Apie tragediją pėsčiųjų perėjoje – perspėjimai prieš mėnesį

Jonas D.

Jonas D. portretas
REIKALAVIMAS Savivaldybės Direktoriui Budinui(ats.už pavald.), jo pavad.Mariničiui(ats.už saugų eismą) ir bebaigiančiam savo bigbendus miesto merui Grubliauskui (ats.už viską) !!! Primygtinai ir būtinai persiskaitykite ir išsirašykit visus miesto žmonių Komentarus ir Reikalavimus apie šią Tragediją ir kt.straipsnius apie Eismo padėtį Klaipėdoje ! Ir skubiai dalykiškai sprendžiate bei darbuojatės! Na,o tą patį Mariničių iš vis nušalinti į Žemesnes pareigas!

Se

Se portretas
Vietoje to, kad šviesoforus įrengti su mygtukais, savivaldybės biurokratai pinigus švaisto pėsčiųjų perėjose įrenginėjant LED'us po 3500€/vnt. Kalėdos praėjo, šventės tęsiasi.

gasimu

 gasimu portretas
As tas zmogus,kuris pries 1.5 men.perspejau apie ta sankryza.Dieve,kaip man baisu eiti per ta pereja.Verkiu,negaliu sustoti,juk as galejau buti po tais ratais.Kiek viena diena turiu pereiti sia sankryza.Griztu is darbo vakare apie 22 val.nu ne vienas nesustoja.SVESOFORA ISJUNGTI 23 VAL. IR PAJUNGTI 6 VAL. Arba visai palikgi ijungta.Ir ant perejos, dienos metu vienas pusgalvis visada palieka savo automobili SKODA ...276.Kiek skambinau, i 112,kiek foto dariau siunciau i v.e.Vistek stato teisiai ant perejos,nors sok per ta masina.Ir niekam nerupi.PAREIGUNAI IR CINOVNIKAI prasau sutvarkykite sia sankryza.Aciu laikrascio zurnalistei,saziningai dirba.Ir imones ,,Gatviu apsvetimas" atsakingas zmogus p.Egidijus irgi saziningai atliko savo darba ,po mano skambucio gruodzio pradzioje issiunte rasta i savyvaldybe,bet cinovnikai ne sureagavo i tai tinkamai.Ir atsitiko didziule nelaime.Man labai gaila tos moters ir jos seimos.Didele uzuojauta.

Kestas

Kestas portretas
Visada sakiau. Eiti per pėsčiųjų perėja pavojinga.

Andrius

Andrius portretas
Kadangi į darbą važiuoju apie 6.30 val. -tai mirksintis šviesoforas labai gerai. Tas rytas,kai įvyko ši avarija , buvo labai nemalonus vairuotojams ir pėstiesiems, nes ir lijo ir snigo vienu metu . Matomumas buvo labai prastas. Kalti ,manau buvo ir vairuotojai ir pėsčioji. Tiesiog abiems pusėms trūko pastabumo.

Ita

Ita portretas
Uztat Baltijos pr padare kas 100m sviesaforu ,o tikrai tiek nereikia ,bus kamsciai .....

Laima

Laima portretas
Paskutiniai kiaulės ir žudikai tie trys diedai. Bmw, citras is biurokratas,

medis

medis portretas
Padarykite mygtuku reguliuojamą..Ten tų pėsčiųjų tiek tėra...bl...21amžius o tiek mes atsilikę...aišku geriau milijonus tramvajams ar kažkokiems metaliniame kiaušiniams atgimimo aikštėje ištaškykim

M

M portretas
Kai skausmas sumažės, žuvusiosios šeima turi susirasti gerą advokatą ir paduoti į teismą savivaldybę ir konkrečius joje dirbančius asmenis dėl asmens žūties. Galbūt per sunkų advokatų darbą pavyktų sukurti precedentą, kai teismas pripažins kaltais tuos už eismo saugumą atsakingus žmones. Mes, mokesčių mokėtojai, mokame algas šitiems valstybės tarnautojams ir mes turime teisę reikalauti kokybiško darbo. Šiuo atveju vėl tos pačios istorijos - nupezęs savivaldybės senbezdis nieko negirdėjo, nieko nežinojo, nieko nedarė, niekas matai raštų neparašė. Šita betvarkė turi liautis. Mes miestiečiai esame pikti ir nusivylę.

Jonas, senas klaipedietis

Jonas, senas klaipedietis portretas
Kol dar daug žemos kultūros vairuotojų, būtina įrengti šviesoforines perėjas. Porą sakyčiau labai pavojingų pėsčiųjų perėjų yra Maž.Kaimelyje: Kretingos gatvėje ties Maž.Kaimelio autobusų stotele (prie Veterinarijos g.), ten nuo 6.30 val. iki 9.00 val. rytais ir nuo 16 val. iki 18 val. vakarais turi eismą reguliuoti šviesoforas, nes pastoviai nutrenkia žmones(nors neužmuša, bet vistiek baisu kai partrenkia). Savaitės pradžioje, šioje perėjoje viena mašina sustojo praleisti tris pėsčiuosius- vaiką ir dvi moteris, norinčius pereiti Kretingos gatvę, o kita iš paskos važiavusi mašina nemažino greičio, paskutiniu momentu vairuotojas pasuko vairą kad į priekį stovinčią mašiną neatsidaužtų ir užlėkė ant pėsčiųjų perėjos šaligatvio, nudaužė stulpelį, čia būtų baisi nelaimė taip pat, tik atsitiktinumas , kad pėstieji jau buvo pradėję eiti per gatvę ir nestovėjo ant šaligatvio prieš perėją... Dar pavojingos perėjos yra Šiaurės pr., kertant prospektą link IKI ir Liepojos pl. prie vasarosestrados

TAM BALVONUI

TAM BALVONUI portretas
OPA JIS MAT JAU NIEKO NEATSIMENA BALVONAS:) DAR PADUOK I TEISMA MANE:) KAD ESI RUNKELIS:)

Hm

Hm portretas
Kol tokie Mariničiai dirba tol tvarkos ir nebus. Jeigu sugeba taip įžūliai išsisukinėti žurnalistams tai kas jam eilinis klaipėdietis? O gal žmogelis jau nebeprisimena net ką pietums valgė? Vienu žodžiu ar įžūlus melagis,ar atmintį praradęs ši kėdė savivaldybėje ne jam.

Liepų g irgi tas pats

Liepų g irgi tas pats portretas
Perėja mirtininkė yra ir Liepų gatvėje netoli Liepžiedžio. Vieną dieną ir ten atsitiks baisūs dalykai. Negi valdininkai negali šito jovalo sutvarkyti? Aš giminių vietoje paduočiau į teismą savivaldybę dėl to, kad nesiėmė reikiamų priemonių, nors perspėjimai jau buvo

Daina

Daina portretas
Problema bus tol, kol nebus tramdomi nagli ir agresyvūs vairuotojai. Mes aną dieną ėjome degant žaliam šviesaforui, o vos spėjome atšokti atgal, nes pro mus praskriejo didžiuliais greičiais du "kelių ereliai"> Naujas meras galėtų nuo tvarkos darymo pradėti savo veiklą. Yra baisu, kai žmonės turi užmokėti savo gyvybe už valdininkų aplaidumą ir jaunųjų "budulių" įžūlumą.

Dargis

Dargis portretas
Mygtuka reikia itaisyti prie sviesoforo. Isijungi zalia ir eini. Ir problemos nebėra.

TAIP

TAIP portretas
Minijos gatve eismas vyksta ir nakti,o nuo 6.00 jis tampa itin intensyvus,pries 7valanda jau susidaro gana nemazos automobiliu eiles.Autobusu stoteles yra prie pereju,zmones skuba i darbus-"Javine",Bega,Grigeo ir kt,o sviesaforas mirksi,tad jei automobiliai nepraleis,tai pestysis ir stoves iki 7.00.Tas pats ir vakare.Pati susiduriu su tuo ir piktinuosi.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Ko čia lojate-ta perėja nesaugi, ana nesaugi. Išmokit idiotai vaikščioti normaliai. Kada suprasit, kad tamsoje jūs prastai matomi, nešokit prieš pat mašina, ji negali momentaliai sustoti, plius dar reakcijos laikas, šlapia kelio danga ir t. t. Ar vis dar manot, kad perėjoje jūs saugus?

to Klaipedietis

to Klaipedietis portretas
jei nesuprantate apie šviesas, gatvių apšvietimą ir spalvas nekomentuokite... pasidomekite kokia spalva geriausiai matoma rūko metu. Balta tam visiškai netinkama.

Klaipedietis

Klaipedietis portretas
Esmė ne veikime, bet perėjos tinkamai neapšviestos ir parodykite man tą žmogų kuris mieste užsakė apšvietimą geltonos spalvos. Kai sausa ir nelyja jis efektyvus, bet kai šlapia ir sninga viskas susilieja. Apšvietimo lempos turėtu būti tik baltos spalvos, nes paprastas pavyzdys prie bigo, 1 lempa parduotuvės baltos spindulio spalvos permuša 5 miesto bendro apšvietimo lempas.

MMM

MMM portretas
Ta pati situacija Minijos-Bijūnų g. sankryžoje. Šviesoforai baigia veikti vakare 19 val. O žmonių nemažai, o mašinų dar daugiau. Praleidžia retas

mrr

mrr portretas
Ir turėk tu naglumo taip sakyti Olegai Mariničiau. Vietoj to,kad spręstų ir gilintųsi į problemas, o galiausiai ir pripažintų, kad įvyko tragedija ir dėl jo tarnybos neveiksnumo, suka uodegą. Mes tokius kieme vadinam gaidžiais

panda

panda portretas
p komunos -taikos pr sankryzoje per raudona kai uzsidegia pralekia dar ir keli miesto autobusai ,ir ne viena lengvoji .irgi vienas zingsnis iki nelaimes

Romas

Romas portretas
Liepojos g. prie tuberkuliozinio. Ten yra pėsčiųjų perėją su šviesoforu. Išvažiuojant iš Maximos stovėjimo aikštelės ir sukant į kairę Liepojos gatve link miesto rytais labai dažnai lekia per raudoną. Nors kiti automobiliai stovi prieš šviesoforą ir laukia žalios. Visą laiką galvoju kada bus tas pirmas atvejis, kai numuš kokį žmogų, einantį per tą perėją. Pats "pikas " kažkur nuo 07:30 iki 08:10

Anonimas

Anonimas portretas
Tokia pat perėja mirtininkė, nors ir reguliuojamoje sankryžoje yra Šilutės pl. Smiltelės g. ir Plieno g. sankryžoje, galima stovet iki 9val ryto, kad praleistų. Saugaus eismo komisija apsilankykite ir pabandykite pereit perėją degant žaliai šviesai.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių