Su dūmais – pavojingi teršalai: klaipėdiečiai skundžiasi į namus besiveržiančia smarve

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Savoakimis mačiau kaip garažiniame autoservise įrengtą tepalų deginimo krosnį, skirtą apšildyti patalpas. Ir jas gaminao pagal patikrintus pavyzdius , ko ne serijiniu būdu.Aplikosaugininkai ir sveikatos specialista turėtų nepatingėti patikrinti visus tokius taškus ir nusileisti į rūsį. Per trumpą laiką nesumontuosi ar išmontuosi tokio aparato, o žmonės nuodijami dešimtmečiais nes niekas netikrina, šia tema pilna anarchija. Nafta vandenyje matosi , o sunkieji metalai ir kitos degimo kancarogeninės mediagos , sukeliančios sunkias pasekmes kaupiasi mūsų plaučiuose. Už naftos dėmelę vandenyje didžiulės baudos ir atitinkamai premijos gamtosaugininkams , o čia reikia dirbti landžioti, galima sakyti veltui, neskaitant kad algą gauna, dar išsitepsi.Tad situacija aiški, apgailėtina ir komentarų nereikalauja.

Nuodijamas

Nuodijamas portretas
Statybininkų prospekte,už "Delfino" turgaus yra toks vienas namas,pats didžiausiais visoje gartvėje, stovi ant Statybininkų pr. ir Poilsio g. kampo. Dienomis viskas tvarkoj,bet kai tik vakaras,o siaube,kas darosi.Juodi smirdantys,net gerklę graužia, dūmai,o,jei rytų vėjas,o toks būna l. dažnai,tai visas tas brudas plaukia ant Alksnynės daugiabučių.Ten tam name keičia automobilių padangas,tepalus, tai ar tik ne tuo ir tručijami viso rajono gyventojai.Baisu,kas darosi vidury miesto.

Bronka

Bronka portretas
dėl rūkymo balkone, užtenka vieno skambučio, VIENO stukačioko netgi anoniminio ir baudimo procesas pajuda..., o čia kas matoma ir jaučiama daugumai jokios reakcijos... Matyt tikrai- mažumos dabar turi visur viršenybę...

Vika

Vika portretas
Soduose net vasaros laiku žolę sudegina , begalviai...

ss

ss portretas
Visus malkininkus prijungti prie centrinio ir baigsis problemos

Kotryna

Kotryna portretas
Po Dituvos sodus prasukit ten kuo tik zmones nekurena .Dumai juodi is kaminu eina,net kvepuoti nera kuo

Doviliškiai

Doviliškiai portretas
mūsų aplinkosaugininkai nieko nesugeba. Doviluose vidurį miestelio veikia nelegalus automobilių sąvartynas, sargauja vietiniai pijokėliai naktimis ir kūrena bet ką, ką randa sąvartyne. Kiek buvo kreiptasi į juos jokios reakcijos. Vietiniai tai visi papirkti, buvo skambinta ir į Klaipėdą, bet irgi jokios reakcijos. Ir gali kur tik nori kreiptis, seniūnija taip pat nieko nepadeda.

Nikas

Nikas portretas
Na va balkone rukyt draus o kaminai gales dusint

klaipėdietis

klaipėdietis portretas
Šalia Danės 39 yra venas didelis kaminas kuris urna biokurą kuris labai dvokia tas oats kvapas yra ir Šilutės pl, ar aplinkosaugininkai tikrina tuos kaminus? Ar tik poperelius rasineja?

Tele

Tele portretas
O pravaziuokit pro Gargzdus ar Kretinga tai kvapeliai nuo dumu

Jonas

Jonas portretas
Ne kartą buvo skambinta ,pagal gyvenamą vietą ,gamtos apsaugos tarnybai,tarnybos reakcijos jokios nesulaukeme.Mat sunku patikrinti ir sugauti teršejus.Dabar karantinas ,taip atrodo, kad gamta turėtų išsivalyti ,tačiau bus blogiau.Nes karantino metu,kaip gatves tuščios ,vakare ,19 valandą smarvė Žaliakalnyje ,tarp buvusios Radijo gamyklos ir Aukštaičių sankryžos .Tokie reikalai ir ne vieni metai tokia padėtis.

Gyv.

Gyv. portretas
Kaune,Žaliakalnio rajone baisų kokia smarvė ,kazkas degina ,šildo namus plastiku ir manau atidirbtu dizeliu,alyva. Negalima net namuose būti ,per ventiliaciją skverbiasi i namus.Rašyta buvo ne vieną kartą, tačiau jokių priemonių nesiima niekas. Anksti ryte ,apie 6 val.tokia smarvė būna ,arba vakare apie 20;19 val.Toks oras yra pavojingas, kaip ir virusas.

mrr

mrr portretas
visas Mažasis Kaimelis, kaip ir kiti senieji privatūs namų rajonai, degina viską ir teršia aplinką metai iš metų.

Ramus

Ramus portretas
Labiausiai neigalus ir korumpuoti sioje problemoje ir yra aplinkosauga.

Mociute

Mociute portretas
Siandien vaziuojant link klaipedos smarvele ox,ties kl vanduo valymo irenginiais

Temide

Temide portretas
Kaip ten "Grigeo" ir kiti Klaipeda supantys tersejai? Atradot krastinius-nuosavu namu seimininkus?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių