„YIT Lietuva“ už 2,2 mln. eurų imasi kelio pietvakarių Lietuvoje remonto

 • Teksto dydis:

Valstybinės reikšmės rajoninis kelias Meldikviršiai–Sartininkai–Žemaičių Naumiestis pietvakarinėje Lietuvos dalyje taps saugesnis ir patogesnis transportui. Tvarių miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ atliks kelio ruožo nuo 29-ojo iki 35-ojo kilometro kapitalinio remonto darbus, kurių vertė sieks daugiau nei 2,2 mln. eurų.

Darbų metu bus pakeista esama kelio danga, kuri šiuo metu yra prastos būklės, turi daug išdaužų ir nelygumų. Remontuojant kelią bus įrengtas naujas skaldos pagrindo sluoksnis ir 13 cm storio kokybiška dviejų sluoksnių asfaltbetonio danga. Iš viso numatyta įrengti apie 13 tūkst. tonų skaldos ir 11,2 tūkst. tonų asfaltbetonio. Taip pat bus atnaujintas horizontalusis kelio ženklinimas bei ruože esančios autobusų sustojimo aikštelės. Pavojingesnėse kelio dalyse bus įrengtos iškiliosios sankryžos, kurios sumažina važiavimo greitį ir didina eismo saugumą.

„Kokybiško ir gerai išvystyto kelių tinklo reikšmė yra didžiulė tiek žmonių gyvenimo kokybei, tiek šalies ekonomikai. Lietuvos automobilių kelių direkcijos duomenimis, kelių sektorius Lietuvoje sukuria apie 6 proc. bendrojo vidaus produkto. Tai yra nemenka dalis, todėl svarbu tinkamai rūpintis keliais ir juos modernizuoti. Kokybiška kelių infrastruktūra leidžia mažinti eismo įvykių skaičių, ekonominius transporto kaštus, o tuo pačiu ir poveikį aplinkai. Taip pat svarbu, kad reikiamo dėmesio sulauktų ne tik pagrindiniai magistraliniai, bet ir krašto bei rajoniniai keliai, kurie yra svarbūs regionų plėtrai ir gyvybingumui“, – sako bendrovės „YIT Lietuva“ vadovas Kęstutis Vanagas.

Per Klaipėdos ir Tauragės apskričių teritorijas einantis kelias Meldikviršiai–Sartininkai–Žemaičių Naumiestis yra svarbi transporto jungtis, jungianti šioje šalies dalyje esančius mažesnius miestelius ir gyvenvietes su regiono centrais – Taurage ir Šilute. Keliu vidutiniškai pravažiuoja 1130 automobilių per parą.

Atliekant kelio remontą bus naudojamos pažangios technologijos ir asfaltavimo metodai, kurie leidžia darbus atlikti greičiau ir efektyviau, paliekant mažesnį CO2 pėdsaką.

Šiuo metu „YIT Lietuva“ taip pat rekonstruoja rajoninį kelią Kretingalė–Plikiai–Smilgynai. Vykdo ir tilto per Eketės upę Klaipėdos rajone projektą, atlieka kelio Verdainė–Pašyšiai 3 km ruožo, rajoninio kelio Šilutė–Ramučiai–Gardamas daugiau nei 5 km ruožo kapitalinio remonto darbus Šilutės rajone bei kelyje Trakai–Rūdiškės–Pivašiūnai–Alytus. Taipogi rekonstruoja kelią Mažeikiai–Plungė–Tauragė bei Baltrušaičiai–Drūtaviškiai, remontuoja 8 km kelio ruožą Griežpelkiai I–Vilkyškiai, Tauralaukio bei Klemiškės gatves Klaipėdoje, įrenginėja skirtingų lygių geležinkelio ir automobilių sankirtą Lentvario–Vievio pervažoje, vykdo šiaurinių ir pietinių Vilniaus miesto gatvių priežiūrą.

Apie statytoją „YIT Lietuva“ įmonių grupę

Tvarių miestų plėtros bendrovė „YIT Lietuva“ Lietuvoje veikia nuo 1966 metų ir priklauso vienam didžiausių Šiaurės Europoje statybos paslaugų koncernui „YIT Corporation“, veikiančiam devyniose šalyse. „YIT Lietuva“ sėkmingai vykdo rangos, būsto, komercinio nekilnojamojo turto projektus ir atlieka infrastruktūros kūrimo bei kelių tiesimo darbus.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kazkam i kisene

Kazkam i kisene portretas
Automagistrale Klaipeda - Kaunas Lietuvos geda, o cia kaimo kelius remontuoja. Kuriuose per diena penki automobiliai pravaziuoja. Siandiena galiu pagirti lenkus del keliu,jie saunuoliai. Kai griztu i Lietuva, tai atrodo jog patekau i praeiti, i sovietinius laikus.

Dugnas

 Dugnas portretas
Lietuvos kelių vūklė pasibaisėtina. Visada garsėjome gerais keliais, dar būdami okupuoti, bet po legendinio ilgamečio ir doro susisiekimo ministro Biržiškio išėjimo, ministerėliais patapo vagių vagys, ploninti asfalto dangą jiem tapo norma, o "otkatai "- ministerijos nuolatine" MISIJA" Korupcija klesti, ..kokybė, deja, pasibaisėtina,.

Anonimas

Anonimas portretas
Ivesti rusiskiems vatnikams okupantams zudikams policijos leidimus, kad kas antra diena policijoje turetu zymetis. Taip pat ir valstiecius ivaziuojancius i didmiescius.
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių