V. Grubliauskas apie Jūros šventę: nelaukiame nepasiskiepijusių žmonių

Pipo

Pipo portretas
Wat a Idiot's and stupide People are in God's world. Injectie.? flue.? Transgender toilet? lesbo? homo? rainbow paint on the street? yes tat work's for the corona. Wat a idiot World. Jezus Maria.!

Puskinas

Puskinas portretas
Lauk nelaukes as nesiskiepijas ir nesiruosiu skiepitis to sudo , iki greito klaipedoj balvone:D

Anonimas

Anonimas portretas
Skiepai neapsaugo nuo susirgimo,jie tik mažina komplikacijas susirgus,bet ne kiekvienas gali skiepytis,pvz aš turiu kraujotakos problemų ir šeimos gyd pasakė,nebandai skiepytis. Ir išvis netikiu skiepais,nepasitikiu ką žinai k a tau suleidžia,dukters kaimynas numirė iškart ,nebegrįžo namo po antros dozės. Baisu

Miestas

Miestas portretas
Nu ką merė manau kad jums gėda turėtų būti už likusią miestiečių dalį kurių nenorite matyt šventėje mano manymu jūs esat begedis ir isverstkuris. Toks kaip jūs turetumet atsistatydinti po tokių išsireiškimų. Mane kaip Klaipėdos miesto gyventoja įžeidėt. Ačiū aš ir skiepytas bet į šventę neisiu vien dėl tokio pasisakimo MERE.

opa.

opa. portretas
Kada baigsis skrydimai virs Slengiu?

erika

erika portretas
Na mielas mere ,jau pratrukau... pradesiu kalbet,o ka jus veikete geju klube pries pora metu ??? Nevardinsiu vardu su kuo buvote :D

pochui man

pochui man portretas
bybį dėjau, nesiskiepysiu

Anonimas

Anonimas portretas
Koks grazus NACISTINIO-liberast-p.i.d.e.r.a.s.i.n.i.o rezimo snukis tokiu atmatu asmenyse kaip Dudorius, Landzbergiu Oziai, KGBiste Smilyte, Kumele, Mikimauzas ir gauja. Hail Hitler p.i.d.e.r.a.s.i.n.e.s atmatos.

Nebefanas

Nebefanas portretas
Iki vakar dienos Klaipėdos mero pasisakymo,naiviai jį palaikydavau,nes visi mes žmonės ir klystame visi. Bet šis pareiškimas,paminantis sveikųjų,kaip tik turinčių įmunitetą pasauliniam beprotizmui yra didelis riebus taškas Grubliauskui. GĖDA! Ir taip visuomenė suskaldyta,ir taip sunku suvokti,kas tiesa kas melas. Viešai reikšti nelogiškas ir žmogiškumo principus paminančias mintis yra tiesiog neetiška klaipėdiečių atžvilgiu.-Žmogau,mere, ne vienas Klaipėdoj gyveni. Ši tezė:- nesiskiepujusuų šventėje nelaukiame!- nepolitiška.

Nusipezi

Nusipezi portretas
Net meru taves nesivercia liezuvis vadint

Anonimas

Anonimas portretas
Įdomu, kai bus džiazo festivalis (mero žmona organizuoja), irgi sakys, kad nelaukia nepasiskiepijusių??? Meras žemiau plintuso palindo. Grubliauskai, įsikalei paskutinį vynį į savo "karstą"

OB

OB portretas
Gal pirma bent gatvių žymėjimą perdazykit šviežiai, gėda dėl Klaipėdos. Kažkoks sovietinis Kaliningradas, o ne Europinė Klaipėda.

kur

kur portretas
O AIDS, živ sergančių nebijote? Ar tik ne iš LGBT ir narkomanų tokių ligų prisigaudyti gali. Šitie tai laukiami Klaipėdoje.

pastebejimas

pastebejimas portretas
ko jūs puolate merą,svente įvyks, o kalbėti jis turi, kaip nesuprantat! kitaip jį puls kiti, tai kaip jam elgtis?

Nuomone

Nuomone portretas
Žinokit negaliu nei klausyti nei skaityti, tokiu žmoniu pasisakymų.... ( OJ NENORETUMEM ATSIDURTI TARP TŲ KURIE NESISKIEPIJO) Žinokit iš karto kraujas užverda... Tai kiek žmonių yra ligotu ne vien karona, pvz tuberkulioze, ar jų nebijot??? Gi neparašyta jiems ant kaktos kad serga.... O dar kiek yra ligų... Čia mūsų teise rinktis skiepytis ar ne.. Mes už save atsakom,susirgsim mums bus pamoka,bet niekas neturi teisės versti. Gripas ateis, tai irgi skiepyjames visi...

Anonimas

Anonimas portretas
Kodėl būtent taip kalbama apie Jūros šventę ? O kur Palanga, Šventoji? Ten virusas neegzistuoja ? Paplūdimyje žmogus prie žmogaus. Na bet ten neįmanoma apsikrėsti, ten visi sveiki. Ir matyt, todėl iš Palangos antras mėnuo neprognozuojami sirgimų atvejai. O va, Klaipėdos Jūros šventė - tai jau viskas. Svieto pabaiga. O Šeimų maršas - kai masė žmonių - visi dalyviai ten kažkodėl sveiki ? Svarbu prie kažko prisikabinti,kažką padaryt atpirkimo ožiu, ir tiek

Vitalij

Vitalij portretas
Del jusu juros sventes tenka isvaziuoti is miesto,nes zmones kaip kiaules,visur apmizta ir primesta siuksliu. Taip kad nesiskiepisiu ir ko toliau vaziuosiu nuo jusu.

Rulis

Rulis portretas
Olimpiadą paskutinę minutę gali atšaukti, o čia Grubliauskas negali priimti sprendimų. Klausimas, kas svarbiau, ar gyventojų sveikata ar jūros šventė.

"Viršūnė"

"Viršūnė" portretas
Į privačią nuosavybę gali kviesti tuos, kuriuos nori matyti, ir nekviesti tų, kurių nenori matyti, taigi - ne pas jį žmonės ruošiasi važiuoti/eiti, todėl tegul nesusireikšmina meras, nes nėra kam.

...

... portretas
Tavęs, šūdo gabale, apskritai niekas niekur nelaukia.

pensininkė

pensininkė portretas
kas nori saugotis tas į tokią šventę neis ,o jei kas nori tegul juk laisvas pasirinkimas , tik skiepytis nebėra laisvas pasirinkimas varyti varo, štai kokią laisvę išsikovojome, taip nebuvo net tais vadinamais okupacijos laikais

Pranas Mažonas

Pranas Mažonas portretas
Tai kaip tik pasiskiepijusiesiems niekas negręsia,jie turi skiepą.Blogiau gali būti nepasiskiepijus,o viruso nešiotojai yra visi .mero neišsilavinimas ir tiek.

Leiskite normaliai jaustis pasiskiepijusiems

Leiskite normaliai jaustis pasiskiepijusiems portretas
Daugelis mano draugų ir pažįstamų nenori atsidurti greta nepasiskiepijusių. Patys esame pasiskiepiję, bet antivakseriai, gal patys nesirgdami (stiprus imunitetas), daug labiau platina virusą su visomis mutacijomis. Nenoriu net ir lengvai sirgti. Kita vertus, kam man reikėjo skiepytis, jei šalia malsis antivakseris. Jis varžo ir pažeidžia mano teises.

As

As portretas
Nebutu nurodymo nebutu tokio puolimo,neišskiriu nei vieno politiko mero visi šukauja del naudos,o siuo metu pasinaudojus tokia situacija galima uzdirbt ne 1 metams i prieki...gi amžinai nebusi politiku meru ar kuom pan.

Kristina

Kristina portretas
Nenuostabu, su ''galimybių pasais'' jau atliekamas socialinis eksperimentas. Kaip žmonės priims kontrolę, kaip reaguos į ''kitokius''. Pradžia segregacijai. Kadangi žmonės ne tokie patiklūs, kaip natūralaus sveikatingumo priešai tikėjosi (sveiki žmonės neneša pelno medicinai), statistika paskiepytų netenkina, didėja spaudimas, nes duotas nurodymas. Taigi, gasdinimai, manipuliavimas darosi vis aršesni. Siekiama, kad silpnavaliai žmonės, negalintys be laikinų malonumų, patogumų ir švenčių, pasiduotų. Visgi, kaip klaipėdietė, palinkėčiau žmonėms drąsos eiti siauruoju keliu, o malonumus atrasti paprastume. Turime Kuršių Neriją šalia, kolkas galime bėgioti, žygiuoti, važiuoti dviračiais, galų gale, pakeliui, surinkti miške šiukšles t.t. Tokie laikai visados netgi padeda priartėti labiau prie savo pomėgių, gamtos, šeimos, prisiminti esminius gyvenimo dalykus.1 Pt 3,14 14 Bet jei jums ir tektų kentėti už teisumą,-jūs palaiminti! Jų gąsdinimo neišsigąskite ir nesutrikite”.

As

As portretas
Tokie komentarai is mero lupu:suprask pinigai jau iplauke bizniuka prasukom ,o jai susirgimai padides kas kalti bus....gi ne jie nes video sukrem straipsni parase viskas ok,,,klausimas tai jai fiziskai nesugebi sutikrint atvykstanciu kaip gali aplamai leist toki rengini???? Jai sitas virusas ant tiek siaubas baubas-kaip leidziami aplamai renginiai ir pan susiburimai? Tokiu atveju gaunasi kad uz susirgimus naujus ,mirtis bus atsakingas organizatorius,peršasi tokia išvada✌

As

As portretas
Grubliauskas man apgailetinas,kodel? Jokio profesionalumo aplamai imu manyt kad jy išrinko tik del to kad toki stumdyt varinet lengva...del visai suprantamu priezasciu..pust i duda vienas dalykas valdyt miesta visai kas kita... Visa sita reklama nepikantos kurstimas bandymas skirstyt zmones i dvi puses,,,grubliauskai man geda asmeniskai kad tu klaipedos meras

>

> portretas
Prie ko čia "rusų pasakos", baik čia tas etiketes šūdinas klijuot. Dar vienas čirvų valetas atsirado...

… portretas
Jei dalis tautos tiki rusu kuriamom pasakom, tai lai pasedi namuose ir paziuri Ostankina, kol normalus gerai leidžia laika.

Jūrininkas be Jūros šventės :D

Jūrininkas be Jūros šventės :D portretas
Gavę experimentinius skiepus, neturi bijoti nepasiskiepijusio, 'nes skiepai apsaugos". :D Kabutėse nes skiepai neapsaugo ir vis tiek serga ir sunkiai, plius taip pat nešioja virusą. Jei ne skiepai virusas tiek mutavęs nebūtų.

Ašara

Ašara portretas
tokio baisuoklio Klaipedoje galetu nelikti

vezo

vezo portretas
Politikas gali ir turi teise pasisakyti bet kokiais klausimais,bet jei dalis tautos tuo klausimu skeptiškai nusiteikus tuo labiau kad su toms vakcinomis irgi neaiškumu yra. Vienas iš ju kodel atleido gamintuojus nuo atsakomybes uz pasekmes,turbut kad vakcinos superines ar ne.V.GRUBLIAUSKAI pasisakyti tu gali bet ar pagalvojai kad tuo pasisakimu tu ižeidi dali potencialiu savo ar tos partijos kuriai tu atstovauji rinkeju.Rinkėjas gali būti tingus gali būti jam neidomu.TAČIAU IŽEISTAS ŽMOGUS butinai ateis ir atspek kaip jis prabalsuos .O tu balsu oi kaip gali trukti.

Klaipėdietis

Klaipėdietis portretas
Chebra, jis turejo taip pasakyti, nes kitaip jūros šventei labanakt. Šiaip visi čia pavydi ir stebi, o renginys bus geras ir be ribojimų. Manau taktiškai gerai sužaista.

4

4 portretas
Normalus meras, o skiepai padeda tik tiems, kuriems be juo ne susitvarkyti su Corona, laikas testuoti žmonės, kam jis būtinas, o kam ne

Anonimas

Anonimas portretas
v.grubliauskai ar prieš rinkimus ta pati kalbėsi.Negalvok kad užmiršim.V.Lanzbergis irgi apie runkelius ir šunauja pasisakinėjo galvojo kad gali nu šneketi galėjo o tapti LIETUVOS PREZIDENTU NE. O ar neatsirugs senelio žodžiai apie dali lietuvos tautos kuri pasirode ne tokia jau maža per rinkimus kai anūkas eis i LIETUVOS PREZIDENTUS.O aš tu žodžiu V.LANZBERGIUI ir jo visam klanui neatleidau ir neatleisiu.V.GRUBLIAUSKAI kol esi politikoje niekada neniekink nors ir nedideles tautos dalies.Rinkimai kartais labai būna idomus gali kaip tik tu balsu paniekintu ir trukti.

Anonimas

Anonimas portretas
Buvęs pijokėlis garbina šventes, nes galimai iš jų ir nubyra. Olimpiada gali apsieiti be žiūrovų, o čia visokios mižnių alaus gėrėjų ir kokso uostytojų - niekaip?Nei vienais metais dundukai be to kičo apsieiti negali? selinių koncų š

Timofej Dokšicer

Timofej Dokšicer portretas
Grubliausko pasisakymas - aiškus įrodymas ,kad skiepai neigiamai veikia žmogaus psichiką ir mastymą.

Nė euro šitai šventei

Nė euro šitai šventei portretas
siūlau visiems skirti šiai šventei 0 eurų.

Anonimas

Anonimas portretas
Nusvilpti ir apmetiti supuvusiais kiausiniais. Sitas atmata NE Klaipedos meras.

Lauris

Lauris  portretas
Nuo pasiskiepijusiu gali labai uzsikresti ir dusirkti stipre liga

Grubliausko

Grubliausko portretas
gal taip pat niekas nelaukia. Reiktų nušvilpti jį, jeigu pasirodytų šventėje.

Lauris

Lauris portretas
Pranai prickau suprask ka daro tie skiepai zmonijai jie su skiepais nori isnaikinti zmonija

Koks reikalas

Koks reikalas portretas
Nu ir ciulpk tu b*bi

Hihi

Hihi portretas
Grabli_Atejo laikas tokiems ismatoms rinkti cimodanus,o nepist prota .....

Kiek

Kiek portretas
Supratau paskiepytieji bijo uzsikresti? Tai kam tada jie skiepijosi? Netapo nemirtingi?

Na

Na portretas
Pagal statistika paskiepytu tik puse, tai ir dalyvaus puse nepaskiepytu. Nu ir ka?

RK.

RK. portretas
Nepasiskiepijusiems - turite suprasti, kad jau dabar jūsų niekas niekur nelaukia. O greitai pradės iš visur vyti. Jūs nepageidaujami.

Pranas Pričkus

Pranas Pričkus portretas
Lauriui> su gyvuliais taip nesielgiama kaip su žmonėmis, kadangi juos valgome. O mes žmonės "valgome vieni kitus", kaip tai daro žvėrys, o ne gyvuliai.

labai idomu

labai idomu portretas
Ar sitas saksofonistas per rinkimus irgi nelauks nepasiskiepyjusiu klaipedieciu.

Morgana

Morgana portretas
Kaip vyks kontrolė?

Hihi

Hihi portretas
Grabli _ tu ismatA ................

Mda

Mda portretas
Nu kas per izgama sedi ten prakeiktas meslo gabalas

vst

vst portretas
šita korumpuota isigimėli senai laikas pašalinti, miesto kultūra nuo šito isigimėlio kenčia.. nuo grigeo kiek kyšių paėmė , manau laikas pradėti faktus atskleidinėt, eisiu pro šalį gaus per ausį šitas senas isigimėlis!!!

Lauris

Lauris portretas
Teisingai zilvinai Rucys parase toki komentara viena karta reike ijunkti tautai balsa ir kad pasibaiktu skiepai pegul tuos skiepus varo gyvulems o ne zmonems

Anonimas

Anonimas portretas
geda pries svecius del nepriziureto miesto , visus siukslina.

Anonimas

Anonimas portretas
Londone visi susirge buvo paskiepyti. Skiepyti idiotai - VIRUSO NESIOTOJAI. - Gresme normaliems sveikiems zmonems.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
kodėl ? nes užkrės valstybinė tarnautojų mafija ? ale kaip jums nepasisekė neužkrėsite tų kurie turi imunitetą . Tik va viruso nešiotojai tie patys vakcinuoti va jie didžiausias pavojus nes juk nė neitarsi kad skiepytas su pasu ir dar virusą nešioja ir platina . TAI KO ŠIŪKŠLĖS SLEPIATE KAD SKIEPYTI YRA NE KAS KITA O PAGRINDINĖ GRĖSMĖ APLINKINIAMS SU MAŽU IMUNITETU

buves spaliukas

buves spaliukas portretas
kai i mokykla ejau sake jei nestosi i spaliukus negalesi zaist su kitais vaikais

O sergantis

O sergantis portretas
atvira tuberkuliozės forma arba živ jug svingerių sugužės ir tratinsis višgaidžai

haha

haha portretas
Klaipedietis nenorim tokio mero, bet juros sventes tikrai neatsisakysim...

Lauris

Lauris portretas
Ponas Grubliauskai tu zinai kad su tomis vakcinomis zlugdo zmonija ir dar gali tapti neigalus o moterys nevaisingos

ogi

ogi portretas
dudoriau nebuk vatniku avinas nes tas marmalas tavo kedes neissaugos jei darysi ir pus i i duda kartu su visa valdhierarhija kuri jei bus proga nepag ailes nei savu tai nors netriubyk i takta su purviasklaida o pasirupink grigeo valymo ireng iniais kurie abejotynai neaiskus o GAI kazkodel aprimo?;;;====

klausimelis

klausimelis portretas
Tikrai matosi kaip mus lydi vienybe. Negirdime nieko apart - bausime, drausime, nekalbesime, neleisime ir t.t. Ar tikrai politikai dirba tautos gerovei?

kas

kas portretas
tave,meslo,klaus?Pos hel na.....,gyvuly.

Anonimas

Anonimas portretas
Grubliausko zmona uz musu pinigus organizuoja svente ir dar aiskins kam eiti kam ne. Laukiam nesulaukiam kada baigsisi sito personazo kadencija.

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Sveiki žmonės į švente nepageidaujami, žaidžia demokratija ir niekam nedašila........

Vėtra

Vėtra portretas
Grubliauskai, šiandien tu - meras, rytoj jau - nebe. O aš klaipėdietė buvau , esu ir būsiu . Ir ne tau nuspręsti , eiti man į šventę ar ne. Tavęs nebuvo šventė buvo , tavęs nebus , o ji vis dar vyks. Neprivatizuok jos. Nesusitapatink su jūra , jūreiviais ...toli iki jų .....

Puiku

Puiku portretas
Jei nebus nepasiskiepijusių, tai gerai. Galėsiu dalyvauti.

Loni

Loni portretas
Ir vėl baugina, net nesiruošiamės, kad kažin kur ,,pasigauti delta,,. Ir nuo pasiskiepijusių galima ,,užsikrėsti,,. Kol vyksta šventė, visi protingi žmonės išvyksta iš miesto.

123

123 portretas
As labiausiai nelaiku TAVES ..... (...... .......... ......... ), ........... .

Anonimas

Anonimas portretas
o jei aš prasirges JAV yra nustatyta kad didžiaja dalim persirge igyja imuniteta visam gyvenimui.TIK tikras politikas turi gerai pagalvoti ka sako, tai aš galėčiau pliurptis tuo klausimu ka noriu bet ir aš žinau kur yra sveikas protas ir atsakomybe.O KITA VERTUS KAIP MOMENTALIAI NUSTATYTI NESUSIVAKCINAVUSI.VAJEZAU NEJAUGI TEISYBE SAKO KAD SU VAKCINA CIPA GAUNI O AŠ NETIKĖJAU.O jei rimtai kiekvienas žmogus sprendžia kur jam eiti ar neiti.MES juk demokratiškoi šalyje.O susiskiepija ko jums mūsų bijoti jus juk nesusigsit arne

Pranui Pričkui

Pranui Pričkui portretas
Nu taip, meras konkrečiai užsiima laižyba...

Pranas Pričkus

Pranas Pričkus portretas
Meras nepasidažęs lūpų, lyžtelėjo (paantrino) PIŠ (Premjerei Ingridai Šimonytei).

kai perplauksi upę

kai perplauksi upę portretas
Kaip politikui merui — ATIAAAA!

ČĘ

ČĘ portretas
Nelaukia nepasiskiepusiuju. O kam tada bus Jūros šventėje skiepų stotelės?

Jolanta

Jolanta portretas
gėda skaityt mero tokius žodžius. Mąsčiau ar eit į šventę, nors švente seniai nebepavadinsi, bet po tokio mero pareiškimo tikrai kojos nekelsiu į šventę, Beje kaip ir nesiskiepysiu, Aš už natūralų imunitetą.Prasirgau savo hodu ir vsio

Taip

Taip portretas
Manau, kad tikri Klaipėdiškiai vieni protingiausių Lietuvoj, ir tai matosi pagal komentarus (didžioji dalis)

Korporacija b l tpfu

Korporacija b l tpfu portretas
Miesto vaikam juodas baseinas Boso vaikam zydras

Rolandas

Rolandas portretas
Man gėda, kad mano mieste toks meras. GĖDA MERE. Kiršintojas esate.

Deep Purple

Deep Purple portretas
Ateis į šventę nepaskiepytas, bet sveikas tautietis ir tiktai - pist - ir užkrės man visus susiskiepijusius,- pagalvojo meras,- ir ėmėsi priemonių. Kokių priemonių? Nelaukti, kol taip atsitiks. Labai jau nuovokus meraas, nuovokus.

Konge

Konge portretas
Tai pasiskiepyję yra potencialūs nešiotojai,nuo jų galima užsikrėsti,nuo jų visa grėsmė,nes jų bus daugiausia

Norodomas Sianukas

Norodomas Sianukas portretas
Jis LABAI blogas žmogus. Negeras jis žmogus. Aš juo netikiu.

Senukas

Senukas portretas
Jis Blogas žmogus, stato juodus fontanus vaikams o savo vaikam tur but sviesius ima?

Lt

Lt portretas
Tai kada pradesit šaudyti? Genocidas prasidėjo. Prisiminsim o šitie darantys nusikaltimą prieš žmoniją anksčiau ar vėliau bus teisiami

4

4 portretas
Nieko baisaus, kas serga COVIDais, jau pripratę, žino ką daryti, o kam nesigauna ir nemoka susirgti, teks tik alaus perdozavimo susirgti, pakentes pora dienų ir vėl į kovą

forwards

forwards portretas
"Vyrai" iš LGBT darželio, nepamirškit pasidažyt ir timpėm pasipuošt.

Kiek pydarų skaitys

Kiek pydarų skaitys portretas
visiems vakseriams — DVI SKYLĖS VIENOJ SKYLĖJ

Čiaupui

Čiaupui portretas
valini pats ant šliapos, skiepytojau iš ragatkės. Booo

Čiaupas

Čiaupas portretas
Celofanai, nausėdos ir kiti antivakseriai — valinat nakum ir Jūros šventėje nesiskiepyję nesirodote. Turinčius problemų su teksto supratimu skiepysiu iš ragatkės.

Jis sakys:

Jis sakys: portretas
eee, jūs ne taip supratot, nieko neišmanot eeee, nu, galėjot eit į tą jūros šventę, ee, tai į mano šventę ateikit, jei ką...

Jonas

Jonas portretas
idomiai ka musu meras šnekes apie savo pinigu kasykla- džiazo festyvali kuris bus po Juros švenčiu...

Mere,

Mere, portretas
čia jau tikrai praleidote progą patylėti...Gėda.

Briuselis

Briuselis portretas
Girdėjau ,kad yra formuojamos autobrigados ,kurie gaudys ir skiepys juros šventės dalyvius ,o prekybininkus trauks iš prekyviečų,nepaklususius į burlaivius ir į jūra. BŪKITE BUDRŪS, GALVOKITE ,KAIP APSIGINTI .ŠAKES NESISKIEPUJUSIEMS. LAIKYKITĖS K LA I P E D IŠ KI AI!,,? GALAS KORONAI,SUPLĖŠISIM Į GABALUS,,?!

Klaipėdos

Klaipėdos portretas
meras jau seniai nebe savo galva gyvena, ko stebėtis?

Zmogus

Zmogus portretas
Kam toks renginys, vis grasinimai, bauginimai. Esant nepalankiai epidemiologinei situacijai ar to reikia?

Dzey

Dzey portretas
Pono mero noriu paklausti, kokiais įrodymais remiates, sakydamas, kad nepasiskiepyje neturi imuniteto? Antri metai, begalė kontaktų su sergančiais ir nei slogos, nei teigiamo testo! Imunitetas nesužalotas ir puikiai dirba savo darbą. Kuom toks žmogus pavojingas?

Petras

Petras portretas
Kur tik paskaitai kito zodzio jau nebera tik grasinimai, uzdrausim, neleisim, atleisim esate neskiepyti pavojingi,.uz testus mokesite patys taip kad greitai tokio zodzio zmogus, laisvas apsisprendimas jo, mastymas nebebus

Antanas

Antanas portretas
Transporto(įskaitant jūrų) sektoriuje mažiausiai pasiskiepijusių. Tai kaip čia išeina, JŪROS šventėje jūrininkai nelaukiami? Tai gal nebesisavinkite jūros šventės pavadinimo, pasivadinkite Vakserių, švirkštų ar dar kokių velnių švente ir šveskit? Jei jau esate paskiepyti, turite imunitetą, tai ko bijote? Ar labiau norisi parodyti valdžią ir skirstyti žmonės į "teisiuosius" ir "netikėlius"? Gal netikėliams greitai ir geltonas žvaigždes liepsit užsidėti?

>buduliams

>buduliams portretas
Ant kaktos tau parašyta, kad pydaras esi

buduliams

buduliams portretas
runkeliai į šventę neikit.Greit bus patvorinių organizuojamas "šeimų" susibūrimas.Ten ir apsilankykite

Klaipėdiškė

Klaipėdiškė portretas
Pasiskiepyję yra didžiausias grėsmė, nes gali sirgti, nešioti ir nejausti. Tai pats ir tegu dalyvauja, neisiu iš principo

Ryga 16

Ryga 16 portretas
V. Grubliauskas už "bazarą" atsako.

Klausimas :)

Klausimas :) portretas
Niu kitur rašė, kas bus skiepijama Jūros šventėje, tai va maniau, kas reiks pasinaudoti proga :) Tai dabar eiti ar neiti į šventę?

ss

ss portretas
siulyčiau tokiu atveju neeiti I ta runkeliu švente..

Ujjjn

Ujjjn portretas
Nuo nekokybisku skiepu numirsit

pamąstymas

pamąstymas portretas
Gal Jūros šventės akcentas galėtų būti masinis skiepijimas?

M.

M. portretas
Kai taip meras kalba - man tai jokia šventė. Neisiu, žinoma. Nuotaiką sugadino galutinai.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių