Vasarą dirbs daugiau darželių

Šią vasarą uostamiestyje dirbs daugiau ikimokyklinių įstaigų. Tikimasi, kad šių metų naujovės padės tėvams išvengti sunkumų, kuriuos jie patirdavo, kai tekdavo perkelti vaikus iš vienos įstaigos į kitą. Dėl to Klaipėdos savivaldybės darbuotojai pernai sulaukė tėvų priekaištų.


 

Šią vasarą uostamiestyje dirbs daugiau ikimokyklinių įstaigų. Tikimasi, kad šių metų naujovės padės tėvams išvengti sunkumų, kuriuos jie patirdavo, kai tekdavo perkelti vaikus iš vienos įstaigos į kitą. Dėl to Klaipėdos savivaldybės darbuotojai pernai sulaukė tėvų priekaištų.

Artinantis vasarai uostamiesčio tėveliai jau pradėjo rūpintis, ką veiks jų atžalos. Suaugusiesiems nerimą kelia klausimas, į kurį darželį vaikas eis, kai nuolatos lankoma įstaiga laikinai užvers duris.

Uostamiesčio savivaldybės atstovai tikina, kad šiais metais mažylių tėvams vasara praslinks ramiau. Pabrėžiama, kad įstaigų darbas bus organizuojamas kitaip nei anksčiau.

Pokyčių nuspręsta imtis todėl, kad pernai sulaukta daug mažųjų klaipėdiečių tėvų skundų dėl sunkaus adaptacinio periodo „svetimuose“ darželiuose.

Buvo įvertintos ir Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Biudžetinių įstaigų centralizuotos apskaitos skyriaus specialistų pastabos dėl nesklandumų, vykstant didelei vaikų migracijai vasarą. Be to, atsižvelgta į Visuomenės sveikatos centro pastebėjimus dėl pažeidimų vasarą perkomplektuojant grupes.

Vasaros metu vienos įstaigos, atsižvelgiant į mikrorajonus, nedirbs liepos mėnesį, kitos – rugpjūtį.

Visą vasarą nedirbs lopšelis-darželis „Žiogelis“, kuriame vyks remonto darbai.

Dirbančios įstaigos pagal poreikį iš kitų lopšelių-darželių priims vaikus, kurių tėvams bus būtina užtikrinti, kad vaikas lankytų ikimokyklinio ugdymo įstaigą visą vasarą.

Visus tris šiltojo sezono mėnesius veiks trys lopšeliai-darželiai: „Aušrinė”, „Puriena“ ir „Sakalėlis“.

Daugiausia darželių duris planuoja užverti liepą. Minėtą mėnesį nedirbs 30 darželių. Į šį skaičių nėra įtrauktos įstaigos, kurios neveiks visą vasarą.

18 darželių atostogauti planuoja rugpjūtį. Pora švietimo įstaigų dirbs iki birželio vidurio ir vėliau duris atvers tik rugpjūčiui artėjant į pabaigą.

Dėl laukiančių permainų uostamiesčio vaikų tėvai jaudintis neturėtų. Jie bus informuoti, jei bus pasiūlytos kitos švietimo įstaigos.NAUJAUSI KOMENTARAI

Skaitytoja

Skaitytoja portretas
Na taip, ne uz aciu lanko, bet tie mokesciai kuriuos sumoka, jie yra uz maista, jusu paciu vaikas ir pravalgo tuos sumokamus pinigus. uz aciu ir jusu saldytuve maistas neatsiranda.

Ner

Ner portretas
Neteisingas straipsni. Remontuoja ir daugiau darzeliu. Musu darzeli uzdaro 3 menesiams, o kita paskyre kitame miesto gale... visiskai priesingame.. kaip pikta, labai. Negi sunku pasistengti kad butu patogiau? Aisku, tada reikia skaiciuoti dirbti, derinti...

mama

mama portretas
kad ir puse liepos mėnesio 4 metų vaiko nepaliksi vieno namie, kol tėvai darbe (nes atosotogos tik nuo liepos antros pusės). šiemet tai ir pasityčios iš mūsų, skyrė darželį liepos mėn, kitame miesto gale, labai "patogu", ir labai palengvina tėvams situaciją :)
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių