A. Veryga: dėl infekcijų kontrolės pažeidimų sustabdyta daugelio KUL skyrių veikla

opa

opa portretas
Ir dar, savo komentaru gink Dieve, neneigiu, virusas yra, jis naujas ir jis kenkia akivaizdziai, saugotis reikia. Bet matau daug labai manipuliaciju nurasant virusui, tycia keliamos isterijos ir uzastrinamos bedos, kurios dar iki viruso senai buvo.

opa

opa portretas
sostu karai prassidejo. Psinaudodami pandemijos sukelta isterija plecia tam tikros grupuotes ir asmenys itaka ir sau postus atsikariauja. Dar daug bus pridarytu nesamoniu nurasyta koronos virusui, karantinui ir t.t. kaip bankrotai, pareigu nevykdymas ir t.t. Is sono ziurint atrodo klaikiai, vis dar Lietuvoje liko brutalus susidorojimas del sotesnio mesos gabalo.

aaa

aaa portretas
KUL ne ligonine jos lygis tai slaugos ligonine o ne gydimo istaiga ir kas ja universitetine pavadino tikras pasityciojimas

Renata Sen

Renata Sen portretas
Ne savivaldybėms susitvarkyti su ligoninėmis ir poliklinikomis - pripažinkime kad tiek finansų kad jas tinkamai išlaikyti net stambiausi miestai neturi. Jos privalo būti respublikinės, t.y. Valstybės pavaldume. Bepiga čia jums Janušonį kolioti kai nežinot kas iš tikrųjų dedasi su tiekimu, atnaujinimu ar išlaikymu ir pan. Patys sakot kad per 30 metų viskas tik pablogėjo..O blogėja, kaip mes žinom, tik tada kai nėra pinigų ir kompetencijos.Šioje vietoje liberaliais valdymo pagrindais pagrysta VISA Lietuvos sistema byra kaip kiaušinio lukštas.

Klaipeda

Klaipeda portretas
Tai paimkit ir pastatikite nauja ligonine!!!!! Ka jus cia lojat!!!! Per 30 nepriklaus metu taip neko ir nesugebejot pastatit !!!!Ka russai pastate jums uosta , ligonines,o savu jus taip ir nepastatet,kaimose sunaikinot paskutines ligonines,zmones is Taurages ir kitu rajonu turi vaziuoti i klaipeda!!!!!! GIEDA LIETUVOS VALDZIAI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

>

> portretas
>Klp . Berete, prie ko Veryga, Klaipėdos UL priklauso ir pavaldi Klapėdos savivaldybei, eik merui priminti ką jo chebra daro.

man svarbus mano miestas

man svarbus mano miestas portretas
Ligoninė pasenusi ir kaip ją kosmetiškai neremontuotų, kaip ją neprikimštų nauja įranga, vistiek ji yra nusenusi. Palatos be sanitarinių mazgų, cementinės grindys, cementiniai laiptai... Baisus priėmimo skyrius ir visa tai 30 metų po nepriklausomybės. Tarpukario Lietuvoje buvo pasatayta moderniausia tam laikmečiui ligoninė Kauno klinikos. Pacientų skaičius didelis, nes rajonuose paslaugos mažinamos. Gal laikax pagalvoti, kad pagrindinė miesto ligoninė turėtų atitikti 21 amžiaus europinės ligoninės reikalavimus.

pensininkė

pensininkė portretas
ligoninė turi veikti o vadovą teisti kuo greičiau pašalinti trūkumus ir leisti dirbti ligoninei gydyti užsikrėtusius vienoje ligoninėje taip mažiau išplis nei barstyti po visas ligonines dabar puiki proga kai ligoniai išrašomi namo

Kestutis

Kestutis portretas
Baisu, klaipėdiečiai dabar bijo ne tik viruso, bet ir su kitais negalavimais patekti į šią ligoninę, kuriai vadovauja karalius, padedant Klaipėdos merui. Šis tandemas meluoja apie padėtį ligoninėje ir toliau plečia susirgusiųjų virusu medikų ratą, o ligoninę pavertė ne gydymo o užkrato žydiniu. SAM imkitės griežtų veiksmų, nes bus čia dar blogiau, nes vadovauja caras ir karalius.

TIKRAI

TIKRAI portretas
Sąmoningas straipsnis, kaip ir Verygos elgesys susidoroti su ligoninės vafovu.

Rulis

Rulis portretas
Šita problema KUL tęsiasi jau daug metų. Tik aklas galėjo nematyti, kad ligoninė visai nugyventa. Ši ekstremali situacija aiškiai viską sudėliojo į savo vietas. Keista tik mero Grubliausko ir visų Klaipėdos politikų laikysena. Seniai šios ligoninės vadovavimą reikėjo perleisti tiems, kas moka dirbti. O kad Klaipėdoje yra mokančių tvarkytis ligoninės vadovų įrodė ir Klaipėdos Respublikinės ligoninės pavyzdys.

Taigi tas KUL

Taigi tas KUL portretas
visada buvo bardakinis. Ypač infekcijų sk. Susiimkit pagaliau nes tapot pagrindiniu pandemijos platinimo židiniu

Siga

Siga portretas
Perstatykit ir praplatinkit KUL priėmimą. Ten tikras urvas. Pasižiūrėkit i Kauno kliniku priėmima. Tai Klaipėdos kaip visiška atgyvena. Visiškai nušiurus, bjauru užeit.

Klp

Klp portretas
Vyt lauk ir janušonį ir verygą

Laura

Laura portretas
Ar ikiteisminis bus dėl itin sunkių pasekmių ir aplaidumo piktybinio

Jaunimui?

Jaunimui? portretas
Deja, žinau daug vietų, kur vadovauja jaunimas. Tie....dar aššesnis. Be to, daugelis jų GUDRIŲ TĖVELIŲ IR GIMINIŲ PASTATYTI. Pusė beveik neraštingų...

Laikas užleisti vietas

Laikas užleisti vietas portretas
Jaunimui duoti valdzią!

Medikai

Medikai portretas
O , Kaune dėl infekcijos kontrolės pažeidimų sugrąžintas i dardą nušalintas K K L vadovas A.Naudžiūnas . Tokia jau ra Lietuva mūsų .

KLAIPĖDOJE DAUG KUR ŠITAIP...

KLAIPĖDOJE DAUG KUR ŠITAIP... portretas
Klaipėdoje tai seniai vyksta, ne tik ligoninėje, Universitete, bent jau menų fakultete, kultūroj (ten pinigus šluojasi trys ar keturios Klaipėdos "žvaigždės"). Laiku nusimuilino korumpuočiausia Klaipėdos kultūros moteris N.Laužikienė. Tikriausiai pajuto artėjant galą. Grubliauskas - seniai visiems žinomas TINGINYS PIRŠTO NEJUDINANTIS. O bijosi ne tik gydytojai, bijosi visi. Užsitrauks Klaipėdos "dievų" rūstybę - darbo negaus.

janušoni

janušoni portretas
bliat kas dedas,kurvos...

Sau

Sau portretas
Ar nevertetu vadova pakeisti

ALGIRDAS

ALGIRDAS portretas
JUOKIASI PUODAS, KAD KATILAS JUODAS. TIKRAI JUODAS.

Anonimas

Anonimas portretas
janusonis ir zalagenas didzioji problema ligoninej

manau

manau portretas
Švogerinė liberastų irštva, ten geri specialistai tik patologoanatomų skyriuje, kiti skyriai jiems darbo duoda. Turėtų būti perimta iš Klaipėdos savivaldybės ir perduota SAM, o švogeriniai "medikai" su vyr. švogeriu lauk iteikiant "vilko" bilietą.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių