V. Grubliauskas: Klaipėdoje – 7 nauji koronaviruso atvejai

klaipėdietė

klaipėdietė portretas
sėkmės,mere.Čia kažkur nuo 7 iki 10 yra etatinių rašytojų,kurie šūdą mala ant jūsų ,o info jūsų tikrai reikalinga.

boba ne meras

boba ne meras portretas
Visas darbas parodomasis, facebooke.

Wal

Wal portretas
Paėjo parą kai Klaipėdoje karantinavo keleivius iš Londono. Dėl maitinimo . Nėra ir nebus. Toks atsakymas iš savivaldybės. O tai kaip 14 d. Dabar nevalgyti ? Iš viešbučio negali išeiti.

Anonimas

Anonimas portretas
Šitam karjeristui svarbu tik pasirodyti, kaip šauniai jis ( jo kalbos organas) dirba.

Barmalejus

Barmalejus portretas
Nesuprantu kas uz sito personazo stovi, kad jis leidzia sau elgtis kaip nori. Kai tau generolas sako pasokti, tu neklausi kodel. TU KLAUSI KAIP AUKSTAI. Tokius reiktu teisti kaip valstybini isdavika.

Arvydas Ektis

Arvydas Ektis portretas
Man labai keista mero padėtis. Lietuvos ekstremalių situacijų koordinavimo centre yra atsakingas asmuo už situacijos paviešinimą, tačiau mūsų meras Grubliauskas kažkaip neprašomas peršasi į Klaipėdos padalinio spaudos atstovo pareigas. Vietoj to, čiuožtų į Briuselį, kuriame didelę laiko dalį praleidžia ir ką nors parvežtų "po baltu", kad ir kokį naudingą patarimą.

Na ką

Na ką portretas
vistiek visi turėsim persirgti kad įgautume imuniteta..Vakcina dar negreit bus. O gal visai nebus - kažkada šio viruso( kol nebuvo mutaves vadinosi SARS- 1..) vakcinai sukurti pasaulyje buvo mesti 100 milijardų(!) dolerių katri dingo be žinios nežinoma kryptim.:D).Vakcina nesukurta.Dabar irgi nėra ko tikėtis. Man keista kad neįvardinami du pagrindiniai Koronos(SARS-2) priešai Ultravioletas ir Vanduo. Jis šių dviejų neįveikia. Todėl visi varykit į soliariumus. Jeigu ką.

karantinas pasakose, RIMI. socialiai atsakinga

karantinas pasakose, RIMI. socialiai atsakinga portretas
Rimi prie arenos jokio karantino nė kvapo: apsauga, pardavėjos be respirtorių, net bobos prie maisto pakavimo dirbančios, mėsa sveriančios, bulkutes pakuojancios BE APSAUGINIŲ KAUKIŲ. Apie ką mes šnekam?

tautos subuvimas

tautos subuvimas portretas
vyksta...-LIETUVA gimdo CORONVIRUSA...Veryga priimineja kudiki,Skvernelis kuruoja procesa,grybauskaite ji audituoja,o prezidentas su patareju bureliu grybauja ,Tauta pyksta,juokiasi ir jau net musasi....i ni chu ja....Gal tvarka bus kai pasirodys pazadetoji LT zemes sviesa-Laimes ziburys-skolinti-5 mlrd.euru.Kas isliks dalinsis ir dainuos....azuolai zaliuos......Tik labai gaila tikru ligoniu ir mediku,kurie isvaryti i pirmas apkasu linijas- su senais PPS,skyletom apsauginem fafaikom ir be soviniu.Slove ekstremaliai situacijai ir jos VYRIAUSIAJAI KOMISIJAI v zokonne.....

ir dar

ir dar portretas
Kiek suprantu ,nei Klaipėdos meras ,nei Vilniaus meras nesilaiko sveikatos ministro nurodymų dėl kooronoviruso, sugrįžusių izoliacijos nurodymų.Vis ieško kabliukų...ir pasielgia taip,kaip jiems atrodo "geriausia"...?

O man patinka

O man patinka portretas
Lietuvos valdžia - reikia laikytis seniai skelbiamų nurodymų , mane erzina nesąmoningi grįžtantys piliečiai ir vietiniai " patriotai - idiotai kiršintojai " žinantys geriau " bei provakatoriai bandantys sukelti nepasitikėjimą vyriausybe . Bus rinkimai balsuosiu už valstiečius ( nebalsavau ) , o visi kiti man - politinis šiukšlynas .

Eik tu ...antikonstitucija :)

Eik tu ...antikonstitucija :) portretas
O skristi VIENAME LĖKTUVE ar plaukti VIENU LAIVU nieko tokio trizniau ? VISI KARTU ir kas žino kokiomis ligomis jie serga? Lengva forma ar ... Eik ricinos išgerk ...Idiotas ...

va, tai tau

va, tai tau portretas
Ką padarysi,balsavote, nebalsavote , ignoravote, išsirinkote valstiečius, va, ir rezultatas. Politika, pats nešvariausias dalykas! Visame šitame jovale, seimo nariai algos nesusimažino ???????????????

Verygai

Verygai portretas
Verygos nurodymas laikyti žmones artu su apsikrėtusiais nežmoniškas , manau , kad ir antikonstitutiškas ! Reik4jo leisti grįžti visiems namuose izoliuotis, kaip Izraelyje padarė, bet ateina preigūnai , tikrina, kontroluoja situaciją.

Kas dėl mero priėmimo

Kas dėl mero priėmimo portretas
kaip aš suprantu jis visai nenori jų izoliuoti . Panašu norėtų paleisti infekuotus per Lietuvą ? Kas lengviau dezinfekuoti vietą kurioje buvo grįžę ar dezinfekuoti vietas kuriose pargrįželiai apsilankė ? Sąmoningumo kaip paaiškėjo nulis . Kodėl mere nedezinfekuojate miesto gatvių ? Parodykite rūpesčio miestiečiais pavyzdį , būkite pirmas . Kodėl neinformavote grįžtančių , tų pirmųjų , kad reikia laikyti saviizoliacijos ? Lengva ieškoti " kaltos " valdžios ir pačiam būti tik " tuščia kėde " ? Fui ...

pensininkė

pensininkė portretas
man įdomu iš kur tiek tų grįžtančių jei tie kur dirbo tose gerose šalyse tai kokio velnio grįžta į tą nuskurdintą Lietuvą ir dar drįsta kažko reikalauti patys prie jos klestėjimo neprisidėdami dauguma čia paliko senus tėvus vaikus kurie gyvena iš Lietuvos malonės visada visos bėdos ant vietinių gyventojų pečių per karą išsilakstė dalis o vietiniai viską kėlė statė o tik oi mes mylime Lietuvą įrodykite savo darbais ir ištikimybe tai mylimai Lietuvai

Mere

Mere portretas
cia niekas zmoniskai nepavyko,apart dirbtinesir KGB-TSKP/LKP samburio SUKELTOS spalvotos revoliucijos .....isdavoje dirbtinai sukurta turto - skurdo,sudo ir odekolono visuomene vis labiau skyla,kels problemu ir aeis Dievo siustas didysis PASAULIO SPROGIMAS....Sutempta ponisku snukuciu oda ir melo,skurdo,suktybiu ir vorY v ZOKONE DIRBTINAI sukurta VISUOMENE bejege keistis,judeti i tvaria demokratine ateiti.Apiplestieji ir pazemintieji,zinia, tampa piktais vergais....o jusu partijikes -beverciais uab-ais.Virusas praeis kaipo ir pries 300 metu pasibaiges maras....bet ateis naujos bedos....atleiskit garbus ponai jums ziurintiems per sssss-udu suteptus akinius-issukiai....

Amen

Amen portretas
Kodel as turiu dirbti kartu su kitais statybininkais be jokiu kaukiu ir dezinfekciniu priemoniu?

Tam klp

Tam klp portretas
Paskaityk ne gritėną , o mediką dirbantį Ispanijoje Gudeli , žmogus nori padėti , o ne kiršinti ten ir apie testus rašo . Kiek bukų " patriotų - idiotų " ?

draugą bėdoje pažinsi

draugą bėdoje pažinsi portretas
sakydavo senelis, šaltis.

Tam klp

Tam klp portretas
Gritėnas medikas ? Ne , konservyno ruporas ? Paskaityk ką rašo medikai . Apie žmogaus teises gali sėdant į vieną lėktuvą ar laivą jiems aiškinti , ar po lėktuvą kiekvienam grįžtančiam ? Lėktuvas ar laivas ne židinys ? O kur mano , mano šeimos , mano kaimynų ar miestiečių teisės ? Kur medikų , pardavėjų , policininkų teisės ? Eik žinai kur ...kartu su gritėnais ...nuoširdžiai .

Tam klp

Tam klp portretas
Nerašinėk .nesąmonių , o eik paskaityk ką rašo žinantys apie testus . Jei testą darys visiems grįžusiems neišlaukus inkubacinio 2 savaičių laiko , padarius testą jis gali būti neigiamas . Žmogų paleidžia , o po kelių dienų pasireiškia simptomai , bet žmogus ramus testas nieko nerodė , eina į vaistinę , parduotuvę .Tada Vėliau medikus ...Kiek apkrėtė ? Sėdėkite ramiai ir džiaukitės , kad jumis rūpinasi . Galėjote likti , galėjote nusipirkti šalyse kur gyvenote kaukes . Pagaliau visi skridote viename lėktuve , plaukiate viename laive - nebijote ? Kokius filmukus įdedate ...o grįžę reikalaujate patogumų ? Ne , yra kaip yra ir dėkokite anksčiau grįžusiems , kurie nesilaikė saviizoliacijos . Mes per jus netekome darbų , karantinuojamės , netekome vizitų pas gydytojus ir t.t.

klp

klp portretas
Testavimas vykdomas tik tada, kai atsiranda klinikiniai simptomai, o tai iš esmės reiškia, kad visi į bendras erdvės sukišti per tą laiką jau gali būti užsikrėtę. Kitaip sakant, teismo procesas įvyks tik po to, kai jau atsėdėsi. Tai ne tik nesumažina užkrato grėsmės, o netgi sukurs labai pavojingus atskirus židinius, kurie iš esmės turės būti kaip įmanoma greičiau išformuoti, nes pažeidžia ten esančių žmonių teises ir kelia riziką jų sveikatai. Čia nebe būtinosios priemonės, o piliečių sveikatai grasinanti ir pasitikėjimą institucijomis ardanti socialinė inžinerija. Vieni pasmerkiami rizikai, kad kitiems rizikos jausmas sumažėtų. Raginčiau visus sveiko proto nepraradusius politikus,

klp

klp portretas
Paulius Gritėnas: Lietuvoje šiuo metu vykdomas žmogaus teises pažeidžiantis ir sveikatai pavojingas socialinis eksperimentas. Dalis sugrįžusių bendrapiliečių yra patupdyti ne į saviizoliacijos ar karantino, o priverstinės socializacijos ir padidintos susirgimo koronavirusu rizikos sąlygas neparuoštose patalpose, neparengtoje aprūpinimo sistemoje. Sveikatos apsaugos ministerija kažkodėl nusprendė, kad jei dalis sugrįžusių iš užsienio lietuvių nesilaiko saviizoliacijos taisyklių, tai visus patenkančius į sugrįžtančių grupę reikia traktuoti kaip potencialius užkrato nešiotojus ir suvaryti į bandą.

LT

LT portretas
Pabaikit pilt purvus ant mero.Klaipėda ir Vilnius priima visas Europos valkatas iš vištidžių ir žuvų fabrikų.Jeigu nepadedat ,tai bent nesmirdėkit spaudoje.Gėda dėl jūsų.

Blusius

Blusius portretas
Eikit, zarazos komentatoriai, gult. Blyn, kiek galima, gerkit valerijonus. Veryga savo pacientus "banguškėj" paliko be vaistų! O kaip, Vytautai, Skuodas... Yra naujienų?

SAX

SAX portretas
Vistiek pono kalboje kaltinimas valdžiai. Tinginio pantis nieko neveikia, ir kitus dar drįsta kaltinti

Jo

Jo portretas
Pasakė debilas

Anonimas

Anonimas portretas
Grubliauskas kaltas !!

Antanas

Antanas portretas
Panasu,kad meras susitaike su mintimi ,kad ministro nurodymus reikia vygdyti o nekelti panika.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių