Klaipėdoje „Lexus“ taranavo greitosios pagalbos automobilį

Pirmadienio rytą į ligoninę dūstantį ligonį vežusį greitosios medicinos pagalbos stoties automobilį taranavo „Lexus“ markės automobilis. Į įvykio vietą išskubėjo trys kiti greitosios ekipažai.

Buvo 7.24 val., kai greitoji, skubėjusi į šiaurinėje Klaipėdos pusėje esančią ligoninę, pateko į avariją.

Medikų automobiliu buvo gabenamas pacientas, kuriam sutriko kvėpavimas, jis duso.

Prie Liepojos ir P. Lideikio gatvių bei Šiaurės prospekto sankryžos medikų automobilis priartėjo su įjungtais švyturėliais ir garsiniu signalu. Kadangi mašinų šioje vietoje buvo daug, greitoji sankryžoje praktiškai vos judėjo, laukdama galimybės pravažiuoti.

Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos (GMP) stoties vyriausiojo gydytojo pavaduotoja Nijolė Dambrauskienė pasakojo, kad Šiaurės prospektu iki sankryžos atvažiavę automobiliai sustojo praleisti medikų automobilio.

Stovėjo ir autobusas. Tik staiga iš už jo išvažiavo „Lexus“ markės automobilis ir, važiuodamas trečiąja eismo juosta, rėžėsi į greitosios šoną.

Avarijos metu susižeidė pusamžis visureigio vairuotojas ir greitosios salone buvusi medikė. Nors ir buvo prisisegusi saugos diržu, nuo smūgio ji stipriai trenkėsi galva į spintelę ir patyrė galvos traumą.

Visas reportažas – LNK vaizdo įraše:

Į įvykio vietą išskubėjo trys GMP ekipažai. Vienas jų į ligoninę išvežė avarijos kaltininką, kitas – sužeistą medikę, o trečias – ligonį, kuris buvo taranuotame GMP automobilyje, nors tiesiogiai nuo avarijos ir nenukentėjo.

Po avarijos kurį laiką judri sankryža tapo paralyžiuota. Daugybė žmonių vėlavo į darbą, vaikai nespėjo į pirmą pamoką.

Automobiliui „Lexus“ nuo smūgio sumaitotas visas priekis, vargu, ar mašiną dar bus galima pataisyti.

Iš rikiuotės išėjo ir medikų mikroautobusas. Nors medicinos įranga salone nenukentėjo, pats automobilis turės būti taisomas.

„Panašu, kad žmogus – tikrai nepastabus, nes greitosios automobilio praleisti buvo sustoję ir autobusai, ir kitos lengvosios mašinos. Mūsų automobilio vairuotojas buvo beveik visiškai sustabdęs. Leksusas atskubėjo tiesiai į greitosios automobilio šoną, – kalbėjo N. Dambrauskienė. – Turime ne vieną panašią pamoką, todėl automobiliuose visa aparatūra gerai pritvirtinta. Šiuo atveju ji irgi nebuvo sugadinta, bet nepavyko išsaugoti medikės. Mūsų automobilis sugadintas stipriai. Dabar – šlapia, tamsu, reikia būti dar atsargesniems nei įprastai.“NAUJAUSI KOMENTARAI

Sara

Sara portretas
Va ir visi privalumai didelis paketas apsaugos ,bet visada turi buti apsauga smegenyse

Nuomonė

Nuomonė portretas
Šunsnukis- jis viską pastebėjo, viską matė-bet ne, jis, manau, iš tų suskių, kurie visada lipa kitiems ant galvų. Gal bent dabar pasimokys, bet gerai, kad tik tiek, bet gaila, nes ,paprastai, tokius tik grabas išgydys. Per tokius, manau, idiotus žūsta nekalti žmonės .

Tučja Jeronimas arklio š.... pabučiavai

Tučja Jeronimas arklio š.... pabučiavai portretas
vaje...a čia tik ne Vladas Grūzdas ?
VISI KOMENTARAI 19
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių