Baigtas tyrimas dėl galimo narkotikų platinimo: pas įtariamuosius rasta draudžiamų medžiagų

  • Teksto dydis:

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (KPONTV) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl narkotinių medžiagų platinimo.

2021 metų birželio mėnesį uostamiesčio teisėsaugininkai Klaipėdoje, Birutės gatvėje, sulaikė 42 metų Klaipėdos rajono gyventoją. Vienoje iš akcinių bendrovių dirbančio, anksčiau už turto sunaikinimą ar sugadinimą, grasinimą nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą, nusikalstamu būdu gauto turto įgijimą arba realizavimą teisto, vyriškio apžiūros metu rasta narkotinės medžiagos – kokaino.

Tęsdami tyrimo veiksmus KPONTV pareigūnai kitą dieną, Klaipėdoje, Naujojo Uosto gatvėje, sulaikė narkotines medžiagas įtariama platinusį, vienoje iš uždarųjų akcinių bendrovių dirbantį, anksčiau už fizinio skausmo sukėlimą ar nežymų sveikatos sutrikdymą teistą, 45 metų klaipėdietį.

Kartu su pastaruoju sulaikytas ir anksčiau neteistas, akcinėje bendrovėje dirbantis, 40 metų Klaipėdos miesto gyventojas, pas kurį asmens kratos metu policijos pareigūnai rado kokaino.

Kratų 45 metų vyriškio automobilyje, gyvenamojoje vietoje bei garaže metu rasta kokaino, tablečių su psichotropinėmis medžiagomis – MDMA ir klonazepamu bei elektroninės svarstyklės su kokaino pėdsakais.

Minėtas 45 metų klaipėdietis įtariamas narkotinių medžiagų platinimu, kiti du asmenys – kvaišalų įgijimu ir laikymu. Visi trys įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę.

Dviem įtariamiesiems paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti. 45 metų įtariamajam paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas trims mėnesiams, kuri vėliau pakeista į rašytinį pasižadėjimą neišvykti ir dokumentų paėmimą.

Laikinai apribotos nuosavybės teisės į 45 metų įtariamajam priklausančias pinigines lėšas – daugiau nei 2 500 eurų.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numatytas laisvės atėmimas nuo 2 iki 8 metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 straipsnį, asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.NAUJAUSI KOMENTARAI

"VIPUBLIC GYM" #vipublicgym

"VIPUBLIC GYM" #vipublicgym portretas
"VIPUBLIC GYM" #vipublic
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių