Incidentas Taikos prospekte: prekybos centro apsaugos darbuotoja apmėtyta kiaušiniais

Grįžti į straipsnį

Jonas

Jonas portretas
Vištos kiaušinis nesužeis tiek ,kad reikėtų greitosios pagalbos.Ką čia nesąmones rašote.Akivaizdžiai įrodė sis įvykis ,kad medikai neturi ką veikti.Vištos kiaušinis sužeidė apsaugininka.Juokas....

Elena

Elena portretas
Jurbarko sportininką apgyvendinti mieste.Kai tokie žulikai ir panašūs veikėjai sužinos,taps pavyzdingi.Kiti ir taip bijos.Iškart butai atpigs,nes žmonės bijos vaikščioti,garsiai kalbėti,vaikus į kiemą išleisti.Niekas nebeužsikrės Covid'u,.O juk jam tereikėtų dovanoti už aną LENGVĄ sužalojimą ,nemokamai maitinti,policijos Teslą duoti ir mieste ramybė bei taika.Suprantama,žmonės naujovėms visada priešinasi.

Ziurovas

Ziurovas portretas
Apsaugine reikia laikinaai pakeisti,nes gali buti "sutrenkti smegenis".Pasirodo vistos kiausinis pavojingesnis uz akmeni,idomu ka ta vista lesdavo ,kad tokie kiausiniai kieti.

Vieno durniaus nesutvarko

Vieno durniaus nesutvarko portretas
Vieno durniaus policija negali sutvarkyti, ką daryti jei keli tokie būtų, gal tik dvigubai susirupine butu bet padaryt visvien nieko negali tokiam nemokiampadaryt..

> Lošarizmas

> Lošarizmas  portretas
Nemaniau, kad ir buduliai komentuos. Toks tokį giną.

PASAKU SALIES VALDOVAS

PASAKU SALIES VALDOVAS portretas
Na gal nevertejo eiti vogti ir bandyti nuzudyti su kiausiniu apsaugos policaju - galejo alkanas pasikarti

Na,

Na, portretas
gal stručio kiaušinį metė?

Lošarizmas

Lošarizmas portretas
Na jo, po smūgio su kiašinu, tegul parašo pareiškimą apie pasikėsinimą išprievartauti ir galiausiai nužudyti ir užkąsti parduotuvės kieme. Ji tikroji Nusikaltimo auka, tikra Žetrva Nasilija.

apsauga

apsauga portretas
parduotuvėje yra kameros, tai ne sunku vagišiu atpažinti, bet.....jei po smūgio nuo kiaušinio reik kviesti greitają, tai be žodžių...

...

... portretas
Jei būtų gavusi su dešra, būtų visai numirusi.

Laimi

Laimi portretas
Tai Daivutės rašliavos šedevrai: "automobilių lempos dega"," tautybė tautietis", "Skuodas pajūris, "kiaušiniais apmėtyta" pasirodo vienas kiaušinis ir dar daugiau nesąmonių. Na kiek ta kvakau,kavakau dar juokins skaitytojus. Jai rašyti bele,bele ką Ar dienraštyje yra koks nors redaktorius?

matosi

matosi portretas
zurna sliucha visiska siuolaikine piemenka-narkosa.

Vaje vaje

Vaje vaje portretas
Mužikai antivakseriai siaučia.

Žinuklis

Žinuklis portretas
Čia bus skiepytas trečia doze, nes tokį smūgį su žaliu kiaušiniu nelabai kas atliks.

Lina

Lina portretas
Trauma didelė, kiaušinis neperkirto kaktos!? :) Kokių dar traumų gavo, kad reikėjo vežti ją į ligoninę!? Juokas pro ašaras!

petras

petras portretas
prisiima i apsauga bobu pensininku invalidu kurie geda daro visai apsaugai ka jie gali su liezuviu pamalt ir to bijo vienam su sirdim kitam kraujo spaudimas ciut kojes pavelka tik ziuri prisiesti ir i laikrodi kad greiciau laikas prabegtu jokios atrankos jei butu paleistas obuolys tai reanimacia 2 tipo apsaugos darbuotojai negali sulaikyt chuligano ir uz ka alga moka gal uz grazias akis gal ir premija skirs GEDA APSAUGOS SYSTEMAI

Skaitytoja

Skaitytoja portretas
Gal neskiepytas arba pirmieji zombio požymiai!

Lauris

Lauris portretas
Teisingai padare jei be rikalo prisikabina prie zmogaus man teko sukonfliktuoti su eurocas 1kai man pacem griebe uz krutines kur jam baudzemoji atsakomybe uz griebima as pats jam negribiau ir jis man neturejo teises griepri

lida

lida portretas
Čia , matyt, iš tų, kuriems kartuves statyti, kiaušinius į dirbančius savo darbą ar akmenis mėtyti yra norma. Tikra lerva, kaž-in ar mokesčius moka. Ir tų apspjaudytų kiaušinių niekada nepirkčiau. Fu.

ttt

ttt portretas
Jonui ir Kostui. O jei kiaušinis pataikė į akį? tokiems neadekvatams turėtų būti speciali teisinė norma. Pvz savaitę nešioti akmenis iš vienos krūvos į kitą ar panašiai. Lietuva ne Lenkija, pagrūmotų EU piršteliu ir mes jau po šluota slepiamės.

Jonas

Jonas portretas
Nu jau, vištos kiaušinis galėjo pakenkti apsauginiai , nesąmonė.Galejo tik ištepti sudužęs.

Anonimas

Anonimas portretas
tie apsauginiai beveik visi yra is INKUBATORIAUS ( LOHAI ) vien pavadinimas APSAUGINIS DDDDDDDDDDDDD

Laimis

Laimis portretas
Antrasteje apmetyta kiausiniais, o strapsnyje tik vienas kiausinis. O dar ir greitaja iskviete. Manau reikia dar kreiptis pas teismo med elspertus, nes tai sunkus kuno suzalojimas.

Kostas

Kostas portretas
Gineso knygos vertas ivykis su kiausinu vos neuzmuse ,gydosi ambulatoriskai ,na ponai jau cia visiskas dugnas
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių