Už pilietiškumą – teroras: Lietuvoje kitaip mąstantis žmogus laikomas priešu?

Pensininkas

Pensininkas portretas
p. Asta, ne "kitaip mąstantis žmogus laikomas priešu", o kitaip mąstantys žmonės, nei landsbergistų Varkalis, laikomi priešais.

Anonimas

Anonimas portretas
Koncervatorių papirktas skalikas išlindo iš maišo . Kai šitiek metų alino šalį kiti valdantieji Varkalis miegojo,dabar prisisapnavo ir kabinėjasi senis. Pagal Varkalį visi kiti valdantieji ,kurie visiškai nieko nedarė vardan Lietuvos žmonių buvo geri ,tik dabar Karbauskis ir jo partija užkliuvo. Vieninteliai žalieji pradėjo dirbti žmonių labui,jei būtų jiems netrukdę išgamos koncervatoriai ,liberalai tai žalieji būtų daug daugiau padarę. Ir kvailam aišku ,kad užpirkta s straipsnis,matyt gerai sumokėjo ,kad Varkalis tokiomis aferomis užsiima,arba pats nebesuvokia ką daro.

as

as portretas
cia daugiausiai priesu randa koncervai su savo rusofobu stabu

Anonimas

Anonimas portretas
Lietuvoje labai reikalingi KONCLAGERIAI.

povilas

povilas portretas
Varkalys faktiškai gynė komunistus, dabar gina jų paveldėtojus "užsislaptinusius" KGBistus landsbergistus. Ir šio šakalo paistalus spauda pristato Lietuvos nuomonės vardu? Pagal Astą jis vienas pilietiškas, o mes kitaip manantys - teroristai? Asta išvertė viską antraip. Čia mano nuomonė. Varkalių laikmetis jau praėjo, lai lenda į pogrindį.

Visiškai galima pritarti

Visiškai galima pritarti portretas
p.Saulei . Ne kartą buvo bandyta ir krūvą dokumentų žurnalistėms buvo pateikta apie daugiabučių gyvenamųjų namų administratorių ,, sąžiningai " atliekamas pareigas ,deja.......

Anonimas

Anonimas portretas
Ar atsiras Lietuvoje MUSU lietuviskas TRAMPAS kuris nusausins Vilniaus liberast-pererasini landzbergini liuna?

Saulė

Saulė portretas
Man keistokai atrodo, kai Varkalio pasisakymai ir vadinamo ekologo pasisakymai be problemų prasibrauna į savivaldybės remiamą dienraštį. Pabandytų visuomenininkai savo straipsnelius pateikti dienraščiui, negautumėtę net atsakymo, kad gavo straispnį. Tie du minėti ponai turi savo landas ir tai akivaizdu.

zenonas

zenonas portretas
Kodėl p. Asta nenori parašyti apie išsigimėlį antstolį A.Selezniovo nusikalstamą veiklą ir jo bendrininkę teisėją V.Olcvikienę (Jakštienę), kuri senai turėjo sėdėti kaltinamųjų suole, deja tebeteisia kitus? Jeigu ne tiesa, teiskite mane. Kodėl nerašote, kaip Varkalis atgimimo metu gynė mano ištemtą į dienos šviesą nusikalstamomis veikomis užsiimantį A.Vaičiulį ir jį protegavo į aukštas pareigas, mane vadindamas komunistu, kai nesu buvęs net komjaunuoliu. Tik po 30 m. išvydo dienos šviesą, kas toks yra Vaičiulis. Deja viskas prislopinta, kai byla atsidūrė teisme. Nebijokime viešumo, gal visų neuždarys, nors kalėjimus matomai stato dar ne sau, nors ką gali žinoti? Mano tel. 8 662 33770.

Gal reikėjo žurnalistei

Gal reikėjo žurnalistei portretas
visą LR Konstitucijos 22 straipsnį pacituoti .O jame rašoma : ,,Žmogaus privatus gyvenimas yra neliečiamas.Asmens susirašinėjimas, pokalbiai telefonu, telegrafo pranešimai ir kitoks susižinojimas yra nelečiami.Informacija apie privatų asmens gyvenimą gali būti renkama tik motyvuotu teismo sprendimu ir tik pagal įstatymą " Kitą dalį žurnalistė parašė . O ką daro žiniasklaidos priemonės ? Kiek laiko buvo rašoma ir kalbama apie l.G.K.( ir dabar dar yra Seimo narys ,kuris visą laiką ,,žino " ką veikia ir kur važiuoja ,pas ką važiuoja p.Ramūnas K. ir žurnalistai mielai ima interviu iš Seimo VBS ir transliuoja visai Lietuvai . Ar valdžios atstovams yra KITA Konstitucija ?! Vieši asmenys ,tai vieši asmenys , bet LR Konstitucija yra Pagrindinis šalies įstatymas ! Žurnalistai taip pat ne mažiau vieši ,bet ar daug ką parašo plunksnos broliai ir sesės ?! Daug laiko sugaišo valdantieji atsakinėdami į menkaverčius klausimus . Ir vis dėl tos a'la TEISĖS ŽINOTI !

Na taip.

Na taip. portretas
Kažkodėl Klaipėdos portalas ima intervjiu arba iš mero arba iš Varkalio:D)

Patys pasiskaitykit

Patys pasiskaitykit portretas
ką parašėt žurnaliūgos. Ir gerai pastudijuokit šitų dviejų veikėjų biografiją bei darbus(ne ,,spravkes" o paklausinėkit liudininkų).Dar Varkalis kaip Varkalis..kas ten žino kas ką veikė ir kaip..dabar jie visi baisūs kovotojai palike, o va šitas šit as ,,ekologas" tai kaip jis gali net tep vadintis? Jeigu jam gulbės yra kiaulės o jau kaip FB(feisbuke) šis žmogas išsireiškinėja tai baisu ir žiūrėt. Ar ne laikas būtų Žiniasklaidai pasieškoti tikrų ir garbingų žmonių, surogato nekišus į dėmesio centrą?

Rapolas

Rapolas portretas
Ar kada atsiras Lietuvoje koks Robinas Hudas, kuris sunaikins ta arabiska konservu ir socu liuna, jau 30 metu naikinanti Lietuva ir jos zmones?

Keletas pastabų

Keletas pastabų portretas
Keistoka dienraščio ir autorės poziciją. prieš porą mėnesių puolė, žemino piliečius, dabar išskiria DU ir priešina visuomenę. Niekas neneigia nei Erlando, nei Dionyzo nuopelnų kraštui, bet... Dionyzas ne tiems politikams rodo visą savo nusivylimą, priekaištus, rašo laiškus. Gal pagyvenęs idealistas žmogus nesuvokia, kokioje priešiškumo, nepalaikymo aplinkoje dirba šio seimo dauguma? Dionyzas jau buvo nusivylęs ir po Sąjūdžio dešimtmečio, dvidešimtmečio... Turiu ir "Klaipėdos" ir "Vakarės" numerius su tais nusivylimais. Erlandui Paplauskui labai tiko ir patiko buvęs aplinkos ministras Navickas , jiedu -draugai. Dabartinis Mažeika patinka mažiau... Niekas Erlando Paplausko, išskyrus suktus verslininkus, nepuola. O dienraštis ir ponia Asta taip pat turi savo "mylimą- nemylimą" valdžios linija, tad teisios, doros pozicijos ir neieškokime. Visuomenės, klaipėdiečių, ponai iš media, nepriešinkite.

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Netikiu rašytoja, kuri ką tik aiškino, kad Lietuvoje pilietinė veikla išsigimė, dabar jau įteiginėja, kad pas mus žmonės terorizuojami už pilietiškumą. Ir bando vienodai traktuoti du skirtingus atvejus, du skirtingus žmones. Mano nuomone, Paplauskis, nesuprantantis didelių medžių teikiamos naudos, nežinantis elementarių dalykų (pvz., kad ne nuo šerdies priklauso medžio tvirtumas), kažin, ar tinkamas eiti ekologo pareigas. Varkalis - kas kita. Jo šmeižimas prasidėjo nuo nepriklausomybės pradžios, kai miesto taryboje jis buvo tapęs rakštimi visiems prichvatizatoriams ir kyšininkams. Esu taip pat nusivylęs valstiečiais, kaip ir Dionyzas. Pripažįstu jų padarytus gerus darbus, vertinu valstiečius geriau už konservatorius, socdemus ar liberalus, bet ir man neaišku, kodėl didieji jų pažadai liko pažadais. Kur valstybinis bankas, valstybinės vaistinės, alkoholio monopolis? Kiek "sisteminių" valstybės vagių išaiškinta ir pasodinta už grotų?

labai primena situaciją

labai primena situaciją portretas
sovietų sąjungoje, kai buvo smerkiami Sacharovas,Solženycinas,Rostropovičius.Visi kolektyviai rašė smerkiamus straipsnius.Galiausiai juos net ištrėmė.

Miela Asta,

Miela Asta, portretas
galite pykti ,galite nepykti ,bet pirmiausia , už visa tai reikėtų padėkoti žiniasklaidininkams ,kurie su pasigardžiavimu daug metų rodydavo ,kaip vienos NIEKADA NEKLYSTANČIOS partijos įtakingi asmenys ,kaskart mėtydavo replikas : ,,rusams dirbate",,Putinui tarnaujate ",,Kremliaus agentai " ir t.t. ir panašiai . O kuo tik nėra išvadinami Signataro (!!!) ,įtakingo apżvalgininko p.Rimvydo Valatkos dabartiniai valdantieji ir jų gerbėjai :,, kolchoznikai" ,,,utėlėti ir kt. sunkiai suvokiamais epitetais , ir vien todėl ,kad jų nuomonė ir supratimas yra kitas !Juo seka daugybė portalų skaitytojų ir žodis žodin atkartoja ! Tai gal savyje ieškokite šaknų ,kad tokie nepakantūs ,neroliarantiški per tris dešimtmečius užaugome ?! Taigi,ką sėjame ,toks ir derlius !Konstitucijos straipsnius galima vardinti ir vardinti ,bet PAVYZDYS tai kitas !

Mane taip pat nemaloniai stebina

Mane taip pat nemaloniai stebina portretas
tokie komentarai . Ar seimo valdančios partijos lyderį galima dergti ? Ir nieko ? Jokio BK str. nepacituos žurnalistai po tekstais ? Komentaras po straipsniu klaipėda .d . " įvertino karbauskio schemas apie masiulio veiklą tai smegenų plovimas " Apgailėtina . 2020 vasario 13 d 19:52:54 Beveik visi komentarai parašyti viena ranka, tik skirtingais vardais .Šiukšlė Karbauskis iš kailio neriasi visokiais būdais šmeiždamas ir šantažuodamas visus su juo nesutinkančius . Labai žemai puolęs mažas žmogeliukas . Ir jį palaikyti gali tik visiškai be jokių principų , nedidelio proto ir žemos moralės padarai .

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
O kas yra partijos ? Nusikalstami susivienijimai ( dalis tų susivienijimų narių tiesiog avys kurie maitina piemenis ir jų statytinius/remėjus ) , kurių tikslas dirbti tų partijų naudai , ir tikrai ne valstybės ir tai faktas pagal tai kokie įstatymai ir nutarimai priiminėjami . O kas yra valstybės tarnyba ?

Reikia skirti

Reikia skirti portretas
Reikia skirti kur kitaip masto, o kur pvz žmogus neskiria 50metų okupacijos ir priverstinę kelionę į sibira su turto konfiskacija nuo ”prie ruso buvo geriau”. Okupantai turi būti įvardinami tikrais vardais o ne išvaduotojais kurie pamiršo išeiti.

GRĖSMĖS PUOLA VALDŽIĄ

GRĖSMĖS PUOLA VALDŽIĄ portretas
Mūsų prezidentui jau mažai grėsmių užsienyje,jis su savo patarėjų su nezabūdke atlapuose pagalba,jas jau mato viduje.Kur Tai girdėta?Panašu,kad stojam i Rusijos ir Kinijos kelią,gal jau laikas daryti lietuvišką internetą..Lukiškiu kalėjima irgi dar neuždarykit,palikit vidaus priešams.Ar su tomis grėsmėmis valdžios vyrai per daug neužsižaidė,taip juk atbaidomi investuotojai ir skatinama emigracija.

tomas

tomas portretas
Labai jau drastiška antraštė: ,,Už pilietiškumą - teroras: Lietuvoje kitaip mąstantis žmogus laikomas priešu." Nesu girdėjęs nei vieno atvejo, kad už pilietiškumą būtų ,,nuterorizuotas" bent vienas žmogus. Atvirkščiai: tikrai netrūksta kremlinių trolių, kurie linkę terorizuoti Lietuvoje viską, kas priešinasi kremlinei ideologijai, o jie, kaip niekur nieko ir toliau pilsto paplavas ant Lietuvos ir jos piliečių.

Cia jokio teroro

Cia jokio teroro portretas
Dar nera palyginus su lendzberginiu teroru ,zmones kalejimuose pudomi ,jei turi kazka pries islaptintu kegebistu gauja kartu su lendzbergovicium ir jo konservu gauja

Anonimas

Anonimas portretas
Kas čia neaišku ? Lanzbyyrgio vagys prisidengdami neva demokratija ir Konstitucija siekia įvesti cenzūrą, kad kitaip manantys negalėtų savo nuomonės ir įsitikinimų net komentare parašyti

as

as portretas
Is atsakymo matosi kad tai konservatoriu pasiuntinys,visaip buvome isvardyti o dabar dar ir degradais,tokius epitetus vartoja tik landfsnukiu gauja

kada parašysit apie pilietiškumą Kaune ?

kada parašysit apie pilietiškumą Kaune ? portretas
kokiame pasaulio užkampyje rasite didesnę diktatūrą ?

Ligonis

Ligonis portretas
nieko naujo bandita pavadinau banditu, bandito nurodymu i svetima buta svetimam mieste isiverze Klaipedos prokurorai

Man taip pat panašu , kad

Man taip pat panašu , kad portretas
visus bandoma padaryti banda ir kalbėti tik taip kaip nori " vieninteliai patryjotai " . Prasidėjo skirstymas kas yra " pilietiškas " , o kas " karbasfoso trolis " ? O kas dėl lietuvių kalbos , manau visi padorūs žmonės , supranta , kad situacija apverktina . Aš net į kavines neužeinu jei jos pavadinimas ne lietuviškas . Čia toks mano pilietiškumas , asmeninis . O kas dėl muziejų kiek žinau ponas Varkalis yra muziejininkas , o aš savo vaikus ir anūkus mokiau lietuviškų dainų , skaičiau tautines pasakas . Ir ką ? Mes mažiau pilietiški ? O " pilietiškų " laiškų rašymo nepalaikau .

Anonimas

Anonimas portretas
Ir skaitosi kad nepriklausomybe ivede demokratija -- jokios demokratijos nera tik bandos gyvenimas

karbofoso troliai jau užpuolė autorę

karbofoso troliai jau užpuolė autorę portretas
na reikia juk už rublinius kaulus atidirbti

Gaila , kad ponia " žurnalistė"

Gaila , kad ponia " žurnalistė" portretas
taip vėlai prisiminė Konstituciją ir kitą nuomonę bei pilietiškumą :) ponia rašė tekstus , o komentatoriai dergė aktyvius miestiečius , kodėl tada autorė neskelbė LR Konstitucijos straipsnių ? :) Kuo išskirtinis norintis būti viešu ponas Varkalis ? Įžeidinėti nereikia jokio žmogaus mano tokia nuomonė ... Dvigubi standartai ? Ir kaip "pasveriama " tai pilietiškumas , o tai - ne ?

Anonimas

Anonimas portretas
Užkniso tie pilietiški durniai. Kai tik ateis valdžion broileris, jų visas pilietiškumas staiga išgaruos kaip dūmas. Dabar svarbu tik ant ant Karbauskio pavaryti...

tapatybės klausimas

tapatybės klausimas portretas
pranas pričkus ar zenonas priekuliškis? O gal murzius juodintojas?

LIII

LIII portretas
Per šio seimo kadenciją ypatingai išryškėjo "pilietiškumas" atimk, pavok ir pasidalink. Jeigu žmogus kuria, daro, o jeigu dar ir neatlygintinai, "masės", ypač "saugoti medžius" taip sutryps, taip "apšlapins" koją pakėlę. Tokie komentatoriai kaip "Pranas pričkus" ir "tai kad" turėtų būti pakviesti pokalbiui, nes jų ne nuomonė paskleista, bet neapykanta. Neapykantos skleidimas pagal Lietuvos teisės aktus yra draudžiamas, bet kaip dažnai būna - davai pabandom. Žemes supirkinėt virš 500 ha draudžiama - davai pabandom. Nieko. Piketuot be leidimo draudžiama - davai pabandom. Nieko. Šmeižti draudžiama - davai pabandom. Nieko. Acha, davai lojam.

ane?

ane? portretas
Priešas, ne priešas, bet formuojasi toks įspūdis, kad valdžia tai tyliai toleruoja, lyg viską stebėtų iš šalies, - kas čia bus? O taip elgiantis valdžiai gali atsitikti taip , kai kaip Ukrainoje , kur vietiniai nacistai elgiasi kaip ta šuns uodega, kuri jau valdo patį šunį , o ne jis uodega. O dar ta Paleckio byla, juk visi mato, kad ji tiesiog kuriama-, nes protingas tyrėjas suima žmogų tik tuomet kai jis turi nenuginčijamus įrodymus, o kai žmogus suimamas ir laikomas kalėjime be teismo kone dvejus metus , be abejo peršasi nuomonė , kad tyrėjas( ar tyrėjai) nė velnio neturi prieš tą Paleckį, o laiko jį tik norėdami palaužti žmogų. Štai tu ir mąstyk kitaip Lietuvoje.

Nerijus

Nerijus portretas
Visi turi gerbti kitų nuomones.

Tai kad

Tai kad portretas
autore sena "paplovos" fanė. O jis šlikšti butybė, tuščiakalbis plepys, visažynis su pamazgų turiniu galvoje. Ir srutomis besispjaudanti autorė. Jei ši šlykšti trijulė paskaitytu Konstitucija, ne tik tada kai jiems naudinga. O jei joje įtvirtntų principų laikytusi. Paplavos pavardė neatsitiktinė, linkęs ant visų fekalijomis spaudit, o pats jautrus koksai.

Pranas pričkus

Pranas pričkus portretas
Kas čia per ciūdai: Lietuvos piliečių sąjungos p-kas: Varkalio įsitikinimu; Varkalio nuomone; Varkalis nepalaiko; Varkalis yra; Varkalio iškeltas; Varkalis nutylėjo, Varkalis atrašė; Varkalis teigė; Varkalis ... Manau čia užsakomasis straipsnis? O gal čia užslėptos atgimimo laikotarpiu jam vadovavusio "Henriko" mintys, gal tebevadovauja? Čia mano nuomonė, o manote už nuomonę nepersekioja, dar kaip.

Vija

Vija portretas
Seniai aišku, kad Lietuvos Seimas net išleidžia įstatymus ,kurie prieštarauja LR konstitucijai.Ne tik riboja žmogaus teises ir žodžio laisvę.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių