Klaipėdoje dirbanti pardavėja įtariama apgaudinėjusi darbdavius

Aris

Aris portretas
Teisingai, jeigu būtų normali alga kiekvienas brangintų savo darbo vietą,o dabar už grašius visur darbo rasi.

Tiesa

Tiesa portretas
Neblefuokit kad vadybininkai ir pan mokina vokti. Visos kainos yra už kraunamos iš Vilniaus ten irgi sėdi teoretikai, kurie nežino koka išties praktika. Grąžą visada reik tikrintis prie kasos, iš oro kasininkė ne paskaičiuos brangiau, nei įvesta sistemoje ir permoka tikrai ji niesikis į kišenę. O kas liečia atmesta per daug grąžos tai tik vienetai pasako jog atmetė per daug. O dėl 10cnt gatavi visi gerklę perkasti

Maxsima

Maxsima portretas
O kaip maksima rupinasi savo darbuotojais dirba zmones po 14 valandu uz 450 euru ir atlekom dar pamaitina ot geri darbdaviai algos vokeliose mokamos .... Teisingai pardaveja dare tokiem sukom reikejo vokti kaip priklauso jai algos nemoka normalios is ko giventi maista pirkti uz komunalinius moket is ko gerbemi PATRIOTAI..

Blabla

Blabla portretas
Kelkit algas ir nevoks

inga

inga portretas
ot naujiena atrado. sitaip ne vienoj parduotuvej yra daroma ir tai ne kazkas naujo

NU

NU portretas
Tai jei palieka ju beda nera parasyta kad kasininke negali imti cekiu.

Lina

Lina portretas
Naudokitės savitarnos kasa ir nereiks piktintis kitu žmonių darbu,pardavėjos ne robotai.

Hm

Hm portretas
Tai gal kasininkė ne darbdavius apgaudinėjo,o tiktai norėjo bent dalį savo atlyginimo susigrąžinti? Pažiūrėkit,kasininkių visuose prekybos centruose katastrofiškai trūksta,jos priverstos dirbti ir papildomus darbus nes nėra kas juos dirbtų,o atlyginimai mizerni.

Anonimas

Anonimas portretas
OT PROTINGA , NORS KARTA DARBDAVIUS APGAVO , GAILA ,KAD NEILGAI ..

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Žmonės, iš kur jūs traukiant tokius vėjus? Niekas nemoko sukčiauti! Kasininkas irgi žmogus, o žmonių yra visokių ir gerų, ir aferistų, ir grubių, ir malonių... Atsipeikekit

jurgis

jurgis portretas
Baikit maksimoj pardavėjoms duotas žodinis nurodymas ,kai žmogus perka 10 prekių ir daugiau tai būtinai tau įmuš dar vieną prekę daugiau ,nes nuo to priklauso pardavėjų atlyginimai ,reikia visados prie kasos žiūrėti į kasos kvitą ir susiskaičiuoti kiek prekių pirkai ,ir kiek išmušė kasos čekyje ,bet kokiu atveju reikia visada pasiimti kasos čekį ir skaičiuoti ,o jei neimate čekių ir neskaičiuojate prie kasos tai jūs nemokate valstybei mokesčių

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Ne pardavėjos,o vadybininkai vagia,nes pardavėjams liepia dirbti taip,kad apgautų pirkėją.Ypač maxima,ten už prekes mokome brangiausia,o mus apvogti moko ten vadybininkai.Pati mačiau,kaip tai daro.

Onutei 2

Onutei 2 portretas
Ir dirbusiam kasoj, ir nusvilusiam parduotuvėje tiesiog super aišku yra kaip už prekes prie kasos galima sumokėti daugiau, nei iš tikro žmogus turėtų... Vienais atvejais tokio rezultato priežasties nepavadinsi kitaip, kaip sukčiavimu ir apvaudinėjimu, kitais: arba apgavyste, arba apsirikimu, kai kasininkas įmuša ne tą prekę ir, perkant 1 prekę, kasininkas netyčia įpiešia 2 vnt. tos prekės.

Onutei atrašiusiam protgumbiui

Onutei atrašiusiam protgumbiui portretas
Ir kaip įmanoma nesuvokti kaip kasininkės už jus gauna užmesti? Viskas paprasta kaip 2*2: variantas Nr. 1) jūs perkate prekę, kuriai pritrūksta pinigų, bet ji jums yra būtina. Imate dievagotis kaip čia dabar taip pritrūkot ir nėra iš kur gauti bei šalia stovintys "neturi" užmest kokių 10 ct bei sukat galvą kaip čia ką padarius, o kasininkė ima ir pasako ,,ai! Tiek to! Duokit kiek turit ir bus gerai." Užmetimo variantas Nr. 2: jūs perkate prekių už 5 eur., paduodate kasininkei 10 eur., o kasininkė jums atiduoda 7 eur. grąžos bei jūs sau davolnas nueinate ir, net jei pamatote, kad kasininkė jums atidavė per daug, nieko nesakote. Visa ko rezultate ta kasininkė už jus į kasą iš savo kišenės gauna užmest tuos trūkstamus 2 eur

To-buduliai

To-buduliai portretas
Varyk i savo sortyrostana usanke uteleta ko čia smirdi?

Ooo

Ooo portretas
Šaunuole .kad tik parduotuves savininku nenuskriaustu.....antkainiai 250%.

tam buduliams

tam buduliams portretas
Varyk mokša į savo katsapstaną ir tylėk.

Onutei

Onutei portretas
Kokia pardavėja už mane "uždeda", kai aš moku pats? Durna tu Ona.

buduliams

buduliams portretas
net nesuprantat kaip tai dare o komentuoja issiriete labusai apsisike.

Kristina

Kristina portretas
Tai jei grąžino prekę, tai kokia čia apgaulė. Balansas tada sueina. Apgaulė būtų tada, jei grąžinti pinigai, o prekės nebūtų. Taip, kad čia labai daug klaustukų.

Onute

Onute portretas
Pone Vietinį, kas jus taip apgavo, jus dėl vieno cento verkiate, ateinate apkaltinate pardavėjas, apsaukiate vagimis ir t. t... O kiek pardavėjos už jus uždeda ar to paklausiate, jūsų pasakimai oi daugiau neturiu pinigų,jai jus kas apsuko matomai tik sapnuose, kas neaišku yra sustabdomas darbas ir pinigai skaičiuojami prie apsaugos.

Vietinis

Vietinis portretas
Audros gatvės Maximoje irgi viena sukčiauja, bet nepagauna dar jos.

...

... portretas
LYG Seime tais 'čekučiais' nebūtų 'žaidžiama'... :/

Tai taip

Tai taip portretas
Matomai turi priklausomybę pinigam.Tokia taisyklė turi būti prekybininkui,tavo pinigai ,tai turi būti laikomi pinigais,tiki turi tave nejaudinti į juos turi žiūrėti kai į atsiskaitymo popirėlius,už kuruos turi būti atsakingas.Keista kasininkė,susiviliojo ir įkliuvo,silpna pinigams.Kaip matei tų pinigų daug ir jie tave nesugundė, nes jie ne tavo,tai ramiai į juos reaguoji.

Perd.

Perd. portretas
Šeimoje vagį demaskuoti nesunku ,pagauti vienam sunku o parduotuvėje nėra galimybių vogti,nes būsi tuojau demaskuotas.Beprotybė dirbant tokį darbą ,būti vagiu.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių