Uostamiesčio benamiai ruošiasi mūšiui?

turi buti griestai ,

turi buti griestai , portretas
kam dievas dave zmogui proto,rankas,kojas,kad jis tobuletu,pats save islaikytu ,o ne kiti turi ji maitinti ir globoti,invalidai,vaikai ,ligoniai yra globojami o tik ne tinginiai ,pjokai ,pasileideliai ,kas nori tas visada gali prasyti pagalbos atsikelimui bet ne visam laikui gelbijimui,apsileidimas paciu ,

Anonimas

Anonimas portretas
Truputuką apiprausti ir bus į Vaičekauską panašus...(pries seimą)

ieva.

ieva. portretas
Tęsinys apie Marselį.Nugriovus antrą trobelę,jis apsigyveno dabartinėje vietoje,toli nuo gyvenamų namų.Tarybų Sąjungos pilietis{Sovietų Sąjungos -ne valstybine kalba} jis nėra.Jis turi leidimą nuolatinai gyventi."LEIDIMAS NUOLAT GYVENTI ILGALAIKIS GYVENTOJAS -EB"Jeigu jo dabartinėje tapatybės kortelėje nėra šio įrašo,savivaldybės darbuotojai gali pasitikrinti migracijos departamente ir jie ištaisys klaidą.Apie šią ES direktyvą ,kas norėsit ,pasiskaitysit patys.Per magnetiniais leidimais atidaromas duris savivaldybėje,manau jį pas skyriaus viršininkę įleido kas nors iš darbuotojų.Magnetinių galių jis tikrai neturi.Pažįstu jį 30metų,kaip visų stumdomą žmogų.Apie nemokamus valstybinės kalbos kursus ir kitas integravimo į visuomenę priemones nekalbu,nes prieš 30m tokių dalykų nebuvo.Tada jam buvo tik apie27m.,dabar -57m,prasidėjo 58-aštuntieji.

ieva

ieva portretas
Marselis, tautybės tadžikas,užaugęs Uzbekijoje. Klaipėdoje gyvena nuo 1986m.Dirbo žvejybos uoste autobazėje,ruošėsi plaukti į jūrą,gyveno bendrabutyje iki 1994m.Netikėtai susirgo,liga -bloga draugė.Dirbti uoste nebegalėjo dėl ligos,buvo atleistas iš darbo,neteko ir bendrabučio.Rusakalbis,nemokantis valstybinės kalbos,niekas nepriimdavo dirbti.Talkindavo miestiečiams įvairiuose darbuose "už maistą".Pasistatė trobelę Pievų g-vėje,brūzgynuose,Gatve tada vadinosi žvyruotas vieškelis.Tiesiant naują Pievų gatvę, trobelė buvo nugriauta.Tada jis apsigyveno pelkėje,toliau nuo gatvės.Senieji gatvės gyventojai ,pagelbėdavo jam įvairiai,nes jis nevagia,neagresyvus,paslaugus.Už gerą atsilygina geru,Priskina lauko ramunių ,kitų "gėlyčių"padovanoja.Iki šios dienos dar neelgetavo ir neprašė išmaldos.Padeda ir kitiems bėdžiams iš geros širdies,bet ne savanaudišku tikslu.Kai griovė antrą jo trobelę,prieš traktorių stovėjo mažas kačiukas.Jis daug nesvarstydamas puolė prieš traktorių ir išgelbėjo drąsuolį

Bruto Neto

Bruto Neto portretas
Ir Vilniuje taboras atsirado ne per vieną dieną. Vilniaus valdžia cackinosi, cackinosi, neiėmė priemonių, kad buvo užgrobta valdiška žemė ir statomos lūšnos (o pamatytumėte kokios baudos yra už nelegalias statybas) ir dabar turi bordaką su purvinais narkotikais ir ŽIV. Klaipėda irgi cackinasi. Juk būtų iškart nuvertę tą bomžyną, niekas dabar nevaikščiotų po Liepas ir negrasintų. Pasitvirtinkte taryboje tvarka ir fondą. Atsirado nelegalūs statiniai - kitą rytą atvažiavo sunkvežimis, buldozeris, ekskavatorius - gražiai sutvarkė teritoriją ir išvežė šiukšles. Tas kuris pragys apie nuosavybę, tuoj pat gauna čekį į dantis: sumokėti už teritorijos teršimą ir vienerių metų valstybinės žemės nuomą aukščiausiomis kainomis. Tada ir atšoks fantazija visokioms atmatoms daryti mieste bardaką. Užteks viena kartą tolerastintis liberalintis su vadalomis.

Anonimas

Anonimas portretas
Mieli savivaldybės darbuotojai, apsilankykite dar Klaipėdos autobusų stoty. Ten tų baisuoklių pilna. Apsaugos jokios nėra. Benamiai ten jauciadi kaip namie, nes zino kad jos is ten niekas neisvarys. Situacija baisi, nes jie ir miega vidury dienos, sėdi apsimižę, smarvė ir dvokas nuo jų nuolatinis. Gal galima ir šitą problemą kažkaip išpręsti????

Arunas

Arunas portretas
Palikit Marselį ramybėje. Jie kaip tik pasitraukė iš želdinių prie Luizės PC. Ten buvo pirmos dvi stovyklos. Susirado dabar vietą tarp gamyklos ir upės, atokiau nuo dviračio tako. Visas kvartalas juos žino, ir tai, kad jie nieko nevagia ir nesikabineja prie nieko. Pinigų švaistymas technikai, miško paklotės darkymui ir dviračio tako gadinimui juos iskraustant. Medžiai apsilapuos, net matyti nematytą niekas. Dabar kokiam ponuliui dviraciu važiuoti vaizdą pagadino medžiams be lapų. Ar tik ne Taraskei ar panašiam? Geriau jie ten, negu atsiras vėl prie gyventojų. Prižiūrėti ir dresuoti šunys kaip tik rodiklis kad ir laukiniai žmonės moka tvarkytis.

Gyvunai svarbiau uz zmones

Gyvunai svarbiau uz zmones portretas
Paskaitykite sios dienosVakaru eksprese Grubliausko rinkimu programa- rasoma-"projektuosime ir pastatysime ES stndartus atitinkanti beglobiu gyvunu reabilitacijos ir apgyvendinimo centra""....gyvunai , sunys ir visi kiti yra sio pretendento i merus svarbesni, negu benamiai zmones, ziauru. Yra ka pamastyti pries rinkimusi mero posta.

siulau

siulau portretas
Savivaldybei reikia ispirkti uz miesto zemes plota,uzsakyti statybiniu vagoneliu ir ten pasiulyti jiems persikraustyti.

nu va

nu va portretas
kaciukams ir bamelius pastate ir maisto parupina,o va kritusi zmogeli,ne pakelti,padeti,o kojomis uzspardyti kad neatsikeltu.Kur ponia Sakaliene nori deportuoti sita zmogu jeigu jis neturi jokios pulietybes? I Tarybu Sajunga?

Anonimas

Anonimas portretas
Į Autobusų stotį vakare ateikit... Prekybos centre koridoriuje girti guli,beveik kiekvieną vakarą,vietinė apsauga " nesusitvarko", o policija kviečiama nevažiuoja.

Anonimas

Anonimas portretas
Baisu , kad benamių gretas vis pildo jauni žmonės ir baisiausia , kad merginos .Pakraupau , kai eidama pro šalį išgirdau kaip sėdintys keli vyrai kvietė praeinančius vyrus imti pupą už 10 eurų . O tos trys pupos linksmai juokėsi , nors jos tikrai net nepilnametės. Atvažiavo iškviesta policija , tai jos dėjo į kojas ir tiek. Vaidilos aukštuomenė nors neužgaulioja praeivių, bet jau rajono puošmena dar ta

MAN PATIKO TAS KOMENTARAS ANSTOLIAI APVOGĖ ŠIOS ŽMONĖS

MAN PATIKO TAS KOMENTARAS ANSTOLIAI APVOGĖ ŠIOS ŽMONĖS portretas
,,.Naudinga buvo labai,kas butus pasisavino iš tų benamių, antstolių pagalbą,kas vaikų prekybą pradėjo ir taip toliau.Kas įstatymą nusipirko neteisėtam verslui pradeti ,tai LR C kodekso 4.84 straipsnius,jis pagal konstituciją neturi galios,skaitomas neveikiančių.Tačiau UAB Būsto valda vykdo neteisėtai veiklą ir esamos tarnybos STT,FNTT,VMI nesiima jokių veiksmų. Juk” savų ”,saviem suteikta galimybė praturtėti,reketuoti ir gyventi gerai ir taip toliau.”Tai štai kokia ta laisvė išsvajota Lietuvoje,”korupcija ,reketas toje Lietuvoje."

Savivaldos privalo

Savivaldos privalo portretas
Pasirupinti benamiais . Pastatiti jiem namelius ar kempingus ir jie yra žmonės. Valdžia atemė bustus išvarė š gatvė. Kitaip ji sirgs tubėrkulioze ir kitomis lygomis --KRES MŪSŲ VAIKUS. sAVIVALDA PRIVALAI SUTEIKTI BUSTA KIEKVIENAM BENAMIUI. TU ATSAKINGA UŽ JUOS

Sigitas

Sigitas portretas
Vilniaus miesto valdžia eilę metų niekaip negali susitvarkyti miesto pašonėje esančia betvarkę t.y. su ten esančia taboro rezervatų ir jame klestėjančiais nusikaltimais . Tai dabar Klaipėdos miestui ir jo gyventojams nori daryti gėda iš benamių tarpo įrengtos stovyklavietės. Pilnai tikėtina kad ir jame gyvenantis bėdžiai daro nusikaltimus. Todėl teisingas sprendimas t.y. jo užimtą teritoriją Klaipėdos pakraštyje planuojama iškuopti balandžio pabaigoje – gegužės pradžioje. Klaipėdos viešos tvarkos skyriui reikėtu dažniau tikrinti Klaipėdos miesto "pakraščius".

Janina

Janina portretas
Privalu šią teritoriją sutvarkyti! Čia vengiame vaikščioti, nors gyvenu netoliese. Taip, jie vaikšto girti ar "apsinešę", kartais eidami į savo "gyvenvietę" barasi, triukšmauja. Negalima leisti tokios betvarkės. Jūs valdininkai, turite spręsti šią problemą.

Edmundas

Edmundas portretas
Dangės upė.Būtent,o ne Danė...kaip ,,kalbininkai,, sušikti sugebėjo pervadinti..

Tele

Tele portretas
Kol pilieciai nepaskambina ,nepranesa tai nieko ir nemato ??? Didziulis plotas uzterstas daugiau nei vieneri metai ir ka tai kainuos klaipedieciams ,o jus valdininkai kelkit uzpak.....ir pamatykite kas darosi mieste kokia tvarka ........ ir dar kada sluosit gatves ir saligatvius nuo ziemos zvyro ........

Senis

Senis portretas
Studija už 100k darys?

Arunas

Arunas portretas
Geriau vilniaus tabora isvaikytu

Andrius Andrius

Andrius Andrius portretas
Laiveli nelegalu atgimimo aikstej nugriauk tvarkdare

tam Saimonui(Semionui)

tam Saimonui(Semionui) portretas
Nori, kad buvęs mentas valdytų miestą?

Berbomas

Berbomas portretas
Otkatų Šakalienei Marselis nesumoka :DDDDDDDD

Klebonas

Klebonas portretas
Kiek atsimenu, jau turėtų stovėti benamių namai Dubysos gatvėje? Ar klystu? Ar tai buvo eilinis liberalų feikas?

Saimonas

Saimonas portretas
Šakalienei seniai laikas į poilsį. Tikiuos A. Vaitkus irgi tai supranta. Užteks, otkatai baigsis...

klp

klp portretas
sakaliene - kiek dar tu ten sedesi??? senai laikas sukeisti vietomis , tave prie danges o sita zmogu i miesto tvarkymo skyriu

Kaunietis

Kaunietis portretas
Atkūrus nepriklausomybę Lietuvoje ,Lietuvos seimo ”patrijotai” sukūrė tokią žmonių grupę.Įvairiais būdais siekė padaryti Lietuvoje benamių,bedarbių,daugiavaikių .Naudinga buvo labai,kas butus pasisavino iš tų benamių, antstolių pagalbą,kas vaikų prekybą pradėjo ir taip toliau.Kas įstatymą nusipirko neteisėtam verslui pradeti ,tai LR C kodekso 4.84 straipsnius,jis pagal konstituciją neturi galios,skaitomas neveikiančių.Tačiau UAB Būsto valda vykdo neteisėtai veiklą ir esamos tarnybos STT,FNTT,VMI nesiima jokių veiksmų. Juk” savų ”,saviem suteikta galimybė praturtėti,reketuoti ir gyventi gerai ir taip toliau.”Tai štai kokia ta laisvė išsvajota Lietuvoje,”korupcija ,reketas toje Lietuvoje.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių