Klaipėdoje vyras ir žmona bus teisiami dėl disponavimo labai dideliu kiekiu kvaišalų

  • Teksto dydis:

Klaipėdos apygardos teismui su kaltinamuoju aktu perduota baudžiamoji byla, kurioje kaltinimai dėl disponavimo labai dideliu itin stiprių narkotinių medžiagų kiekiu pareikšti sutuoktinių porai iš Klaipėdos rajono.

Kaip antradienį pranešė prokuratūra, ikiteisminio tyrimo duomenimis, šių metų birželį kaltinamųjų pora pagal jiems telefonu atsiųstas koordinates Kryžkalnio apylinkėse esančiame miške surado ir paėmė ten jiems paliktus paketus su juose buvusiomis narkotinėmis medžiagomis.

Nustatyta, kad kaltinamieji šias įgytas medžiagas automobiliu pargabeno į Gargždus. Čia poros automobilis buvo sustabdytas policijos pareigūnų, kurie, atlikę kratą, rado įtarimų sukėlusius du paketus.

Remiantis ekspertų išvada, paketuose, kurių bendra masė buvo beveik vienas kilogramas, rastas labai didelis kiekis narkotinių medžiagų: beveik 0,4 gramo karfentanilio ir beveik 50 gramų metadono. Įtariama, kad sutuoktiniai ketino nurodytas medžiagas platinti kitiems.

Teisėsaugos institucijos atkreipia dėmesį į tai, kad net ir iš pažiūros nedideli kiekiai šių apyvartoje uždraustų stipriai veikiančių kvaišalų yra pavojingi juos vartojančių asmenų sveikatai ar gyvybei.

Tęsiant tyrimą, buvo patikrinta ir poros gyvenamoji vieta, kurioje policijos pareigūnai taip pat rado narkotinių medžiagų bei, kaip įtariama, vyrui priklausančius du šaunamuosius ginklus ir du šovinius, kuriems laikyti kaltinamasis leidimo neturėjo.

Abu sutuoktiniai kaltinami padarę labai sunkų nusikaltimą ir kaltinami dėl neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu, už kurio padarymą numatyta laisvės atėmimo bausmė nuo 10 iki 15 metų. Vyrui kaltinimai taip pat pareikšti ir dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Vitalija

Vitalija portretas
Sodint ant dešimt metų ir viskas bus gerai.Tada bus proga pagalvot,kaip toliau gyvent.

Dvi žiurkės ikliuvo

Dvi žiurkės ikliuvo portretas
Viešinkit, rodykit veidus tos porelės. Nuodytojai tebus prakeikti

Jeigu

Jeigu  portretas
pavardės žinomos,reikia paleisti.Dabar tokia teisėsaugos baudžiamoji metodika.
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių