Nuteistas advokatu apsimetinėjęs teisininkas

  • Teksto dydis:

Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmai baudžiamuoju įsakymu kaltu pripažino Klaipėdos teisininką, klientams melagingai prisistatinėjusį advokatu, antradienį pranešė Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT).

54-erių vyrui dėl neteisėto vertimosi advokato praktika ir dokumentų klastojimo skirta 3766 eurų dydžio bauda.

Anot FNTT, ikiteisminio tyrimo metu surinkti duomenys įrodė, kad klaipėdietis, nepaisydamas 2014 metų birželį Lietuvos advokatūros advokatų garbės teismo priimto sprendimo panaikinti jo leidimą verstis advokato praktika, savo veiklą tęsė.

Teisininkas, jau nebūdamas advokatu ir neįregistravęs individualios veiklos, interneto puslapiuose skelbė informaciją apie savo, kaip advokato, veiklą, nurodydavo savo buveinę Klaipėdoje, kontaktus ir darbo laiką.

„Klientams vyras prisistatydavo advokatu, sudarydavo su jais atstovavimo ir teisinių paslaugų sutartis“, – teigiama pranešime.

Per beveik trejus neteisėtos veiklos metus klaipėdietis sudarė teisinių paslaugų sutartis su 44 klientais ir gavo beveik 12 tūkst. eurų nelegalių pajamų. Nustatyta, kad tuo metu advokato praktika verstis negalintis vyras niekur nedirbo.

Klientams jis surašydavo procesinius dokumentus, tačiau pats teismuose neatstovaudavo. 

Be to, siųsdamas raštus valstybinėms įmonėms, teikiančioms duomenis apie transporto priemones ir nekilnojamąjį turtą, kaltinamasis taip pat nurodydavo, kad užsiima advokato praktika.NAUJAUSI KOMENTARAI

na....ir tarp aferistu

na....ir  tarp  aferistu portretas
pasitaiko aferistu......

Kardas

Kardas portretas
Paskelbkite to šunadvokačio pavardę, kad tauta žinotų savo didvyrius.

Taip

Taip portretas
ir pasireiškia nupirktoji demokratinė spaudos laisvė! Teisininkas, vykdęs nusikalstamą veiką išaiškintas, ir, dalinai, nubaustas..., tačiau, kas jis toks, nepaviešinta?... Dirbkite ir toliai į sveikatą, bet neįkliūkite...To linki, ne tik, laisva spauda...
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių