Užsimota gilinti Nemuno vagą: Kuršių mariose plaukios keleiviniai laivai ir krovininės baržos

Emka

Emka portretas
Taip pat ištikima ,kaip Žardės Prūsą .Prieš gilinimą buvo giliau

Klaipėda

Klaipėda portretas
Plaus pinigėlius,oi plaus. Turbūt uab balseta laimės konkursiukus.

ateis gentvilas rublis jaunesnysis

ateis gentvilas rublis jaunesnysis portretas
ir išgilins jums viską, ką reikia, ir ką nereikia

nordland

nordland portretas
panasiai vasiukuose kalbejo o. benderis .... bet ji galima kazkaip suprasti, nes jau 2 dienas buvo nieko nevalges :D

Petriukas

Petriukas portretas
Prisimenam kaip Gentvilas Šventosios uostą gilino... Jaunas buvo, gerai pagilino

Pinigu plovykla projektas

Pinigu plovykla projektas portretas
Kas kur plauks. ?viskas stovi. Saviems duos išplauti 23 mln. Pasikas 2 dienas ir 23 mln išplauti....

Nemunas

Nemunas portretas
Paskaičiau komentarus ir supratau, kad Lietuvoje debilų tik daugėja.O vienam, pasivadinusiam ALGIS, nepriklausomybė yra tik "vadinama".Matyt Algutis yra raudonasis vatnykas.

ALGIS

ALGIS portretas
Rašeiva , Nemunas negilinamas tik vadinamos nepriklausomybės metais , iki tol buvo juo rūpinamasi , plaukiojo keleiviniai , krovininiai laivai ir baržos , o dabar tik užpernai į Marvelės TARPTAUTINĮ TERMINALĄ atplaukė tik viena baržellė , kurią iškrovė automobilinis kranas .

Juras

Juras portretas
Jau ir iš komentarų matyti kokius darbus atliks Nemune.Tiek dambų pastatyti per tokį trumpą laiką tėra utopija,bet to ir nereikėtų daryti,nes smėlio seklumos nėra taip pavojingos laivybai,kaip farvateryje esan- tys akmenys ir kitokios kliūtys,kurių niekas neieško ir jų nešalina.Pastačius dambas turėsime tas pačias, arba dar mažesnes gelmes,nei jas dabar turime.Kodėl nepaisoma nuomonės tokio autoriteto kaip Alfon- so Rimkaus?Jis buvęs Hidrotechnikos ir Melioracijos Instituto mokslų daktaras,jo straipsnius galima ras- ti žurnale,,Mokslas ir gyvenimas".O tai,ką rašo dabar ,,Kauno diena" tėra tik svaičiojimai toli lenkiantys Ostapą Benderį.Tai nuomonė žmogaus, kuris Nemune tuos darbus dibęs 45-is metus. ,

Anonimas

Anonimas portretas
Paskutiniam..tokios statybos primena komunizmo statyma, svarbu statyti o ar reikia niekaa nezino..

buduliams

buduliams portretas
geriau nieko nedaryti ir bezdėti į kelnes

To 4

To 4 portretas
Viename traukinije yra +/-60 vagonu platformu kuriose gali tilpti iki 160 konteineriu po 20 pedu. Keliones tukme 4val kurios neitakoja oro salygos ir navigacija. Čia taip vadinamas šachas ir matas

Nieko naujo LT

Nieko naujo LT portretas
Verslininkai su valdininkais isisavins daug mln. Na tikrai svarbiausias projektas, LT svarbesniu nebera. Del akiu per 5 metus praplauks po 1 barza su 5 tusciais konteineriais.

4

4 portretas
I viena barza mažiausiai tilps 50 konteinerių, tai kad furos btangiau apsieina

baisu

baisu portretas
tai tuoj ir tarptautinį uostą Marvelėje (kuris dūlėja nuo pat pastatymo prieš 10 metų, jei gerai prisimenu tai kainavo 5 000 000 €) reikės didinti nes tiek daug krovinių netilps.

O

O portretas
23 europiniai ir 5 savo lemonai Pradžiai! Dar galetu Eugeniju Gentvila pasikviesti vadovauti, ka ka o gilinti jis moka:()Bet iš kitos puses, vat nesugeba niekas Klaipedai pramušti tokiu proektu o galetu pvz atnaujinti Vilhelmo kanala.

F

F portretas
Nejuokinkit.koks gilinimas kokie laivai apie ka jus .nesvaistykit pinigu nesamonem.jau padare prieplauka marvelej ir ka ??? Ogi nieko .kazkieno pinigines storesnes tapo.

>>>4

>>>4  portretas
fūra su konteineriu iš Kauno į Klaipėdą atvažiuoja per dvi valandas ,o baržai reikia 8-12 valandų.Kai nebuvo kelių ,vandens keliai labai buvo svarbūs,bet dabar tik labai brangus žaisliukas.Suprantama Kauno ponams smagu būs su savo nuosavais kateriukais palakstyti,o mokesčių mokėtojams tik barankos skylė.

4

4 portretas
Senai reikėjo, visame pasaulyje upėmis plaukioja patys didžiausi laivai ir tai duoda labai dideli pelną valstybėj ir daug papildomų darbo vietu

asd

asd portretas
Geriau autostradą nutiestu Kaunas-Jurbarkas-Šilutė-Klaipėda,bet jie sukiš pinigus į baigianti išdžiūti Nemuną.

gilintojai

gilintojai portretas
pinigų plovykla....

Anonimas

Anonimas portretas
NESVAIKIT pridurkai. Nemune plaukiojo laivai ir krovinines barzos TIKTAI Tarybu valdzios metais.. Prie dabartinio burzuazinio rezimo to niekada nebus. BUS tiktai isplauti kelios desimtys milijonu visokiems ,,ekspertams,, ,projektams kosmodromu statybai ant Nemuno.

Skalbejas

Skalbejas portretas
praplaus desimtis milijonu- upeje vandens nepadauges!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių