Policija siūlo riboti privažiavimą prie jūros

puteikienei

puteikienei portretas
nekiršink žmonių ninočka ir neapsimesk durna,ką sėkmingai darai komentuodama visus straipsnius apie savivaldybės sprendimus.Niekas tau ir kitiems glušiams nedraudžia eiti prie jūros.Kalba eina apie parkavimą

ss

ss portretas
jau gavo iš Vilnius dudorio kompanija piz...tai baigesi visos mintis apie ribojimus...

gal

gal portretas
Skautų gatvę atidarykite.

Iveskyt

Iveskyt portretas
Komendanto valanda ir bauskyt visus!!!!!! Policijos režimo šalys, o kas nesutiks nušauti vietoje!!!!

Žemaitis

Žemaitis portretas
Ūž valdančiosius daugiau nebalsuosiu.

Hansas

Hansas portretas
Baikit myžt. Vyriausybės nutarimas: " Taigi žmonės, gyvenantys besiribojančiose Alytaus miesto ir rajono, Kauno miesto ir rajono, Klaipėdos miesto ir rajono, Panevėžio miesto ir rajono, Šiaulių miesto ir rajono, Vilniaus miesto ir rajono savivaldybėse, galės judėti tarp nurodytų besiribojančių savivaldybių."

rr

rr portretas
Ši problema išspręsta. Karklė kaip ir priklauso Klaipėdos rajonui, tačiau nuspręsta, kad tiek Karklės, tiek Klaipėdos miesto gyventojai gali suktis tame žiede. Kilometras šen ar ten didelės žalos nepadaro“, – ramino M.Džermeika. Tai kaip cia 1 km. sen ar ten tai nieko , gyvenu apie 1 km. nuo Klp ribos kur krautuve uz 500m, mieste negaliu ivaziuot savaitgali. Tai kaip cia dabar yra? Juk nieko tokio.

Atsipeikėkite su durnais siūlymais

Atsipeikėkite su durnais siūlymais portretas
Ar išprotėjo. Savaitgalį buvome, puiku, žmonės laikosi atstumų. Pasiskirsto kas miške, kas prie jūros. Durni tie siūlytojai? Po gatves trintis, nes taip miestui sumažino pajūrį, pastatę užkardas. Gerbiu valdžios prendimus, bet durną jų vykdymą- ne. Atsipeikėkite ,pinigų priktrūkote?

Meras

Meras portretas
Ko jus cia visi plukdot?!?!? Neduodat mums ramiai gyvent! Lauk is pajurio! tarakonai!

Antanas

Antanas portretas
Labai teisingai daro, mūsų viršininkas, meras gyvena Melnragėje, dėl budulių privažiavusiu prie jūros, jam sunkiau grįžti namo ir apskritai, ten gyvena elita, prie jūros netūrėtu važiuoti kas nori.

tam Andrej

tam Andrej portretas
Ty Andrej chotj kujom bej po golove.

Simona

Simona portretas
Berazumiai. Tokia neapykanta žmonėms, negalima vadovautis. Sovietinis genas persiduoda su motinos pienu.

Андрей

Андрей portretas
Полиция обалдела!!!!! Концлагерь и тюрьма. Билотайте! Завари все подъезды и арестуй всех людей! И будешь Царствовать!

apibudinimas

apibudinimas portretas
Товарищ полицейский это Перегиб:)

Na taip

Na taip portretas
kai prie jūros stovi mašina prie mašinos, tai negalima. Kai prie Akropolio, ar Maximos, tai galima. Dar negirdėjau, kad per metalą virusas persiduotų. Žmogus atvažiavo, išlipo ir nuėjo. Grįžo atgal į mašiną ir nuvažiavo.

Neriboti

Neriboti portretas
Esu kategoriškai prieš tokius ribojimus.

Tie Ha ir normalus siūlymas

Tie Ha ir normalus siūlymas portretas
Kaip galvojat ar 80mečiai iki jūros per visą miškelį deeis, ar jiem jau nieko nebereikia ar jūs seni nebhūsit

Eksas

Eksas portretas
Vyresnysis komisare, vienas iš kolegų sakydavo, "Upės tėkmės nesustabdysi". Praleidote progą patylėti. Per skaudi tema Klaipėdiečiams. Tai tas pats kas Varėniškiams neleisti grybauti. " Tyla gera byla ir dūšiai lengviau"-(Tadas Blinda.).

Klp

Klp portretas
Neturėtų drausti prie jūros nuvažiuot ,žmonės gi nukvaks namie sėdėdami .Nemanau kad galima užsikrėst pajūryje ,juk negulinėjam dar

Pasipiktinusi

Pasipiktinusi portretas
Vakar dege Silutes pl 103. Padangu angaras. Salia padangos angaro sukrautos. Smirdejo guma. Namuose jautes smarve. I rajona isvaziuoti negalima del karantino, prie juros negalima.. Nuodikime zmones toliau . O Aplinkosauga gerai dirba. Paskambino is Vilniaus paklausti" Ar pas jus nedega padangos, zmones skundzias". Vietiniai atsako" ne nedega". Tai gerai Aplinkosauga atsako. O vietiniai dusta nuo dumu. Ne tik tiesos nesuzinom, bet dar ir draudzia isvykti goliau nuo namu. Kodel kituose rajonose neribojama privaziavimai prie pramogu vietu. Amzinau uzkliuna Klaipeda. Vilniuje slydinet gali simtais. Viskas ok. Klaipedieciai vienintele beturi svaresne vieta pakvepuot tyru oru. Tai ir ta reik uzdraust....

pensininkė

pensininkė portretas
atėjo laikai kad bijome sutikti žmogų net prie jūros ar miške buvau prie Olandų kepurės ir pasivaikščiojome po mišką ir tikrai nebuvo tada daug žmonių bet gali pasukti į kitą takelį kai pamatai daugiau žmonių i jokios bėdos grįžome tiesiog pailsėję psichologiškai ir įraudusiais veidais valdžia tegul nejuokina liaudies tegul pasiklausia savo rinkėjų ko jie nori o ne rodo savo galią 4 m netruks prabėgti ir nulips nuo scenos

Trumpai

Trumpai portretas
Mentalitetas

patarimas

patarimas portretas
Zmones jei butumet protingesni ir organizuoti visi organizuotai is aplinkiniu rajonu vaziuokit prie juros ir niekas jusu nedrys sustabdyti jei jusu bus daug ir vieningi. Policajai nieko jums nepadarys jei busit daug ir vieningi laisves neudraus jokia prievarta

Neptūnas

Neptūnas portretas
Riboto mąstymo žmogus negali dirbti vadovaujamo darbo, net ir policijoje. Kur dingo už parkavima sutikti pinigai, juk žadėjo investuoti į parkingus šaligatvius ? Gėriau ši klausimus keltų! Plius dirbtinai darant spūstis mieste! Jau aišku normaliai mąstantiems žmonėms pinigus seniai praplove sulcas su gauja kaip buvo renkami pinigai už šiukšlių išvežimas 5 metus, permokos nebuvo grąžintos.

To inga

To inga portretas
Prietranka,kas tau draudžia prie jūros.Krutink šikną ir pėstute krypuok į pajūrį

Remigijus

Remigijus portretas
Vyrai, ženklai nepadės, statykit kulkosvaidininkus ir artileristus. Kariuomenė turi bokserių - užtverkit kelius karine technika, kam ji dykai rūdija garažuose arba laužoma laukuose.

Inga

Inga portretas
Prie juros negalima, visi turi varyti tik i maxima

Ha

Ha portretas
Debiloidai,pajudinkit subines ir pasivaiksčiokit per parkelį į Melnragę

Chi

Chi portretas
Suka, suka, suka, suka visi į Melnragę prie jūros pasivaikščioti.., ir gerai daro, kur problema?

Patricija

Patricija portretas
Iki kokio lygio nusirito vyriausybės sprendimai...vykdydami nesamoningus reikalavimus pareigūnai eina prieš savo tautą :( Jų vietoj jausčiausi gėdingai ir negarbingai dirbdama tokį darbą, susidaro įspūdis , kad prisiekė ne konstitucijai o valdžiai..tfu , šlykštu ir žema

korona

korona portretas
ir kuo geriau sedet bendrabuty su bendru tuliku ir vonia, maisantis minioje namo gyventoju, nei kad iseit prie juros kur vejas viska nupucia?

Normalus siulimas

Normalus siulimas portretas
Statai masina aplink studlenda ir pestute per parka miska iki juros.. garantuoju prisikviepuosi oru kaip niekada!

Pastebejimas

Pastebejimas portretas
Nepamirškit, policijai dabar vadovauja klipėdos šokėja agnytė. Jai tai px kokia ministerija, svarbu ministre! Tai dabar vadovauja kaip išmananti. Pati nebešoka, tai šokdina mus:(

Kur normalūs siūlymai?

Kur normalūs siūlymai? portretas
Žmonės važiuoja sveikatintis. ne girtuokliauti, ne užpuldinėti, VAIKŠČIOTI prie jūros. Ne visi Melnragėje prie kopų kaip meras gyvena... Sprendimus galima rasti.

Pensininkas

Pensininkas portretas
Jau išsigimėliai buvote susiaurinę prie parduotuvių aikšteles, kai tereikėjo, pasodinti į esančias kasas pardavėjas slankiojančias po parduotuvę. Prie jūros žmonės stiprina imuninę sistemą, o šitie subingalviai nori, kad mes sėdėtume namuose ir sirgtume.

N. Puteikienė

N. Puteikienė portretas
Beprasmiškesnio pasiūlymo nebuvau girdėjusi. Net neįsivaizduoju, kuo remiantis tokie pasiūlymai atsiranda. Ar yra bent vienas atvejis, kai fiksuotas užsikrėtimas vaikštant prie jūros? Pasiūlymas prasilenkia su logika ir be reikalo pykdo žmones.

mąstykit

mąstykit portretas
svarbu į maximą galima... iš esmės gerbiau policiją, bet tokie kvaili pasisakymai yra arba neapgalvota arba buka. Labai tikiuosi kad pirmas variantas, kitus atveju liūdna kad sistema net nesuvokia problemos. Prie ko čia jūra ir grynas oras, kur jau dabar tiek mūsų valdžia tiek pasaulis susivokia kad ne lauką reikia draust, o patalpose riboti judėjimą. žiauriai žiauriai bukas pasiūlymas ar jis neturi kas mąsto aplinkoj kad tiesiog pašnekėt ir pakalbėt ar tikrai normalų sprendimą sugalvojo? :D Net postai yra juokinga loterija o ne karantinas. Klaipėdoj tai vienas postas nebudi, kitam stabdo, trečiam stabdo kas 5 ir pan. Tai kam ta loterija? Arba darai normalų karantiną arba nieko nedarai, o ne kuri problemas žmonėm, vairuotojam.

As

As portretas
Uzdarykit visus iki vieno 14 dienų, uždarykit sienas ir suvaldysit visas pandemijas kai visi sergantys bus izoliuoti. Bet visų lengviausiai įveikt pandemija - nustoti testuotis.

Bus 100%apsauga

Bus 100%apsauga portretas
Uzkalkit namų duris kad neišlystu iš trobos.

Efa

Efa portretas
Besmegeniai.......atidarykite Smiltyne ir imone gaus pinigu ir mes didesni plota turesime pasivaiksciojimams ........

Anonimas

Anonimas portretas
Burzujams statyti namus kopose prie juros GALIMA, o baudziauninkams, juodadarbiams ir kitam brudui prie juros NEGALIMA. Baudziauninkai ir kitas sudas - zinokt savo vieta. Jusu pareiga dirbti kol pastipsit, nesti DIDELI pelna burzujams ir garbingai kur nors patvory ar prie konteinerio PASTIPTI. Baudziauninkai, jeigu norit nors kiek pagerinti savo ir savo seimos gyvenima - R E V O L I U C I J A.

opa

opa portretas
automobiliais pernešamas užkratas? Ot uolūs policajai, apskritai lietuviai kai kurie kvailai laikosi įstatymo raidės. Išlaikomi ten atstumai, isterikai jūs.

kkkk

kkkk portretas
Pristatė namų prie jūros o kitiems net retkarčiais jau nebegalima nuvažiuot. Visus metus karantinas, kitiems galima visur važiuot ir parvežt užkratą

Burzuazinis nacionalistas

Burzuazinis nacionalistas portretas
Itariu, kad sita, neaisku kieno valdoma "valdzia", tikrai kursto riauses.

...

... portretas
Džermeika yra tikras besmegenis mentas, pačia blogiausia žodžio prasme. Nei vienas žmogus neužsikrėtė gryname ora, tuo labiau prie jūros. Bet šitas kvailys nori visus suvaryti į maksimas, kur "saugu". Asilas, kitų žodžių neturiu.

gg

gg portretas
tik po to kai prekybos centrai nepardavinės pramoninių prekių , rūbų ir tt
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių