A. Vaitkus: miesto vadovybė turi spręsti problemas, o ne jas kurti

to >Jonas D.

to >Jonas D. portretas
Vaitkus buvo pastatytas socdemų į vadovo postą....tai yra politinė pozicija varguoli :)

MAR-as

MAR-as portretas
Ar čia tik nėra „Klaipėdos“ - „Kauno“ dienraščio komentarų rekordas? Kažin kodėl? Būdavo tikrai geresnių straipsnių ir vertesnių diskusijų.

>Jonas D.

>Jonas D. portretas
Aha, tau turbūt geriausias varijantas būtų kad uostui vadovautų Simonas Gentvilas?Ot būūūtųųų gerooovė..:D), ,,piesni spliaskami"!Tokia pat gerovė kaip kad kitas Gentvilas kasė griovį jūroje ties Šventaja.Tol kol nuplovė 3mln.jūron.:DDDDDD)) Be pėdsako

Renata Sen

Renata Sen portretas
kaip žinome, prieš rinkimus galima kalbėti daug ir gražiai.Matyti visas blogybes, klausti ir klausyti eilinių žmonių nuomonės, bei girti ,,neparmušamų" visuomenininkų pozicijas(nevadinant jų marginalais..).Raginti ateityje dirbti visiems kartu petys į petį Valstybės ar miesto gerovei, taisyti senosios valdžios klaidas, ruoštis naikinti korupciją ir neleisti toliau nykti demokratijai. Bet...Atėjus į valdžią kažkaip visi susitarimai ir ketinimai būti viešo intereso pusėje išnyksta lyg dūmas. Seime, miesto tarybose svarstomi visai kiti dalykai, o gyventojams mėginant išsireikalauti vykdyti susitarimus ir pažadus ar laikytis piliečių nuomonės, mandagiai primenama, kad VISUOMENĖS BALSAS YRA TIK PATARIAMASIS.:D).Gražių ir gerų visiems rinkimų!

Permainos

Permainos portretas
Klaipėda paseks Kauno (kur laimėjo Matijošaitis) , Šiaulių, kur amžini miesto vadovai socdemai, pralošė Visockui, Seimo rinkimuose, kai tiek konservatoriai, tiek socdemai su liberalais pralošė Seimo rinkimus žaliesiems-valstiečiams... Būtų didelės permainos Klaipėdoje, jei uostamiestyje kelis dešimtmečius valdę liberalai (buvę skirtingų versijų, dabar taip pat einantys skirtingom suknelėm) - bus nušluoti. Būtų esminis pokytis ir permainos mieste! Sėkmės Vaitkui.

mentų bijo tik zekai ,

mentų bijo tik zekai , portretas
vagys ir sukčiai , todėl mano šeima balsuos už teisininką Skvernelį kaip prezidentą , o miesto merą - Vaitkų . Uosto vadovą , kuriam vadovaujant šis tapo Lietuvos pasididžiavimu .

tam Balsuoju tik už Arvydą

tam Balsuoju tik už Arvydą portretas
Vienas kontoros klapčiukas, o kitas buvęs mentas.

Balsuoju tik už Arvydą,

Balsuoju tik už Arvydą, portretas
Arvydą Klaipėdoje ir Arvydą Prezidentą. Sėkmės Arvydams.

Jonas D.

Jonas D. portretas
Pabandykit įsivaizduoti ,kad Grubliauskis ! ,,vadovautų" Uostui... Kas būtų,kas liktų iš viso to? Pabandykit ,,miesto patriotai '' .

Taikos

Taikos portretas
Je visi ten su nagais save...

taikos 55

taikos 55 portretas
Dydziausia tarsa yra,kai privatus namai uzpleskina per salcius savo pecius.Ypac kai pucia vejas is juros.Vakare langu negali atidaryti.Smarve.Prie pat musu namo yra centrine gatve,tai tos smarves nelabai ir jauciasi

benderas

benderas portretas
Pirmyn ARVYDAI, tik tu gali sutvarkyti šį kažkada didingu buvusį miestą

Tikrai NE !!!!!

Tikrai NE !!!!! portretas
Koks Vaitkus zmones atsimerkit!!! Juk cia viskas su juo aisku, meluoja ir neraudonuoja....

E.

E. portretas
Panašu, kad Vaitkus turi personalinį trolių fabriką - palaikančių jo kandidatūrą komentarų stilistika labai jau kažką primena :) Tik klaipėdiečiai ne kokie Naisių suvargėliai, kaži ar atiduos savo balsą už apsimelavusius iki "negaliu" ir politiškai neįgalius Prunskienės valstiečius. Kažkoks tu, Vaitkau, svetimas mūsų miestui, nežiūrint, kad "sukiesi" uoste.

Eilinis tautos sudas

Eilinis tautos sudas portretas
Pilieciai, sitas Vaitkus toks pat ISGAMA kaip ir liberastai ar landzberginiai komuniagos. SITAS ISGAMA pradejo atsiprasineti LRT, libertastu ir landzberginiu uteliu uz tai KAD ISDRYSO pasakyti tiesa. Plius dar apsmeize ,,bukimevieningi.lt,, portala kad jie dirba Maskvai. Ysivaizduojat kad jis toks pat liberastinis PIDE.RAS kaip ir VISA valdzios vagiu gauja. Tokiu Klaipedai NEREIKIA.

keista

keista portretas
Kodėl turėdami tokį žmogų kaip p. A. Vaitkus, dar bandome gręžiotis atgal. Juk matote, ką liberalai padarė su mistu: nugyveno, nuskurdino, nuvarė.

bukiems durniams

bukiems durniams portretas
sakiau ir sakysiu tiems kas nemasto Vaitkui px tas miestas. negi neaisku zmonems, kad uostas ir chebra komandoje visi is uosto. tik budamas meru pasirasines ivairius uosto pletros dokumentus. sako kad automobiliai yra pagrindiniai tersejai o ne klasco (MELAS). kai bus meru jums visiems bus ate nuo furu kamsciu ir dulkiu. kaip dar reikia buti debilu, kad nesuprasti ko siekia vaitkus su uosto mafija?????

Renata

Renata portretas
Kauno pavyzdys ikvepia. Verslus zmogus, kuris savo darbu pakeite miesta neatpazistamai. Manau mes nebeturetume abejotiA.Vaitkaus kompetencija. Jis pakele uosta , pakels ir miesta. As tik stebiuosi, kaip mes turedami savo mieste tokia asmenybe, atiduodavom savo balsus tokiems, kaip Liberalai? Nezinau. N. Puteikiene yra puikus kareivis, sanitaras, bet , deja, ne Generolas. Neuztenka kelti i pavirsiu problemas ir apie jas diskutuoti, miestui reikia strategiskai mastancio, vadovavimo patirti turincio zmogaus. Pamodeliuokim. Tarkim, tampa Puteikiene meru, kas po to? Pastovus kivircai, pastovus kelimas priespriesu, intrigos , puolimai. Ko mums reikia? Ar Sou tarp politiniu oponentu ar miesto, kuriame pradetu gyvenimas keistis , kaip Kaune. As neteigiu, kad bus ramybe ir politiniu intrigu nebus. Kaip pavyzdys, jei tik kas imasi tikru darbu, jis visad bus pateikiamas, kaip pats baisiausias tautos priesas. Taip buvo ir su Kauno meru. Taciau paziurekim i rezultatus. As balsuosiu uz A. Vaitku

>Puteikiene N.GERIAUSIA KANDIDATE

>Puteikiene N.GERIAUSIA KANDIDATE portretas
gal tu amoniako sau prie nosies prisidėk NEkolchoznike

Puteikiene N.GERIAUSIA KANDIDATE

Puteikiene N.GERIAUSIA KANDIDATE portretas
tai N.Puteikiene.Uz ja ir balsuosime ,moteris susitvarkys ir su samrve ir su tarsa ir su korupcija mieste.Neturi jokio kompromato ,o visu kitu tai su kremliaus kvapeliu ,apie kolchopznikus nera ka kalbeti juk tas ju vadas ,tai su kniaginia kadriliu soko ,ir partija paeme is Smetonines LIetuvos ..valstieciai liaudininkai ,tik veliau liaudinikus ismete ,zinome kremliaus scenariju ir su kniaginia kgb uzverbuota ir su tuo bojarinu ,tai dabar metami eiliniai Kremliaus Bortukai ,aisku ,kokie jie ateiti nori mums atnesti ,Putino saule su KLaipedos prijungimu prie Karaliuciaus antklavo ,pagal POTSDAMO konferencija ,ta vadinama Prusija buvo tik laikinai perduota administruoti ,todel kaip ir rusu ir japonu nera sutarties del KURILU sutarties taip ir su Karaliauciaus krastu nera oficialiai jis perduotas rusams ,nereiketu pamisrsti,kad rusu okupacine koriumene susaude ar istreme i Sibira visus Prusijos gyventojus ir priveze kolonistu rusu.Todel kalusyti vilku avies kailyje nereiketu.

Gintaras

Gintaras portretas
Laba diena, prašau paskelbti nuorodą, kur rinkėjai galėtų susipažinti su ekonomine jūsų komiteto programa Klaipėdai. Jeigu paskelbtumėte ir kitų sričių programas, idėjas, pažadus ir įsipareigojimus rinkėjams bei miestui - švietimas, sveikata, gamtosauga, kultūra, urbanistika ir kt. - taip pat būsiu dėkingas. Rašiau į jūsų paskyrą FB - nereaguojate, tai gal čia pastebėsit? Juk negali būti, kad visa ekonominė jūsų programa - jūsų svetainėje filmukas su vienu sakiniu GTREITI SPRENDIMAI ? Silpnokoka ...

Renata Sen

Renata Sen portretas
Klausimas : Kam verslininkams finansuoti politikus, ieškoti su jais kontaktų, derinti su jais ką galima ir ką ne, jeigu jie patys gali ateiti į valdžią ir ramiai tvarkyti savo reikalus?

Tik Vaitkus Meras

Tik Vaitkus Meras portretas
tik Jis gali sutvarkyti Baltijos prospektą, gaišena Grabliauskas su dziazo karaliene tik problemos

>Pastebėjimas

>Pastebėjimas portretas
Niekas nesupranta, to Bastionų tilto paskirties ir statymo tikslo. Čia tik liberalams galima suprast, normaliems žmonėms niekaip.

Vasara

Vasara portretas
Grubliauskas siuntė Vyriausybei dokumentus apie didelį užterštumą, gavo atsakymą iš institucijų, kad nepradės tyrimo. Tuo Grubliausko kova su teršėjais ir baigėsi :DDD

Tie

Tie portretas
kurie sako, kad išrinkus Vaitkų dar labiau padidės tarša dėl uosto, tai jūs manot, kad Grubliauskas būdamas meras neleis daugiau teršti? :D Tylės kamputyje lygiai taip pat kaip ir paskutinius 8 metus :DD Nes tokias teršėjas kaip klaipėdos vandenys, branda tai pizdiec kaip suvaldė :DDDDD Ką jis gali padaryt tai ateit į atgimino aikštę papezėt kaip blogai, kad yra tarša, tuo ir baigiasi :DDD Lygiai taip pat, kaip peza, kad klaipėdoje pilna žmonių ir jų nemažėja :DD

Komentaras,,ką jis siūlo''

Komentaras,,ką jis siūlo'' portretas
tamsta,daug praradote,kad neskaitote spaudos,nežiūrite bent jau vietinės televizijos.Aš susidariau tokį įspūdį pagal Jūsų komentarą.Vitės gyventojai ,visais rūpymais klausimais dėl taršos,dėl triukšmų,kreipdamiesi į A.Vaitkų-visada būdavo išklausyti ir imamasi priemonių visus ,,negerumus'' šalinti.Daug darbų padaryta ir dauguma rajono gyventojų,tai jaučia.Man tik kyla klausimas.Kodėl anksčiau,tos taršos niekas,,nematė'',o kai Vaitkus eina į merus-,,pradėjo teršti''? Ar jis miestui seniai,,vadovauja'',kad transportus skirsto ir dar daug ko? Jis-vadas uosto.

Pastebėjimas

Pastebėjimas portretas
Problemos įvardijamos labai tiksliai ir teisingai, kaip ten bebūtų. Manau Arvydas Vaitkus būtų labai geras Klaipėdos meras. Imant Kauną kaip atskaitos tašką, kur irgi iš praktinio verslo atėjęs V. Matjošaitis ėmė ir sutvarkė miestą, nors prieš tai tas didmiestis sistemingai buksavo daugelį metų. Taip pat ir Rokas Masiulis, irgi buvęs uostininkas, naftos kompanijos vadovas atrodo super racionalus vadovas - šiuo metu vyriausybėje. Puikiai suvaldė krizę švietimo ministerijoje kaip laikinasis ministras. O Bastionų tilto kaip pilietis / rinkėjas ir aš nesuprantu. Kurių galų?

?

? portretas
kokie turi siautėti skersvėjai galvoje , kad rašyti tokias nesąmones kaip " ka jis siulo " ? Nesuvokimas kas tikrina valstybinės įmonės vadovus ? Tai tylėkite arba domėkitės .... "patriotai " eilinį kartą nesitiki mūsų valstybės institucijomis , jos strateginėmis įmonėmis ir jų vadovais ? Manau tai aiškus "veikimas " prieš mūsų valstybę , jos siekius ir tikslus . Uostas yra Lietuvos pasididžiavimas , o kad asmuo , sąžiningai dirbęs mūsų valstybei sutiko kandidatuoti į miesto merus , mums klaipėdiečiams reikia tik džiaugtis ir jį palaikyti , nes atsirado viltis ir miestui suklestėti . Verslas MIESTE turi būti , patys rėkiate reikia darbo vietų , tik verslas turi būti atsakingas , kad ir taršos atžvilgiu . Uostas ir dirba ta linkme , gerai , kad yra aktyvių miestiečių kurie rūpinasi ir stebi , o tie siaurapročių pažviegimai - labiau toksiški ....:)

atsiprašau , mano komentaras

atsiprašau , mano komentaras portretas
skirtas " ka jis siulo " :)

patarėjui

patarėjui portretas
kur bendravai su Vaitkumi . kad drįsti kalbėti ? Aš kaip tik žinau jį kaip puikų derybininką , o tai , kad melagiui pasakoma - meluoji , mano nuomone yra tik pliusas , o ne nuleisti galvą ir patylėti . Seniai reikėjo visiems mums meluojantiems sakyti - meluojate , gal dabar nebūtų tokio akivaizdaus grįžimo "viena partija viena tiesa " . Manau tik save gerbiantis gali būti miesto vadovu , kuris ir kitiems pasakys - bandai mulkinti ir pasinaudoti miestiečių pinigais . Tik Vaitkus .

na jei Vaitkus toks visagalis , kad

na jei Vaitkus toks visagalis , kad portretas
gali savo nuožiūra skirstyti srautus per miestą , tai seniai reikia tokio mero , o ne liberalaus , kuris nieko negali miesto teritorijoje :) kam toks meras ? :) Gal pažiūrėtum nuotraukytes kuriuose dabartinis meras šypsosi atidarant centrinį terminalą ? :))) Manai nesitarė su meru , tik pakvietė ant fotkės ? Balsuosiu už Vaitkų , neklausysiu kvailių :)

Audrys

Audrys portretas
Tai uostas priešakyje su Vaitkumi sukurė transporto srautus Baltijos pr. Tai Vaitkaus sprendimas perkelti keltų linijos terminalą nesitariant su miesto valdžia ir dabar ją pastatant prieš faktą ir meluojant. Pasipūtęs arogantiškas melagis. Įsivaizduokit Klaipėdos gyventojai, kaip pas tokį pasipūtelį ale mera nueiti spresti kokią nors problemą.

Noriu patarti

Noriu patarti portretas
O gal kaip tik kas nors pasikeis, gal jis bus stiprus ? pokyčiai reikalingi jau kaip oras . Pažiūrėkit kas darosi savivaldybėj - tvarkosi (aišku daugiausiai savo reikalus)viena tokia valdininkė Šakalienė - neprognozuojama cholerikė, besikeikianti aršiau nei turgaus boba, pikta, išsikerojusi , paskendusi intrigose, visiems bylas kelianti, naudos nulis iš jos, ... Atkreipkit dėmesį į vedėjų ir kt.kompetencijas ir pareigų dubliavimasi: Dep. direktoriai ir vedėjai- tos pačios funkcijos... Todėl pirmiausiai peržiūrėkit kas dirba ir ką, kokia kompetencija ar yra kvalifikuotas(su atestatais, o ne "stažu" savivaldybėj,užkirskit kelią tokių šakalienių savivalei ), be kvalifikuotų specialistų nepadirbsit, po to peržiūrėkit finansus, ir t.t. Sėkmės. Prarasti Klaipėdai nėra ką.

Ka jis siulo

Ka jis siulo portretas
didinti kroviniu i Klaipedos uosta.Tada tarsa tik padides ,ir gyventoju sveikata tik bloges ,gal dar stotele kokia pastatys ,kuria ir patys kontroliuos ,be to nemoka bendrauti su zmonemis atrodo kaip koks tardytojas ,atrodo mokesi kur tai kaip gaudyti socialistine komunistines valstybe s turto grobdstytojus.Be to labai jau pasigendama issamesniu biografijos puslapiu .Neaisku ,kas ir kokiam laikui rinko i toki posta ,laikas daryti rotacija ,nes uostas labai panasus i kita valstybine imone tai LIetuvos gelezinkeliai ,vel ten tie patys pirkimai ,gal ministras galetu rimciau kontroliuti tas imones.Dar svarbus momenta s,ka jis visa laika tik pats kalba ,paskelbkite kiek ir kur buvo susitkes su RINKEJAIS ,tas liecia ir kitus kandidatus ,kur sarasas kad a ir kur kandidatai susitinka.Nes tada bus galima ne tik ju klausyti ,bet ir uzduoti klausimu.Pries rinkimus zurnalistai galetu sklebti tokia statistika.Be niekada nera duomenu susitikimu su visuomene ,galetu spooirtiniku gatve aplankyt.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Vaitkus -Vaikščiojanti Klaipėdos problema.

Raimonda

Raimonda portretas
Pasirodė labai erogantiškas ir piktas žmogus.

E.

E. portretas
Kas sugeba kurti problemas, tai tik valstiečiai. Jie tikri šios srities profesionalai. Ir ne tik problemas, bet ir intrigas. Žodžiu, po jų siautėjimo bus ką veikti ir teisėsaugai, ir konstituciniam teismui.

zalupčikui

zalupčikui portretas
niekam neįdomu už ką tu nebalsuosi. Tavo vieno balsas yra artimas nuliui tarp daugybės kitų.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Jokių Pučių ir jokių gandragalvių,kokiais keksmažodžiais jie save bepasivadintų-Vaitkus,Gentvilas ar Titovas,balsuosiu už...?nesakysiu,nes apkaltinsit šmeižtu ir atimsit balso teisę.

>juditux

>juditux portretas
o kieno projektas yra grubliauskas? ir jeigu vaitkus būtų buvęs anūkėlio projektu? ar tada būtų buvusi problema?

Nojus

Nojus portretas
Blogiausia, jog miestiečiai pavargo nuo nevykusio mero ir čia gali rinktis protesto merę Puteikienę, kuri kaip kritiką visko, visų ir visur daugiau miestui nieko ir pasiūlyti negali. Jei žmogus negali susitvarkyti su savimi, kaip jai patikėti miesto reikalus? Su Puteikiene lauktų tik 4-eri nuolatinių prieštaravimų, konfliktų metai ir, giliai įsitikinęs, nieko konstruktyvaus. Negaila laiko?

Nuomonė

Nuomonė portretas
Žmonės, jei norite mieste chaoso, tuščių pliurpalų, miesto nuolatinio konflikto su Vyriausybe, Klaipėdos projektų blokavimo, tarpusavio barnių, makaronų kabinimo ir kitokių piarinių akcijų, rinkite Puteikienę. Jei norite tvarkos, per daugelį metų susikaupusių problemų sprendimo, triukšmo, transporto, taršos mažinimo, investicijų pritraukimo, miesto ekonominio kilimo, rinkite Vaitkų.

Asta

Asta portretas
Labai įtartinas toks agresyvus ėjimas į miesto merus. Ar kada A.Vaitkus minėjo problemą apie miesto taršą ir galimus jos sprendimo būdus? Kartais ne uosto reikalų veržiasi spręsti mero kėdėje? Tų kuriems trukdė dabartinė valdžia nes tai kenkė klaipėdiečiams? Ir tie uosto reikalai, tikrai ne klaipėdiečių naudai. Ar ne A.Vaitkaus visi interesai tik uoste ir piniguose? O Klaipėda su gyventojais jam pofik.

juditux

juditux portretas
Atrodo, kad nebekyla klausimų, jog Vaitkus - Klaipėdos m meras yra Karbauskio projektas, tad klaipėdiečiai spręskite.

o kur mokslus baigė Grubliauskas?

o kur mokslus baigė Grubliauskas? portretas
Rusijoje mokslu baigė labai daug puikių Lietuvos įvairių sričių specialistų. Ypač daug menininkų. Ten mokslas (bent prieš 20 m.) buvo labai aukšto lygio.

kaip man nusibodo populistai ir jų klausantys

kaip man nusibodo populistai ir jų klausantys portretas
na ir ką padarytų tapusi mere Puteikienė ( ne duok dieve ) ? Uždarytų uostą ar paimtų jau skirtas uostui teritorijas ? Tuščios kalbos ....kiek žinau viskas jau nuspręsta buvusių valdžių ir vyriausybių , todėl man daug realesnis Vaitkaus požiūris į miesto problemas , jis kalba konkrečiai ką reikia padaryti , kad nors kažkiek būtų geriau , nes taip , kad būtų visiems gerai , nežinau ar būna :) Mano galva miestui reikia suvokiančio situaciją ir sprendžiančio problemą , o ne rėkiančio " kaip bus blogai " . Muzikantą merą turėjome , nemanau kad kas pasikeistų , jei būtų žurnalistė . Puteikis "kovojo" prieš Fortumą ir ką ? Dabar Puteikienė "kovos " prieš uostą ? Yra dalykų kurių negali pakeisti , jei jau priimti nutarimai , bet daryti , kad kiek galima mažiau kenkiant miesto taršai ir gyventojams , manau būtina - tai ir siūlo Vaitkus , todėl jis mano šeimos kandidatas . Mes gyvename taip pat pietiniame rajone ir mums nusibodo pliurpalai ir nieko "negalėjimas " .

judita ir komanda

judita ir komanda portretas
dar vienas drakonas pareinai sosta,deje mes jam sito malonuma nesuteiksime,yra saziningesniu,,is didesnio blogio reikia rinktis maziausia blogi,,,,,,,PUTEIKIENE,BILOTAITE,TIK NE TUOS VAGIUS ,PARSIDEVELIUS,

Neišmanėliui Durneliui

Neišmanėliui Durneliui portretas
?Prieš 12 valandų Ar čia kalba tas tipelis, paleidęs sunkvežimių kolonas į miesto centrą? ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Šitas, tavo pavadintas "tipelis" valdo uostą, o miestą tvarko p. Grubliauskas tai jo prerogatyva, leisti sunkvežimių transportui važiuoti centru ar NE.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Pasakyta beveik viskas.Agrokoncernui reikalingas nuosavas trąšų krovos uostas(kas Agrokoncerno UAB sąvininkas žinome),todėl atlyginimo skirtumas bus kompensuojamas vokelyje.

VAIKUS GERIAU ŽINO APIE GATVES...

VAIKUS GERIAU ŽINO APIE GATVES... portretas
Būtent šį pavasarį uosto direktorius Vaitkus ėmė ir pamatė daug dabartinės Klaipėdos miesto valdžios darbo broko. (Mes taip pat matom). Ypač Vaitkus daug bėdų pamatė gatvių ir kitokių kelių (susisiekimo ir inžinerinių komunikacijų aptarnavimo objektų teritorijos) srityje. Kadangi kandidatas Vaikus į mero kėdę pagal išsilavinimą yra chemijos pramonės mašinų ir aparatų mechanikos inžinierius, tos jo transportinės įžvalgos ir "manymai" nelabai... Bet įdomiai sutampa Vaitkui "rūpimų" Klaipėdos gatvių ir uosto aptarnaujančių gatvių pavadinimai: Baltijos pr., Pietinis įvažiavimas, Baltijos - Šilutės žiedas?. Ką tai galėtų reikšti, klaipėdiečiai? O kodėl uosto direktorius Vaikus iki šiol nemato nežmoniškai taršių uosto krovos darbų viduryje Klaipėdos miesto pasekmių? Net Gdansko uoste (Vaitkus jame neseniai buvo ir mėgsta pateikinėti šį pavyzdį) taip nėra. Nei Roterdame, nei Taline nieks šiukšlių, trąšų ir durpių su cementais nekrauna prie gyv. kvartalų...

Klaipediete pietine.

Klaipediete pietine. portretas
Gaunant toki atlyginima koki jis gauna, tai as neiciau i merus.Ar nebus suinteresuotas su laivyba pietiniame rajone,kaip kalbejo Puteikiene?Tuomet visiskai uzdusime nuo tarsos. Duok dieve,kad klystu...

B -lygis

B -lygis portretas
nuo kada skalikai pradėjo valdyti Lietuvą, drąsus jus gerb.Vaitkau laikykitės silpnieji atakuoja aršiai, slėpkitės nuo Budinų.

ALGIS

ALGIS portretas
Man labai patiko vakarykštė laida per LTV , paprastai žurnalistė , uždavus klausimą , pati ir atsako , o šis ŽMOGUS atsakydavo pats pilnai ir išsamiai ,atsiprašau , bet man ši žurnalistė panaši į ;;ERKĘ'' .

A

A portretas
Gerai, kad pažiūrėjau vakarykštę laidą su Makaraityte, nepažįstant žmogaus, Vaitkus atrodo visai garbingas ir padorus pilietis, bet užteko vien pamatyti, kaip jis bendrauja su žurnaliste, agresyviu, suirzusiu tonu, nesivaldo visos Lietuvos akivaizdoje, galima tik įsivaizduoti, koks jis su savo pavaldiniais. Vaitkus visai ne tas žmogus, į kurį norėčiau kreiptis pagalbos reikalui esant ir kurį matyčiau Klaipėdos meru.

Ne lygis

Ne lygis portretas
Gerai,kad pamaciau si interviu su Vaitkumi ir zurnaiste Makarityte. Saunuole zurnaiste puikiai atlaike Karabasiska puolima, o siaip, cia matyt, Vaitku pamokino viesuju rysiu specialistai, kad taikyti i ta sluoksni rinkeju, kurie neturi smegenu, juos labai lengva valdyti : pasakai fas ir jie loja. Vaitkus pasirode labai zemo mentaliteto, gerai parode savo visa rusiska raudona partini mentaliteta, o tiek putojosi, matyt,kad labai dideli interesa turi. Meru jis negali buti, visiskai netinkama kandidtura visais aspektais.Blogai jam su galva jei nemoka bendrauti su urnalistais. Bijai kameru, bijai interviu ir diskusiju ????????????????? Koks tu vadovas, politikas ? Bijai, vilko, neik i miska. Visa laika reikes kalbet su zmonemis, o tokiu lygiu jis netinkamas kandidatas, kuris sugeba rekti.kas jis po to ? Rusiska kiaule.

Budinui*ne

Budinui*ne portretas
Vaitkau balsuosiu už tamstą tik su sąlyga, kad tokių, kaip budinas miesto vald-ioje nebūtų

Jonas

Jonas portretas
Vaitkau papasakok apie mokslus rusijoje

Jonas)

Jonas) portretas
Ką ji čia veikia???

Kodel

Kodel portretas
Sita vadybininkeli,uzsidirbusi viena kita tukstantuka klaipedieciu gryno oro saskaita, bando prilyginti matijosaiciui?..manau jam toloka

?

? portretas
Ar čia kalba tas tipelis, paleidęs sunkvežimių kolonas į miesto centrą?

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Pagarba p. Vaitkui, po vakarykštės LRT laidos ypač. Šaunuolis, būtinai balsuosim.

Klaipėdoje,

Klaipėdoje, portretas
tik Vaitkus, o prezidentas tik Arvydas Juozaitis. Tai pats teisingiausias pasirinkimas.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Titui.Balsuok Titai balsuok nors ir už mano kumelę.O už sąmojį,kaip prizą,pasiimk Širinskienę.

Liberalai - ne lygis

Liberalai - ne lygis portretas
O gal A. Vaitkus laimės jau per pirmą turą? Bet kokiu atveju, miestui jau reikia ne dūdoriaus, o gero vadybininko ir statybininko. Trinasi trinasi jau 10 metų liberalai su tuo viaduku per Šilutės-Baltijos pl. sankryžą. Garantuoju - Vaitkus reikalą išspręstų per max 2 metus.

Titas

Titas portretas
Triedalas zelemunčikas išsklaidė abejones- tikrai balsuosiu už Vaitkų, o šitas nukvakėlis tegul Širinskienę dulkina, tokiems išvis rinkimų teisę atimt reiktų...

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Jeigu Dievas mane nubaustų ir lieptų balsuot už Vaitkų ar dulkint Širinskienę,pasirinkčiau pastarąją.

ar Kaveckis rėmė konservatorę ? akcininkus žino ? :)

ar Kaveckis rėmė konservatorę ? akcininkus žino ? :) portretas
Amerikietiški kalneliai _______Paprašytas pakomentuoti tokius amerikietiškus kalnelius, p. Kaveckis lakoniškas: „PRARASTA RUSIJOS RINKA . Detalizuoti nenoriu, tiesiog DABAR DIRBAME TIES ŠIUO KLAUSIMU IR TIKIMĖS KITAIS METAIS TEN SUGRĮŽTI " . Plačiau:.vz.lt/laisvalaikis/akiraciai/ 2018/08/03/klaipediskis-aidas-kaveckis- -apie-savo-versla-uzsienyje-ir-lietuvoj e

Jonis

Jonis portretas
Vaitkus nežinojo, kad jo klientai pervedė pinigus, tai kodėl iš tos pačios sąskaitos apmokama už šį reklaminį straipsnį ? Tik nereikia kabint makaronų, jei anksčiau abejojau, tai dabar tikrai nebalsuosiu už tokį kandidatą

Be pykcio...

Be pykcio... portretas
Labai gerai, kad islindo Vaitkaus tikrasis veidas neatitinkantis plakatu ivaizdzio, labai gerai. Ko tiek nervintis? Vagie, kepure dega? Parode savo mentiska mentaliteta pries zurnaliste moteri... Nematyt siam tipui mero kedes net svajoniu svsjonese. Klaipedieciai, bukit budrus, parvarysit visa ruskiu gvardija, su kuriais kovojome sausio 13d. Juk jis raudonas, komuniaga ir dar mentas!

TIKRAI

TIKRAI portretas
Kaip suprantu, kad dauguma padiruosr tarnauti Udovickio, Gusiatino sunaujai, super kvailiukai, galvojat paimsit Klaipeda, nepavyks! Savo tikraji veida parode mentas Vaitkus :)), visas pyktus, aroganvija, kaip ir Karbauskis. Kremliniai. Lenda pennkta kolona ir lenda pavardes...

įsitikinęs

įsitikinęs portretas
Šiuo žmogumi (A. Vaitkumi) galima pasitikėti. Tai ne plepiai, "suktukai", milijoninių į įvairias kišenes kišamų galimybių studijų "meistrai"- liberalai. Miestą reikia gelbėti. A Vaitkus tai gali.

Makaraitytes ....fiasko.....

Makaraitytes ....fiasko..... portretas
Dar abejingu buvo nemazai, taciau po vakarykstes Makaraitytes fiasko, Vaitkus susikrove dideli balsuotoju palaikyma, mes uz JI! Na dar uz p. Puteikiene galima, taciau ju tandemas, t.y. su p. Vaitkim butu dar geriau.

o kaip , kad ir liberaliojo Šulco rinkimams buvę pinigai ?

o kaip , kad ir liberaliojo Šulco rinkimams buvę pinigai ? portretas
aukotojai tarp kurių yra ir Klaipėdos miesto savivaldybės kontroliuojamų įmonių vadovai ar atstovai? AB „Klaipėdos vanduo“ buvęs generalinis direktorius L Makūnas A. Šulcui paaukojo 600 eurų. Beje, vicemeras yra šios vandentiekio bendrovės stebėtojų tarybos pirmininkas:) Kitos savivaldybės kontroliuojamos įmonės UAB „Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras“ direktoriaus pavaduotojas Šarūnas Jonas Tamulis paaukojo nei daug nei mažai – 1000 eurų. UAB „Mano būstas“ Klaipėdos regiono vadovė Vaida Žvikienė paaukojo taip pat 1000 eurų. Liberalė V. Žvikienė iki 2014-ųjų dirbo Klaipėdos miesto tarybos sekretore. ------ P.S. taigi istorijų girdėjome visokių , tik kodėl LRT nei viena anksčiau nesidomėjo ? O dabar kokiam sąraše ponas liberalusis ? Kas aukoja Grubliausko komitetui ? :) mano pasirinkimas - liberalams NE .

konservatorius

konservatorius portretas
Net ir būdamas konservatorius, rinksiuos tik Vaitkų, nes visi kiti kandidatai, tame tarpe ir Bilotaitė, prieš Vaitkų liurbių liurbiai.

Anonimas

Anonimas portretas
p. Vaitkau, tu PRIVALAI gerai zinoti, kad kur daug bardako, problemu ten GERA VOGTI. Liberastai Klaipedoje tiek prisike kad ilgai smirdes kol klaipediskiai apsivalys.

na

na portretas
ir atsiranda gi durniu... maziau atlyginamas darbas daznai duoda didelius dividendus ateiciai:)

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Klaipėdos uostas maitina ne vien klaipėdiečius , bet ir visą Lietuvą . Rimtas atsakingas meras tiesiai šviesiai paklaustų premjerą , kas svarbiau ar Baltijos- Šilutės gatvių sankryža , kuri svarbi visai Lietuvai , ar kažkokia estakada į Rusnę . Sprendžiant šį klausimą gal paaiškėtų kad ir klaipėdiečiai , kurių 150 tūkstančių , svarbesni už Rusnės pensininkus , ar Neringos miesto patalpų nuomotojus , kurių gal iš viso yra 150. Ir problemų sprendimas turi būti adekvatus. Taigi mes turime suprasti , kad esame svarbūs , bet neatsakingi ir apsišikę miesto vadovai bijo atlikti pareigas , jiems rūpi postai ir posteliai ,lengva duonelė ir asmeninė gerovė,min.rūpesčių. O kad ponas Vaitkus eina į mažiau atlyginamą darbą , turime nulenkti jam galvą ir pareikšti pagarbą. Kaip ir visiems kitiems, kurie aukojasi vardan kitų , silpnesnių ir pažeidžiamų.

ar LRT "tyrėja" nežino kas gali aukoti ? :)

ar LRT "tyrėja" nežino kas gali aukoti ? :) portretas
Kas gali aukoti? Aukoti šios politinės kampanijos dalyviams turi teisę Lietuvos Respublikos piliečiai, nuolatiniai Lietuvos Respublikos gyventojai, turintys kitos Europos Sąjungos valstybės narės pilietybę, ir nuolatiniai Lietuvos Respublikos gyventojai, neturintys kitos Europos Sąjungos valstybės narės pilietybės, arba asmenys be pilietybės. ------- P.S. negirdėjau , kad LRT "tyrėja " būtų pateikusi faktus , kad parėmė neturintys teisės remti . Lieku prie savo nuomonės - LRT "tyrėjos " šou su tikslu pakiršinti žmones ir dar "politinis kerštas " , kad nėjo su konservatoriais ? Manau todėl Vaitkus ir klausė - kodėl meluojate ir klaidinate ? Maniau , kad konservatoriams ir liberalams nėra kur labiau kristi kai 'kilnojo ' Karbauskio apatinius per TV , žemes , trąšas ir ...kur nors koks tarnybų pareiškimas šiais klausimais "kaltas " ? kur nors seimo apkalta ? nėra ? kaip čia taip ? :)) Tai kam kiršinti ? Atėjo eilė Vaitkui , gerai , kad nepavyko . Džiugu , reikia stiprių .

TV

TV portretas
Pažiūrėjęs vakarykštę laidą su Makaronaityte supratau, kad Vaitkui tokios ant galvos ne/šiks. Makaronaitytė tikriausiai dar tokio pašnekovo neturėjo, nes į pokalbio pabaigą ji atrodė apgailėtinai, toliau pokalbio tęsti jau nebegalėtu. Todėl renkuosi Vaitkaus kandidatūrą.

pritariu Vaitkui

pritariu Vaitkui portretas
--Aš dirbu vadovaudamasis tokiu principu: kiekvieną savo darbą pradedu labai kruopščia situacijos ir būsimos naudos analize. Būtent tai lemia projektų sėkmę ir protingus jų kaštus. Matau, kad būtent tokio požiūrio Klaipėdos vadovybei šiandien labai trūksta. ------ P.S. o kaip dirba dabartinė miesto vadovybė ? Viena studija , kita studija ....Duoda leidimus statyti , paskui liepia griauti ...chaosas ...o kur NAUDA miestiečiams ? man senokai panašėja , kad 'nauda ' dažnai lieka tik asmeninė :)

klaipedietis

klaipedietis portretas
Miškas sparčiai retėjo, bet medžiai ir toliau balsavo už kirvį, nes jo kotas buvo medinis ir jie galvojo, kad jis vienas iš jų.

o aš manau , kad tik labai padorus

o aš manau , kad tik labai padorus portretas
asmuo , turi nuomonę ir ją argumentuoja , o ne pasako " blogai ir neatsakinga " , čia apie Vaitkų . Paskaitykite tekstą aiškiai parašyta :) O kas dėl gerai apmokamo darbo pakeitimo , norėčiau manyti , kad tai kaip tik PARODO , kad ponas Vaitkus nori DIRBTI didesnei klaipėdiečių daliai nepaisant algos , matyt suvokia , kad "visų pinigų neuždirbsi " . Uostas dirba šauniai , to linkiu ir miestui .

klaipedietis

klaipedietis portretas
kontrkomentatoriui. Šiaip straipsniai, nežinau kada jie buvo parašyti, apie sanitarines zonas irgi gali būti su tam tikrom tendencijom. Aš noriu pasakyti, kad meras turėtų būti gal labiau universalesnis mieste egzistuojančių problemų atžvilgiu. Ir apskritai, tas, kuris vadina esamos valdžios sprendimus blogais ir neatsakingais, pats yra pasmerktas tokiam pat požiūriui. Kada mūsų politikai subręs ir turės ne savo kadencijos viziją, o siekiančią bent 10-20 metų strategiją.. Juk jei jis ir taptų meru, po metų Klaipėda tikrai nebus kitokia :) sekančios kadencijos mero postas labai atsakingas. Ir iš asmeninės Vaitkaus karjeros pusės retorinis klausimas, kodėl jam reikėtų keisti geriau apmokamą esamą darbą į prasčiau apmokamą būsimą?

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Problemų miestui kūrėjas bėga į pilną uosto problemų Klaipėdą.

henrikas

henrikas portretas
Nepavydziu Vaitkaus pavaldiniams!

ezys

ezys portretas
>>>to ezys. Mokesciu moketoju, tik tie mokesciu moketojai didziaja dalimi vokieciai, prancuzai ir anglai :) Meras turi rupintis savo miestieciais, o ne kitu valstybiu mokesciu moketojais ;)

jova

jova portretas
Nu, ir pasirode Vaitkus, suuuper! Plakatai neatitinka tikroves, nedaug truko, kad butu pradejes rekti kaip mokytoja is Ziezmariu.

audra

audra portretas
Vaitkus grynas Putinas, nepatinka? eik nx...

klaipediečiui ,

klaipediečiui , portretas
aš taip pat esu ilgametis ( ne daugiametis ) miesto gyventojas ir labai gerai pagalvojau už ką balsuosiu per šiuos rinkimus . Kas dėl Vaitkaus ir uosto plėtros , man teko skaityti jo interviu kuriame aiškiai buvo pasakyta , kad uostas labai "nustebęs" dėl miesto uostui 'siūlomos " teritorijos prie stadiono , kuri yra kaip supratau sanitarinė zona . Čia dėl "raumenų " įgyvendinant uosto plėtrą :) "Siūlo " miestas ir visiškai nesijaudina , kad miestiečių namai dar labiau priartės prie uosto ? :) Aš nepažįstu nei Vaitkaus , nei uosto vadovų , bet taip pat esu rinkiminės kampanijos rėmėjas . O kas dėl stendų , jūs kitų rinkiminės kampanijos dalyvių , nematote ? jiems nereikės "atidirbti " ...manau reikėtų būti objektyviems :)))

Efa

Efa portretas
Po visu komentaru ir sio straipsnio balsuosiu uz Vaitku ,norisi Matijosaicio Klaipedoje ,saunuolis papriestaravo LRT televizijai kad ji meluoja ,o tikrai meluoja ....

jonas

jonas portretas
Gerai, kad islindo tikras Vaitkaus veidas, grynas Putinas!

tikra tiesa

tikra tiesa portretas
Baisus zmogus, kai paklausiau jo interviu su zurnaliste Makaraityte... labai piktai kalbejo, nusitaikes puolamai kaip dvarniaska Karbauskio isakymu!

klaipedietis

klaipedietis portretas
kaip daugiametis Klaipėdos miesto gyventojas, būsimiems rinkėjams siūlau gerai pagalvoti už ką balsuoti ir pasidomėti akyliau visais kandidatais. Šis straipsnis akivaizdi politinė taktika, supriešinanti rinkėjus su esamos valdžios sprendimais ir įgyvendinamais projektais. O kad miestui šis kandidatas nėra itin patrauklus pabandysiu argumentuoti. Gerb. Vaitkus dabar yra KVJUD vadovas. Tapęs meru, jis turėtų kur kas daugiau "raumenų" įgyvendinti uosto plėtrą, kurios strateginį planą paruošė ta pati uosto direkcija. Ar jums nekeista gerb. klaipėdiečiai, kad rinkiminės kampanijos rėmėjai yra uosto įmonių vadovai? :) sutapimas? Nemanau. Tiesiog investicijos, kurios dabar sudėtos į rinkiminę kampaniją (reklaminiai stendai judriausiose Klaipėdos gatvėse, TV, spauda) pagal visus verslo modelius - turės atsipirkti. Sėkmės atveju, šis pretendentas daugiausiai ir bus užsiėmęs uosto plėtros reikalais, už nugaros palikdamas aplinkosaugos, socialines (demografines), švietimo ir kt problemas.

taip

taip portretas
liuksemburge skaicius mazesnis. Supainiojau su valstybe. Gyventoju tankis ten didesnis. Taciau liuksemburgo situacija visai kita del zymiai didesnio ~9 kartus BVP gyventojui. Irengineti tramvaju kainuoja panasiai tiek cia, tiek ten. Tramvajus tikrai nera siuolaikine transporto sistema, kadangi yra pazangesniu. Tuo labiau ji tikrai nebus greitesne nei autobusai, nes naudos ta pati kelia. Jei manot kitaip, irodykit kodel. Nauda yra neproporcingai maza lyginant su islaidomis. Todel pritariu Vaitkui del jo poziurio i tai.

pagarba Vaitkui , balsuosiu už Jus

pagarba Vaitkui , balsuosiu už Jus portretas
kaip galvojate, jei ponas Vaitkus butu kandidatas, remiamas konservatoriu, ar butu taip smulkmeniskai tardomas del biciuliu, akciju, ir kitu smulkmenu, visiskai ignoruojant jo gabumus tiesioginiame darbe? Butu garbinamas, ir pelnytai, kad eina i merus, kad reikia tokiu veikliu siuolaikisku zmoniu savivaldybese. O dabar visos ziniasklaidos jegos mestos sutrypti, paversti priesu, tarnaujanciu kremlinams, nusikalteliu, kad tik ismesti is kandidatu saraso----------juk isdriso eiti po valstieciu veliava. Negirdeta, nematyta, ne su tais susidejo. Stai tokia musu ketvirtoji valdzia, neimanoma ziureti jokiu laidu, apart pramogines, jokiu komentaru, nes valatkiniai, makaraitytes, siauteje, Kiek ilgai?

Klaipedietis

Klaipedietis portretas
Man labai patinka šita kandidatas ypatingai po vakarykštės laidos!!!

aldonis

aldonis portretas
vakar ziurejau interviu su makaraityte tai pasibaisejau zurnalistes etika kuri net neleido vaitkui sneketi , jau ne pirmas atvejis sios zurnalistes chamiskumas ir kaip gali tokie zurnalistai dirbti eteryje

Klaipėdietei

Klaipėdietei portretas
Ponia miela,kiek metų uostas ir visokia krova? kodėl niekur nesikreipėte anksčiau dėl visų taršų? Kol mes patys to rajono gyventojai nepradėjo me aiškintis su uostu,mūsų niekas neklausė kur mes ir besikreipėme.Pradėjus su uosto valdžia aiškintis situacijas,tada viskas pradėjo judėti.Situacija yra pasikeitusi ir dauguma jaučiame,kad pažadai vykdomi ir padėtis gerėja.Kaikurių žmonių išsišokinėjimai,tai nesupratimas ir nenoras eiti į kompromisus.Iš miesto valdžios pagalbos jokios nesulaukėm.Pokyčiam reikia laiko,o darbai vyksta.Kiek metų gyvename,jokių ligų dėl taršos rajone nėra fiksuota.Mokyklos stadijone ,,užteršto grunto nėra''.Labai gerai patys viską aiškinomės.Žinome tyrimų atsakymų daugiau,negu kiti.

Ko bijo ponas rinkėjas?

Ko bijo ponas rinkėjas? portretas
Klaipėdos laukia toks pat galas kaip ir Kauno :D

Rinkejas

Rinkejas portretas
Jeigu toki tipa isrinks ,tai KLaipedai galas.Karbaucko trasos dar didesniais eselonais eis ,o ka kalbeti apie anglis ir koksa.Per TV laidos matesi ,kad zmogus elementariai nemoka bendrauti su zurnalistais ,,atrode ,kad paleis ta stikline ,gerai ,kad kartotine ,i Makaraityte ,ta moteriske saltu nervu ,visai ivare i kampa.Galima tik isivaizduoti ,kaip toks meras su japonu delegacija benrdraus ,nenustebintu jeigu rusikai pradetu bendrauti.Pats sake ,kad milijonus uzdurba uostas,ta KUO DAUGIAI KRAUNA TUO DAUGIAU DIDEJA TARSA ,ir aisku jam miestieciu sveikata nerupi.Aisku eina imerus del naudos tiems kas jam komanduoja.Tai kas jo tiesioginiai virsininkai pries ka atsiskaito ,gal karbauckis ar kas nors kitas.Be to laikas tose valstybne imonese baigti netvarka ,kadensijas riboti nes pradeda komanduoti ,kaip savo kluone,tas pat ir su gelezinkeliais ,va kur Dalia praziurejo per 10 metu ,nors gyresi ,kad korupcija suvalde.Bet kur rezultatai ,kiek pasodinta ir kiek turto konfiskuota.Atrodo nO

Skaiciuotojui

Skaiciuotojui portretas
Tam, kuris siūlė skaičiuoti Liuksemburgo (miesto) gyventojus. Wikipedijoje 2018 metų duomenimis Klaipėdoje gyveno 149015, Liuksemburge (mieste, sostinėje) 116323 gyventojai. Kad būtų paprasčiau, prie Liuksemburgo reikėtų dar dvi Palangas prijungti. Klaipėda nusidriekusi pakankamai į ilgį palei jūra, taip kad tramvajus patogi, švari, greita ... susisiekimo rūšis. O dar linija sujungus Palangą, Gargždus, Dituvą ... - turėtumę šiuolaikinę regiono transporto sistemą. Taip kad siunčiant kitą ko nors paskaityti, pačiam prieš rašant reikia pasidomėti.

miestelėnas

miestelėnas portretas
iki kokio lygio liberalai nusmugdė Klaipėda, kad net komentatoriai nebesupranta kas teisus, kas zmogiškas

Baisius

Baisius portretas
Dziaugiuosi kartu su dauguma miestiečių, pagaliau sulaukėme liberalų visiško kracho. Pretendentas stiprus, tai ne dziazinis dudorius, priešininkų aršiai puolamas, nes atsisakė landsbergistų gaujos.

Pasibaisėtina

Pasibaisėtina portretas
Antras tipiškas chamas.Gal jis irgi buvęs mentas [turiu omeny ne tuos policininkus,sąžiningai atliekančius savo darbą],nes juk kalbėjimo forma su žurnaliste,kultūringai pateikiančia jam klausimus,siaubinga,tik tamsiausia turgaus boba gali šitaip elgtis.Na tikras Skvernelis ar Karbauskis.Siaubinga kultūra.

Grupelė draugų,

Grupelė draugų, portretas
savitarpio pagalbos ir rėmimo būdu uosto komplekse sukūrę didelių pinigų ir uostą administruojančių valdininkų grupuotę, nutarė paimti visą miestą į savo kontrolę. Jeigu leisim - ir paims, ir "tvarkys" iš kiemo pusės kaip tik norės.

gyventojas, tersiamo kvartalo.

gyventojas, tersiamo kvartalo. portretas
ponas vaitkus ruosia ekologine bomba misko rajono gyventojams, taippat melnarages ir giruliu, jeigu prastums isorinio uosto plana.kodel nepasako kiek krovininiu automobiliu vaziuos per diena pro misko rajona?bus uztersti melnarages ir giruliu pliazai, kaip kursiu mariose.matyt del to ir siekia miesto mero posto .koks jis seimininkas, jei leidzia krauti anglis apie simta metru nuo vites progimnazijos?salia stadiono? uzterstas visas rajonas.jam nusispjaut i zmoniu sveikata.rupi tik pelnas...nutyli , kad uostas krauna zmonems nuodingas medziagas, kaip trasas, druska, metalo lauza, gelezies ruda, angli it kitas, kur normaliuose kitu saliu uostuose tai daryti uzdrausta.naktimis tik ir zuja krovinines masinos pirmyn ir atgal...tersdamos klaipedos miesto gatves.

rinksiu Vaitkų , kuris nebijo pasakyti "meluojate " ::)

rinksiu Vaitkų , kuris nebijo pasakyti "meluojate " ::) portretas
seniai nežiūriu LRT dėl 'vienos tiesos ' ir dalyvių 'nuolankumo " , bet vakar netyčia įsijungiau ir kai išgirdau Vaitkų klausiant --kodėl nacionalinis transliuotojas meluoja žmonėms, kurie išlaiko nacionalinį transliuotoją? Čia yra esminis klausimas.------- programos neperjungiau . Pirmą kartą išgirdau ,laidos dalyvio nuoširdų pasipiktinimą nacionalinio transliuotojo "žurnalistų " skleidžiama "tiesa " . Aš vis galvodavau ,dar nuo Jakilaičio laidų , kada baigsis žmonių , likusių gyventi Lietuvoje , skirstymas į 'savus ' ir " ne tuos " ? Ir vakar išgirdau iš pono Vaitkaus tą patį klausimą . Pagarba Vaitkui , o Makaraitytė vakar, mano nuomone , atrodė apgailėtina ir kuo labai džiaugiuosi . Tikiu žmogumi , kuris drąsiai kalba , nes ŽINO ir šiuo atveju ŽINO kas pagerintų miestiečių gyvenimą , o ne nuleidžia galvą ir linksta , kur tyliau , geriau , ramiau .

Nu jo

Nu jo portretas
Gauna 7000eur algą ir eina dirbti už3500eur. Tai faktas, kad eina vogti..... kas gali paneigti?????

obui

obui portretas
tu pasidomek kiek liuksemburge gyventoju nerasinejes nesamoniu.

Žmonės būkit protingi

Žmonės būkit protingi portretas
Neatiduokit miesto lopams... jam tik karves ganyti.

Pagarba uz vakar

Pagarba uz vakar portretas
Kad ir kap bebutu, labai dziugu, kad vakar sugebejo atlaikyti Makaraitytes puolima, pagarba, o siai buvo duota uzduotis suvarpyti, tai be skrupulu ir nepakeldamas balso p. Vaitkus atsilaike, tai ir Meras bus stiprus, nelinkcios galvele. o zurnaliste sitaip spaude, neleisdama, netgi nekulturingai baigti sakinio.Saunuolis!

nusivylęs

nusivylęs portretas
jeigu Vaitkus išvien su budinu { draugeliai nierazlei voda } miestui prapultis

klp

klp portretas
Puikus strategas, kompetentingas, ūkiškas specialistas. Čia jums ne muzikantas. Muzika - gerai, bet poilsiui. Metas dirbti ir ūkiškai spręsti reikalus. Džiaugiuosi šiuo miestą atstovausiančiu lyderiu.

norite toliau liberalų?

norite toliau liberalų? portretas
Gerb. A. Vaitkus – vienintelis kandidatas į merus, galėsiantis išspręsti skaudžias miesto problemas. Pakėlė uostą, pakels ir miestą. O žurnalistė sukėlė siaubingą jausmą. Tai ji – baisus žmogus.

Vėtra

Vėtra portretas
Kad vakar davė atkirtį Makaraitytei - gerai . LRT - konservatorių ruporas , visus kitus puola , kaip smaugliai. Bet šiaip įspūdį paliko - dvejopą . Grubliauskas - praeitis , bet ar Vaitkus tas , kurio mums reikia - abejoju .

keistuoliai...

keistuoliai... portretas
Vieno zmogaus nuomone,issakyta viesai-daugelis cia komentuojanciuju priima kai nebaime sakyti tiesa.Ka tai parodo? Kad zmones,tai minia.Valdoma,nuspejama,neturinti savo nuomones,Kiekvienas,garsesnis suktelejimas,miniai gali sukelti ekstaze.Protingi individai tuom ir naudojasi.Minia sukuria lyderius,stabukus ir jiems meldziasi ir tiki.Vieniems,vardas Nika,skamba labai sauniai,ir is cia kyla noras matyti ja mere.Kitiems,is minios ponas Vaitkus-tvirtos rankos,gero ukisko seimininko isikunijimas-nori matyti meru.O realiai ka jus zinot apie miesto valdyma?Ogi nieko.Nes jus esate mulkiai.Tikraja to zodzio prasme.Jus nezinot,nesuprantat,ir nenorit zinot.Juk jums ka pasako,ka paraso,ka jus isgirstat,tuom ir tikit.Arba norit tiket.Labai paprasta.Juk nuo jusu,miesto valdzios sprendimai nepriklauso?Kaip reikia,kaip iseina,kaip galima,taip ir bus padaryta.Jus tik priimsit srendima.Kas buvo padaryta su miesto centro apmokestinimu.Patinka-nepatinka,moka visi.Ir kur cia jusu valia,ar noras?

Hansas

Hansas portretas
tramvajaus linijai nutiesti reikia paprastai keturis kartus mažiau lėšų nei gatvės metrui. Geografinė padėtis miesto ideali šiam reikalui, europiniais fondais pasinaudoti taip pat. Miesto vystymąsi stabdo Vilniaus klerkai, kurie gauna didžiules pajamas iš Klaipėdos. Koks Vilniaus valdžios požiūris į miestą matome Jakų žiedo pertvarkyme ir sklypų miesto centre pasikeitimuose.

Svarbiausia liberalus išvyti iš miesto

Svarbiausia liberalus išvyti iš miesto portretas
Vis tiek balsuosime už Vaitkų. Liberalai nuvarė miestą visai.

OB

OB portretas
Pasidomėk Liuksemburgo miesto tramvajumi, tada nereikės sakyti, kad tai neefektyvu ir jei nėra seno tramvajaus, tada neapsimoka. O meluoti, kad kažkas pačiam nežinant pervedė pinigus rikimams, tai gal tiesiog vaikiška, arba labai įžūlu.

Kieno ausys kyso?

Kieno ausys kyso? portretas
Ponas Vaitkus yra Karbauskio zmogus.Jau prasidejo daug kartu girdeta dainele,kuria ne karta kartojo ir pats Karbauskis-"as nezinojau".Nezinojo kad 500 ha zemes deklaruoti reikejo,nezinojo del asmeniniu interesu,del pinigu ir t.t ir pan. Vaitkus-ta pati beda.Nezinojo.Nezinojo dabar,ir ko nezinos ateityje? Toliau.Jei Vaitkus,Karbauskio zmogus,vadinasi Karbauskis turi planu uostamiestyje ir uoste.Bus reikalingas tik valios vykdytojas.Kadangi,Klaipedos meru ruosiasi tapti pats uosto vadas,vadinasi,uoste,pazinciu ieskoti nereiks.Tada miestas ir uostas susitars labai greitai.Seimesedi valstieciu dauguma,kuriems vadovauja Karbauskis,o premjeras-Laisvas ir Nepriklausomas Skvernelis. Spekit is triju kartu,kaip ilgai uzims projektu derinimai del uosto,ar kitu agrokoncernui palankiu sprendimu Klaipedoje?

>Siaip Prieš 57 minutes

>Siaip     Prieš 57 minutes portretas
Mieli zmones, jus patys pagalvokit - kuris is jusu sutiktu nuo 7000 euru algos savo noru pereiti prie 3500 euru? Altruizmas? Valdzios siekimas? Nejuokink, Vaitkau, kieno kiseneje sedesi? ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- už kokius guzikus manai statosi namus merai ir kodėl buvęs meras vėl veržiasi į Šią kėdę? Be to Vaitkui jau namų nereikia.

Klaipediete

Klaipediete portretas
Geda p. Vaitkui! Melagis visas centras pajuodes nuo baltarusiskos klasco krovos. Gyventojai net langu negali atidaryti! O jei bus meras tai visa klaipeda vien uosto furos ir belarusiskos tarsos krovos pavirs!

Donelaitis

Donelaitis portretas
Populizmusa prasti szadei...

asschema

asschema portretas
labai atsidaves zmogus,tik ne klaipedai...

skaitytoja

skaitytoja portretas
man jis vienintelis realus kandidatas į merus nebijo rėžti tiesą žurnalistei į akis neturi būti paklusnus kaip avelė turi turėti savo nuomonę ir jos laikytis o žurnalistai puola kaip įmanydami ir viskas turi būti pagal juos aš už Vaitkų

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Lape,lapute,nekišk liežuvėlio,kur šuo birkos nekiša-prišals.

Tikrai NE !!!!

Tikrai NE !!!! portretas
Negaliu as ji ziureti, grynas aferistas, atsimerkit Klaipeda!!!!

Jo

Jo portretas
Atrodė, kad jis rimtas žmogus, bet panašu aš klydau. Būti iškeltam kandidatu į merus šiame LRT tyrime aprašytų veikėjų, tikrai nedaro garbės. p. Vaitkui. O paskui viešai sakyti, kad nieko nežino apie partijos rėmėjus ir kieno iškeltas jis kandidatas - ta jau sakymas netiesos. Jei jau rinkimu kompanija prasideda sakymu netiesą, tai ko toliau laukti iš jo. Labai gerai, kad jo tikrasis veidas pasirodė iš karto, žmonės galės apsispręsti ir pagalvoti, ar galima kažkokiai grupuotei patikėti miesto valdymą.

Patriotas

Patriotas portretas
Vienintelis kandidatas!!!

kandikliui

kandikliui portretas
DANGĖS upė

To ezys

To ezys portretas
O ES pinigai yra ne mokesciu moketoju?

Lape

Lape portretas
Po vakarykstes laidos Lrt, tai be abejo vienintelis vertas kandidatas i merus. Profesionalas su stuburu, kuris neleis saves stumdyti kaip nevykelis dudorius.

ezys

ezys portretas
Na gal nereikia meluoti, kad galimybiu studija ruosiama is miestieciu pinigu ;) jei taip butu niekas jos neruostu. Ruosiama is ES fondu, tad realiai reiketu sakyti, kad sita studija kelis simtus tukstanciu ilieja i miesto ekonomika. Net jei ES mastu tai galima butu vertinti kaip problema, Klaipedai tai tik i nauda. Bendrieji planai senai jau paruosti ir visa tai ka Vaitkus sneka jau yra numatyta. Statybininku pr. tesinio tikrai reikia ir ne apie sunkiasvori transporta kalba eina, o apie tukstancius zmoniu LEZe dirbanciu. Viaduko as asmeniskai ten nestatyciau, uztektu ir paprastos pervazos kaip Tilzes g. tik reiktu suderinti, kad traukiniai per pika nevazinetu. p. Vaitkau, noreciau as isgirsti kaip jus be Bastionu tilto zadate uzdaryti Tiltu g. ir isvystyti dykyne, kuri dabar prie Jono kalnelio? Ar tai nera problema, kuria reikia spresti? :)

P.Antanui

P.Antanui portretas
Na,tikrai ,,baisus žmogus "tas p.A.Vaitkus,nes neleidžia skleisti netiesą visuomenei .Ar tik žurnalistai turi SAVOSIOS TIESOS monopolį ? Gal jau nereikėtų aklai pasitikėti kas yra skleidżiama,o išgirsti ir kitų nuomonę.Žmonių teisė žinoti ir spręsti išklausius abi puses,o to labai pasigendama P.A.Vaitkui ir nebuvo galima elgtis kitaip,nes nieko naujo iš p.Indrės ir nebūtume išgirdę.

patiko naujasis kanidatas į mero postą

patiko naujasis kanidatas į mero postą portretas
kol neišgirdau, jog nereikia tramvajaus :-)

Patriotas

Patriotas portretas
Zelemuncikas, jis bus musu meru! Uzteks Grubliausko!!! Uzteks!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! As asmeniskai esu sotus!!!!!!!!! Su Vaitkumu Klaipeda atsikels ant koju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Viska sako teisingai!!!! Nerealiai teisingai!!!!! Ar ne taip?????!?!?!?!?!!?!?

Siaip

Siaip portretas
Mieli zmones, jus patys pagalvokit - kuris is jusu sutiktu nuo 7000 euru algos savo noru pereiti prie 3500 euru? Altruizmas? Valdzios siekimas? Nejuokink, Vaitkau, kieno kiseneje sedesi?

manau

manau portretas
Sitam zmogui nusisvilpti i musu miesta ir jo gyventojus.Jam svarbiausia asmenine gerove.Vidury miesto krauna tarsias medziagas ir jam pofik.Paleido furas per miesta,gadina keliu danga,uzkisa gatves ir ka.Jam ta mero kede tik tam,kad galetu su keliais oligarchais tvarkytis savo reikaliukus.

O dar ir

O dar ir portretas
ir pliažo neteksime.Bus ne Klaipėdos miestas, o Klaipėdos uostas.

Jau tas tai

Jau tas tai portretas
išspręs. Per miestą tratės furos visais pakampiais, dūmai, smarvė... ROJUS ATEIS

Anonimas

Anonimas portretas
Glrubliauskui reiktu užleisti mero kėdėje, Klaipėda pradėjo merdyt, verslas vos juda, paimkit pavyzdį iš Kauno.

Vakar

Vakar portretas
Vaitkus per Lrt tv pasake,kad pries pora menesiu konservsi ji kviete tapti ju meru ,bet jis nesutiko ir pasipyle neigiami straipsniai ir komentarai :)))),mano nuomone

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Šis veikėjas,vadovaudamas uostui,pastoviai kūrė problemas Klaipėdai.Įsivaizduokite kokias problemas jis gali kurti Lietuvai,vadovaudamas Klaipėdai.Akivaizdus Putino ir Baltarusijos diktatoriaus sėbras,padedantis rusam išlaikyti Krymą(per Udovickį) ir batjkai stumti trąšas(per Karbauskį).

Linas

Linas portretas
Kol kas vienintelis rimtas kandidatas.

Žiūrėjęs kalbą

Žiūrėjęs kalbą portretas
Ei Antanai, ką šneki, vakar paklausę klaipėdiečiai LRT „Dėmesio centre“ susidarė vaizdą, kad jis labai stiprus vadovas ir jis turi tapti miesto meru. Davė labai stiprų atkirtį LRT „tyrimui“, melams, tendencingumui.

ANTANAS

ANTANAS portretas
Pasiklausiau vakar - tai baisus žmogus.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Vitės kvartale lapus šluoja senukai
  Vitės kvartale lapus šluoja senukai

  Lapais užversti kiemai gyventojams taip įkyrėjo, kad su grėbliais rankose į lauką nesibodi išeiti ir senjorai. Pasak Vitės bendruomenės narės Ritos Kuprelienės, jei savo darbą normaliai atliktų daugiabučius administruojančios įmonės darb...

  16
 • „Klaipėdos vanduo“ skelbs naują vadovo konkursą
  „Klaipėdos vanduo“ skelbs naują vadovo konkursą

  Šią savaitę AB „Klaipėdos vanduo“ valdybos posėdyje nutarta nutraukti įmonės generalinio direktoriaus konkurso procedūras ir skelbti naują konkursą. ...

 • Greičio matuokliui – nauja pozicija
  Greičio matuokliui – nauja pozicija

  Artėjant šaltajam sezonui uostamiestyje vėl keičiamos greitį fiksuojančių įrenginių vietos. Minijos gatvėje kurį laiką pažeidėjus fiksavęs greičio matuoklis nuo šiol veiks P.Lideikio gatvėje. ...

  1
 • Kelyje – spąstai vairuotojams
  Kelyje – spąstai vairuotojams

  Jau kurį laiką Perkėlos gatvėje žioji pavojinga smegduobė. ...

  2
 • Dėl beglobių kačių – nerimas
  Dėl beglobių kačių – nerimas

  Nors laukinės katės turi būti šeriamos tik savivaldybės nustatytose vietose ir šiukštu ne po daugiabučių balkonais, gyventojų praktika – kiek kitokia. ...

  7
 • Ieškomas rangovas statyti daugiafunkcį centrą Gargžduose
  Ieškomas rangovas statyti daugiafunkcį centrą Gargžduose

  Šią savaitę Klaipėdos rajono savivaldybė paskelbė tarptautinį daugiafunkcio centro konkursą. Ieškomas rangovas, kuris suprojektuotų bei pastatytų jau daugiau nei dešimtmetį gyventojų itin laukiamą modernią laisvalaikio ir spor...

  5
 • Nepilnamečių teroras: nusiraminti dar anksti
  Nepilnamečių teroras: nusiraminti dar anksti

  Buvęs karo lakūnas, dalyvavęs Afganistano kare, Algis Arlauskas rugsėjo viduryje tapo Klaipėdoje įsisiautėjusių paauglių nusikaltimo liudininku ir pranešė apie tai policijai. Policininkų reakcijos tik po trijų savaičių sulaukęs vyras atsi...

  8
 • Nepavyzdingiems verslininkams – nuobaudos
  Nepavyzdingiems verslininkams – nuobaudos

  Nors dauguma uostamiesčio kavinių ir barų savininkų pagal išduotuose leidimuose numatytą terminą jau turėjo nugriauti lauko terasas, šį reikalavimą įvykdė tik pusė patikrintųjų. ...

  2
 • A.Vaitkus į Uosto direkciją negrįš
  A.Vaitkus į Uosto direkciją negrįš

  Po Vilniaus apygardos teismo sprendimo, pagal kurį buvęs Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos vadovas Arvydas Vaitkus iš pareigų atleistas teisėtai, Susisiekimo ministerija, regis, neskubės skelbti naujo konkurso direktoriaus pareigoms. ...

  10
 • Režisierius G. Padegimas: „Opera „Kelionė į Tilžę“ diktuoja kūrėjui, o ne atvirkščiai
  Režisierius G. Padegimas: „Opera „Kelionė į Tilžę“ diktuoja kūrėjui, o ne atvirkščiai

  „Iki premjeros laiko liko nebedaug, tad mano mintyse tik būsimos operos vaizdiniai: matau personažus, atskiras scenas... Eduardo Balsio muziką klausiau daugybę kartų. Kita vertus, manau, kad repeticijose turi išlikti improvizacinis pradas&ldq...

Daugiau straipsnių