Skundai neliko nepastebėti: Klaipėdoje pagaliau pjaus senus medžius

Buras

Buras portretas
Ar Klaipedoje dar liko medziu? Matome vien atveztinius, apkerpejusius hibridus, nei tikro grozio, nei kvapo, skalbykla dvokia…

Ko čia vardinat kur reik tvarkyt?

Ko čia vardinat kur reik tvarkyt? portretas
Sakoma jums kad medžių netvarko, neprižiūri ir nudžiūvėlių nekerta. Tik senus, sveikus ir tinkamus.Prakalti.:). Tokiems jokių prašymų ar pranešimų nereikia - užtenka kokios vienos išprotėjusios bobos skambučio į savivaldybę

Akibrokštas

Akibrokštas portretas
Prie Gedminų progimnazijos auga tuopos jos senos ir kamiėno apačioje matosi pažeidimas padarytas viėla ( kažkada tuopos buvo aprištos ) dabar iaugo - kiek tos tuopos stovės neaišku -BET TEN MOKOSI IR ŽAIDŽIA VAIKAI !!!!!!

Gyventojas

Gyventojas portretas
Ne visur isveze nupjautus medzius Taikos 7, Taikos 9 kieme, nupjove ir pamirso? Neatsakingai dirba, juk vaikai kiemuose laksto, nesaugu.

Anonimas

Anonimas portretas
Kas galėtų pasakyti kada bus šalinamos nudžiūvusios liepos J.Simonaitytės gatvėje prie kalno , būtina nustatyti priežastį kodėl jau nudžiūvo apie dvidešim medžių. turėjome gražią Liepų giraitę , o dabar ? Sutvarkyti reikia Būtinai .

Kirvis

Kirvis portretas
Pjaus liepas, sodins hibridus. Arba medziu vietoje klos trinkeles… :))) O gal kokiam arabui paminkla pastatys… :D

Gyventoja.

Gyventoja. portretas
Kai rasai teisybe tai ir siusti neleidzia.

Susirupines miestietis

Susirupines miestietis portretas
Reikia butinai nupjauti ir pavojingai pasvirusi elektros stulpa - jau parasiau 50 laisku i Savivaldybe

Ita

Ita portretas
Uzpa......lio nepakels kol negaus signalo ar popieriaus kad reikia ,nes bus blogai .....dar daug netvarkos mieste ....

Xy

Xy portretas
Nes gerus jau ispjove

Magyla

Magyla portretas
Ir aš parašiau skundą. Man baisu dėl gatvėmis važiuojančių automobilių. Kasdien skaitau apie avarijas, kartais su žmonių aukomis. Man neramu eiti šaligatviu ar per perėją, nes ir ten labai nesaugu. Skunde prašiau pašalinti iš miesto automobilius. Dabar laukiu teigiamo savivaldybės atsakymo. Automobiliai kelia didesnį pavojų negu seni medžiai, ir jeigu tuos nutarta išpjauti, tai nė kiek neabejoju, kad miestas bus išvalytas ir nuo automobilių..

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Senas medis yra galingas medis. Senus medžius protingi žmonės saugoja, skelbia juos gamtos paminklais, važiuoja jais pasigrožėti. Kvaili žmonės juos pjauna. Gal žurnalistė turėjo galvoje kokius paliegėlius ar nudžiūvėlius?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių