Tarp užsikrėtusiųjų koronavirusu – uostamiesčio policininkė

na na

na na portretas
Girtas vyras pradejo koseti ir pranese gryzes is uzsienio ! ar tikrino kas ? gal tai piktnaudziaujama ,kad greiciau paleistu !!

Melo nereikia, reikalinga tiesa !

Melo nereikia, reikalinga tiesa ! portretas
Tai ar buvo ji darbe ar netas, melo dbr tikrai nereikia, kur vadovų veiksmai, gal.jie nuotoliniu būdu dirbami jau nė nebežino kas vyksta komisariate.

veryga

veryga portretas
na va

Tiesa

Tiesa portretas
Netikiu, kad ji nebuvo atėjusi iki darbo, bei kaip grįžo, tik tikiuosi namuose bus tvarkingai, balių nekels, nes paskutiniu metu, pareigūnės elgiasi neatsakingai, pvz., Vilniuje, girta gimdė, ir t.t O dabar tegul sprendžia medikai, kiek ji užkretė ir ar gali būti namuose, jei pažeis bausti, o pareigūnams baudos dvigubos. Bet jei pasitvirtins, kad ji kolegas užkrėtė, tai Policijos departamentas pradės bonkrutuoti.

Non

Non portretas
Buvo jinai ir į darbą atėjusį, truputį palaukit tikrą vaizdą pamatysit, o ne ta kuri vadovai sako, pareigūnai visiškai nesisaugo iškvietimose bendrauja be apsauginių kaukių, po pamainų automobiliai tikriausiai irgi nedezinfekuojami.

Marius

Marius portretas
O, lektuvas iš Anglijos nusileido tiesiai i kambarį. Valioooo technologijoms

Cha cha

Cha cha portretas
Nepažįstu pareigūnės, todėl negaliu komentuoti dėl "balių" pas ją. Bet paprasčiausiai negaliu patikėti, kad yra tokių budulių, kurie eina pas ją į balius

Ech

Ech portretas
Taip laikosi, kokia atsakinga pareigūnė, bet kad balius namie daro, i namus vaikšto žmonės, nieko tokio....svarbiausia ką teigia pati pareigūnė... Dažniau patikrinkite

Be policijos ir medikų visuomenėje būtų katastrofa

Be policijos ir medikų visuomenėje būtų katastrofa portretas
Policininkai važiuoja ir formina vagį prekybos centre pavogūsi alaus, ar taip jis saugomas epidemijos metu ???? Ar policininkai dirbantys gatvėje gaus didesnį atlyginimą už įtampą ir rizika, juk rizikuoja jie ne viensavo,kolegų bet ir savo šeimų sveikata ?

Ar reaguojantis ekipažai saugomi ?

Ar reaguojantis ekipažai saugomi ? portretas
Reaguojantis ekipažai turėtu būti privalomai tikrinami kas kelios dienos, ar lauksim kol nebebus reaguojančių ir tada dirbantys komisarai iš namų reaguos į pranešimus...?

vitalija

vitalija portretas
Reiktų visiems vieną mėnesį saviizoliuotis, gal ir sustabdytume koronos virusą. Vieni sąžiningai saugosi ir kitus saugo , bet yra dalis žmonių, tokių "nepakeičiamų"-bet tik jiems patiems taip atrodo, kurie platina virusus....Kodėl savivaldybės klerkės neizoliuotos? Kodėl iš namų nedirba?Beprasmiškai šlaistosi, tipo kontroliuoja statybininkus ir kitus, gasdina protokolais, kai tokia situacija baisi , koronos virusas siautėja, o savivaldybės klerkės "dirba", važinėja autobusais , automobiliais, pėsčiomis vaikštinėja po miestą , po savivaldybę slampinėja ... ir dalijasi virusais, lyg be jų sėdėjimo savivaldybėse - žemės pabaiga. Ir statybininkai paskui gali parnešti virusus nuo jų namo, į šeimas, darbininkai neapsaugoti, dirba... nors jų valdžia iš namų kojos nekelia, tik telefonu vadovauja... savivaldybės klerkės ir darbininkai neturi jokių apsaugos priemonių tad galimai jau platina vienas kitam virusą. Kažkaip trūksta tvarkos, karantinas ar ne šiuo metu? Kodėl ne visiems?

Lina

Lina portretas
Niekas straipsniu neskaito... Kai kuriems komentatoriams uztenka tik antraste perskaityti ir jau padaro savo "genealias" isvadas..

RK.

RK. portretas
O tokie straipsnių neskaito. Jiems nereikia skaityti, nes jie nesuvokia turinio, jie turi įsitikinimus ir visame kame mato patvirtinimus. Yra tokia žmonių dalis, Klaipėdoje jie vadinami miesto nekentėjais.

Anonimui

Anonimui portretas
O jūs straipsnį skaitėt?

Anonimas

Anonimas portretas
Ja reikia teisti nes kiek jinai slaistesi po miesta ir kiek tukstanciu uzkrete klaipediskiu. Cia jau joks karantinas bejegis..
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių