Šalyje didėja užsikrėtimų skaičius: ištuštėjo Klaipėdos savivaldybės kabinetai

>

> portretas
Buvo laikai,kai nedirbti reikejo eiti i darba,Dabar ..., nei i darba eiti,nei dirbti,bet pinigus JAMA, pinigus su priedais,su premijom,su ... .

Lietuvis

Lietuvis portretas
Klaipeda nasa !!! Ty sto po kytajsky nieponymajies??? Soviem Soviet durakkk!!!!

Čerlis

Čerlis portretas
Oras ten paėjimas kaip prekibcentry,sedi kabinetuose ir patys savęs bijo,turi dirbti parodyti pavyzdį.

Zita

Zita portretas
dar napamirškite Kalėdinių premijų išsidalint

galvoju

galvoju portretas
jei galima nedirbti ir gauti alga, tai kodel nepasinaudoti?

Vilniaus savivaldybė dirba atmestinai

Vilniaus savivaldybė dirba atmestinai portretas
Vilniuje savivaldybė dirba atmestinai, vilkdina reikalus ir meluoja. Asmens asistentą neįgaliam asmeniui davė po 3 mėnesių (po prašymo). Iki to laiko melavo kad duos anksčiau, skaičiavo mūsų pajamas ir nežinia ką veikė. Kiek suprantu, tai pinigų neįgaliam žmogui nebuvo ir nebus valstybės mastu. Prezidento kanceliarija į prašymą neatsako po 20 d.d. Bardakas valstybės mastų. Rašykit nepatenkinti Seimo kontrolieriams...

Ožių ganytojas

Ožių ganytojas portretas
Tinginių išlaikytinių gvardija šildymą įjungus perėjo ant nuotolinio. Ritasi Lietuva į betvarkės bedugnę, coronos milijonų vagys kol neįsisavins, tol dirbs nuotoliniu būdu, nes bijos užsikrėsti Tuoj ir seimas pereis ant nuotolinio. Ir taip minimum iki 2025m. O sveikam paprastam žmogui nesutikus su pasaulio globalistų šutvės planais, ne gyvenimas o dulkino šimonkės ir ožio vien draudimai.

Klpd.,

Klpd., portretas
Kodėl ,,Klaipėdos savivaldybės kabinetai ištuštėjo"?Esant sudėtingai padėčiai valdymo institucijos kaip tik turėtų sustiprintai dirbti, betarpiškai būti pirmuose pavojingumo taškuose, pajungti veiklos optimizavimo visuomenėje vykdymo organizacijas ir bendrauti su gyventojais( apygardomis, bendruomenėmis..). Ar kai bus karas tai irgi vienintelis būdas apginti miestą bus savivaldybės kabinetų tuštėjimas?:D)

Neli

Neli portretas
Pažįstu pasiskiepijusi kuris tris savaites pragulejo ligoninėje ir nepasiskiepijijusia kuri gydėsi namuose ir pasveiko nors abu tokio paties amžiaus.

D

D portretas
O tai jie nuo 2020 coronos dar nebuvo susirinke. Lesas isisavina ir buria tramvaju nuotoliniu.

Anonimas

Anonimas portretas
O pedagogai dirba mokykloje ir daro testai mokiniams !!!!

Aurelija

Aurelija portretas
Nieko sau,apie 400 tinginiu buri turime islaikyti

To nuomonė

To nuomonė portretas
Vaistų išgerti..

Anonimas

Anonimas portretas
Pi... pasaka ne darbas. Sedejo namie gavo 100% algos. Vasara buvo visi atostoguose. Dabar vel tas pats. Kazkoks bezpridelas.

PIS

PIS portretas
Tai ir taip aišku Marmaliuoti ir uznesa. Jie visur eina nesitikrina nes nereikia. O ne Marmaliuoti sveiki nes jie testuojasi. Nū man neįdomu ir nesimarmaliuoju su eksperimentinė. Rašo kiek nuo covid. Kodėl nerašo kiek nuo skiepų mirusių ir kaleku tapo. SC parašė negali skelpti PASLAPTIS. Varykit baidytis.

PIS

PIS portretas
VA VA Meras užkrėtė buvo juk marmaliuotis. Kur vaikščiojo su GP visur nešiojo. Aš kaip be GP namie sėdžiu. Jau buvo taip aišku tik buvo laiko klausymas.

Nuomonė.

Nuomonė. portretas
Nesiskiepijusius atleisti,. Nepakeičiamų nėra. Yra jaunimo baigusiu mokslus ir užims buku vietas. Meras kaltas ir atsakingas už savo darbuotoju bukumą.

Jonas

Jonas portretas
Saugokit save ir artimuosius! O tie, kurie nepasiskiepijo- paskubėkit! Kai susiduri su asmeniniais pavyzdžiais - kitaip galvoji apie skiepo prasmę.

Pipo

Pipo portretas
Wat een theater en wat een idiote ambtenaren en hun angsten hoezo Injecteren en vrij van corona zijn? Pas maar op Litouwen de Griep is terug dus dat word een mooie winter in Klaipeda. wat een stumpers en angsten

skeptike

skeptike portretas
kaip taip....??? juk visi sukiepyti

Jahcity

Jahcity portretas
Baltaisis rumais jus ka melzdiates ant Amerikos ar kaip…. Geriau gatves sutasikyt,tik lietus Ir skestaam)))) grubliau tu duros nestumk !

...

... portretas
ku'rwos vėl "dirba" iš ispanijų ir turkijų. Kabinetinėms žiurkėms pandemija - aukso aumžius, kurį su nostalgija prisimins visą gyvenimą.

Prekybcentrio kasininkas

Prekybcentrio kasininkas portretas
aš irgi noriu "dirbt" nuotoliniu būdu! Sodyboje prisikaupė tiek darbų... P.s. baikit vieną kartą su tais "darbais" iš namų..!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių