Ukrainiečius uostamiestyje dar veš nemokamai

Uostamiestyje apsigyvenę ukrainiečiai nerimauja, kad galbūt viešasis transportas jiems jau taps mokamas. Įvairiose socialinių tinklų grupėse diskutuojantys karo pabėgėliai tikina, esą nuo lapkričio 1-osios situacija pasikeis – teks įsigyti nuolatinį keleivio bilietą.

Tačiau sklandančios tokios kalbos – netiesa. Tai patvirtino ir įstaigos "Klaipėdos keleivinis transportas" laikinasis direktorius Andrius Samuilovas.

"Kol kas sprendimas važiuoti be bilieto – galiojantis. Jei bus naujas sprendimas pakeisti ar nustatyti datą, informuosime", – teigė A.Samuilovas.

Apie bet kokius pokyčius ukrainiečiams bus pranešta iš anksto. Tad viešasis transportas Klaipėdoje nuo šių metų kovo 4-osios iki oficialiai nepaskelbto termino išliks nemokamas.

"Tokio sprendimo tikrai nebus, kad spalio 31-ąją praneštume, jog nuo rytojaus keisis", – patvirtino direktorius.

Uostamiesčio savivaldybės interneto puslapyje nurodyta, kad ir traukiniais karo pabėgėliai važiuoti nemokamai gali nuo šių metų rugpjūčio 1-osios.

"Remiantis Migracijos departamento pateikta informacija, registracijos kortelė dėl Rusijos karinės agresijos iš Ukrainos pasitraukusiems ir į Lietuvą atvykusiems užsieniečiams suteikiama iš karto po kreipimosi į Lietuvos registracijos centrus. Ji suteikiama tiek ukrainiečiams, tiek asmenims, kurie nėra Ukrainos piliečiai, tačiau naudojosi tarptautine apsauga arba teisėtai nuolat gyveno Ukrainoje. Nemokamo susisiekimo traukiniais vienkartiniai bilietai ir toliau išduodami traukiniuose arba bilietų kasose. Nuo registracijos kortelės išdavimo praėjus daugiau kaip trims mėnesiams dėl Rusijos karo iš Ukrainos į Lietuvą atvykę žmonės, kaip ir kiti keleiviai, gali naudotis įprastomis bendrovės taikomomis nuolaidomis ir lengvatomis", – informavo bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ komunikacijos partnerė Kotryna Dzikaraitė.

Norintiems pasinaudoti šiomis paslaugomis, būtina pateikti pasą arba asmens tapatybės kortelę bei Migracijos departamento suteikiamą registracijos kortelę. Vaikams – gimimo liudijimą bei Migracijos departamento suteikiamą registracijos kortelę.

Taip pat informuojama, kad nemokamu susisiekimu bus galima naudotis tris mėnesius nuo registracijos kortelės išdavimo, tad praėjus šiam laikotarpiui, ukrainiečiai vėl turės kreiptis į Migracijos tarnybą, kad išsiimtų minėtą kortelę.

Viešajame transporte apsilankius kontrolieriams ukrainiečiai turi pateikti tik savo asmens dokumentą – jokių bilietų ar kitų dokumentų nereikia.NAUJAUSI KOMENTARAI

Bekeikiantiems ukrainiečius

Bekeikiantiems ukrainiečius portretas
tai gal jums geriau koks afrikiečių tuntas su krūva vaikų ir net nemokančių skaityt - rašyt bobų? O gal geriau tūkstantis kitas jaunų kumelių kurie jau būdami auksinėse Bilotaitės perbėgėlių stovyklose kelia reikalavimus ir sika į termosus taip atsidėkodami už pilną išlaikymą?Man kur kas geriau kad būtų slavai o ne juodžiai. Tuo labjau islamistai kuri už putino režimą baisiau yr

išvada

išvada portretas
> (to išvada) Suprantu, kad konjunktūriniams , žydriesiems komjaunuoliams nepatinka tiesa, bet man tiesa kaip partija ar religija, nieko negaliu padaryti.

tai

tai portretas
> Kurv.....šitos profesijos chocholkos dirba intensyviai, visi Europos vieši namai jomis užpildyti- sala hemarojam.
VISI KOMENTARAI 57

Galerijos

Daugiau straipsnių