Po incidento – abejonės policininkų sąžiningumu

Kasdien akcentuojamas ir stiprinamas pasitikėjimas policija žlunga, kai žmonės susiduria su nesuprantamu ir nepaaiškinamu pareigūnų elgesiu.

Kasdien akcentuojamas ir stiprinamas pasitikėjimas policija žlunga, kai žmonės susiduria su nesuprantamu ir nepaaiškinamu pareigūnų elgesiu.

Vairavo išgėręs?

Uostamiesčio centre gyvenantis Dovydas iki šiol negali patikėti, kad akivaizdžiai girtą vairuotoją, apgadinusį svetimą automobilį, policininkas paleido neužfiksavęs šio įvykio.

Įvykiai vystėsi patį karščiausią Jūros šventės vakarą – šeštadienį po 20 valandos.

Būdamas viename S.Daukanto gatvės namo kieme šio namo gyventojas pastebėjo tamsios spalvos "Volvo V70".
Mašina buvo pastatyta netvarkingai, todėl Dovydas atidžiau pažvelgė į vairuotoją ir suprato, kad prie vairo sėdi gerokai apgirtęs apie 40 metų vyras. Abi jo rankos gausiai ištatuiruotos, ant vienos pavaizduotas kažkoks gyvis, primenantis drakoną ar skorpioną.

"Nekenčiu, kai vairuotojai taip neatsakingai elgiasi, dėl tokio elgesio žūsta nekalti žmonės. Nusprendžiau paskambinti policijai. Surinkau 112 ir pradėjau aiškinti, kad matau girtą vairuotoją. Būtent tuo metu kieme atsirado policininkas ir įvažiavo "Peugeot" su įlenktomis durelėmis, – prisiminė Dovydas.

Neabejojo – matė išgėrusį

Šios mašinos vairuotojas pirštu pradėjo baksnoti į "Volvo" tikindamas, kad būtent šis automobilis atsirėmė į jo mašinos dureles. Žmogus pasakojo spaudęs garsinį signalą, tačiau kaltininkas pažiūrėjo į jį ir, nė nestabtelėjęs, lėtai nuvažiavo.

Dovydas prisiminė, kad "Volvo" vairuotojas sėdėjo mašinoje nejudėdamas, o kalbinamas vangiai vebleno nieko blogo nepadaręs.

"Kad jis buvo girtas – akivaizdu. Akių vyzdžiai buvo išsiplėtę, o kalbinamas jis reagavo labai vangiai, lėtai mirkčiojo, kalba buvo sulėtinta. Policininkas minėjo, kad tuoj atvyks patruliai ir jam teks pūsti į alkoholio matuoklį. Pareigūnas buvo atsirėmęs į automobilį ir tikino negalintis niekur nueiti, nes vairuotojas gali dingti. Girdėjau, kaip pareigūnas su kažkuo kalbėjo radijo ryšiu. Mes visi laukėme atvykstančių patrulių, bet jie taip ir nepasirodė", – pasakojo Dovydas.

Problemą užglaistė litais

Ilgokai stoviniavęs kieme vyras galiausiai parėjo namo ir tolimesnius įvykius stebėjo pro langą.

Jis matė, kaip "Volvo" vairuotojas padavė "Peugeot" savininkui pinigų, netrukus abu vyrai kažkur išėjo, dingo. Dar vėliau abu grįžo ir vėl apgirtęs vyras padavė nukentėjusiajam pinigų. Policijos patruliai šiame kieme taip ir nepasirodė, niekas nepatikrino jo blaivumo.

"Volvo" buvo apgadintas, nes po mašina varvėjo kažkokie skysčiai, o vairuotojas dar prieš prasidedant šiai situacijai atkakliai, bet nesėkmingai bandė įjungti mašiną.
Naktį automobilis buvo nuvairuotas į gretimą kiemą, paskui jį nusidriekė skysčio pėdsakas. Galima spėti, kad automobilio savininkas tądien įvairavo ne tik į "Peugeot", bet ir apgadino savo mašinos degalų sistemą.NAUJAUSI KOMENTARAI

kaip visada

kaip visada portretas
gavo duokle ir baigta o reiktu is darbo ir kokius 3 metelius pasedet

Pareigūnams

Pareigūnams portretas
Pareigūnai panašu, kad atsikalbinėja. Jei buvo iškvietimas dėl galimai neblaivaus vairuotojo, tai reikėjo ir vykti į įvykio vietą.

ga i dys

ga i dys portretas
tas mentas
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių