Įvykį matę žmonės buvo sukrėsti – autobusas aikštelėje sutraiškė moteriai koją

Xjajs

Xjajs portretas
Debilai, pasidomekit nuo kada galima vairuot autobusa, o ne nusisnekekit

Ilka

Ilka portretas
Užuojauta moteriai ,bet pestėji neatsakingai .elgiasi ,o ypač per perėją ,net nelaukia kol mašinos pravažiuos ,eina ,nes jų " teisė " ,bet ,kai sužaloja ,tai ir gaunasi ,niekur nenuskubėsi .

Krepst

Krepst portretas
Kaip 19 metu vairavo autobusa? Eini i bet koki vairavimo mokyklos puslapi..ir visur raso.. reikalavimas.. tureti B kategorija ir minimum 24 metus...tada gali eit mokyyis

Edas

Edas portretas
MIGLE, o žmonės nemato autobuso...

Aš,

Aš, portretas
Jūs man pasakykit kaip19-metis gali vairuoti autobusą.

Laima januskeviciene

Laima januskeviciene portretas
Pati daug metų vairuoju, bet pėstieji tikrai yra labai neatsakingi patys ciut ne pries mašina iššoka ir nemato savo kaltes o rėkia garsiausiai, nežinau kokia čia buvo situacija tai ir komentuoti nedrįstu

KLP

KLP portretas
Vairuotojas nebūtų kaltas jei tarkim moteris būtų išbėgusi po ratais.. o čia rašo kad kliudė.. ar suprantat ką reiškią kliudė...? jai sutraiškė moteriai koją...

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Vairuotojas galėjo įsitikinti, kad nieko nėra, o pėstiesiems nė motais, jie galvoja, kad jie visada teisūs, eina net nepasižiūrėję, neapsidairę, niekada nepraleidžia mašinos.

Vairuotojui

Vairuotojui portretas
na ir nesąmones komentuoji. Dar vairuotoju vadiniesi. Cituoju taisykles: transporto priemonės vairuotojas privalo įsitikinti vykdomo manevro saugumu.

Dovydas

Dovydas portretas
Jeigu turi atitinkamas teises išsilaikęs, tai kodėl jis negali vairuoti. Ar geriau pensijinio amžiaus vairuotojas,kuriam šimtas ir viena liga? Nemanau,kad čia koks nusikaltimas. Bet jeigu moteriškė nemato autobuso -tai jau labai blogai .

Grigas

Grigas portretas
Čia tiesiog nusikaltimas 19-metį leisti prie vairo ir dar vaikus vežioti.

Migle

Migle portretas
19metis veza sportuojancius vaikus. Kiek +/- laiko teises turi ir gali vesti vaikus? Dar klevas.. paskui ir nemato zmoniu

KLP

KLP portretas
19-mečio vairuojamas autobusas „Neoplan...? Kas duoda vaikui vairuoti autobusą...?

vairuotojas

vairuotojas portretas
Nemanau,kad vairuotojas kaltas. Tiesiog žmonės darosi visiškai išsiblaškę,patys lenda po ratais o paskui dejuoja. Jiems atrodo,kad saugotis nebereikia,nebepaiso jokių taisyklių. Pėstieji tiesiog suįžūlėjo.Rizikuoja savo gyvybe ant kiekvieno žingsnio.

As

As portretas
Gaila vairuotojo, o pestieji labai dabar neatsargus.

To Kategorijos

To Kategorijos portretas
Žiuriu kategorijas nelabai zinai , kad A nereiškia kad autobusas :D A yra Mopedai Lengvieji Keturačiai , dar kartelį teorija į rankas paimk ;)

Ajooo

Ajooo portretas
Kaip čia 19 metų ir neoplan didžiulį vairuoja ar neperanksti.O dabar karti visur šunis ant vairuotojo ar ant pėsčiojo nereikėtų .visi turi būti budrus neužsimiršti ir saugoti vienas KITĄ

Baba

Baba portretas
Reikia nepamiršt, kad tokios transporto priemonės turi matomas ir nematomas zonas... Moteriškė 100% galvojo ją mato ir viskas normaliai kas gi čia ją nublokš, bet tiesa buvo kita.

NU JO

NU JO portretas
65 tai ne senas zmogus,greit net ne pensininkas.O nelaimes atsitinka ne tik vyresniems,bet ir jauniems,pastariesiems net dazniau,tik to kazkodel niekas nesureiksmina.Vyresnis zmogus daug atsargesnis,o jaunimas viska daro kaip be galvos.Gana tas pamazgas pilti ant senesniu zmoniu,net nepajusit,kaip patys ju vietoje busit.

Jwdks

Jwdks portretas
O jei uzvaziuotu ant galvos, irgi butu taip 'reikia elgtis atsargiai, kadangi tai yra masinu stovejimo aistele. Maza kas ten. Kas 5 sekundes vairuotojas turi atreipti demesi i kelia. Jis nebutu kliudes jei paziuretu. Tokias traumas gali tik psihas vairuotojas padaryti. Pedos amputavimas tai cia visai jau. Reikia pasodint ji

o

o portretas
per kom ruskis ruski dangsto ir 19m neturejo teises vairuoti ir uz tai turi atsakyti kas isleido i trasa.......

Zmones-saugokites

Zmones-saugokites portretas
Seniai megsta sakyti-as teisus, taciau jie jau nukvake, o turetu saugotis, vairuotojai irgi ne Dievai, ypac autobusuose ilipe miglineja, iesko bilieteliu, nesilaiko, taigi daugiau demsio , o vairuotojai vairuoja, o kaip sikart, nejaugi si nemate, manyciau greicio nebuvo.

Rimas

Rimas portretas
Nuo kada LT mokykliniai vaikai vairuoja autobusus ,,NEOPLAN,, ...

Kategorijos

Kategorijos portretas
Visas vairavimo kategorijas (isskyrus A ir T) galima laikyti nuo 18. T nuo 21, del A nuo 24 bet atrodo yra isimciu.

Anonimas

Anonimas portretas
O ko stovi išsižiojusi, kai mato autobusas juda. Vot čia ir yra ,,mano teisės,, o pareigos kur saugotis, taip ir vaikus debilais auklėjam. Vargšas vairuotojas, man gaila tik vairuotojo, bobos visai ne.

Anonimas

Anonimas portretas
Kažkas čia ne taip,paprastai autobusus vairuoja nukvakę seniai...tokie jau ne kokios orientacijos,tai ir tampo tą autobusą-keleiviai krenta aukštienlinki,o paskui būna dar patys kalti.

D

D portretas
Ar 19 metų gali vairuoti autobusą???

mmm

mmm portretas
Idomu, kaip čia 19 metis galėjo vairuoti autobusą?

Tomas

Tomas portretas
91 metu vairuotojas ..nepastebėjo nieko .Vairuotoju stoka .:))

Valdas

Valdas portretas
Aš nesuprantu, kad nuo 21m galima autobusa vairuot, tai gal cia mikroautobusas yra skirtumas.

LKL

LKL portretas
19-metis su Neoplan autobusu?Čia gi reikia turėti patirties,anksčiau tai reikėdavo turėti pirmos klasės vairuotojo pažymėjimą(o tai reiškia visas kategorijas) ir gana nemažą darbo stažą,o čia piemuo 19 meų vienų metų darbo stažas''geriausiu atveju'' ir jau vaikus veža,SIAUBAS.

to To anonimas

to To anonimas portretas
Jaunas amžius rodo patirties stoką.

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Traiško žmones kaip tarakonus,juk lekia kaip išprotėje ir nieko aplink nemato.

To anonimas

To anonimas portretas
Koks skirtumas kiek metų? Tai parduotuvėje irgi pas 18 metę kasininkę nereiktų prekintis???Bet kokio amžiaus vairuotojui gali taip atsitikti... Užsiciklinot dėl amžiaus... Tai jei jaunas tai kaltas? O pėstiesiems eiti važiuojamąją dalimi ir kalbėti telefonu galima? Ir nežiūrėti kas aplinkui dedasi??? Čia tyrimas nuspręs kas kaltas...

Anonimas

Anonimas portretas
19 metų? Čia rimtai? Veža vaikus į varžybas kažkoks paauglys....

Senjora uz vairuotoja.

Senjora uz vairuotoja. portretas
Suo ir tas apsizvalgo ir praleidzia automobili,ozmogus mat nepastebi,kad ant jo vaziuojaautomobilis.Jei neprimatai tai be palydovo neik is namu.Palaikau vairuotoja.

pėsčioji

pėsčioji portretas
pėstieji patys nesisaugo o paskui kaltina kitus o antra vairuotojas irgi labai jaunas ir patirties matyt neturi padėtis nemaloni

Beje

Beje portretas
Prie Akropolio ypač "madinga" eiti net neapsidairant automobilių aikštelėje važiuojamąją dalimi... Kiek yra buvę, kad prieš pat mašiną išnyra žmonės. Reikia būti atidiems visiems. Žinoma skaudus įvykis. Tegul policija aiškinasi kas kaltas.

Autobuso

Autobuso portretas
vairuotojas 19metis ??? Ar as kazko nebesuprantu ? ar nebereikia jokio stazo vezti autobusu zmoniu ???

Nieko nebus.

Nieko nebus. portretas
Žinau seną istoriją kai autobuse dėl vairuotojo kaltės buvo sužalota moteris, ilgai gydėsi, paskui padavė Klaipėdos autobusų parką į teismą, Po ilgų tampymosi po teismo posėdžius metų, bylą pralaimėjo ir patyrė didelius materialinius nuostolius. Kitokio rezultato ir negalėjo būti: autobusų parkas pasamdė 3 advokatus o moteris turėjo tik 1 valstybinį ir tą visai nevykusį + kažkodėl nebuvo atsižvelgta į jokius įrodymus ir liudininkus.Iš to man asmeniškai susidarė nuomonė, kad teismai kaip ir teisėsauga(tyrėjai ir t.t.) yra paveikiami ir ,,sureguliuojami".Ypač jeigu vienoje-silpnojoje pusėje stovi eilinis žmogus o kitoje verslo, ar kitokios jėgos
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių