Šeštadienį Klaipėdoje mitinguojančius žvejus stebės policijos pajėgos

Jonas

Jonas portretas
Ne vieno policininko nemaciau

tai Gėgei mėgei

tai Gėgei mėgei portretas
tai eik ir kuopk.Gal žvejai išleidžia į reidą savo šūdus ar kitas atliekas bunkeriais? Neseniai ana pusė prie Smiltynės buvo vienose fekalijose lyg kokia 40 žmogu būt išsituštine ir dinge ore:D).Dar pasimk Mazruroni ka gaudytu visus koki paklius pro šali einantis ar plaukiantys žvejai ka galetumėt baudas aniems imūryt už beleko paliktas šiukšles.O jei rimtai tai viska tvarkyt turi uostas.

Gėgė2

Gėgė2 portretas
100 laivelių su visa protestuojančių meškeriotojų govėda siūlau nuo Dangės upės žiočių iš Klaipėdos sukti atgal į Kuršių marių gilumą, Aamatą, Nemuną, Miniją, Pakalnę, Gėgę, etc. - lipti iš katerių ir kuopti visas prišnerkštas, nutryptas, nudergtas pakrantes, susirinkti visą plastiką(masalų dėžučių, butelių, kavos, valgio pakuotes), kiaulidėmis po savo pomėgio gaudyti žuvis paverstas gražiausias Nemuno žemupio vietas, regioninio parko teritoriją. Kasmet 70tūkst. meškeriotojų čia totaliai naikina ir niekina natūralią gamtą, rūpindamiesi tik kuo daugiau pasisemti iš jos sau naudos.Adrenalino. Kojos jau nėra kur įkelti, neužkliuvus už bardakų, su palapinėmis ir kitais kroviniais čia suvažiavusių. O kur dar mašinų ratais iki pat vandens išmaltos, provėžuotos, pakrantės, ganyklos, papieviai. Neveltui akėčiomis jau žmonės nuo tų provėžų ginasi. Plūdžių agresoriai įsisiautėjo, dabar drasko akis verslui. Uždrausti laikas šiai godulių armadai kelti kojas į Nemuno deltą, Kuršių marias.Gana.

na kada pensininkai susirinko prie prezidenturos duonos

na kada pensininkai susirinko prie prezidenturos duonos portretas
prasyt ,,, policajai taranavo ir atakavo ,,, y prieky paleide su vienu vingiu smegenyse didziai nusipelnusius policaju smogikus, kurie ir guminem kulkom saude, ir ,,,bananais ,,dauze , sparde ,dujom nuodijo savo tevus, senelius motinas ir mociutes....

Pagautas ungurys su karšiu

Pagautas ungurys su karšiu portretas
Citata pono Alfonso Motuzo iš straipsnio: - Netaranuosime ir nevaikysime. Viskas ten gali vykti, svarbu, kad mitingo dalyviai neblokuotų vandens ar sausumos kelių ir nepažeistų kitų žmonių interesų. Jie neturi jokių teisių ką nors blokuoti", – patikino A. Motuzas. Ne suprantu ką tas Motuzas "blokuos". O gal paruoštos jau vandens patrankos, guminės kulkos, ašarinės dujos, Aro spec būrys. Aktyvūs lietuvos piliečiai, žvejai mėgėjai besilaikantys žvejybos taisyklių yra policijos "taranavimo" taikinys...STEBĖKITE ir TARANUOKITE!

Puiku

Puiku portretas
visi galės dar kartą pereit per griūvantį senamiestį trumpam stabtelėdami pagedėti pagaliau vadžiuokų džiaugsmui nukritusio miesto simbolio - ,,Sėdinčio berniuko"(šioje nuotraukoje dar matyt kaip pririštas tinklu prie sienos - dabar jau nėra..).padėkite prie sienos gėlių..

Giedrius

Giedrius portretas
Oh kaip sunerimo verslinė žvejyba :)

Policija ta policija

Policija ta policija portretas
Man tai visas šis žaidimas primena senus laikus, "rublinius". Kaip Kaune po Romo Kalantos susideginimo KGB sekė protestuotojus, juos filmavo tuometinėmis filmavimo kameromis, vaikė protestuojančius piliečius guminėmis lazdomis.... Čia irgi rašo - policijos pajėgos - "STEBĖS". Ne saugoti, padėti ginti, o "STEBĖTI IR BAUSTI' pagrindinė Lietuvos policijos paskirtis, funkcija, misija , vadinkite kaip norite. Žuvys - nesvarbu, svarbu "STEBĖTI" aktyvius Lietuvos piliečius turinčius savo nuomonę.

>Gėgei

>Gėgei portretas
Vafli tu vafli. Eik su Kerosierium languota meskere pamojuok. Paziurekit kiek jus languotos meakeres megejai i biudzeta pinigu sunesat , kai rodot jog jusu vienas dalbajobas uzdirba tik 90 euru per menesi neatskaicius mokesciu. O kur priegauda uzdengiamos zuvys kurios net nepriaugusios leistino dydzio po to realizuojamos Egles turguje. Geriau uzciaupk srebtuve , nes bandai tik pasirodyt neutralus - legalus languotos meskeres brakonieriau.

Gėgė

Gėgė portretas
Per metus 3000 tonų išgaudo Lietuvos meškeriotojai ir 1000t.- žvejų verslas. Dabar godūs ir godesni susikalė dėl tų pačių išteklių. Plėšykitės. Kur du pešasi, trečias laimi - Rusijos Kaliningrado srities žvejų artelės. Gal ir ši 'blokada" sumanyta ten. Po to į protestų maršus telksimės mes, paukščių mylėtojai, saugomų teritorijų lankytojai - prieš meškeriotojus ir žvejus. Kalsime už prišnerkštas, išmaltas pakrantes, salas, įlankas Kuršių mariose. Jei kautis, tai visiems. Nevalas reikia apmokestinti trigubai.

Pagauk kampa

Pagauk kampa portretas
Sėkmės undinei Ignei :)

Anonimas

Anonimas portretas
Saziningus zmones Lietuvoje galima suskaiciuoti ant rankos pirstu. Apsoliuti dauguma tai vagys. Kol kas vagia nedidele dalis bet prie progos pradeda vogti dauguma. Tokios salygos ir toks rezimas Lietuvoje. Jeigu valdzia vagia tai ir eiliniai zmogeliai TURI TEISE VOGTI.

Lauri

Lauri portretas
Protestuoja tie , kas sugavęs normą grįžta namo. Tai yra normalūs žvejai. O tu rašai apie brakonierius, tokis pačius, kurie tinklais išgaudė visą žuvį mariose.

To: Lauris

To: Lauris portretas
Taip, taip. Mariose irgi spiningais visus starkius ir karšius išgaudė

Lauri

Lauri portretas
Казел говориш?

Lauriui

Lauriui portretas
Nerašyk kvailų komentarų

Lauris

Lauris portretas
Kiek tie velkiautojai isgaudo lasisu su savo spiningais ju niekas netikrina ir nebaudzet ju jie maisais kubineis guodo tas lasisas ir slepe kajutese
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių