Statybininkai šokiravo namo Ryšininkų gatvėje gyventojus

Grįžti į straipsnį

Adomas

Adomas portretas
Straipsnis apie nieką..

Don

Don portretas
Baudas reikia rašyti ir tiems "didvyriams", kurie valkatoms prie konteinerių krauna batus, drabužius, maistą. Ale gerą darbą daro pagal save, o iš tikro yra vieni didžiausių miesto šiukšlintojų.

ar jums visiems su protu problemos?

ar jums visiems su protu problemos? portretas
Koks žmonių supratimas,tipo neš per laiptinę daugiau prišiukslins,o kad mėtant per langą iš 4 aukšto gali išdaužyti kitų butų langus tai nieko?

Nu tu tik pagalvok )

Nu tu tik pagalvok )  portretas
Tas Rumpiškės rajonas tampa paranojikų gūžta ? Manau , išmetė , o paskui surinko ir išvežė ? Aimanuotojai norėjo , kad neštų per visą laiptinę , o nešant gali ir prišiukšlinti .

Anonimas

Anonimas portretas
Kokie cia skundai? Suprasciau dar koks takas butu salia namo.. 100% ten didele pieva ir niekas ten nevaiksto. Tiesiog karen ir tiek. "Žmonės su šiurpu stebėjo" nebejuokinkit...

Buvęs naujakurys

Buvęs naujakurys  portretas
Žinoma standartinė situacija - nauji kaimynai neįlindo senbuviams į subinę..., už tai gaus "nervų karą" - testuoja naujakurius :)

Ela

Ela portretas
Kiek žinau , pakeitus langus naujais , senuosius išveža statytojai . ir jokios bėdos nėra buvę....o , kad išmeta į apačią visad stebi ,kad nebūtų šalia gyventojų ,vaikų ar gyvūnų. Nesupratau , kas per skundai ?????

????

???? portretas
Kokioje dykumoje yra ta Ryšininkų g.? Taip bandoma pasislėpti nuo kritikos dėl tiesiog nebuvimo jokios tarkos kažkokios skylės administracijoje? Laikau kad toje skylėje nėra iš viso jokios administracijos, tik algų gavėjai (prisūtsvijos pašalpiniai)

Labai

Labai portretas
pavydūs kaimynai...

NEJUOKINKITE

NEJUOKINKITE portretas
Nejuokinkite. Kas čia tokio, daugiau bėdos būtų jei neštų per laiptinę

Leonas

Leonas portretas
Dar pradžiugins 8 mėnesius nesustojančiu remontu.

Netoleruokime tokių "meistrų"

Netoleruokime tokių "meistrų" portretas
Baisu, manau, kad tai kažkokie atvykėliai dirba, nes tokios "statybos kultūros" senokai neteko matyti. Bauskite būtinai, ne tikrai nepasimokys... Puiku, kad savivaodybės tarnautojai reaguoja

Galerijos

Daugiau straipsnių