Skulptūrų parke kils karas?

Pranas Pričkus

Pranas Pričkus portretas
Išretinti būtina, žalių šakų nesumažės, o tik padidės, tik tai reikia daryti žiemą, kai tos griūvenos miegos.

Jaronimas

Jaronimas portretas
Norintiems naikinti miesto "plaučius" verčiau jie savo plaučius išsipjautų.

Jurga

Jurga portretas
karas bus, stovėsime už medžius

Kažin kodėl

Kažin kodėl portretas
jokios institucijos nepatraukia šių kirtėjų atsakomybėn? Nėra valstybės atstovo, prokuratūros ar kito įgalioto asmens ginti tai, ką sako ir nori Klaipėdoje gyvenantys žmonės.

Sovietai po karo išniekino

Sovietai po karo išniekino portretas
kapines ten. Šitie dabartiniai - parką, medžius nori.

Sk

Sk portretas
Miesto centre praktiškai visi medžiai iškirsti arba iki viršūnių nuskųsti. Vietoje jų susodinti neužaugos ir karlikai. Pažiūrėkite kaip atrodo Mažvydo al. Karštą dieną jautiesi lyg Sacharoje negalėdamas surasti paunksmės nuo įkaitusio betono. Nustokite kirsti medžius Klaipėdos savivaldybės vandalai!!! betono.

Pritariu

Pritariu portretas
Del gluosnio prie Pempininku neatleistina, kaskart prisimename pravaziuodami, o dabar dargi sugalvojo vaikams aikstele, neitiketina, didziausias masinu ismetaas dvokas, ir stai vaikuciai, pasidziaukite.... o gluosnis nepamirstas , taigi padejusiam parasa klerkui.... reikia susimastyti.Gamta kersija, o mes tokie pat gamtos vaikai, taigi ir siam yra apie ka pagalvoti.

Baisu, kas darosi sioje parapijoje

Baisu, kas darosi sioje parapijoje portretas
Reikia skelbti pavoju miesto zeldiniams, baigia visus medzius isnaikinti ir jau isisuko ir i Skulpturu parka. Is pradziu zmogenai lavonus istampe, isniekino, priverte iskasineti, dabar emesi medziu. Kiek yra pasodines sis veikejas, skatinantis kirsti?

Žmonės protestuoja

Žmonės protestuoja portretas
todėl kad yra įsitikinę kad vietoje tikrai reikiamų retinti medžių bus kertami sveiki daugiamečiai milžinai.Jau įsitikinome. Kam reikėjo kirsti didžiulį gluosnį ir kitus stiprius medžius prie Pempininkų? Kam trukdė garžuolė sena kriaušė kasmet apsipilanti žiedais prie senojo turgaus link Kulių vartų?Kaip taip išėjo, kad Tauralaukyje prisidengiant kelio platinimu (reikėjo 1 metro..), iškirto ĄŽUOLUS, leidime parašę kad tai yra liepos?Galėčiau vardinti ir vardinti - esu tokių savivaldybės ar aplinkos apsaugos departamento sprendimų kolekcionierė. Taip kad Juška neapsimesk šlanga.

Klaipediečiai

Klaipediečiai portretas
nusivylę zmones laukia karo visose srityse, tačiau grasinama karu tik kapinėse

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
"Želdiniai – itin tankūs, kai kur jie taip suvešėję ir sužėlę, kad juose sau guolį jau įsirengė benamiai", rašo žurnalistė. Prašytume kaip įrodymo tokio vaizdo nuotraukėlės. Kad patikėčiau savo aklumu, nes nieko panašaus nesu matęs, nors, gyvendamas netoliese, esu išvaikščiojęs parką skersai išilgai.

---

--- portretas
Tai tie veikėjai, ruošiasi saugoti savaiminukus stelbiančius senuosius kapinių medžius? Kai medžiai auga per tankiai, jie išstypsta kaip palmės, nesuformuoja vainiko. Tai kodėl, tokius medžius kenkėjus saugoti? Kodėl nesaugoti tų užgožtų, specialiai dar prieškaryje sodintų medžių? Žalieji turėtų tarti savo žodį, jie gal geriau žino ką daryti? Ar 504 medžių, kai kapinėse auga 3000 ar 50000 medžių, daug ar mažai? Žinoma neturi būti pjaunama dėl estetinių sumetimų, sergantiems medžiams, taip pat reikia leisti natūraliai baigti gyvenimą. Pavojingus medžius pjauti reikia. Reikia turėti mintyje, kad tarybiniais metais pasodintos tuopos baigia savo amžių. Senuosius ąžuolus, liepas reikia išvaduoti nuo savaiminukų stelbimo. Gražiuosius klevus reikia gydyti. Ne medžių skaičius svarbu, bet lajos kiekis.

ttt

ttt portretas
taip, retinti reikia, bet 504 manau per daug. kažkaip man susidarė nuomonė, kad buvusi ir esama valdžia nesaugo miestui svarbių akcentų, Fontanai naikinami, senamiesčio ir pokario miesto elementai naikinami, nyksta klaipėdos dvasia, nyksta vientisumas. labai gaila kad nieko įsimintino nekuriama, tik"stiklainiai" bedvasiai.

V Juskai

V Juskai portretas
Tai kiek tau uz projekteli atseikejo? Saziningai? Kazkaip netikiu. Nusimine matai jis. O musu specialistus puikiai zinau Klaipedoje, jie net neskiria medziu rusiu- topolio nuo paprastos drebules, manau jie net azuolo nuo berzo neatskirtu, nes pinigai akis uzdenge.

na taip

na taip portretas
"Kalbėjausi su dendrologe, kuri tikrai myli augalus, ji dirbo prie šio projekto. Ji paaiškino, kad dabar šis plotas yra virtęs mišku, o turėtų būti parkas" - kaip ta dendrologe isivaizduoja parka? medziai kas 100m? Ka ji ten nusi peza, jauciu dar tarybinio mastymo. Miskas viduri miesto matai jai, o kaip New Yorke? parka taip pat kaip miskas. Ginsime medzius, tegul nesapalioja nesamoniu. Ir siulau visiems klaipedieciams taip daryti, o tai matosi, kad pasipinigauti nusprende, padarys pieva su 1 medziu, isisavins ES lesas funkcionieriai hrenovi.

Eglius

Eglius portretas
ko norit - ką išrinkote (betongalvį?) , tą ir turite. Nueikit prie Miško kvartalo iš Studlendo pusės. Matysit, kokius importinius ąžuolus pasodino - nei lajos, nei pavėsio, bjaurūs išsigimėliai - tie ąžuolai tiesiog paminklas pinigų plovimui.

Šakės

Šakės portretas
NE NE NE. Jokių trinkelių, jokių kirtimų. Laiko turime, aktyvuojame, deriname veiksmus, Kur tie seimo nario Balsio Lietuvos žalieji iš Klaipėdos ?

:)

:) portretas
V.J. eilinį kartą veikia prieš paveldą. Subtiliai. Bet veikia. "Specialistas" blyn. Beje, kodėl daugiakamieniai ir kreivi medžiai minimi kaip kažkoks neigiamas dalykas. Tokie kaip tik įdomesni. Ir vėl kirsti, kirsti, kirsti ir neva atsodinti neaišku ką ir kaip.

Juokas ima

Juokas ima portretas
paima ir nukerta, 30-50 metų senumo, keliasdešimties metrų aukščio medį ir pasodine metro dviejų stulpa- juos sulygina: va atsodinom :)

Lietuvoje

Lietuvoje portretas
prakai miestuose yra sunaikinami, Lietuvos miškai tampa parkais....Tik aklas gali nepastebėti jei skulptūrų parke išnyks 504 medžiai...

Nekirskit medžių

Nekirskit medžių portretas
Anglija, Lenkija didžiuojasi savo parkais ir senais medžiais, o mes niokojame tai, kam sukurti reikia daugybės metų.

Joanne McRae

Joanne McRae portretas
„Google“ už kiekviena menesi už darba internete sumokejo nuo 18000 iki 25000 doleriu. Paskutini menesi aš uždirbsiu $ 23618 iš „Google“ ir esu nuolatinis studentas, o aš laisvalaikiu dirbu nUo 2 iki 3 valandu per diena. kiekvienas žmogus gali prisijungti prie šio darbo ir pradeti uždirbti internete, kaip ir aš. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­J­­o­­b­­98.C­­o­­m

O užterštumas didžiausias Klaipėdoje

O užterštumas didžiausias Klaipėdoje portretas
Barbarams dar negana. Suniokojo, sutrinkino Mažvydo alėją, kėsinasi į Donelaičio aikštę, žada naikinti Dangės skvero medžius.

Trumparegystė

Trumparegystė portretas
Visas miestas buvo užterštas kietosiomis dalelėmis. Savaitė praėjo, užmiršom ir vėl kertam. Sodinti reikia... Tęsiasi akcija mieste,legaliai iškirskim medžius mieste.

Teleu

Teleu portretas
Manau bus daug triuksmo ,daba parkas ty buvusios kapines atlieka su savo skulpturu isdestymu visas funksijas ty ir atmintis ir skulptura .....taip takus reiketu tvarkyti,gelynus bet ne tiek medziu po pjuklu ........neprisidenkite paminklu sukileliams

Phyllis Moses

Phyllis Moses portretas
„Google“ už kiekviena menesi už darba internete sumokejo nuo 18000 iki 25000 doleriu. Paskutini menesi aš uždirbsiu $ 23618 iš „Google“ ir esu nuolatinis studentas, o aš laisvalaikiu dirbu nuo 2 iki 3 valandu per diena. kiekvienas žmogus gali prisijungti prie šio darbo ir pradeti uždirbti internete, kaip ir aš. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­J­­o­­b­­98.C­­o­­m

REIKIA ISKIRS VISUS MEDZIUS IR UZBETONUOT

REIKIA ISKIRS VISUS MEDZIUS IR UZBETONUOT portretas
.....

Juška, tu

Juška, tu portretas
bjaurybė, kas tavęs prašo čia kažką keisti? Čia gera!. Mano vaikai čia kvėpuoja grynu oru. Iš kur tų išsigimėlių, kertančių Klaipėdą, priviso? Lauk iš MŪSŲ miesto!!! Kur žiūri mūsų ką tik išrinktieji į savivaldybę? Jau iškirtote Girulius.

nupušėliu gauja

nupušėliu gauja portretas
miestas apkasuose ir kamščiuose išvogtos lėšos, palikit ramybėj nors kapines

Q

Q portretas
O kreivas ar daugiakamienis medis - ne medis? O Kas geriau - zydinti alyva AR tuja?

dvasios ubagams

dvasios ubagams portretas
čia ne parkas,kapinės, negi pamiršote

Se

Se portretas
504 medžių!!! Ką reiškia tai nėra labai didelis skaičius??? Pusė viso kiekio ???Kiek iš jų yra pasenę ir ligoti??? Ten tereikia vietomis sutvarkyti takelius ir apgenėti medžius. Žmonės yra labai patenkinti esamu parku. Reikia atsiklausti ir paisyti jų nuomonės, o ne beatodairiškai imtis gigantiškų statybų, mokesčių rinkėjų pinigų tratintojai.

jis

jis portretas
Nepamirškime, kad parke yra daug lizdaviečių, kurių neliks. Esu matęs pelėdą, netgi lėlį, bet tik vieną kartą. Žinoma daugiausiai varninių. Bet pritariu- parką reikia prižiūrėti ir senus medžius kirsti būtinai. Tiems kurie apsikabins medžius- reikėjo jums pastovėti prieš du metus gražią saulėtą vasaros birželio dieną prie vieno iš gražuolių storų ir didelių topolių, kuris driokstelėjo ant skulptūros šeima. Tik laimingo atsitiktinumo dėka niekas nežuvo, o medis buvo viduje visas išpuvęs. Manau piketuotojams reiktų duoti popieriuką pasirašyti, kad už nukentėjusius bus atsakingi. Žinoma medžius reikia labai griežtai vertinti ir gerų neliesti.

Medkirčiu

Medkirčiu portretas
Savivaldybė. Šis pavadinimas labai tinkamas. Nes šiais metais yra planuojama atsikratyti virš 50 medžiu darant naują ir absurdiška kelią Debreceno gatvėje, garažu savininkai net nežino,kad greit teks vingiais įvažiuoti. Gerb. Klaipėdos žalieji, kur jūsų nuomone.

Jadvyga

Jadvyga portretas
Tai juk ne visus iskirs.Reikia senus pa salinti,ligotus medzius.Jei koks medis ispuves ant ko nors uzvirstu,taigi reksit visi issijuose,kad nieks parko netvarko.Zmones bukit protingi.O ir jums bus gera proga pasireiksti.Galesit eit parko atsodint.Paskui vaikams ir anukams parodysit savo pasodinta medi.

žalumos

žalumos portretas
Kas per proto ubagaimexžius kerta? Miestui verkiant reikia žalumos o čia kerta..
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių