 5 km/h, bet uztat galima be glusako. Ble dibilai. Kokiu rinkimu reikia, kad miesta valdytu adekvatus zmones... o to gatvese Sakuras tuoj bus galima sodinti.

To GGG

To GGG portretas
Davai, organizuojamės ir dar ant laisvo bėgio pagazuojam, kad daugiau padūmintumėm prie radaro!

Senelis

Senelis portretas
Išradingi tie valdininkai kai reikia iš liaudies atimti pinigus.Bet kai reikia ką padaryti normalaus reikalingo išmonės nebelieka.

Apie gyvenantį Manto 30 zonoje

Apie gyvenantį Manto 30 zonoje portretas
Netikėkit šituo,nes čia aiškiai kažkuris tokį durną nurodymą pateisinantis deputatas rašinėja!Tik apsimeta namo gyventoju,kad realiau atrodytų

Tą nesąmonę

Tą nesąmonę portretas
sugalvojo tie, kurie nori, kad miesto centras būtų kuo labiau užterštas. Politikai, sumažinkit greitį iki 5 km/h, važiuos visi pirmu bėgiu ir varys dyzelio dūmus tiesiai į Manto gatvėje esančių butų langus... Viena ranka šitie bulvonai diegia "tvarumą", kita ranka viską čia pat dar baisiau tuojau užteršia. Bepročių valstybė!

Anonimas

Anonimas portretas
Birutes gatve iki Gandraliskiu , galim pakelt biudzeta.. Penktadienis, sestadienis nakti aukso kasyklos.Visi be duslintuvu, "akustika gera" Sekmes naujai valdziai.

Jo

Jo portretas
“Sargai” Tingi dirbti, tai įtakojo begalvius politikus priimti lengvesnį sprendimą - rinkti baudas. Pradžioje bandė argumentuoti triukšmu, dabar jau prigalvojo dar kelis. Būtų labai įdomu sužinoti kiek gyventojų skundėsi, turbūt visi 2. Čia kai kaimiečiai atvažiuoja į didmiestį gyventi ir nori kaimo ramumos.

H.Manto zonoje gyventojui

H.Manto zonoje gyventojui portretas
Uzsikluok su balta kaldra ir letai sliauzk link kapiniu. Ten tikrai tau bus tilu ir ramu

Gyventis H. Manto 30 zonoje

Gyventis H. Manto 30 zonoje portretas
Kvailas tas badymasis dėl apriboto greičio, kai rezultatas pats kalba už save. Jei prieš metus nuo pravažiuojančių, nuo pėsčiųjų perėjų kaip nuo starto linijos startuojančių mašinų visų pastatų langai ir sienos drebėdavo, o mociklų riaumojimas iš kėdžių versdavo, dabar pokytis ir gatvėje ir aplinkoje nerealus. Tai, sakyčiau sprendimas dėl greičio apribojimo ir jo konrolės visiškai pasiteisino. Kaip kitą žingsnį paliknkėtume ženklo, draudžiančio motociklų eismą pastatymą.

tht

tht portretas
dzermeika dzermeika gal tegul dažniau milicininkai patruliuoja ir nebus ten lakstančiu ir birbiančiu, o dar geriau tegul milicininkai išgaudo ir panaikina tech. talonus tokiems kuriu mašinos yra apdirbtos, kad baubtu garsiau. Galvoja matuokli pastatys ir preoblem solved.

memelender

memelender portretas
Tai aišku, kad turi būti kontroliuojamos ir kaip kavinės sudeda stalus. Tačiau, didžiausia problema, kad H.Manto gatvėje visas įmanomas plotas atiduotas automobiliams, o pėstiesiems ir kavinėms lieka tik trupiniai.

AK

AK portretas
Bent miesto gatves žinot, kabinetiniai? J.Karoso gatvė toli nuo Viktorijos viešbučio kampo.

Teleu

Teleu portretas
O ka Taikos pr gyventojai kitokie jiems ner triuksmo ....juk mieste gyvenam visi turim transporta ....o policininku niekur su ziburiu nerasi .....

Iš tikro

Iš tikro portretas
Viso to pagrindinis tikslas yra atpratinti vairuotojus važiuoti Manto gatve, o visa kita tai tik išsigalvojimai...tam pateisinti...

Pozityvas

 Pozityvas portretas
Tik ką daryti jei aš su dviračiu važiuoju 35-40

>memelender

>memelender portretas
o kad tos kavinukės kitą kartą užima šaligatvį ir pėsčiajam tenka lipt į pravažiuojamąją dalį ar iš viso bėgt į kitą gatvės pusę čia yra normalu?

Natikrai jau

Natikrai jau portretas
mieste per ženklus ir ribojimus jau neįmanoma 3 metrų pravažiuot. Asilai

Klaipėda

Klaipėda portretas
30km/h su dviračių pats tas.

geltonoji spauda

geltonoji spauda portretas
tarybinė klaipėda su savo idiotiškais straipsnių pavadinimais,toliau kiršina miestiečius

Čia jau perdaug (30km)

Čia jau perdaug (30km) portretas
Gal pradėkime nuo savivaldybės - merui ir tarybos nariams uždrausti naudotis automobiliais. Juk geras pavyzdys užkrečiamas.

Kestutis

Kestutis portretas
Kaip mes iki siol isgyvenom su 50 greiciu?

Šūdvabalis

Šūdvabalis portretas
Laikas policajams su džermeika priešakyje lipti iš automobilių ir pradėti dirbti,o ne bausti.Nemačiau savo gyvenime gatvėje dirbančio polismeno...Gal jūs kas nors matėte??

memelender

memelender portretas
H. Manto gatvės kavinės išsilaiko tik iš pėsčiųjų. Automobilių vairuotojai, kurie pralekia gatve net nepasukę galvos, kavinėms jokios naudos neatneša. Atvirkščiai, jų keliama tarša ir triukšmas ir siauri šaligatviai tik mažina gatvės patrauklumą pėstiesiems, dėl ko nukenčia ir pačios kavinukės.

Anonimas

Anonimas portretas
Nežinojau, kad Viktorijos viešbutis yra Karoso gatvėje... Kam čia su orentacija mieste problemos?

Memelenderiui

Memelenderiui portretas
Gali to eismo ir nebebuti tik žmoniu i kavinukes/barus tai nepritrauks o dar atvirkščiai ju sumažes:)

Idomiai

Idomiai portretas
skundėsi vasaros naktimis ramybę drumsčiančių automobilių riaumojimu. O pavasario rudens ir žemos naktimis nesisikundžia? Tai gal Džrmeika ten buta poilsiautojams nomoja:)?

memelender

memelender portretas
Herkaus Manto gatvėje iki Lietuvininkų aikštės iš vis reikia uždrausti lengvųjų eismą. Būtų išspręstos ir triukšmo ir taršos ir dviračių problemos. Vietinėms kavinukėms irgi geriau būtų jei atsirastų galimybė išnešti stalus į lauką. Dauguma automobilių ir taip nevažiuoja Herkaus Manto gatve, o nusuka į plačias Naujojo Uosto ir Priestočio gatves.

OB

OB portretas
Miesto centras, o ne lenktynių trasa. Tokiose vietose važiuoti 30 km yra normalu. Net straipsnio pavadinimas toks moroziškas. Kas tiems klaipėdiečiams darosi?

Teisinga iškelta didelė miesto problema - pertekliniai draud

Teisinga iškelta didelė miesto problema - pertekliniai draud portretas
Klaipedoje jau kelinti metai viskas sprendžiama tik ribojant greitį. Cirkas ne daugiau.

buduliams

buduliams portretas
juokina debiliški komentarai.Nepatinka per centrą važiuoti 30km/h greičiu,važiuokit aplinkui.O dar geriau visai nevažiuokit.

GGG

GGG portretas
O gal į akcijike visi miesto vairuotojai suvažiuojame ir 10 km per valandą pasivažinėjame po ta rajona...Gal tada baigsis valdžiažmogių išsidirbinėjimai...

klaipėdietė

klaipėdietė portretas
Gyvenau Herkaus Manto 1 ir autobusai ir lengvosios važiavo nieks nemaišė. Dabar žmonėms viskas maišo. Perkam butus prie gatvės ir verkiam, kad maišo triukšmas. ir važiuoja šiom gatvėm tikriausiai tik tie kurie ten gyvena ar su reikalu, taip tai pro ten ir nepatogu važiuot. geros dienos...

o gal

o gal portretas
Per centra reikia nutiesti pozemini tuneli ir visos problemos issisprestu.Galetu lekti,kad ir ant 130km/h. :)

...

... portretas
Visokiems džermeikoms galiu pasakyti, kad "riaumoti tyčia sugadintu duslintuvu" galima ir stovint vietoje. Automobilio keliamas triukšmas mažai susijęs su važiavimo greičiu, tuo labiau, kai greičiai 50 arba 30 km/h. Seniai niekam ne paslaptis, kad policija savo darbą sukoncentravo į eurų rinkimą. Eismo saugumas ir gyventojų ramybė jiems rūpi kuo mažiausiai. Nebent toje gatvėje gyventų koks nors džermeika...

Paduduojam autobusu parke :)

Paduduojam autobusu parke :) portretas
Uzdrausti viesam transportui, ypac autobusams vaziuoti centru!

Donatas

Donatas portretas
Tai kad jau nebetelpa į jokius rėmus tie greičio apribojimai. Gyvenimas spsrtėja o mes , kaip kokie vėžliai - vos sėliname. Taip dar daugiau teršdami gamtą. Aišku, kad tokie greičio suvaržymai, tik ir yra naudingi baudų surinkimui. Kartą sustojau ir paklausiau policijos darbuotojo, ar Jo manymu, čia tinkamas toks apribojimas, kai galima būtų važiuoti žymiai greičiau, atsakymas buvo vienareikšmis - žinoma nesąmonė, bet ne nuo mūsų tai priklauso. Tai va…

hhh

hhh portretas
dar viena ideja: i Klaipeda tik su arkliais ir arkliu vezimais. Is kur tiek klounu ant Lietuvos?

kai valdininkai nori pavogti pinigų

kai valdininkai nori pavogti pinigų portretas
Tada išsigalvoja „referendumus“, „apklausas“, kolektyvinius laiškus“, „pasipiktinusius gyventojus“.

Liberkomunizmo smekla

Liberkomunizmo smekla portretas
Del visko kalti mistiniai ,, miesto gyventojai,, - jie ir greiti prase sumazinti ir krepsinio aikstele parke panaikinti. Realiems miesto gyventojams nepavyko nei parkomatu biznio sustabdyti nei issireikalauti realaus senamiescio gatviu remonto pabaigos laiko isprasyt.

nėra šalies, kur būtų tiek daug nereikalingų kelio ženklų

nėra šalies, kur būtų tiek daug nereikalingų kelio ženklų portretas
Kodėl vis pas mus visur į kairę ir dešinę kabinėjami ženklai, prasilenkiantys su realybe ir blaiviu protu? Turbūt nėra kitos šalies, kur būtų tiek daug nereikalingų kelio ženklų.

Kas jų motinos?

Kas jų motinos? portretas
Kad tokius asilus gimdo?

Tai vadinama „apsimesti debilu“:

Tai vadinama „apsimesti debilu“: portretas
„M. Džermeika patikino, kad stacionarus greičio matuoklis sumontuotas ne siekiant pildyti biudžetą, o paversti šią gatvę saugesne.“

kaip patogu mentams

kaip patogu mentams portretas
...ach, mes tokie jautrūs, tokie neįgalūs, mes negalim jų sutvarkyti niekaip...džermeiki, nejuokink voverių: pagavot su " kastruota" dusliarke--anuliuojama technikinė, sekantį kartą--tas pats, vėl anuliuojama...tiesa, užmiršau, kad jūs jautrūs ir neįgalūs...

R

R portretas
Uždrausti viską. Ne tik lengvikes , bet ir sunkvežimius bei autobusus . Tegul į parduotuves ir statybvietes produktus ir medžiagas su asilo kinkiniu veža, nes centre ponai neišsimiega. Išvis toks šiknatrinys , kaip Džermeika turi lėkti lauk kaip ir užrūdyjęs Kongas , kad išlėkė. Kiek senai eksperimentavot ant Pilies tilto su tuom 30 km/h greičiu? Buvo 50 , po to 30 , dabar 40. Tas pats su Minijos g. ruožu , kur matuoklis stovėjo. Visur ribojimai taikomi , ten kur statomas matuoklis. Jį iškėlus , greitis pakeliamas. Čia tipo saugumą taip tvarkot? Cirkininkai bl.. , ne kitaip. PASIPINiGAUTOJAI !!! p.s. iš manęs nei cento negavote ir negausite . tegyvuoja Waze :)

Gintaras663

Gintaras663 portretas
Centre ne vieta automobiliams . Isvis uždrausti jiems vaziuot. Klaipėdoje ir tai neblogas viešasis transportas , tegul vaziuoja juo
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

 • Pajūryje dabar itin palanku ieškotis darbo: kokias algas siūlo verslininkai?
  Pajūryje dabar itin palanku ieškotis darbo: kokias algas siūlo verslininkai?

  Užimtumo tarnyba teigia, kad pajūryje ieškantiems darbo darbdaviai turi jo itin daug. Kokio darbo turi ir kiek už jį galima uždirbti, buvo teiraujamasi Užimtumo tarnybos Klaipėdos skyriaus Klientų aptarnavimo departamento vadovės Jurgitos Petra...

  26
 • Klaipėdos jūrinis verslas prieštarauja jūreivystės mokyklos jungimui prie „Vilnius TECH“
  Klaipėdos jūrinis verslas prieštarauja jūreivystės mokyklos jungimui prie „Vilnius TECH“

  Klaipėdos jūrinių ir pramonės asociacijų vadovai parengė kreipimąsi šalies valdžiai dėl ketinimų jungti Klaipėdos aukštąją jūreivystės mokyklą prie Vilniaus Gedimino technikos universiteto („Vilnius TECH“) ir siūlo ju...

  5
 • „Žingsniai Klaipėdai“ – skirti šimtmečiui
  „Žingsniai Klaipėdai“ – skirti šimtmečiui

  Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras jau trejus metus iš eilės organizavo pėsčiųjų žygį Klaipėdos miesto vaikams ir jaunimui. Šiais metais žygis skirtas Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-osioms metinėms paminėti. ...

  1
 • Į pajūrį atvyko jaunieji kūrėjai iš Latvijos
  Į pajūrį atvyko jaunieji kūrėjai iš Latvijos

  Nuo 2017 m. prasidėjęs tarptautinis meninis edukacinis projektas „Menų krantai“ užaugino gražią draugystę tarp Klaipėdos ir Latvijos Lielvardės miesto ugdymo įstaigų. Šįkart jaunieji kūrėjai iš Latvijos atvyko į mūsų ...

 • Gimnazistai turėjo klausimų
  Gimnazistai turėjo klausimų

  Dienraščio „Klaipėda“ redakcijoje vėl sulaukta svečių. Šįkart čia viešėjo Vytauto Didžiojo gimnazijos vienuoliktokai su savo vadove, medijų kraštovaizdžio dėstytoja ir mokytoja Rosita Vaičiule. Gimnazistams ...

 • Dėl byrančio Salantų tilto – nerimas
  Dėl byrančio Salantų tilto – nerimas

  Gyventojai baiminasi dėl dar vieno yrančio infrastruktūros statinio – virš Salanto upės esantis miestelio tiltas byra akyse, tačiau kelininkams jis tinkamas net ir didelių gabaritų krovinių gabenimui. ...

  8
 • Prie Jono kalnelio – bebrai?
  Prie Jono kalnelio – bebrai?

  Prie Malūno tvenkinio apsigyvenusių ir vis parko medžius be gailesčio graužiančių bebrų jau sumažėjo. Jų „išvykimą“ paskatino specialūs repelentai, kuriais buvo ištepti medžiai. ...

  2
 • Planuose – darbus Vingio pasaže užbaigti iki rudens
  Planuose – darbus Vingio pasaže užbaigti iki rudens

  Gyventojų viltis, kad tvarkymo darbai Vingio pasaže baigsis iki vasaros pradžios, užgeso. Nors dirbama pagal grafiką, daugeliui klaipėdiečių vis dar atrodo, kad rezultatų nematyti. Rangovo pažadas šiek tiek ramina – darbai tikrai bus u...

  5
 • Klaipėda ruošiasi Dainų šventei
  Klaipėda ruošiasi Dainų šventei

  Sekmadienį uostamiestį sudrebins Vakarų krašto dainų šventė – krašte bene didžiausiu dalyvių skaičiumi išsiskirianti tradicija, menanti turtingą ir prasmingą Mažosios Lietuvos dainų švenčių patirtį. ...

  1
 • Sukilimo operacijos vado ir jo žmonos perlaidojimo vieta – aiški
  Sukilimo operacijos vado ir jo žmonos perlaidojimo vieta – aiški

  Nuspręsta dėl sukilimo operacijos vado Jono Polovinsko-Budrio ir jo žmonos Reginos Kašubaitės-Budrienės perlaidojimo Klaipėdoje vietos. Vienbalsiu sprendimu nutarta, kad amžinojo poilsio jie atguls Skulptūrų parke prie paminklo „Už laisv...

  5
Daugiau straipsnių