Keršyti mašinų savininkams darosi vis populiariau: kieme rado apibraižytą automobilį

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Statykite savo mašinas kieme,bet gražiai ir vienodai,tada tilps visi.

Mini Kamera

Mini Kamera portretas
O man pikčiausia dėl šiknarankių kaimynų, kurie nesugeba normaliai atidaryti durelių - būtinai reikia trenkti į šalia stovinčio dureles... Pirkau automobilį kaip saldainiuką, ir ką, po kelių mėnesių šonai kaip po šernų medžioklės...Buvau priverstas įsigyti minikamerą, taigi ko gero kai kuriems etatiniams šiknarankiams teks atlyginti už šonų perdažymą.

Ai tai

Ai tai portretas
nieks nebraižytu jeigu automobilistai nenaglielintu. Argi anksčiau kas tuos auto lietė? Nežkliukit patys ir jusu nieks neužklius

Antanas

Antanas portretas
Užveikia apuokai, kurie sugalvoja, kad kažkuri vieta kieme yra jo ir viskas, niekas ten neturi teisės statyt. Tokie ir eina braižydami, kol pakliūna ant kamerų arba dar blogiau savininkui į nagus. Aišku ir automobilistai staydami bet kur ir bet kaip gali sunervinti, bet tai ne priežastis gadinti svetimą daiktą. Jei jau taip skauda širdį, pranešk nufotkink, bet kišti nagus prie svetimos mašinos nevalia.

Faktas

Faktas portretas
Mašinas statytų tvarkingai ir niekam neuzkliutu.

Ne arabas

Ne arabas portretas
Tiems braizytojams per pautus reikia brukstelt, gal pades?

tai kad

tai kad  portretas
jau iš įėjimo išeit sunku - prie pat laipteliu mašinų nosys

Tiems, kas nori braižyti

Tiems, kas nori braižyti portretas
Reiktų nepamiršti, kad už tokius"darbelius"gali atsirasti tokių, kurie nebijo nei teisėsaugos, nei teismų, nei kalėjimo, o sutikę mašinų braižytoją kaip brūkštels... ne į mašiną,žinoma, kad gali praeiti noras niekšybes kitiems krėsti visiems laikams. Reikia nepamiršti apie galimas pasėkmes.

...

... portretas
Matosi viuomenes "brandumas". Ka darysit jei normaliai pasistate automobili ryte raite ji subraizyta, nes kazkuriam kaimynui atrodys , kad uzemete jo vieta? Apie tokius nepagalvojete , kad galite ir patys tapti ju aukomis. Tad sekmes palaikant tokius "Piliecius".

ss

ss portretas
skolas arba stato ne taip kaip reikia..

jonas

jonas portretas
Mano kieme visą šaligatvį automobiliais užstato, nors kitoje namo pusėje vietos į valias. Kartais irgi norisi brūkštelti, nes nelaimė kada nors įvyks, visi turi eiti pravažiuojama dalim. Kada nors vaiką ar pagyvenusį tikrai partrenks. Lietuvis, jei galėtų, savo auto laiptinėje pasistatytų...

>Pamenu

>Pamenu portretas
Ar tik tamsta nebūsi sveikas(sveika) apsimelavęs(apsimelavusi), a? Juk reikia labai gerai paieškoti tokio DURNIAUS, kuris, apgadinęs mašiną, pats prisipažintų tai padaręs ir dar pasirašytų!

P1l1etis

P1l1etis portretas
Geriausia braizyti peliu nulauziama gelezte. Prasivaro iki metalo, o poto rudyja :D

Pilieciui

Pilieciui portretas
Tamstos komentaras prašosi prokuratūron. Kas toks esi , kad gali savivaldžiauti? Matai pažeidimą , praneši pareigūnams. O už tavo daromus ir agituoja mus daryti darbus yra baudžiamoji atsakomybė. Nesijaudink IP adresą nesunku susekti. Lauk laiškų.

Tam pilietis

Tam pilietis portretas
Galva issiplauk. Problema ne automobiliuose, o piktybiniame miesto valdininku nenorejime irengineti automobiliu stovejimo aiksteles. Kur naudojami pinigai, surinkti uz apmokama automobiliu stovejima? Uz turto gadinima reikia teisti.

Pilietis

Pilietis portretas
Policija nesutvarko gaideliu statanciu savo auto kur papuola, tai taip ir reikia tokiems. Braizykit visi tokiems gaideliams auto, tegul dazo jeigu tokie kieti. Gal tada daeis, kad yra taisykles ir kiti eisno dalyviai

Anonimas

Anonimas portretas
Siandien sekmadienis, seni ivykiai

Pamenu

Pamenu portretas
Prie Mažvydo alėjos 13 namo mano mašiną mėgdavo subraižyti tokia labai gerbiama ponia..., kartą net raštelį paliko ir pasirašė, bet nepridaviau aš jos, o sumokėjo už taisymus draudimas. Dabar gailiuosi, kad nepridaviau.

>

> portretas
o, vienas gaidelis jau islindo, galima risti.

faktas

faktas portretas
pydaras -kirvis.

Kirvis

Kirvis portretas
Rankas kapoti pyderams. Tik taip.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių