Tauralaukyje laukia rekonstrukcija: darbų vertė – daugiau nei 5 mln. eurų

tauralaukis

tauralaukis portretas
O padarom ir mes akciją - pasodinkime šalia tų senųjų ąžuolų naujus, jaunus ąžuoliukus. Kas už - spaudžiam žalią.

Oksana

Oksana portretas
negaliu ji vadinti meru, tai eilinis gaujos zulikelis

to Tika

to Tika portretas
o prie to, kad Klaipėdos miesto ūkis turi būti griežtai kontroliuojamas ir tikrinamas ar numatyti projektai nekenkia Ekologijai, infrastruktūtrai ar jie nėra nuostolingi miesto visuomenei. O kas pas mus prižiūri- tikrina kokie ir kaip virsmai vykdomi? Iš to kaip miestiečiai visose Klaipėdos apygardose draskosi su savo nuomonėm, matosi kad NIEKAS.

Loreta

Loreta portretas
Atsakymas protingajam postringautojui: Įspūdingai pateikėte skaičius apie Lietuvą ir baigiate savo pledoje, kad ne viskas taip paprasta. Niekur pasaulyje ne taip paprasta, ypatingai, kai žmonės kaip jūs, turintys supratimą, esantys temoje, baigia savo žinių demonstravimą pesimizmu ir numoja ranka, vietoj to, kad realiai ir tikslingai panaudotų savo žinias diskusijoje su sustabarėjimu ir tokiais pat kaip jūs pats. Baigiant laišką gal geriau būtų mums pasitelkus tokius rimtus specialistus su tokiomis žiniomis užsiimti medžių sodinimu, turiu galvoje ne tik tokių neužaugų, kur miesto valdžiai tinka, tikrai prisjungsiu ir savo artimuosius įtrauksiu. Pradėkime nuo 13 ąžuolų apgynimo. Berniukas Feliksas būdamas 11 metų Vokietijoje įkūrė iniciatyvą Stop Talking, Start Planting! (www.plant- for- the- planet.org), milijardą medžių jie jau seniai pasodino, dabar tikslas yra trilijonai medžių.Juk medžiai yra genialūs!

to Tika

to Tika portretas
prie to Klp savivalda, kadangi derina projektą, laikas jau žinoti.

Tika

Tika portretas
Loretai ir kitiems komentatoriams. O prie ko čia Klaipėdos savivaldybė. Konkursą vykdo kelių direkcija, ne savivaldybė ir čia jos pinigai, o ne Klaipėdiškių. Pasigilinkite kas rengia konkursą pirma, o tik vėliau kvaksėkite. Visus klausimus ir prieštaravimus liekite kelių direkcijai.

Trumparegystė

Trumparegystė portretas
Ir vėl pinigai svarbiau už ekologiją, už žmonių gerovę ir aplinką. Lamat ne stroit. Savivaldybės sovietikai pirmyn...

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Niekaip nepagaunu, ką jie ten nori padaryti? Pastatyti šviesoforus, suvedę skersinius kelius į vieną tašką? Kuriam galui? Statykit šviesoforus abiejose trišalėse sankryžose ir suderinkit juos taip, kad veiktų kaip keturšalėje sankryžoje. Man regis, ne medžiai yra kliūtis, o beprotiškas rekonstrukcijos užsakovų godumas (kur gi ne - 5 limonai!).

to Pir

to Pir portretas
Rodau: Santa Krusas Tenerifė.Ten kiekvienas medis apsuktas šlangele per kurią teka vanduo kad jis neperdžiūtų. Visa infrastruktūra taikoma būtent prie brandžių medžių o ne atvirkščiai.Kitus kraštus tingu vardint. Pats ieškok. Tik manau tau tokiu faktų nereik.;D)

Loretai

Loretai portretas
Atsodinant nukirstus miškus yra sodinama ne mažiau 4000 vnt medžių/ha. Milijardas medžių telpa į 250 000 ha. Lietuvoje miškai užima 2 189 600 000 ha. Kitais žodžiais Lietuvos miškuose auga beveik 9 milijardai medžių. Jei būtų taip paprasta, kaip rašote, vien tik Lietuva galėtų reguliuoti pasaulio temperatūrą.

to Pir

to Pir portretas
Japonija..tinka? Vokietija .. tinka?

Pir

Pir portretas
Parodykit nors vieną civilizuotą pasaulio šalį, kurioje taip būtų išaukštinami medžiai, aukojant saugų eismą ir kokybišką susisiekimą. Spoiler: nėra tokios. Čia tik pas mus medis šventas ir neliečiamas.

nesvarbu

nesvarbu portretas
Kai papasakojau pažįstamiems užsieniečiams , ką mūsų miedsto valdžia ruošias daryti su Tauralaukio ąžuolais, užsieniečiai griebėsi už širdies.

Dovilė

Dovilė portretas
apie merą ir jo pagalbą derėtų pamirši. Negi Jūs dar nesuvokėte, kas tai per žmogus IR kieno interesus jis atstovauja.

paveldosauga

paveldosauga portretas
Klaipėdoj lyg ir veikia ICOMOS padalinys? Kur jų atstovai, ką nuveikė šiuo klausimu? Ar ten eilinė bezdėtojų kontorėlė kaip ir KPD?

Loreta

Loreta portretas
Tauralaukiškiui: Su visa pagarba, manau, kad visi likusieji Klaipėdos gyventojai ne prieš, kad kelius būtina tvarkyt, tame tarpe ir Tauralaukyje. Bet tai turi vykti tikrai, nenaikinant medžius, o juos išsaugant. Mes gyvename 21 amžiuje, kur automobilis nebe prioritetas. Patikėkite, galima kelią rekonstruoti ne tik primytiviausiu, barbarišku metodu, iškertant šimtamečius ąžuolus. Tikrai yra būdų, išspręsti problemą, ypaš kai tam yra paskirta 5 milijonai eurų, tame tarpe ne vien tautralaukiškių, bet ir kių klaipėdiečių mokesčių. Nereikia primityvių rekomendacijų davinėti. Laikmetis keičiasi ir tikrai reikalavimai 2020 metais jau kitokie nei net 2015 metais. Laikmetis reikaluaja mažinti automobilių srautus. Reikia atsižvelgti ir į tai, kad per 5 metus klaipėdoje gyventojų tikrai nepadaugėjo. Milžiniški kelių pločiai tikrai nebeaktualūs. Pasodinus 1 milijardą medžių, sumažinsime planetos atšilimą 1 laipsniu. Įrodyta mokslu.

Loretai

Loretai portretas
NA ir kas kad sukilsi ir protestuosi? Matai net yra šunų katri loja ka čia gerai daro. O žalieji protestavo jau. Ir ką? Nuo to nei kirtejams iš kelių direkcijos nei merui su komanda nei šilta nei šalta. O kai buvo eisena prieš smarve Pietiniam rajone? Ar daug meras padėjo? Girdėjau kad pats su savo darbuotojais eisenoja žygiavo.:D:D:D.Iki šiol smirdi naktim

Vėtra

Vėtra portretas
Išbetonuos Tauralaukį. Betonlaukis bus.

kas mus valdo??

kas mus valdo?? portretas
Dėl vos 300 metrų kirst tokius medžius??? Jūs jau visai nuprotėjot?

Jonas

Jonas portretas
Komentatoriui, pasivadinusiam tauralaukiškiu. Kokia prasmė platinti tą gatvę vienoje vietoje, kai yra kita vieta, kurios jokiu būdu nepraplatins. Kimšis gatvė už kelių šimtų metrų vis tiek. Tai kokia prasmė tai daryti? Mėtlioti pinigus - ES milijonus, savivaldybės, ąžuolus istorinius pjauti? Kam tai reikalinga? Gal kažkam atkatai geri pareina? Ar ne dėl to viskas mūsų gimtame mieste naikinama?

Palikite salele ir viena juosta i pietus kur problem??

Palikite salele ir viena juosta i pietus kur problem?? portretas
Apsukite viena juosta pro tuos medzius ir ner problem valstybine zeme su privaciu smailu kampo.... ka milijonu neuztenka

Tauralaukiškiai

Tauralaukiškiai portretas
Mes tiek ilgai laukėme šios gatvės rekonstrukcijos, todėl neleisime kad kažkokie pseudo gamtininkai stabdytų šį projektą. Dangės pakrantės pilnos tų ąžuolų, eikite ir tvarkykit, pjaukit krūmus, rinkit šiūkšles, jei jau veiklos jums stinga ir norite pasirodyti.

Grubliauskas ir neniškis

Grubliauskas ir neniškis portretas
Klaipėdoje įvefė diktaturini valdyba ..jam už otkatus reikia iškirsto iškirs ir medžius ir žmonės. Grubliausko pakalikams iš Arboros pradėtas ikiteismyninis tirymas dėl pasikesinimo nužudyti. Vatai šaika....

Loreta

Loreta portretas
Klaipėdiečiai, gal reiktų priešintis, besmegeniams, biurokratams? Tai mūsų miestas, mūsų demokratinės teisės. Biurokratai plaikstosi 5 metų senumo nutarimo popiergaliu. Gal jau užtenka trinkelių vajaus, Klaipėda darosi šviesiai pilkos spalvos, nuo trinkelių spindesio saulėje. Pilies gatvė ir įvažiavimas prie pilies geriausias dykynės pavyzdys. Gal Klaipėdai ir mums pilietiškiems miesti gyventojams reiktų priversti atkreipti biurokratų dėmesį, kad jie peržiūrėtų 5 metų nusenusį sprendimą. Ar būtina taip plėsti šią sankryžą. Berlyne viena miesto krantinė buvo avarinėje būklėje. Miestas planavo suremontuoti, bet reikėjo iškirsti šimtametes liepas. Neiškirto. Žmonės susibūrė. Miestui teko ieškoti kitų sprendimų. Pilietiškumas ir tai, kad valdininkai supratę, kad jie tarnauja visuomenei už mūsų pajamų mokesčius, išsaugojo šimtametes liepas Berlyne. Klausimas, kas nusprendžia, ar reikalinga tokio masto sankryža toje vietoje? Nepasiduokime, būkime pilietiški.

to S.S.S.

to S.S.S. portretas
girdejai to sklypo dalies pirkima visuomene sporeikiams.. kaip tik planuojama tokia procedura prie Jono kalnelio

Švedas tu besmegenis

Švedas tu besmegenis portretas
Tokiu besmegeniu kai švedas Klaipėda dar nematė. Tu naikintojas.

Grubliauskas kiek cemadanu su otkatais gavai

Grubliauskas kiek cemadanu su otkatais gavai portretas
Manome grubiliauskas ir Neniškis gauna otkatus už medžiu kirtimus. Psu projektotojais dalunasi. RUMPIŠKĖS GALIMA BUVO SUPROJEKTUOTI IR NE KIRSTI MEDŽIU. Grubliauslas apvogė klaipėdėčius pavogė medžius. Lauk kiaulės iš savivaldybės

Dudorius su šaika plauna ES pinigus per medžiu kirtimus

Dudorius su šaika plauna ES pinigus per medžiu kirtimus portretas
Dudorius Nekniuškis plauna pinigus pes medžiu kirtimus 5.5 jai plauna. Rumpiškės medžius iš žmoniu pavogė. Dabar dar . Visa Klaipėda išvogs Kaip banditai išpardavė spalvotua metalus 1992 tai tas banditas su šaika apvogė tauta

S.S.S.

S.S.S. portretas
oi kokie mes gudrūs paloti, kad projektuotojai nemokšos ir pan. O tai kaip jiems reikėjo projektuoti? Gatvę platinti kaip? Per privačius sklypus? Visur šalia yra privatūs sklypai ir niekaip kitaip nesuprojektuosi. Iš kur atsiranda tų komentatorių genijų, kurie tiek viską žino...

Gėda merui

Gėda merui portretas
Ką, droš dūdą merui iš tų ąžuolų...Gėda man klaipėdiečiui,kad turime tokį mero kėdėje nepajudinamą paveldą. Matosi ,kad žmogus ką galėjo padarė. Turi kaip vyras atsistot ir užleisti vietą sumanesniems. Reikia baigt tas sovietines švogerystes ir t.t. Baigia visai nuvaryt miestą....Turi darbus miesto atlikti ne draugai,giminės...Nes iki tam tikros sumos galima neskelbti konkurso. Taip komunizmas tęsiasi. Turi būt darbų birža kur verslas sąžiningai konkuruotų. Gėda lauk nesugebančius tvarkytis mieste

dovilė

dovilė portretas
projektuotojai, atseit, nelaukė pasipriešinimo. durniau nepasakysi, kai visuomenė ir sveikas protas jau keli metai priešinasi medžių skerdynėms mieste. o tie , kuriems atrodo, jog medis būtinai grius ant žmogaus, tegul nesinaudoja ir peiliais - juk peiliai daug pavojingesni už medžius. Bet ko norėti iš zombių komentatorių, bumčikų prakaltomis smegenėlėmis. tokiems tik griauti, pjauti, daužyti...

Valdžios "nauda"

Valdžios "nauda" portretas
Išsiilgę "atkatų" tikrai laukia. Šiais technologjjų laikais nesugeba išsaugoti kelių šimtamečių medžių, nepastato nė vieno įdomios architektūros, įspūdingos pastato. Dėžutės, betonas, trinkelės ir kiekviename jau net kaime atvežtinių sakurų parkas. Dešimt dienų žydi, o visus metus styro stiebai. Svetimų, be gražių lajų, neišvaizdūs...

AK

AK portretas
Tiek teverti projektuotojai, kurie nesugeba suprojektuoti sprendimą, įvertinus medį.

Pilietis

Pilietis portretas
Kaip klaipėdiečiui - be gali nemalonu ir apmaudu. Miesto valdžia - politiškai neįgali. Ąžuolų alėja - tautos kultūrinis paveldas. Ji auga nuo 17 a. Tai - miesto istorijos dalis. Faktas, kad kelių šimtų metų senumonąžuolai nėra įtraukti į kultūros paveldą - rodo tik absoliutų vertybių neturėjimą. Kad komentaruose kažkoks idiotas parašė, kad laukit, kol sutrešęs medis nukris ant artimo, tik įrodo, kad arba dalis gyventojų protiškai neįgalūs ir be priežiūros, arba čia rašo savivaldybės troliai. Nukris šimtametis ąžuolas? Jie gyvena tūkstantmečius. Todėl labiau apgailėtinų vapaliojimų rasti neįmanoma. Tai apgailėtina lygiai taip pat, kaip ir priiminėti sprendimus kirsti mieste tokius medžius. Šie medžiai - valstybės turtas. Bet bėda, kad žiūrima į juos tik kaip į brangią medieną, kurią pardavus galima bus pasipelnyti. Specialistų jau ne kartą rašyta, jog šis sprendimas nelogiškas ir niekuo jis neišpręs - gatvėje susidarys butelio efektas. Žmones, priiminėjančius tokius sprendimus - lauk!

Runkeliams

Runkeliams portretas
Kai užkris koks medis per audrą ant artimo,galęsit tada prorestuot kiek noresit.

ale ir fainiai...

ale ir fainiai... portretas
bus "įsisavinti" 5 limonai ir dar malkų bus...

Buduliai

Buduliai portretas
Sustokit per audras po supuvusiais medžiais ir protestuokit.

o ka

o ka portretas
Apie medziu kirtima galvoja Didysis Triubocius? AR KAIP VISADA,SAVO NUOMONES NETURI ?

matom,kas nutinka

matom,kas nutinka portretas
Kai projektuotojai mokosi ,LT taip vadinamose aukstosiose mokyklose... ir visi ,tie medziu kirtejai,labai menko protelio...

To runkeliams

To runkeliams portretas
Vaziuok namo, niekas nelaiko

Runkeliams

Runkeliams portretas
Protestuokit per uraganinius vėjus prisirišę prie medžių.Tik taip įrodysit,kad jie sveiki ir kad jūs sveiko proto

Anonimas

Anonimas portretas
Ir dar norit pasakyti kad negalima pakesiti gatves ...Specialistai teigia, kad pašalinti rengiamasi 13 paprastųjų ąžuolų, kurie, iš pažiūros, gali būti nuo 80 iki 250 m. amžiaus. Sveiki ir brandūs medžiai jau žydi. Jie yra medžių alėjos, vedusios į Bachmano dvarą, dalis." Apsurdas kas per projektuotojamas kuriems nieko ner svento ir vertybes..

Anonimas

Anonimas portretas
Mankurtam svente, kai medi pjauna..

Algis

Algis portretas
Šaunu. Ilgai laukta rekonstrukcija startuoja. Nevairuojantys ir vaikus išauginę pencininkai pagiedojo prie ąžuolų, bet tuo viskas ir baigėsi. Imtis kastuvų jie nesiims, naujų medžių jie nesodins, grįš prie savo serialų per tv ir viskas bus gerai!

idomu

 idomu portretas
kiek moka tam.....kas duoda leidima nupjauti 250 metu ažuolus...

kam ir ka bus panaudoti nupjauti azuolai... 250m amziaus...

 kam ir ka bus panaudoti nupjauti azuolai... 250m amziaus... portretas
idomu

k

k portretas
Ąžuolų gaila, bet gatvė siaura likusi nuo tarybinių laikų . Kvartalas išsiplėtė . Posūkis link Norfos pavojingas . Kas ten nevžiuoja geriau ir nekomentuotų .

valio

valio portretas
pjauname medžius ir dar ąžuolus, niekam jų nereikia, nes tai vokiškas palikimas iš ordino laikų, rytuose buvo tik stepės ir dykros, štai kas saugotina.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių