Į Klaipėdos ligoninę vėl pristatyta girta nėščioji, rasta ir narkotikų

Aš portretas
Kastruot... kitos išeities nėra.... Narkomanės, alkoholikės kurios apsikrovusios vaikais juos ir gimdo, kad turėtų iš ko svaigintis..., dar tegu didina išmokas už vaiką!!! Išmokas vaikams turėtų mokėti dirbančioms šeimoms, o ne pašalpiniams. Nesakau, kad visi pašalpas gaunantys yra nusigėrę.

Anonimas

Anonimas portretas
nesupratau, kuo cia detas nekaltas kudikelis ir darbas? jei neturi darbo tai kodel ta nekalta kudikeli pradejo. ar jau alkoholis galvele jai visai susuko. bet gerti tai turi uz ka.

AISTĖ

AISTĖ portretas
Na Kristina manau tikrai stipriai klystate, jeigu pati nesugeba susirast darbo, nes man niekas ant lėkštutės nepadeda, tai tada nusigersiu, nu kur logika, visada geriausia kaltint kitus, tokias "mamas" tiesiai į kalėjimą siųsčiau, nes jokių pasiteisinimų negali būti, kai tu žydai dar ne gimusį savo angelėlį.

KRISTINA

KRISTINA portretas
Geria, taip. Bet kodel geria? Nera uzsiemimo, nera darbu, o kai nera darbo nera pinigu. Seimas turi susimastyt del darbo vietu, uzimtumo. Nebus laiko gerti, noresis dirbi, siekti. O dabar i Ka lietuva pavirto, darbu nera, pinigu nera, zmoniu nebera. Cia ir yra problema. Geria, nes nera iseities. Jai taip atrodo, ir daugmai taip. Pinigai doda laisve. O cia nieko nera . Seimas ziuri savo kedes.

Jelena

Jelena portretas
Anonimui kiekvieną savaitgalį vaidęnosi "putino agentai" ir " žalios žmogėliukai okupantai". Reikia nutraukti juostyti, bet anonimas nenori.

Anonimui

Anonimui portretas
Prie ko cia Landsbergis ar Putinas? Ar tau jau visai stogas nuvaziavo. Alkoholiku -narkomanu pilna visam pasaulyje.

Anonimas

Anonimas portretas
Kastruoti degradus! Grieztai bausti valkatas!

Anonimas

Anonimas portretas
30 metu Landzbergbybiu Lietuvos degradacija --- Girti vaikus daro, girti gimsta, girti VISA GYVENIMA ir girti mirsta. Vot ka padare kur.va Putinas, ar ne subingalviai .... cha cha cha

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
30 metu LT laisves degradavimo.100 čio proga.

Liudna

Liudna portretas
Neįsivaizduoju, kaip reikia būti visiška mėsa ir tik savo malonumus tenkinti apsvaigimu. Nieko švento ...Kenčia visiškai nekalti kūdikiai, kuriem gimus galbūt jau iškarto sugriaunamas gyvenimas :( linkiu, kad iš tokios situacijos nepasiteisintų jokie numatomi VAS.

Anonimas

Anonimas portretas
Jau baikit varyt ant moteru.Diedai kaip kuiliai lipa.Nes jei nelips liks be galiu.Atsieit turi gelbet.Be pysiaus diedai lieka be galiu funkcijos nebeveikia.Ir taip durnina bobeles kaip paklusnias aveles.Patys lipa po to saiposi.O bobeles tegul prigulusios ar priklaupusios apdirba tuos diedus.Kas neleidzia sekmes.

Kada bus istatymas?

Kada bus istatymas? portretas
....ir abi is Zemaitijos.....kada bus ivestas sterilizacijos istatymas? Jeigu vieno neaugini, turetu buti kastruota.O siaip, pasalpos viska daro. nereikia dirbti, nieko galvoti, tik vaikus pereti.O kas su nelaimeliais vaikuciais, mokesciu moketuju nasta.

Mintis

Mintis portretas
Moterį gabens į Kauną, nes vaiko buklė kritinė... Sorry, bet ar reikia gelbėti tokį vaisių? Tikiu, kad ir jei tokia gimdyvė mirtu gimdymo metu nelabai kas smerktu gydytojus.

Nu jo

Nu jo portretas
Pritariu: visas atmatas kastruot ir sterilizuot, kad brudo nedaugintu.

tam-,,visas alchogolikes,,,

tam-,,visas alchogolikes,,, portretas
sterilizuot, chroniams kiausus nupjaut, ubagus gyvus utilizuot, elgetas saudyt vietoj--veistis gali isimtinai tik vagys ,aferistai, gejai, lezbes , pakrumiu bandiugos ,konservatlyberastiniai kgbesnykai ir lybersosai su socdemonais na ire kitas ju suveztas euro zopos degradu siukslynas....

aū portretas
kastruokite bomžus ir bomžes

Visas alkoholikes

Visas alkoholikes portretas
sterilizuoti, be jokiu isimciu,kad negimdytu vargsu,nelaimingu,apsigimusiu kudikiu ! SEIMUNAI ATSIPEIKEKIT PAGALIAU.

tam --,visais --

tam --,visais -- portretas
,,,visais laikais,,,ypac sovietinais laikais narkomanu ,sifilitiku ,TBC,tymais sergantys nesivalkiojo gatvemis , gimdyves -kas savaitele ejo tikrintis , buvo igaliotiniai milicninkai ,kurie zinodavo apie visus viska savo rajone. ir tokios isgeriancios gimdyves budavo patalpinamos specialiose istaigose ,kur nei gert ,nei pis.....t negaudavo kol pagimdydavo .....

Visais

Visais portretas
laikais tokių "motinų" ir "tėvų" buvo, gimdė vaikus, bet niekas niekur nerašė ir žmonių smegenų "netručino" negatyvais. Dabar jau nieko neberašo, tik girtas, narkomanas, nužudė, užpuolė...Biauma ir tiek.

girdejau

girdejau portretas
sake - isreiske nora auginti pati (nu aisku del ko augins - del pasalpu), tai visos tarnybos tures padeti, nes juk "motina".....

Jelena

Jelena portretas
O Klaipėda arba Tauragė neturi reikšmės. Gaila vaikučius.

Jelena

Jelena portretas
Ir vėl „teisingumo sargai“- prokurorai pradės ikiteisminį tyrimą dėl žmogaus sužalojimą dėl neatsargumo? Jau antrą nėščia moteris Klaipėdoje „neatsargiai“ nėštumo metų vartoja alkogolį.Šio atvejo dar narkotinės medžiagas.

Asilams

Asilams portretas
Ar jūs mokate skaityti ,šitą moteris iš Tauragės,o prie ko Klaipėda,tegu veža į Kauną į tą didina iškrypėlius miestą tada bus ,kad Kaune visais laikais iškrypėliai

Papildau

Papildau portretas
...didžiausioj pagarboj, o dirbantys ir mokantys mokesčius, šuns vietoj.

Klaipedoj visais laikais gyveno vien chroniai,

Klaipedoj visais laikais gyveno vien chroniai, portretas
narkomanai ,lyberastai ir girtos sifiliu sergancios prostitutes
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių