Sujudo ir visuomenininkai: ragina Kuršių mariose riboti verslinę žvejybą

apgaulė

apgaulė portretas
Mums priklauso ,bene tik ketvirtadalis ,Kuršių marių . Kad mes uždrausime žvejybą ,tai iš to išloš rusai , kuriems priklauso didžioji marių dalis . Jie tikrai , jokių apribojimų netaikys .

To 1

To 1 portretas
Nebegaruok daune!!!

visas likusias \\\\\...//////

visas likusias  \\\\\...////// portretas
-------žuvis sušert pangoniui,tegul dvesia nuo savo nuodų.

Ar tik

Ar tik portretas
čia ne tos dvi a'lia "žvejybininkų" grupės kur amžinai dėl v v g ir kitų paramos pinigų pjaunasi?Metų metais ėmę negal nikap sustoti?:D)

Pillietis

Pillietis portretas
Spėkite kas šis gamtosaugininkas? Cit. VLE -"1960 baigė Ilinojaus technologijos institutą (statybų inžinieriaus specialybė). 1970–81 JAV penktojo (didžiausio) gamtos apsaugos regiono (Ilinojaus, Indianos, Mičigano, Minesotos, Ohajo ir Viskonsino valstijos) viceadministratorius, 1981–97 administratorius valdytojas; daug prisidėjo prie Didžiųjų Ežerų išvalymo. 1980–97 Tarptautinės jungtinės komisijos Didiesiems Ežerams (JAV–Kanada) Amerikos delegacijos pirmininkas. Nuo 1972 JAV derybų su SSRS dėl gamtos apsaugos delegacijos narys ir nuolatinės JAV delegacijos pirmininkas, vykdant JAV–SSRS ekologinio bendradarbiavimo programas (tos pareigos leido jam dažnai lankytis okupuotoje Lietuvoje). 1983–97 buvo JAV paramos Baltijos šalims aplinkos apsaugos srities koordinatorius." Kodėl tyli po padangų sukūrenimo Alytuje, Klaipėdos istorijoje... Ko laukė ilgus metus?

1

1 portretas
Taip ir rašo: asociacija kurs fondą, užsiims įžuvinimu, su taršos banga plaus įžuvinimui pinigėlius žūm, nes visi deda daba į kelnes ir pramuš dar savi giminaičiai aplinkos ministerijoj kokią programą.. Verslo planas la... Dienoraščio, nes pirmas planas nepavyko, saugotojas nusipirko akkkkujeną laivą lašiams smaugt ir nemoka, nors specą vaizduoja....

Bronx

 Bronx portretas
Reikia riboti visokius silpnapročius visuomenininkus.

Ir nieko?

Ir nieko? portretas
2016 m. “Preliminariais vertinimais, į Neries upę galėjo patekti apie 20.000 kubinių metrų nuotekų. Kitą savaitę tikimasi turėti daugiau informacijos apie aplinkai padarytą žalą ir galimas avarijos priežastis.”

Na taip.

Na taip. portretas
Mes bijosim kadkokia žuvele pagauti o kitoj pusėj Baltijuos ir danai(swolaciai kap isitikinau) ir kiti užsieniečiai atsipūte sau semia žuvį ir nesuka galvos.Riboket lietuvia riboket iki pažaliavimo - gera būs.Bet ne jums

Kokia nauda?

Kokia nauda? portretas
Uosto plėtros strateginis planas jau patvirtintas, o ten niekas nepasivargino rimtai įvertinti pasekmes dėl kurių ir krantų korozija prasidės ir žuvų migracijos sutriks, jau nekalbant apie išteklių gausėjimus ir žvejybinius verslus. Dundukai tie visuomenininkai, neima už giesmės valdančiųjų kurie ne tik į nieką neatsižvelgė, bet ir negalvoja apie visus Lietuvos jūrų išteklius bei ekologiją.

Brone

Brone portretas
Teisingai , daugiau zuvies rusams liks liuks mes saugom kitiem po..xui

>megejas

>megejas portretas
DanGes upe. Danes Danijoje gyvena.

To sovietinis zmogas

To sovietinis zmogas portretas
Debilas tu ,o ne zmogas tu net nesiorentuoji ką skaitai ,gal girtas at debilas esi,o sprendimas geras ne 5 metam o visiems 10 reikia stabdyti ,tie visuomenininkai ir mailių traukdami tinklus išžudo

SOVIETINIS ŽMOGAS

SOVIETINIS ŽMOGAS portretas
GAL DAVAI UŽDRAUSKIM VISKĄ VISKĄ PASAULYJE. TADA ATSISĖSKIM IR GARBINKIM VISUOMENININKUS SU GRETA CTUNBERG PRIEŠAKYJE. BUS KAIP SOVIETMEČIU. URA TAVARIŠČIII

Megejas

Megejas portretas
Dvasios ubagai aplinkosaugininkai su savo tipo padejejais, gaudo zmogelius su meskere prie DANES ir visiskai neko nedaro pries verslininku tinklus juroje , mariose , zemupyje, semencias tas pacias lasisas.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių