Neramus pirmasis žiemos vakaras pajūryje: du vyrai siaubė Klaipėdos kioskus

Mariakas

Mariakas portretas
Ankščiau kitaip buvo patruliuojančių daugiau buvo, patruliai savo darbą dirbo, kelių patruliai savo, o dabar visi gajiukai tapo, nėra laiko tų kioskų žiūrėti, geriau kokį vairuotoją nusmaugti užmenką pažeidimą, arba į kišenę vieną kitą skatiką įsidėti. Tą visą tvarką sugalvojo buvęs terminatorius su raumenimis išpūstom gineralinis komisariūkštis. Gal dabar tvarką padarys naujas išrinktas generalinis komisaras.

Kirvis

Kirvis portretas
Pederastai, uz "Zardes" rajono kioska atsakysite. "Zardininku" rajona geriau apeikite, nes litaip, atsidursite konteineryje!

Sėkmingas darbas internete

Sėkmingas darbas internete portretas
Lengvai dirbdamas ne visą darbo dieną internetu iš namų per pastarąsias 4 savaites gavau 25836 USD, nes lengvai dirbau namuose iš namų. Aš esu nuolatinis studentas, dirbu ne visą darbo dieną iš namų ir uždirbu daugiau pajamų. Aš lengvai kasdien dirbu nuo 3 iki 4 valandų. dieną laisvalaikiu. visi gali atlikti šį darbą ir uždirbti daugiau pajamų ne visą darbo dieną internete, tiesiog atidarykite šsią nuorodą ir vykdykite instrukcijas ... ......................>>>>>>>>>>> w­w­w.C­a­s­­h­­F­l­o­w­7­7.C­o­m

As ir as

As ir as portretas
100 % tarcioku darbas. Policija nieko negali su jais padaryti :) demokratija

Eilinis

Eilinis portretas
Kada gi tas nesaugumas bei aplaidumas baigsis,kada komisarai dirbs o ne sėdės už savo etatą ? Apart joję ant patrulių, tegu eina į gatvę, bus nauda.

Nesugavo ir nesugaus

Nesugavo ir nesugaus portretas
Nebesaugu mieste nuo tada, kai yra tik keli tie keli policijos ekipažai palikti reagavimui ir siunčiami jie ten kur reikia ir nereikia, nuo to vaikimo nėra nei kokybės nei intereso, nes perdaug užkrauti, o komisarui gaunančiam kelis kartus didesnę algą tai neidomu.

Vėzdas

Vėzdas portretas
Ar dar nesugavo tu pidermonu?

Geras Ponas

Geras Ponas portretas
Jei policija butu prie Zardes ar Pempeninku o ne Kauno gatveje-tai butu speje. Viska daro, kad banditams geriau butu

Verdiktas

Verdiktas portretas
Žala per maža,kad juos surasti...

Žinia

Žinia portretas
Pinigėlius pataupė stebėjimui,toks ir rezultatas.

Byla baigta

Byla baigta portretas
pažiūrėsim kuom baigsis tas tęsiamas tyrimas, kažkaip atrodo, kad "byla baigta", turim reforma. O dėl kamerų tai juk stebėjo miesta savivaldybės darbuotojai,o kai sutartis baigėsi niekas nestebi, geriausiu atvėju galima atsisukti vaizda..dasigyvenom..

buvęs stebėjimo poste, kamerų gal 100, stebėtojų 0.

buvęs stebėjimo poste, kamerų gal 100, stebėtojų 0. portretas
stebėjo, bet tik po to, kai buvo gautas skambutis, tai kad gražiai nufilmavo kaip vagys sprunka..Taip gaunasi,kad nėra galvojama, nėra atsakomybės jausmo komisarams, prie tų kamerų turėtu būti du motyvuoti pareigūnai o ne iš nevilties priversti atsitiktine tvarka parinkti, kad pasėdėtu po valandą.

Neis stebėjo kamerų nei ką, nepudrinkit smegenų

Neis stebėjo kamerų nei ką, nepudrinkit smegenų portretas
nei kas stebėjo tų vaizdo kamerų nei ką, būtų stebėja, būtų ir sugave, tiesiog gėda prisipažinti, kad tiek pinigų išleista vaizdo kameroms o nepagalvota kas jas stebės, tai kad nemeluokit..
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių