PAGD: degusioje Klaipėdos įmonėje pažeidimų nebuvo nustatyta

zigmas

zigmas portretas
Esu dirbęs medžio apdirbimo pramonės įmonėje tai suprantu ten dirbusių žmonių reakciją ,tai viena ,o antra , kas taip žaibo greitumu galėjo nupaveiksluoti ,užfiksuoti tuos ugnies kamuolius kurie per kaminą išsiveržė, niekaip negaliu suprasti , kas taip žaibiškai sugebėjo pasiimti paveikslavimo priemonę ir užfiksuoti liepsnos pliūpsnius .Stebūklingas greitumas, užfiksuoti liepsnos pliūpsnius.Kas tai , ar ne diversija?

goblinas

goblinas portretas
ką čia svarstot,ir taip aišku tai petrovas ir bašyrovas,kas daugiau.

Kaminui

Kaminui portretas
Nebūk bukas kaip kaminas . Sprogus dideliai dulkių koncentracijai , smūgio ir liepsnos banga išėjo per visas esančias angas . Deje jų neužteko , kad sumažinti sprogimo jėgą , tad suiro ir visas pastatas.

Kaminas

 Kaminas portretas
Per katilinės kaminą turi eiti dūmai, o ne ugnies kamuoliai, čia gerbiamieji ne fakelas, kurio paskirtis degti atvira liepsna. Katilinės kaminas pastatytas visai kitaip, juo išmetami DŪMAI. Ką visi matėm filmuke, - o gi UGNIES KAMUOLĮ. Taigi, jei į prakūrą supylė degius riebius tepalus, naftos produktus, dyzeliną ar benziną, tai baigėsi taip kaip ir baigėsi. Visi matėm, nesam vakar gimę. Net nereikia jokių ekspertų gaisrininkų, nes tai nejų sritis. Reikia tirti diversijos atvęjį, ir neužsiimti tokiais postringavimais apie pažeidimus. Tuo labiau kad nukentėjo žmonės.

kotas

kotas portretas
Reikia atidžiai patikrinti, ar už Ivanovo nekyšo Kremliaus ūsai: labai jau panašu į kruopščiai suplanuotą diversiją.

R

R portretas
Prieš dvidešimt metų teko ten dirbti ir gesinti panašų gaisrą. Tada sprogo dulkių nusėsdintuvas. Gaisro priežastis buvo elektrikų bet kaip pravestas laidas šlifavimo staklėse. Vamzdžių angos turėjusios neleisti išplisti sprogimui buvo užsuktos skarda , o ne plyšta čia folija. Onnuo didelės nelaimės išgelbėjo tai , kad nusėsdintuvas buvo visas metalinis, o ne mūrinis. Aišku išsiputė jis kaip kamuolys. Kadangi vietinė gaisrinė mašina neužsivedė , gaisrą užgesinome mes , trys darbininkai ir dvidešimties dirbusių pamainoje. Viskas baigėsi laimingai , nes buvo jauni ir be baimės. Išsilydę sportbačių padai tada atrodė tik nuotykis. Gavome po 50 litų premijas , kurių cecho viršininkė nepamiršo paskirtį ir pamainoje dirbusiam savo vyrui su jo kaimynų , nors anie tik nosis krapštê gesinimo metu. Matau tvarka iki šiol nepasikeitê. Apie saugą darbe , ir kad dirbama sprogioje aplinkoje nepasakojama. Na bet pažeidimų nerasta . Bent jau už kyšius atsakingas asmuo gerai dirba.

As

As portretas
Tarkim speju is kavos tirsciu:priesgaisrines tarnybos darbu saugos -kas tikrino pavardes paziurekit ir paziurekit kokius paskatinimus gauna is firmos kad nepamatytu pazeidimu...klaipedoje didzioji dauguma gamyklu duoda i kisene kad uzmerktu akis i pazeidimus ....visi ta zino tik laikrasciai raso o sitie kazka daro kai uzsimusa zmones

Jeblan

Jeblan portretas
...

Nieko nesuprantu

Nieko nesuprantu portretas
Tai ir rusai šį kartą nekalti ????

Fufaike

Fufaike portretas
Tai nakuja sprogo??
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių