Iš skvero iškeldins kryžius

Nu beretiniai

Nu beretiniai portretas
tvarto kilmės fanatikai, dawai rėkti, kovoti ir protestuoti.Pažiūrėsim kaip jūs naktim atstatinėsit tuos savo atributus

Vatnikus Erectus

Vatnikus Erectus portretas
To Zenonas Cia buvo sarkazmas, Zenonai. Niekas nezada pyktis :)))))))

> Kas isimintina

> Kas isimintina portretas
Labiausiai įsiminė prie Gentvilo Mokyklos g. viadukas, Prie Taraškevičiaus "Švyturio" arena, Kir D kompleksas, "Kartuvės". Pavarčius archyvus daugiau gėrio atrastume :)

Kas isimintina

Kas isimintina portretas
Kryziai, tai kaip kryziai, bet prie kurio Mero bus sutvarkytas buves Baltijos kino teatras, tai pasizymes ,gales lentele prisikalti.Grubliauskas per dvi kadencijas neiveike. Taciau prie jo atsirado baseinas, vaiku kalnelis uz Juozapo baznycios, labai megstamas, visada pilna lankytolju, O kas buvo padaryta prie Gentvilo ir Taraskeviciaus, gal kas prisimena?

Zenonas Priekuliškis

Zenonas Priekuliškis portretas
Pasirašo "Vatnikas". Aš manau, kad "Vatnikas" yra žmogus kurį "rusai puola", nes jie kiršina tautas ir trokšta kraujo ir nesantaikos su kaimynais? Ginkluojasi, kad apginti savo prisiplėštą turtą, nukreipti dėmesį nuo savo dabartinių įvykdytų nusikaltimų? Tai kas esate Jūs pasivadinęs "Vatniku"? Ar iš tų kuriuos "rusai puola", ar iš tų, kad su kaimynais ne tik reikia gyventi draugiškai, bet ir būtina? Įsidėmėkit, kad "vatnikai" yra tie, kuriuos "puola rusai", kurių nepuola yra labai tolerantiški, siekiantys taikos ir draugystės su kitomis tautomis.

kryziu

kryziu portretas
vieta kapinese arba baznycioje/prie baznycios, daugiau nera reikalo ju delioti mieste, is Danes skvero taip pat reiketu nuimti, stovi ten kaip svetimkunis. geriau medziu pasidinti bent grozis ir nauda

Vatnikas

Vatnikas portretas
Bukim tolerantiski - pastatykim ten mecete....Allahu Akbar

pastebejimas

pastebejimas portretas
Tuo paciu is Danges skvero reikia iskelti ir "Kartuves"..

>

> portretas
Manau,vel atmestinai isgrys,paciomis pigiausiomis paplenciu trinkelemis,apiformins,kad auksines,juk uz europinius,ir dalis, is 260 "valdzios",gyvens sociai ir laimingai.

iškrypeliui Nezabitauskui

iškrypeliui Nezabitauskui portretas
Na, ponas, niekaip negali nesumeluot? Jeigu tu "besiveržiant" nužudai jauną 24 metų mergaitę arba nuplukdai karinę baržą, tai ko tu tikiesi, kad tave už tai valdžia pagluostys? Įdomu, kokia bausmė už tokius "besiveržimus" gręsia pvz Amerikoj arba kur tai kitur ištrokštame lietuvių civilizuotame pasaulyje? Aš kalbu apie tuos laikus, nes dabar tai visuokie Breivikai dešimtim gai šaudyti ir po to iš šilto švediško kalėjimo knygas rašinėti.. Tiesa sakant, kaip matom, toji menama išsvajota laisvė neatnešė laimės pabėgeliams, kurių vienas nužudė savo tėvą, kiek pamenu Lietuvos pirmasis prezidentas Smetona taip pat žuvo Amerikoje, gelbėdamas kailį tiesiogine to žodžio prasme - vyko gaisras, jis gelbėjo kailinius, dėl to nespėjo išsigelbėti pats. O kas dėl šaudymo į "besiveržiančius", tai čia tokių analfabetų sukurtos spletkos, nes visų pirma kai kuriuos veikėjus Tarybų Sąjunga išsiųsdavo pati, kaip kenkėjus socialistinei visuomenei, o kirsti sieną savavališkai neturi teisės niekas bet kur.

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Čia vieningai smerkiantys Brazinskus teisybės dėlei turėtų mestelėti keletą piktų žodžių ir tai santvarkai, kuri visus kaip kalinius laikė už spygliuotų vielų tvoros ir pro ją besiveržiančius šaudydavo taip pat be pasigailėjimo. O kryžius reikia pašalinti. Klaipėdos kraštas - ne Žemaitija, šiame krašte kryžiai niekada nebuvo statomi viešose vietose.

man patinka:))

man patinka:)) portretas
...Veikiausiai tai – vienintelis pasaulyje paminklas civilinio lėktuvo pagrobėjams ir žudikams. 1970 m. spalio 15 d. P.Brazinskas su sūnumi Algirdu užgrobė sovietų aviakompanijos "Aeroflot" keleivinį lėktuvą AN-24, nušovė 24-erių stiuardesę ir pabėgo į Turkiją. V.Zaborskas tai traktavo kaip žygdarbį. Ankaroje už nužudymą kalėjusių, o vėliau JAV gyvenusių P. ir A.Brazinskų likimą ir toliau lydėjo kriminaliniai įvykiai. 2002 m. dienraštis "Los Angeles Times" pranešė, kad Santa Monikoje gyvenęs 46-erių A.Brazinskas vasario 5 d. savo bute negyvai sumušė kartu gyvenusį 77 m. tėvą P.Brazinską. Policijos žmogžudysčių skyriaus pareigūnams baigus tyrimą, lietuviui buvo skirta 20 metų laisvės atėmimo bausmė. Štai tokiems "didvyriams" ir jų "žygdarbiui" Klaipėdoje buvo pastatytas kryžius.!!!! NA, ir kas??? dabar "sugiedos" kad .."Lietuva tu.. "didvyru zeme"???

Efa

Efa portretas
Ir gerai ,sutvarkys dar viena pusiau apleista skvera

Blinda

Blinda portretas
Ka skvere statys, mecete ar sinagoga?

vagys liberalai

vagys liberalai portretas
pastatytų bele ką ir bele kur, kad tik jie turėtų naudos, todėl jie pralobo ir gyvena pilyse

Jonė

Jonė portretas
Seniai reikėjo .

Nebejuokinkit

Nebejuokinkit portretas
su savo krikscionybes stabais. Stabais (!) Turbut krikscionybe - vienintele religija smerkianti stabus ir turinti ju daugiausiai. Gaila Jusu, zmones, kurie tiki stabais graziuose statiniuose vadinamais baznyciomis ir tikinciuju pasakomis!..

tai

tai portretas
Laukinis kraštas , pristatyta abejotinos meninės vertės kryžių abejotinos reputacijos asmenims ar įvykiams atminti, o kryžius žmogžudžiui ir tero,ristui apskritai nesuvokiamas barbarų išmislas.

Katalikas

Katalikas portretas
Kryžiai žmogžudžiams turi būti pašalinti ir taškas. Tokie ale monumentai daro gėdą tikinčiųjų bendruomenei, kuri netoliese turi savo bažnyčią. Per n metų ši vieta tapo labiau antisocialių asmenų susirinkimo vieta, nei sakralinė

mociute

mociute portretas
Senai reikejo , nes nevieta Danges svere tai pat kryzius stovi. Vieta kapuose arba baznycioje .

prieštarauju

prieštarauju portretas
savivaldybėje 28 metus protingų zmonių nebuvo, vadovavo vagys liberalai ir Lietuvos uz tai prakeikti nereikėtų

Elytė

Elytė portretas
Ačiū Dievui, pradeda grįžti sveikas protas ,nes kryžių banditams gali statyti tik nevispročiai , nors kai statė TOKIOS aistros virė , kad net protingi savivaldybės žmonės bijojo prieštarauti Suchumyje prie nušautos stiuardesės Nadios kapo mačiau tą suluošintą gražuolį lakūną ir jo motiną siunčiančią prakeiksmus LIETUVAI .
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių