Po kelerius metus trukusių derinimo darbų pagaliau įsibėgėjo Rusijos Federacijos generalinio konsulato Klaipėdoje statybos. Planuojama, kad naujasis pastatas bus baigtas 2011-aisiais.
Konsulato, kuris maždaug po pusantrų metų turėtų atsirasti 27 arų sklype Šermukšnių gatvėje, statyboms uostamiesčio savivaldybė pritarė dar praėjusių metų gruodį. Tačiau dėl lėšų stygiaus jos buvo atidėtos iki šiųmečio rudens.
Pasak generalinio konsulo A.Krotkovo, dabartinės konsulato patalpos K.Donelaičio gatvėje jiems jau tapo per ankštos, todėl su nekantrumu laukiama, kada bus galima persikelti į naująsias. Dabartinėse patalpose yra per mažas žmonių priimamasis, taip pat čia nėra tinkamos automobilių stovėjimo aikštelės. Kadangi šios patalpos yra nuomojamos, investuoti į jų renovaciją konsulatas nenorėjo.
Kiek atsieis naujų pastatų statybos, kol kas neatskleidžiama.
Naujausi komentarai