Uostamiesčio savivaldybės planuose – svarstymai apie kalėdines premijas

Nepavydekit

Nepavydekit portretas
Nes nieks nenori tokio juodo darbo dirbt- Ir be to reiškias yra laisvų darbo vietų- nes mažos algos

darbo užmokesčio fonde

darbo užmokesčio fonde portretas
Kaip galima sutaupyti ? Reiškia yra NETEISINGAI paskaičiuotas fondas. Prirašyta nereikalingų etatų, kad gauti iš valstybės pinigus arba specialiai nepriimami žmonės dirbti, kad liktų pinigų premijoms.

Amoralus išskirtinumas

Amoralus išskirtinumas portretas
Ką jie dirbo, kuo jie užsiėmė? Tupėjo prie telefonų? Melas, prisiskambinti buvo sunku. Kiek ne biudžetininkų prarado darbus, pajamas, o šitie- amžinai alkani...Gėda, nes tai puota maro metu.

klaipedietis

klaipedietis portretas
Gerbiamieji, mokos fondas sutaupytas, tai ir perpaskirstykite kitiems poreikiams. Praktiskai savivaldybes tarnautojai nepersidirbo dirbdami nuotoliniu. Jokio atradimo ar pasiekimo nepadare, atliko funkcijas ne darbo vietoje, bet namuose - nuotoliniu. Tikrai manau jokios ismokos ar priemokos, ar premijos nepriklauso.

Anonimas

Anonimas portretas
is vis NEMOKETI

Klp

Klp portretas
Reiks iškelt mokesčius į rajoną .šitie vistiek išgrobsto o mieste betvarkė.

klaipedos naikintojai

klaipedos naikintojai portretas
Neseniai rase kad pinigu nesurenka,ju nera,,o mat kaledom yra TUKSTANCIAIS drapstos,cia kaip seime del zmoniu,vaiku,invalidu nera,o saviems visada yra,klaipeda kaip senas turgus prie nanu pelkes purvai,bet gatves kasmet lopa ir lopa o kiemai ,salygatves plyteles issivartalioje,kur eina musu pinigai ogi ponams reik gyventi europiskai o paprasti zmogeliukai gali gyventi kaip ismano jie patys turi tvarkyti aplinka,iseina taip mes patys turim tvarkyti,ir dar tokiems pinigus moketi kad savivaldybos ponai gerai pabaliavotu ir pinigines prisikimstu,gera tvarka zmones mulkinti ponams,idmu ar ilgai mumis naudosities KUNIGAISCIAI lietuvos,kur jusu sazines,kada salia yra daug alkanu,serganciu ,jums viskas DZIN,

Anonimas

Anonimas portretas
NEMOKAM MOKESCIU !

kodėl?

kodėl? portretas
Kaip čia įdomiai gaunasi, rodos visos biudžetinės įstaigos irgi turėtų gauti premijas,bet deja tam lėšų neužtenka, nors rodos visi taupo .Kodėl tą kalakutą ne visi turi progos paragauti.

pensininkė

pensininkė portretas
matote jie premijas skirstys iš atlyginimo fondo kuris skirtas algoms mokėti bet kaip jis atsiranda man aišku įveda etatų o darbuotojų nepriima darbuotojai serga tos lėšos irgi tauposi o paskui premijos bet kokie jie nusipelnę kur pažvelgsi akis bado jų darbas viską pirštu turi parodyti mesto gyventojai nes patys iš kabinetų užpakalių neiškelia o šiemet išvis pasaka sėdi namuose ir mat dirbi nuotoliniu būdų valdininkėliai jūs nenusipelnėte jokių premijų iš Lietuvos gyventojų mokesčių

Biudžetininkai prie lovio

Biudžetininkai prie lovio portretas
Puota maro metu...

Klaipedos gyventojas

Klaipedos gyventojas portretas
Gerb. Mere, ir p. Neniski, o kaip su Klaipedos vaikuciais ir su negalia turinciais tiek jaunimu, tiek vyresnia karta? Jums ponai, neidomu??????? Visi tevai ar globejai gali leisti nupirkti skanesni kasni? Ar jie visi gali patekti pas mediku? Parodykit nors karta viesai, kad ta pertekliu kuri turite isdalinti savo darbuotojams uz nuotolini darba, skirsite pazeidzemiems gyventojams! Geda kai skaitome straipsnius apie neigalaus zmogaus pervezima virs 100$, jums viskas gerai??????????

Klaipėdietis

Klaipėdietis portretas
Nepamirškit svarbių žmonių, tokių kaip Šakalienė, ji tikrai nusipelnė, na ir kiti ponai nusipelnė. Nepamirškit bilietėlių kainas pakelti.

Anonimas

Anonimas portretas
va CIA pipiec !!!! DURNIU LAIVAS ! Petkevicius TEISUS !

...

... portretas
Dalis savivaldybės darbuotojų nuotoliniu būdu dirba apsiprekindami prekybos centruose. Už sunkų darbą dar ir premiją gaus :))

Būtinai nepamirškit

Būtinai nepamirškit portretas
Kalakutą ir šampano butelį pridėti

KŪKŪ

KŪKŪ portretas
CHA CHA CHA premijos už nuotolinį darbą???Už nuolatinius skandalus ir Puteikienės isteriškus reportažus?

RK.

RK. portretas
Geras pavyzdys kam reikalingos profsąjungos ir kolektyvinės sutartys.

Biurokratinis kurva

Biurokratinis kurva portretas
Ačiū Jums, Geda, už gerą žodį. Geriausi linkėjimai Jums ir Jūsų vaikučiams artėjančių šv. Kalėdų proga. Linkiu Jums turėti pinigų tiek, kad Akropolyje galėtumėte supirkti visą kinišką š... iš plastiko, kad po to galėtumėte tas dovanėles tvarkingai utilizuoti tam skirtuose konteineriuose.

Geda

Geda portretas
Bled daug šeimų negalės vaikams nupirkt Kalėdom dėl covido daug ko o tos, biurokratinės kurvos, priedus valdiškus tratina į kairę ir į dešinę Būtų meras miestelenus mylintis, neerzintu tokia neteisybe:(
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių