Slengių klausimas – vis dar ore

Amigo zmones

Amigo zmones portretas
A jus galvojat kad rajone gyvena Vilnius Kaunas suvaziave?Kadangi rajonas nusugeba susitvarkyti esama situacija jau ne pirmus metus,o visi gyvenantys ir yra Klaipedieciai.Rajonas nenori tik del surenkamu mokesciu atiduoti Slengiu.

Ką daryti, jei turi aštuntoką?

Ką daryti, jei turi aštuntoką? portretas
Į gimnazijų akademines klases kitais metais rajono vaikai bus priimami tik jei liks vietų. Kaip rodo šių metų patirtis, vietų neliks.

Slengių gyventoja

Slengių gyventoja portretas
Tut būt 90% Slengiuose ir aplinkui gyvenančių: dirba, pramogauja ir apsiperka Klaipėdoje. Vaikai lanko Klaipėdos mokyklas ir darželius. Kaip teisingai pasakyta, tai Klaipėdos miegamasis rajonas. Nes arba nebuvo pasiūlos arba neįpirko Klaipėdos mieste žemės sklypo ir buvo priversti keltis už plento. Taip kad tai tie patys Klaipediečiai, tai kodėl jų neprijungti.

Antras )

Antras ) portretas
ir ką ? Apsiklausėte , o toliau spręs seimas ) Lygiai taip pat kaip ,,prijungti,, pritarė miesto taryba . Balsavimas seime gali būti nepalankus Jums ir nereikėtų pradėti rėkti ,, bloga valdžia ,, taip kaip Jūsų atveju man kaip klaipėdiečiui prastas tarybos sprendimas . ) Deja ....

antram

antram portretas
Kokiam administraciniam vienetui priklausyti sprendžia ten gyvenantys,o ne kokie biurokratai.Tai numatyta įstatymu pravedant gyventojų apklausą nustatyta tvarka.

?

? portretas
ar žinote kokios bėdos kamuoja miesto gyventojus ? ) Manote mes mokesčių nemokame ? O gal manote , kad miesto valdžia ,,greita,, spresti miestiečių problemas ?

Antras ) trečiam )

Antras ) trečiam ) portretas
Man tai kiek iškreiptas supratimas ,,kas kam turi rūpėti ,, . Manau RŪPESTIS kur ir kaip gyvensite yra to , kuris renkasi gyvenamą vietą . Purtykite rajono valdžią , nes kur vaikus turi vesti miesto gyventojai , jei į juos veda rajoniniai ? Mes gyvename mieste ir purtome miesto valdžią dėl mūsų gerbūvio . Ar jūs dalyvausite mūsų problemų sprendime , pvz dėl taršos , kvapų ir t.t. ar Jums reikia tik mūsų darželių ir mokyklų ? Nemanau , todėl esu prieš Slengių prijungimą .

Rimas

Rimas portretas
Iskreipta savivaldos samprata turi rajonas, savivaldybe gyventojus laiko baudziauninkais, kurie moka duokle( mokescius) ponams savivaldybeje. Keli menesiai po rinkimu, pasikeite tik veidai rajoninio laikrascio fotografijose. Niekas nepadaryta, pazadai tik. Drakonas

Antram

Antram portretas
Na matot, jei rajonas nenori rupintis gyventoju gerove, tai belieka vaikus leist i miesto mokyklas ir darzelius, o ten pirmenybe miesto gyventoju vaikams.Tad daugelis ir nori prijungimo prie miesto, o ne tunoti kaime, kuriuo rajono valdzia neturi noro rupintis.

Na matote ,Valdai,

Na matote ,Valdai, portretas
prieš apsigyvenat reikėtų žinoti kieno jos ir kaip gyvensite Jūs ir Jūsų vaikai . Norite miesto paslaugų - gyvenate mieste , o ne bandote ,, dalinti,, žemes , kurios priklauso rajonui, nes atsikėlėliams nėra darželių ? Kas neaišku ?

Valdas

Valdas portretas
Tai jeigu taip lengvai nenori atiduoti kaimo Klaipedai, tai statykit darzelius, mokyklas! O ne tik mokescius surinkinekit
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių