Statybininkai nepasimoko: Vingio gatvė teršiama toliau

Dar šią savaitę kritikos iš miestiečių ir savivaldybės kontrolierių sulaukę bendrovės "Storoma" darbuotojai, panašu, blogų įpročių neišsižadėjo. Klaipėdiečiai vėl regi teršiamas gatves.

Vingio gatvė iki pat Smiltelės gatvės ketvirtadienį buvo panaši į statybų aikštelę, per purvą nė nesimatė kelio ženklinimo.

Netvarkos neapsikentę vairuotojai skundais atakavo Klaipėdos savivaldybės Viešosios tvarkos skyrių tikėdamiesi, kad galiausiai pavyks užkardyti pažeidimus darančią įmonę.

Antradienį apie situaciją informuotas Klaipėdos savivaldybės Kontrolės ir prevencijos poskyrio vedėjas Saulius Valiulis teigė, kad specialistams nuvykus į vietą gatvė jau buvo pradėta plauti pačių statybininkų.

Šiuo metu privačiame sklype (Vingio g. 31) vyksta prekybos ir paslaugų centro su automatine automobilių plovykla statybų paruošiamieji darbai. Juos atliekančios bendrovės "Storoma" direktorius Tomas Grigas tąkart atsiprašė klaipėdiečių ir patikino, kad panašūs incidentai nebepasikartos.

Tačiau, klaipėdiečių manymu, gatvės toliau valomos netinkamai, jose, pravažiavus sunkiasvoriam transportui, lieka itin daug purvo.

Kad situacija nėra normali pripažino ir S.Valiulis.

Ketvirtadienį, po kontrolierių skambučio, darbai esą buvo sustabdyti – rangovas ieškojo technikos gatvės plovimui.

Pirmadienį įmonės darbų vadovas iškviestas į Viešosios tvarkos skyrių pasiaiškinti. Jam bus taikoma administracinė atsakomybė.

Tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimas, padarytas pirmą kartą, užtraukia įspėjimą arba baudą nuo 20 iki 100 eurų. Antrą kartą atsakingas asmuo gautų jau solidesnę baudą – nuo 140 iki 600 eurų.

Apie incidentą pranešta ir Klaipėdos policijai.

Pagal įstatymą, statybviečių transportui nedraudžiama judėti miestų gatvėmis, tačiau iš statybos aikštelių pajudančios transporto priemonės negali išvažiuoti purvinais ratais ir teršdamos gatves kelti pavojų vairuotojų saugumui.

Vežamas krovinys, pavyzdžiui, smėlis ar skalda neturėtų byrėti ir sudaryti pavojingų vairavimo sąlygų iš paskos važiuojantiesiems.

Bet kokios vežamos statybinės medžiagos transporto priemonėje turi būti sudėtos, o, prireikus – pritvirtintos ir uždengtos taip, kad nekristų, neterštų kelio ir aplinkos ir nekeltų pavojaus žmonėms ar materialinėms vertybėms, negadintų kelio įrenginių ir techninių eismo reguliavimo priemonių.NAUJAUSI KOMENTARAI

Tika

Tika portretas
ne statybininkai nepasimoko, o valdininkai nesugeba uždėti baudų, kurių bijotų, o ne simbolinių. Baudos turi būti tokios, kad neštų nuostolius, tada tik susimastys. Dabar įsivaizduojate nusiplauni mašiną, pravažiuoji pro tokį ruožą, automobilis tampa baisesnis nei buvo. Tai kas vairuotojams kompensuos nuostolius?

KLP

KLP portretas
Palangoje kai state Egles viesbuti prie isvaziavimo stovejo du darbuotojai kurie su sluotom vale gatve ir bobkatas kuris irgi vale didesnius plotus ir gatve visus metus buvo svarut svarutele

Anonimas

Anonimas portretas
Kazkas "otkata" gavo.
VISI KOMENTARAI 14
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių