V. Grubliauskas: būkime verti didvyriško 1923 m. sausio 15-osios sukilėlių žygdarbio atminimo

Grįžti į straipsnį

>>>>atbėgo

>>>>atbėgo portretas
Atsivilko raudonžvaigždžių grobikų- osvoboditielių ordos,sugriovė gražų lietuvišką-prūsišką miestą,o visą Prūsijos kraštą pavertė dideliu svinarniku.

to Purmaliai

to Purmaliai portretas
Galite nebkleideti?

Purmaliai

Purmaliai portretas
Kiek dauk istorikų,visus bolševikus reikia naikinti,jeigu jų nesunainsi,jie sunaikins tave !

tai

tai portretas
Galima "sukilusio" Memelio gyventojų pavardes? Labai prašau :)

...Ir kada

...Ir kada portretas
Klaipėdos uostas priklausys Klaipėdai o ne perėjūnams iš Vilniaus?!Jau matom ką jie savo sudinos politikos dėka iš jo padarė ir ką ruošiasi dartyt.Greit jau prie jūros neprieisim - bus viskas nuprivatizuota ir atiduota spekuliantams. UOSTAS YRA KLAIPĖDOS KRANTINĖ O NE VILNIAUS ŠALIGATVIS

Nezabitauskui

Nezabitauskui portretas
nori pasakyt kad tie keli atbėgę čia su prancūzais šaudėsi?:D) Na gal tiek to, galima su tuo iš bėdos sutikt nu bet kad buvo sukilimas tai čia tikrai visiškas melas Man dieduks pasakojo kad vietiniai vaikščiojo ir tik spjaudėsi žiūrėdami :D)

Deja

Deja portretas
Klaipėda paaukota Vilniaus gerovei..

Aš už Klaipėdo nepriklausomybė

Aš už Klaipėdo nepriklausomybė portretas
Norėčiau kad Klaipėda gautu nepriklausomybė

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Anonime, Klaipėdą nuo Vokietijos atriekė Antantė ir atidavė tvarkyti prancūzams. Negi tamsta negirdėjai, kad susišaudymas buvo su prancūzais, ne su vokiečiais? Nežinai, kad keliolika mūsų vyrų krito ne nuo vokiečių, o nuo prancūzų kulkų? Jeigu ne jų auka ir žygis, 1945 metais šį kraštą rusai būtų priskyrę Kaliningrado sričiai. Galim tik džiaugtis, kad taip nenutiko. Suprantama, kad dėl to šiandien rytų fašistams širdį skauda, kas ir čia komentaruose atsispindi.

Atbėgo

Atbėgo portretas
iš Šilutės garnizono grupelė nuogasikniu skarmalių ir paskelbė Memely lietuvišku. Net šautuvų neturėjo. Būt lenkai su prancūzais operatyviau prasisukę nebūtų čia lietuvio mužiko nė ženklo. Dabar mat ,,žygdarbius " mini... lopai..Miestą susitvarkykit durnų minėjimų nedarę. O tai senamiestis jau gabalais žemėn krenta o gatvės purvyne ir nebaigtose amžinose statybose. Ir Mažosios Lietuvos seniesiems, išskirtiniams gyventojams Ačiū pasakykit. Kurių pagal jus atrodo kad net nebuvo..

Burzuazinis nacionalistas

Burzuazinis nacionalistas portretas
Su Svente Lietuviai. Senoveje kryziuociu uzgrobtos Baltu zemes buvo grazintos tikrajam seimininkui. Tad sveskime Pergale!

Anonimas

Anonimas portretas
Uzgrobti is nusilpusios Vokietijos gabala teritorijos dabartiniams taip vad. ,,lietuvos ,,komunistams-fasistams yra garbingas zygdarbis. Tas jusu ,,garbingas zygdarbis,, jums per subine skaudziai islys. Garantija 120 %.

Praeivis

Praeivis portretas
Jau kuris laikas visiems yra aišku, kad Klaipėda ir kraštas Lietuvos sumanytos ir įvykdytos karinės operacijos dėka, pasinaudojus geopolitine suirute, buvo prijungtas prie Lietuvos. Ir jokių "sukilimų". Anaip tol, šišioniškiai į šią akciją pažiūrėjo gana skeptiškai. Ir žiauriai nesolidu kreipimąsi pradėjus teisingai, paskui nugrybauti į "sukilimus". Reikia išmokti kontroliuoti ne tik kur ir ką kalbi, bet ir ką rašai. Nejau merijoje nėra kam pržvelgti publikuojamų raštų?

idomu

idomu portretas
Nuo kada okupantų - agresorių sinonimu tapo sukiliai?

to BRONISLOVAS

to BRONISLOVAS portretas
Baikite zysti isgirde kita nuomonę, komentuoja aiskiai kd neaprase sio renginio.

?

? portretas
Pompa meraso

BRONISLOVAS

BRONISLOVAS  portretas
ko cia verki,mes ejom praejom ir viskas gerai,ne atsiranda tokiu kurie ejo vien delto kad juos per tv,laikrasciuose rasytu.ejom savo noru niekas neverte bet kiti ejo tik del piaro,gal koki medali uzkabins.....

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Šiemet naktinis žygis sausio 15 garbei, kuriame dalyvavo maždaug trys tūkstančiai žmonių, buvo itin sunkus. Deja, niekas iš propagandistų jame nedalyvavo. Kiek mačiau, tik "Vakarų ekspresas" jį šiek tiek nušvietė, ir tai iliustruodamas ne savo reporterių, o skaitytojo atsiųstomis nuotraukomis. Štai, kiek visa ta istorija rūpi nomenklatūrai, "mieli klaipėdiečiai".

Galerijos

Daugiau straipsnių