Po įvykio parduotuvėje aidi linčo teismo šūkiai: siūlė kastruoti, kapoti pirštus

Grįžti į straipsnį

Ona

Ona portretas
Zmogus kuris norejo issivesti is parduotuves vaikus kurie nera jo turetu buti uzdarytas i kalejima uz pasikesinima pagrobti. Toda zmones nebutu pikti. Manau policija ir istatymai nuvyle zmones delto nuotraukos to zmogaus yra platinamos ir tai yra gerai. Vaikus turime apsaugoti.

elena

elena portretas
siaip vaikai jau nemazi tai ka jie neskiria kur ju tevas ar motina rasot visokius briedus astuoniu metu vaika ne taip lengva apgauti arba mamyte keicia daznai tecius

Onė

Onė  portretas
Tegul mamos turi pavadėlius užsienyje plačiai naudojami.nematau nieko blogo,renkantis prekes gali ir nesužiūrėti

elena

elena portretas
siaip jau tokio amziaus vaikai turi guleti lovose o ne sliauzioti po darduotuves

Faktas

Faktas portretas
Pendosai tai aukletojai dirbantis darzelyje. O paradinininkai be kelniu tvirkinantis vaikus tai normalus piletiski zmones.

Pavyzdiga mamytė

Pavyzdiga mamytė portretas
Kur tuo metu buvo pavyzdingoji mamytė, jog parduotuvėje šlaistėsi vienos mergaitės. Skirti tėvams baudą už vaikų nepriežiūrą. Vaikai kurie su tėvais jokie diedai nemotais.

vaivorykste

vaivorykste portretas
nu kas kabinejasi prie svetimu vaiku ? Kas ir kam ?????

Na nežinau kaip ten su linču,

Na nežinau kaip ten su linču, portretas
bet apsieit be Italijos kurorto kažkaip tai nefaina būtų to galimo pedofilo atžvilgiu...

trumpai:

trumpai: portretas
kokia valdzia,tokia ir tvarka .

Bronce

Bronce portretas
visiems tokiems priekabiaujantiems prie svetimų vaikų reiktų nupirkt poilsinę kelionę į Italiją stresą apraminti. Juk šis pilietis tur būt nėra prastesnis už buvusį valdančiųjų seimo narį. Ir pareigūnam bus ramiau, nereiks žmogiuko saugot...

Siaip

Siaip portretas
As nei koks garliavos patvorio ar dar koks pedofylas ir net isvis ne i tema.norejau ledu nusipirkt uz nugaros du vaikai sako dede tie geriausi.aciu sakau.ir ka?sako uz informacija galetumet ledais atsilygint.tai ka tada?

Hanibalas

Hanibalas portretas
Viso to išsigimimo ištakos Seime dabartinių valdžios šutvėje

Byka

Byka portretas
O kur buvo mamyte,kad vaikai vieni zylioja po parduotuvę.

virėjas

virėjas portretas
Kai mokytojas pamokos metu mokiniui uždeda ranką ant peties padrąsindamas - tai traktuojama kaip seksualinis priekabiavimas. O čia abu vaikus paėmė už rankų ir każlur vedėsi!

Taigi taigi

Taigi taigi portretas
Policijos duomenimis stebėjimo kameros jokios nusikalstamos veiklos nerodo. Tuo tarpu, isterikės mamytės užsiundyta psichopatų minia jau reikalauja žmogui p.Linčo teismo. ............. Nenorėčiau būti to žmogelio vietoje. Kažkas už susidariusią situaciją ir jos eskalavimą turi atsakyti. Jei žmogus kaltas, jis už padarytą nusikaltimą turi būti nubaustas. Jei žmogus nekaltas, už jo šmeižimą ir iš to kilusias pasekmes turi atsakyti šmeižikas. ..... Tikiosi teisėsauga šią situaciją, Klaipėdoje sukėlusią isteriką, išgvildens iki galo ir kaltieji sulauks pelnytos bausmės.

To tikrieji pedofilai

To tikrieji pedofilai portretas
Turi faktų ką čia kalbi? Ar tik tuščia orą varinėji? Kreipeisi į teisėsauga???

kaunietis

kaunietis  portretas
A, kadangi vaikai nenukentėjo, nes buvo laiku sureaguota, tai viskas čiki :D :D Blt. tesėsauga mūsų kokia.....

Tikrieji pedofilai yra visai kitokie

Tikrieji pedofilai yra visai kitokie portretas
Pedofilai yra vos ne kas antras, kas trečias mokytojas ar darželio auklėtoja.Jie nėra kvaili. Pedofilų yra labai daug ir dažniausiai tai būna kitas vaikų tėvelis, atėjęs į jų šeimą pas jų mamą po to, kai tikrasis tų vaikų tėvelis užsienyje dirbdamas ten susirado kitą žmoną ar iš viso dingo. Kai atsiranda vadinamieji patėvis, pamotės, galimybė, kad vaikai, kuriems tie žmonės yra visiškai svetimi, išvengs seksualinio smurto yra beveik nulinė, o kad tie vaikai patirs psichologinį smurtą ir patėvis ar pamotė tuos vaikus pardavinės į sekso vergiją, darys iš jų narkomanus, trumpo gyvenimo prostitutes, iš kurių gaus naudą, tikimybė virš 90 procentų. Taigi. Dabar apsidairykite sau po nosimi. Gerai įsižiūrėti į savo vaikų būrelių vadovus, trenerius, baleto mokytojus ir taip toliau. Tada pasižiūrėkite savo giminaičių tarpe, dirstelėkite į gimines, kurie iš užsienio atvyksta su dovanomis vaikučiams. O jau tada pasidomėkite, kur jūsų nuogos dukters ar sūnaus iki 14 m amžiaus nuotraukos parduodamos

Regi

Regi portretas
Šiaip tai negali šiuo atveju sakyti, kad dar nieko nepadarė. Paimti paskapčia nuo tėvų du svetimus vaikus už rankų ir juos kažkur vestis jiems meluojant, tai jau yra veiksmas. Galima kvalifikuoti kaip bandymą pagrobti. O tai jau pakankamas pagrindas gerai papurtyti pilietį ir išsiaiškinti jo ryšius ir mobilaus ar kompo turinį. O gal ir psichiatrinė ekspertizė nepakenktų. Gal jis ne pedofilas, o tiesiog norėjo juos išsivirti vakarienei? Jei pats negali policijai paaiškinti kur ir kodėl juos vedė, gal nepakaltinams, bet pavojingas? Bet medžioti žmonių nereikia, galit apsirikti. UK buvo kai žmonės nulinčiavo kaip pedofilą absoliučiai niekuo dėtą žmogų. Ir tai buvo iki paplintant soc tinklams. O dabar labai nesunkiai gali užsiundyti psichų minią ant bet kokio žmogaus be jokių įrodymų.

Kdjd

Kdjd portretas
Tik linco teismas tokiems!!!

Pasiūlymas

Pasiūlymas portretas
> Patarimas ................................... Kam tau laukti pareinant rusų? Gali ir pats pas juos keliauti. Niekas nelaiko. Jei nesugebi susikrauti čemodano, tai tam yra straipsnis. Pasiskaityk. Padės

WTF?!

WTF?! portretas
Pirma reikia iš įstatymo eliminuoti,visų nusikaltėlių kozirį-dar nieko nepadarė.Tuos,kurie palaiko tokius,"nieko" nedarytojus,forminti,kaip nusikaltimo bendrininkus.Nereikia pamiršti ir dar šio bei to...stogų,kurie uniformuoti,bet jaučia dideles simpatijas nusikaltėliams.Todėl skirtingi asmenys tarnybose,gali visiškai skirtingai reaguoti į įvykį.

Kila itarimas

Kila itarimas portretas
Kad boba tai bartosevicius, o dedas tikrasis tevas kuris bande isgelbeti vaikus. Tai paaiskina kodel vaikai neprase pagalbos.

Kaip visada

Kaip visada portretas
LT policijos šūkis nusikaltėliams(tik ne eiliniam piliečiui) : Ginti. Saugoti. Padėti.

Vygis

Vygis portretas
Anksčiau tokie sėdėdavo kalėjime, o dabar jie elitas. Ar esate girdėję, kad nors vienas konservatorius būtų pasmerkęs Bartoševičių, nors vienas? Ne? Bet visvien pilna balsuojančių už konservatorius, jiems matyt iškrypėliai patinka.

manau

manau portretas
jeigu policija nesiims efektyviu veiksmu, ivyks lincas, taip buvo visada

Patarimas

Patarimas portretas
Baikit triesti. Kas bus, kai pareis rusai ? Patys save suėsite ?

Tevas

Tevas portretas
Jei tai butu mano dukros… neduok dieve toks papultu po ranka. O tevams siulau but atidesniems. Vaikai yra neikainuojamas turtas. Saugokime vaikus. Mokykime ir edukuokime apie siuolaikine visuomene, ivairius pedofilus, kaip saugoti. Eikime su vaikais sportuoti, tvirtinkime kuna ir siela, mokykim apsigint. Sitas turetu buti destoma nuo mazens.

O

O portretas
Kaip kitaip? Paleisti sveiką, kol kažkokį vaiką sužalos?

Ka ka

Ka ka portretas
O tokios bobos ir balsuoja uz vaivorikstinius, o poto isterikoja, kad kazkas ju vaikus grabaliuoja.

senas pedofilas

senas pedofilas portretas
nu man nukapoti galit ir by bi, o kuri višta ar čmo atsėdės už tuos darbelius, po savaitės ta didvyrka ar didvyris bus tų didžiūjų šaukėjų užmiršti, o sėdėti reiks ilgai ir kai po dešimt ar šešiolikos metų įšeisit iš kalėjimo, pasaulis bus pasikeites ir tie vaikai kuriuos gynėt šiks jums ant galvos

Balsas

Balsas  portretas
Tai o kada Bartoškos galutinis teismas, o gal jau Emigravo??

Taigi

Taigi portretas
Kam reikalinga isterija Klaipėdoje? ............. Įtarimą kelia tai, kad ta dviejų vaikų mamytė, per socialinius tinklus sukėlusi isteriją, prisipažįsta pati nieko nemačiusi, o policijos duomenimis stebėjimo kameros jokios nusikalstamos veiklos nerodo.

Arvys

Arvys portretas
kalbos eina tas vyras vaiku tėvas.....atsiet boba neduoda susimatyt.

Romas

Romas portretas
Akivaizdu, ten bartoska visems grasina, kad nukreipt nuo saves demesi.

Lauris.R

Lauris.R portretas
Pilna tokių pedofilų

Komentarijus

Komentarijus portretas
Kažkada teisingą filmą mačiau. "Snowtown" vadinasi. Rekomenduoju kas ne už iškrypėlius.

teisinė pagalba bukai policijai

teisinė pagalba bukai policijai portretas
jau svetimo žmogaus vaiko paėmimas už rankų ir vedimasis tolyn nuo tėvų yra tolygu prievartiniam laisvės atėmimui, nes vaikas negali priešintis ir neturi pasirinkimo laisvės, tolygu įkalinimui..

> Klausimas

> Klausimas portretas
mamytė nematė, bet vaizdo stebėjimo kameros matė kaip svetimas vyras vedasi mergaites. Tai dabar dar ir vaizdo stebėjimo kameras apkaltink isterijos sukėlimu. Bet ir yra mulkių.

Klausimas

Klausimas portretas
Dar kartą galima akivaizdžiai įsitikinti socialinių tinklų poveikiu. Viena isterikė mamytė, kuri pati nieko nematė, tik kita pasakė apie pavojų jos vaikams, sukėlė isteriją visame mieste. ............................... Kas atsakys už sukeltą isteriją ir jos pasekmes?

Policija - tragedija.

Policija - tragedija.  portretas
mergaitės egzekucija prie Danes - nera viešosios tvarkos pažeidimas. Čiūpineti 6 metų mergaites ir vestis su savimi - ne pažeidimas. Tas vyras per viena diena norejo pagrobti mažiausiai 4 vaikus. 2 tos mamom, 2 dar kitus. Tai patvirtina apsaugos daruotojas Maximos. Diena prieš tai aikšteleje kvietesi dar du vaikus su savimi. Yra versija kad jis vede jos ne sau o žmonėsm kurie gali buti jam už tai žadėjo atligi. Jo sugerovai sake kad bendravo su kažkokiais vyriškias kurie atvažiavo pas ji su mašina.

Antanas.

Antanas. portretas
TIkras, sąmoningas nusikaltėlis antrą kartą neina į ten, kur kartą jam jau nepasisekė. Čia būdinga psichopatui. Tačiau palikti taip negalima. Jeigu tikras nusikaltėlis po to, kas nutiko, kažkuriam laikui pasislėptų - tai nesveiks - ir toliau elgsis visuomenei pavojingai. Taigi: kuo greičiau surasti ir izoliuoti, na ir gydyti. Gal gi pavyks išvengti didesnių nelaimių. Suprantamas aplinkinių kategoriškasis pasipiktinimas. Tačiau jie elgiasi pagal vienetinį įvykį. Čia gi - sistema. Taigi palikim spręsti tokių sistemų specialistams. Na, o sugavus nusikaltimo vietoje - paprastai elgiamasi kaip su nepaklusnių gyvuliu - bizūnu (ar net mietu) įkalas sąlyginis refleksas.

S.S.S

S.S.S portretas
tai pagal policijos atstovus svetimus vaikus vestis yra normalu ir nieko blogo, o vat komentatoriai tai gal peržengė ribas. Jūs ten ką debilai toje policijoje visai? Svetimų vaikų vedimasis jau skaitosi grobimas arba pasikėsinimas. Ir todėl pritariu besipiktinantiems, nes toks policijos požiūris tik patvirtiną, kad jie už pedofilus. Gėda...

Deja to Alio, aš ne klaipediete

Deja to Alio, aš ne klaipediete portretas
Tai visiems gali būti akivaizdu, jog nesveikas, bet jei pačiam diedui taip neatrodo - ir neuždarys, kol nepadarys ko nors blogo.

Jep gėdai

Jep gėdai portretas
Gal mama nepirko dukrai ledų ne todėl, kad pinigų mažai turi, o todėl, kad riboja saldumynus. Tokie ''geradariai'' daro meškos paslaugą siūlydami svetimiems vaikams saldumynus, ir dar nežinia kokiais tikslais.

Alio, aš ne klaipediete

Alio, aš ne klaipediete portretas
Rašiau komentą apie jo nosį, nes str buvo Kauno dienoje. Dabar kitas mano pastebėjimas - kad neteiktų nušauti diedo, kai atsitiks baisi bėda, gal geriau JAU DABAR JĮ UŽDARYTI GYDUMU? Akivaizdu, kad psichiškai nesveikas...

Lietuvoje teisine sistema, teismai , prokuratura

Lietuvoje teisine sistema, teismai , prokuratura  portretas
policija , ministerija degradavus iki dugno , sie ir panasus yvykiai tai ju darbo ir Seimo iskrypeliu sukurtu ir priimtu istatymu ,,brokas,,, kol sie degradai bus valdzioje ir teisineje sistemoje --kol ir tesis sis bordelis lietuvoje .

gėda

gėda portretas
parduotuvėje mergaitė pradėjo verkti, kad mama nenuperka ledų-man pagailo, tai nupirkau. Kaip manote, kas buvo toliau?? pardavėja viską pasakė motinai, tai ta baisiai įsižeidė ir pradėjo mane gaudytis, suspaudusi centus prakaituotoje rankoje.

policijos cinizmo viršūnė

policijos cinizmo viršūnė portretas
netirs ir nebaus, kol nebus lavono. :)

Cianidas

Cianidas portretas
Geriausia kvieskit bilietaitės berniukus,nušaus,ir visas reikalas

Galerijos

Daugiau straipsnių