Šaudymo sportas Klaipėdoje – užribyje?

Uostamiestyje padorios sportinio šaudymo bazės pasigendantis Lietuvos šaudymo sporto sąjungos prezidentas Algirdas Antanas Keršulis kreipėsi į Klaipėdos valdžios atstovus.

Pirmadienį pajūryje lankęsis A. A. Keršulis tikino, kad šaudymui čia turėtų būti skiriamas didesnis dėmesys nei yra dabar.

„Siekiame atgaivinti šią sportą šoką. Kadangi Klaipėdoje turime žmogų, kuris treniruoja vaikučius, norisi, kad tos sąlygos mokytis būtų geros, adekvačios“, – kalbėjo pašnekovas.

Lietuvos šaudymo sporto sąjungos atstovai su Klaipėdos meru Vytautu Grubliausku aptarė galimybes rimtai vystyti šį sportą uostamiestyje.

Lietuvos šaudymo sporto sąjunga apima dvi sporto šakas – stendinį ir kulkinį (mažo kalibro bei pneumatiniai ginklai) šaudymus.

Stendinio šaudymo šaudyklos Klaipėdoje nėra, mažo kalibro kulkinio šaudymo šaudyklos – taip pat.

A. A. Keršulis skaičiavo, kad apie 40–50 vaikų uostamiestyje užsiima tik šaudymu pneumatiniais ginklais.

Tikėtina, kad, sukūrus patrauklesnę infrastruktūrą, norinčiųjų lankyti treniruotes atsirastų daugiau.

Siekiame atgaivinti šią sportą šoką. Kadangi Klaipėdoje turime žmogų, kuris treniruoja vaikučius, norisi, kad tos sąlygos mokytis būtų geros, adekvačios.

Esą šiuo metu tiek didžiuosiuose, tiek mažesniuose Lietuvos miestuose situacija šaudymo sporto požiūriu yra geresnė nei Klaipėdoje.

„Didžiausia savo apimtimi šaudykla yra Rokiškyje. Rodos, miestas nedidelis, bet jame vyksta pagrindinės Lietuvos varžybos. O Klaipėda, kaip ne kaip, yra didmiestis. Tai norisi, kad šaudymo tradicijos būtų puoselėjamos ir čia“, – sakė sąjungos prezidentas.

V. Grubliausko teigimu, mieste vaikai iš tiesų treniruojasi labai sudėtingomis sąlygomis, todėl bus ieškoma tinkamų ir reikalavimus šiam sportui atitinkančių patalpų.

Svarstoma ir apie trenerio etato steigimą.

„Žinoma, pirmiausia reikėtų išanalizuoti situaciją esamos bazės, kurioje kažkada buvo šaudykla, taip pat apžiūrėti, kokiose patalpose jie dabar gyvena, galbūt atlikti tam tikrą reviziją, kiek mes turėtume patalpų, tinkamų šaudyklai įrengti“, – kalbėjo V. Grubliauskas.

Vicemerui Arvydui Cesiuliui kartu su savivaldybės Sporto ir kūno kultūros skyriaus vedėja meras pavedė išsiaiškinti minėtus niuansus ir pateikti savo išvadas.NAUJAUSI KOMENTARAI

KLP

KLP portretas
Nesuprantu, ko jūs viduriuojate - Klaipėdoje yra puikus tiras buvusioje slėptuvėje prie CBK. Eikit ir šaudykit į sveikatą, O tai, kad valdžiažmogiai sunaikino policijos mokyklą ir joje buvusią aukščiausios klasės šaudyklą, tai nieko nebestebina - čia lietuva...... Dabar dūdorius lieja krokodilo ašaras - "vaje, vaje, vaikams nebėra kur treniruotis...." Totalus falšas.

baisus valdininkų apsileidimas

baisus valdininkų apsileidimas portretas
Paaugliai skundžiasi, kad Klaipėdoje nėra visiems prieinamos futbolo aikštės, nėra treniruoklių aikštelių. Važinėja po užsienius klerkai. Negi jie nemato, kad normaliose valstybėse, kur rūpinamasi žmonėmis, net daugiabučių holuose yra treniruoklių salės, o futbolo aikštės jas keli kvartalai. Klaipėdoje nėra ką veikti jaunumui, pirmiausia, paaugliams. Todėl jau gimnazistai žino, kad baigę varys iš Klaipėdos kuo toliau.

Rita

Rita portretas
to Tiras ta pati trenerė Rasa, kuri dirbo BIG2 tire , dabar vadovauja VŠĮ "SK Tempas" (yra ir fb ) , treniruoja vaikus, jie dalyvauja varžybose, įvairiuose renginiuose, tad surasti juos tikrai nesunku (tiras šiuo metu yra Taikos pr. 78 (buvę "naujieji" buities rūmai, aukšte)
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių